موسسه وکیل تلفنی

 • شاهرخ محمدی قلعه تکی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۴۳:۲۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • علیرضا حیدری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • ایلار انکوتی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۱:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۵:۳۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۸:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

وکیل مدنی

وکیل مدنی

طبق قانون دو نوع وکیل وجود دارد وکیل حقوقی و وکیل کیفری. وکیل مدنی در خصوص دعاوی حقوقی بین اشخاص، شرکت ها و گروه ها تعیین می ­شود؛ حدود و اختیاراتی که یک وکیل به عهده دارد در واقع توسط موکل تعیین می شود. این شما هستین که اختیارات وکیل را نسبت به تعیین کارشناس، درخواست صدور برگ اجرایی، عملیات اجرای حکم، استرداد وجوه پرداختی به نام موکل، وکالت نسبت به اعتراض به حکم دادگاه تجدید نظرخواهی و ... تعیین می­ نمایید؛ پیشنهاد می­ کنیم قبل از انتخاب وکیل حتماً برگ مربوط به وکالت را به طور کامل مطالعه کنید؛ در آن برگه تمامی حدود و اختیاراتی را که لازم است می ­توانید نسبت به موکل تعیین کنید؛ در ادامه مقاله همراه ما باشید تا بیشتر با وکیل مدنی و حدود و اختیارات وی آشنا گردیم؛ اما قبل از آن، مشاهده ویدئوی زیر را اکیداً به شما توصیه می کنیم.

 

وکیل مدنی آنلاین و ارزان 24 ساعته (توصیه بانوان وکیل ما در خصوص مشاوره حقوقی از موسسه ما)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"گاهی برای انجام اموری که عموماً مربوط به اموال است، ممکن است فردی را به عنوان وکیل برگزینیم تا به نمایندگی از ما پیگیر کارمان باشد که در اصطلاح حقوقی این شخص وکیل مدنی نامیده می­ شود؛ چیزی که باید بدانید این است که حدود اختیارات وکیل مدنی را خود شما تعیین می کنید؛ فلذا باید بسیار دقیق عمل نمود تا متحمل ضرر و زیان های جدی به اموال و امورات نگردیم؛ از این رو موسسه حقوقی ما با همکاری بهترین وکلای مدنی متخصص در سطح کشور اقدام به ارائه مشاوره تلفنی کاملاً ارزان نموده است و شما برای دسترسی آنلاین یا تلفنی به راهکار های حقوقی ارزان این وکلا، می توانید تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

وکیل مدنی یعنی چه؟

 

civil lawyer concept

وکیل مدنی آنلاین و 24 ساعته

 

یک سری قواعد و مقررات الزام ­آور وجود دارند که هدف آن­ها تنظیم روابط بین اشخاص می ­باشد که بدان ها حقوق خصوصی می­ گویند، مهم­ترین رشته آن حقوق مدنی می ­باشد.

در واقع کلیه روابطی را که اشخاص به صورت طبیعی و حقوقی با یکدیگر دارند تابع حقوق مدنی می ­باشد؛ البته در مواردی خاص روابط ویژه ­ای وجود دارد، مانند روابط بین کارگر و کارفرما، بازرگانی و ... گاهی اشخاص در مورد حقوق خود دچار مشکل می­  شوند و کارشان به دادگاه می ­کشد.

با توجه به پیچیدگی مباحث حقوقی و طولانی بودن زمان رسیدگی به پرونده نیاز به یک وکیل مدنی احساس می­ شود، برای کمک به شما یک سری مکان ­ها تحت عنوان اورژانس وکالت مدنی 24 ساعته و فوری ایجاد شده است. در این اورژانس ها تعداد زیادی وکیل مدنی 24 ساعته و تضمینی عضویت دارند و شما با هرکدام از آن­ها که بخواