موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

وکیل مدنی

وکیل مدنی

طبق قانون دو نوع وکیل وجود دارد وکیل حقوقی و وکیل کیفری. وکیل مدنی در خصوص دعاوی حقوقی بین اشخاص، شرکت ها و گروه ها تعیین می ­شود؛ حدود و اختیاراتی که یک وکیل به عهده دارد در واقع توسط موکل تعیین می شود. این شما هستین که اختیارات وکیل را نسبت به تعیین کارشناس، درخواست صدور برگ اجرایی، عملیات اجرای حکم، استرداد وجوه پرداختی به نام موکل، وکالت نسبت به اعتراض به حکم دادگاه تجدید نظرخواهی و ... تعیین می­ نمایید؛ پیشنهاد می­ کنیم قبل از انتخاب وکیل حتماً برگ مربوط به وکالت را به طور کامل مطالعه کنید؛ در آن برگه تمامی حدود و اختیاراتی را که لازم است می ­توانید نسبت به موکل تعیین کنید؛ در ادامه مقاله همراه ما باشید تا بیشتر با وکیل مدنی و حدود و اختیارات وی آشنا گردیم؛ اما قبل از آن، مشاهده ویدئوی زیر را اکیداً به شما توصیه می کنیم.

 

وکیل مدنی آنلاین و ارزان 24 ساعته (توصیه بانوان وکیل ما در خصوص مشاوره حقوقی از موسسه ما)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

وکیل مدنی یعنی چه؟

 

civil lawyer concept

وکیل مدنی آنلاین و 24 ساعته

 

یک سری قواعد و مقررات الزام ­آور وجود دارند که هدف آن­ها تنظیم روابط بین اشخاص می ­باشد که بدان ها حقوق خصوصی می­ گویند، مهم­ترین رشته آن حقوق مدنی می ­باشد.

در واقع کلیه روابطی را که اشخاص به صورت طبیعی و حقوقی با یکدیگر دارند تابع حقوق مدنی می ­باشد؛ البته در مواردی خاص روابط ویژه ­ای وجود دارد، مانند روابط بین کارگر و کارفرما، بازرگانی و ... گاهی اشخاص در مورد حقوق خود دچار مشکل می­  شوند و کارشان به دادگاه می ­کشد.

با توجه به پیچیدگی مباحث حقوقی و طولانی بودن زمان رسیدگی به پرونده نیاز به یک وکیل مدنی احساس می­ شود، برای کمک به شما یک سری مکان ­ها تحت عنوان اورژانس وکالت مدنی 24 ساعته و فوری ایجاد شده است. در این اورژانس ها تعداد زیادی وکیل مدنی 24 ساعته و تضمینی عضویت دارند و شما با هرکدام از آن­ها که بخواهید می­توانید ارتباط بگیرید و از وی مشاوره دریافت نمایید و در صورت رضایت وی را به عنوان وکیل خود برگزینید.

 

فرق وکیل مدنی با وکیل دادگستری چیست؟

 

 

وکیل مدنی می ­تواند یک شخص غیر حقوقی باشد که حقوق نخوانده باشد و به عنوان نماینده شما از شما وکالت داشته باشد و به به جای شما یک فرآیند حقوقی را انجام دهد؛ برای مثال، پدری فرزندش را به عنوان وکیل انتخاب می­ کند و به وی اختیار می ­د هد که قسمتی از موجودی حساب پدر را بردارد و برای وی تلفن همراه بخرد.

وکیل دادگستری به شخصی اطلاق می ­شود که در رشته حقوق تحصیل کرده، آزمون وکالت شرکت کرده و قبول شده و از سوی دادگستری به عنوان وکیل پذیرفته شده است و پروانه وکالت دارد.

ما به شما مجموعه بزرگ وکیل تلفنی را معرفی می­ کنیم که وکیل مدنی تضمینی و 24 ساعته به صورت تمام وقت آماده ارائه انواع مشاوره­ های ارزان و تلفنی امور مدنی می ­باشد.

 

حدود و اختیارات وکیل مدنی

 

the boundaries of civil lawyer

مشاوره تلفنی با ارزان ترین وکیل مدنی

 

حدود و اختیارات وکیل مدنی را موکل تعیین می ­کند که به چند نمونه از این  اختیارات در زیر اشاره می­ کنیم:

 1. در صورتی که یک رای غیابی صادر شده باشد، وکیل مدنی حق اعتراض به جای موکل خود را دارد.

 

 1. در صورت اختیار داشتن از طرف موکل می­ تواند به جای موکل خود کارشناس انتخاب نماید.

 

 1. در صورتی که موکل بخواهد با طرف مخالف سازش کند وکیل مدنی می­ تواند به جای موکل امضا کند و سازش کند.

 

 1. وکالت در دادن پرونده به یک وکیل دیگر جهت پیگیری که اصطلاحاً وکیل در توکل گویند.

 

 1. وکالت در ارجاع دعوا و تعیین کردن داور.

 

 1. در صورتی که موکل بخواهد دادخواست یا دعوی خود را استرداد نماید، وکیل مدنی در صورت داشتن اختیار می ­تواند این وظیفه را بر عهده بگیرد.

 

حق الوکاله وکیل مدنی چقدر می باشد؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

البته برای وکلا در زمینه ­های مختلف یک سری حدودات حق ­الوکاله وجود دارد؛ اما طبق عرف میزان دستمزد وکیل مدنی طبق زحمتی که می­ک شد و توافق بین موکل و وی تعیین می ­گردد؛ در صورتی که بین موکل و وکیل نسبت به حق الوکاله توافق صورت نگیرد، می ­تواند با توجه به تعرفه وکلا که در قانون مربوطه بیان شده است حق ­الوکاله را تعیین نمایند. شما اگر دنبال وکیل مدنی منصف و ارزان تلفنی یا حضوری و آنلاین می­  گردید به جای درستی آمدید ...

شما می­ توانید با تماس فوری ارزان با وکیل مدنی 24 ساعته مجموعه بزرگ وکیل تلفنی هر زمان که نیاز داشتید با بهترین وکیل مدنی ما ارتباط برقرار کنید و از بهترین مشاوره ها بهره مند گردید.

 

وظایف وکیل مدنی نسبت به موکل؟

 

responsibilities of a civil lawyer to the advocate

تماس فوری با برترین وکلای مدنی 24 ساعته

 

زمانی که یک نفر شخصی را به عنوان وکیل خود در انجام اموری مامور می­ کند انتظار می­ رود که فرد نماینده بدون هیچ گونه کم و کاستی تمامی وظایفی را که اگر خود شخص بود انجام می ­داد او نیز انجام دهد گویی که این مشکل خودش است و تمامی ترفندهای قانونی را که می­ داند به کار برد تا موکل به مقصود نهایی­اش برسد؛ تعهد وکیل نسبت به وسیله است نه نتیجه نهایی؛ زیرا همه وسایل و روش­ هایی که لازم است را باید به کار بندد تا به نتیجه برسد.

در صورتی که نتیجه مطلوب حاصل نشد ناشی از قصور وکیل نباشد؛ اگر نیازمند مشاوره هستید  همین الان تلفن خود را بردارید و با وکیل مدنی ارزان و تضمینی 24 ساعته ما تماس بگیرید.

وکلای مدنی ما نه تنها بسیار مسئولیت پذیر و باهوش هستند، بلکه حق­الوکاله شان هم بسیار منصفانه و کم است. موسسه های حقوقی بسیاری در امور کیفری و مدنی به ارائه مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین می پردازند؛ اما اگر شما دنبال بهترین و با کیفیت ترین مشاوره با بهترین وکلای پایه یک دادگستری هستید جای درستی آمدید؛ همین حالا امتحان کنید خودتان متوجه خواهید شد.

 

 

مشاوره با وکیل سایبری 24 ساعته

جرم هک تلگرام

دلیل اصلی افزایش زنا در ایران

آمار افزایش خیانت زنان شوهر دار به همسران خود در سال 99

اولین قدم لزبین ها در صورت فهمیدن خانواده

مجرمین فعال در سایت های صیغه و همسریابی آنلاین

نقش پلیس فتا در جرایم رایانه ای ایران

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

گاهی برای انجام اموری که عموماً مربوط به اموال است، ممکن است فردی را به عنوان وکیل برگزینیم تا به نمایندگی از ما پیگیر کارمان باشد که در اصطلاح حقوقی این شخص وکیل مدنی نامیده می­ شود؛ چیزی که باید بدانید این است که حدود اختیارات وکیل مدنی را خود شما تعیین می کنید؛ فلذا باید بسیار دقیق عمل نمود تا متحمل ضرر و زیان های جدی به اموال و امورات نگردیم؛ از این رو موسسه حقوقی ما با همکاری بهترین وکلای مدنی متخصص در سطح کشور اقدام به ارائه مشاوره تلفنی کاملاً ارزان نموده است.
باسلام کلیه روابطی را که اشخاص به صورت طبیعی و حقوقی با یکدیگر دارند، تابع حقوق مدنی می باشد. گاهی برای انجام اموری که عموما مربوط به اموال ایت، ممکن است فردی را به عنوان وکیل برگزینیم تا به نمایندگی از ما پیگیر کارمان باشد که در اصطلاح حقوقی، این شخش وکیل مدنی نامیده می شود. وکیل مدنی درخصوص دعاوی حقوقی بین اشخاص، شرکت ها و گروه ها تعیین می شود. با توجه به پیچیدگی مباحث حقوقی و طولانی بودن زمان رسیدگی به پرونده نیاز به یک وکیل مدنی احساس می شود. وکیل مدنی می تواند یک شخص غیرحقوقی باشد که حقوق نخوانده باشد و به عنوان نماینده از شخص، وکالت داشته باشد و به جای موکل، یک فرایند حقوقی را انجام دهد. اورژانس وکالت مدنی ۲۴ ساعته حضوری موسسه حقوقی وکیل تلفنی، تعداد زیادی وکیل مدنی تضمینی و ۲۴ ساعته عضو دارد که شخص با هریک از آنها که بخواهد می تواند ارتباط بگیرد و از وی مشاوره دریافت نماید. درود بر شما
وکیل کیست؟و ارتباط آن با مشاوره حقوقی فوری دوستان عزیزم در انتخاب وکیل پایه یک دادگستری باید دقت فراوانی داشته باشید چرا که یک وکیل خوب می تواند مشاور حقوقی خوبی باشد. او باید تسلط کافی به مواد قانونی داشته باشد و شما را به درستی راهنمایی کند. ما در ادامه وکیل را برای شما عزیزان تعریف می کنیم تا به درستی به معنای مشاور حقوقی هم دست پیدا کنید و دچار سردرگمی نشوید وکیل یا نماینده کسی است که به سبب عقد وکالت، از طرف شخص یا اشخاصی برای انجام کاری انتخاب می شود. معنای لغوی واژه وکالت، تفویض یا انتقال موقت است. در اصطلاح این علم در تعریف وکالت می­توان گفت وکالت عقدی است که به واسطه آن فرد یا افرادی شخص وکیل را برای انجام کاری نماینده یا جانشین خود قرار می­دهند. پس از امضای عقد وکالت؛ طرفین قرارداد که منظور از طرف اول وکیل و طرف دوم موکل وی اعم از شخص حقیقی یا حقوقی در مقابل هم دارای وظایف و مسئولیت­هایی می­گردند که با وجود جایز بودن ذات عقد وکالت، عمل به این تعهدات درباره هر دو طرف الزامی است. وکالت به دو شکل مطلق و مقید در جایی آمده است: الف)مطلق: این قسم از وکالت وکیل برای تمام امور شخصی (که شامل همه امور اداری و مالی است) نیابت دارد بدون نیاز به اجازه موکل. مانند هرگونه خرید و فروش یا پرداخت هزینه منزل و خانواده. ب)مقید: در این نوع وکالت محدوده اختیارات وکیل مشخص شده و او تنها می تواند در همان محدوده تعیین شده عمل کند. وکالت از نظر شکلی به رسمی، عادی یا شفاهی تقسیم می­شود: مورد وکالت باید دو شرط داشته باشد1- در انحصار شخص موکل نباشد چه به موجب قانون و چه طبیعتاً مثل وکالت در مجلس معامله که خود شخص باید انجام دهد2-خود شخص از انجام آن ممنوع نباشد. مانند اعمال حقوقی تاجر ورشکسته. حدود وکالت: ماده 663 قانون مدنی(وکیل نمی­تواند خارج از حدود وکالت عمل کند در صورتی که وکالت به صورت مطلق آمده و قیدی ندارد مربوط به اداره اموال است.) در یک تقسیم بندی دیگر وکالت به دو شکل قضایی و غیر قضایی مطرح می­گردد. الف) قضایی: این نوع وکالت تنها مربوط به امور قضایی و دادگاهی است که از طرف شخصی(موکل) به دیگری(وکیل) واگذار می­گردد. وکیل به عنوان نماینده موکل خود در دادگاه حضور می یابد. ب) غیر قضایی: در این نوع وکالت برای انجام هر کار شصی یا اداری می­توان به فرد دیگری وکالت داد چه به صورت رسمی و چه به صورت عادی. در این قسم می­توان برای وکیل انتخابی حدود تعیین کرد. که در چه مواردی اجازه وکالت از شما را دارد و در چه مواردی اجازه دخالت در امور شخصی شما را ندارد.. مورد وکالت: همان طور که گفته شد مورد وکالت باید از اموری باشد که موکل اجازه قانونی انجام آن را داشته باشد. یعنی مانع قانونی برای انجام آن وجود نداشته باشد. به علاوه این که شخص وکیل نیز اهلیت قانونی برای انجام آن داشته باشد. این عنوان شامل تمامی اموری است که به موجب عقد وکالت از طرف موکل به نماینده وی (وکیل) تفویض می­گردد. تعهدات وکیل و مشاور حقوقی هر وکیلی باید در اقدامات خود کاملاً مصلحت موکلش را مانند مصلحت خود رعایت کند و از اختیارات داده شده تجاوز نکند، و تمامی آن چه که به جای موکل خود می گیرد به وی انتقال دهد، حال چنان چه در صورت تعدی یا تفریط وکیل، زیان یا خسارتی متوجه موکل گردد، شخص وکیل مسئول جبران این ضرر می­باشد. و یک وکیل زمانی که در نقش مشاور حقوقی انجام وظیفه می کند، باید بازهم مصحلت موکلش را رعایت کند و سعی کند وجدان خودش را قاضی کند تا بتواند به بهترین شکل، شخصی که نیاز به مشاوره حقوقی دارد را راهنمایی کند. در جایی که برای انجام امری دو یا چند وکیل مشخص شده باشد، تنها در صورت هماهنگی و توافق با دیگر وکلا می تواند عملی انجام دهد و در غیر این صورت هیچ یک بدون دیگری نمی توانند دخالتی مستقل در امور داشته باشند و چنان چه وکیل وکالت در توکیل نداشته باشد، نمی تواند کارش را به وکیل دیگری واگذار نماید. تعهدات موکل یا مشاوره گیرنده شخصی که مشاوره می گیرد باید به بهترین شکل سوالات خود را طرح کند تا مشاور حقوقی دچار سردرگمی نشود و بتواند اوا را راهنمایی کند و مشاوره گیرنده نباید وکیل یا مشاور حقوقی را سردرگم کند. سوالات باید بدون ابهام و روشن باشد. موکل باید غیر از پرداخت دستمزد وکیل، تمامی هزینه های وکیل برای انجام وکالت را نیز بپردازد. مگر این که به گونه دیگری در عقد شرط شده باشد و به طور کلی باید به تمام تعهداتی که در قرادادش با وکیل بوده عمل کند. وکیل در توکیل در بعضی عقود وکالت، اجازه گرفتن وکیل دیگری به وکیل اول داده می شود تا در صورت لزوم برخی امور اداری را به وکیل دیگری بسپارد. وکالت بلاعزل نوعی از عقد وکالت است که در آن دائمی بودن وکالت یک وکیل و یا شرط عدم امکان عزل یک وکیل، در ضمن عقد لازمی(غیر قابل فسخ) ذکر شده باشد. وکالت در دادگاه ها: هر چند که مشاوره با وکیل فقط مربوط به زمان پیشامد مشکلات حقوقی نیست و بهتر است که پیش از اقدام به هر امر حقوقی مانند معاملات و بروز مشکل، با وکیل مشاوره داشته و علاج واقعه را قبل از اتفاق دانست اما با توجه به این که اقامه دعوی نسبت به هر موضوع حقوقی یا کیفری تنها یک بار قابلیت مطرح شدن در محاکم قضایی را دارد مگر مواردی که از این قاعده مستثنی هستند، لذا مشاوره و کسب اطلاعات درباره موضوع مطروحه، گرفتن وکیل مناسب در اقامه دعوا و یا دفاع در قبال دعوی مطروحه توسط شاکی یا مدعی، می تواند مفید باشد.
توی این دوران کرونا که یکی از معضلات بیرون رفتن از خونه هست این سایت وکیل تلفنی خیلی به دردم خورده، پدرم متاسفانه به دلیل بدهی زندان رفته و من در این دوران با کمک تلفن و بدون مراجعه حضوری و صرفا از طریق مشاوره تلفنی حقوقی وکیل تلفنی تونستم پدرم رو تا مرز آزادی برسونم.شاید اگر کرونا نبود من هیچوقت با این سایت آشنا نمیشدم.خداوند شما وکلای حاذق و با تعهد موسسه رو حفظ کند.
توی این دوران کرونا که یکی از معضلات بیرون رفتن از خونه هست این سایت وکیل تلفنی خیلی به دردم خورده، پدرم متاسفانه به دلیل بدهی زندان رفته و من در این دوران با کمک تلفن و بدون مراجعه حضوری و صرفا از طریق مشاوره تلفنی حقوقی وکیل تلفنی تونستم پدرم رو تا مرز آزادی برسونم.شاید اگر کرونا نبود من هیچوقت با این سایت آشنا نمیشدم.خداوند شما وکلای حاذق و با تعهد موسسه رو حفظ کند.
باید بگم یکی از مزایای سایت وکیل تلفنی پاسخ دادن به سوالات در اسرع وقت هست.من چند روز پیش سوالی در سایت مطرح کردم که به سرعت و بر خط و آنلاین در حال تبادل اطلاعات با یکی از وکلای موسسه وکیل تلفنی بودم.و از این بابت که معطل نشدم حسابی شگف زده شدم.
سلام اگر ممکنه راهنماییم کنید چکار کنم وکیل من ابتدای قرارداد وکالت بهم اطمینان داد که حتما برنده دعوا میشیم و من بخاطر اون اطمینان اولیه حق الوکاله را کامل پرداختم اماالان میگه من نمیتونستم برد و باخت توی دعوا را تضمین کنم. وقت گرفتن حق الوکاله یه چیز دیگه میگفت.
من چندین بار از مشاوره حقوقی وکلا و مشاورین حقوقی خانواده و امور ملکی موسسه وکیل تلفنی استفاده کردم. خیلی راضی بودم. از طریق سایت وکیل تلفنی سوال حقوقیمو مطرح کردم و به صورت برخط و آنلاین با ملاحظه دقیق مدارک، پاسخ جامع و کامل دادند. واقعا عالی هستید خوشحالم که با سایت وکیل تلفنی آشنا شدم. واقعا خیلی از دغدغه های حقوقیم کم شد
سلام وقت بخیر خیلیییی خوشحالم که با سایت وکیل تلفنی آشنا شدم بعد از 4 ماه بلاخره دیشب تونستم با خیالت راحت بخوابم اجرتون با خدا

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی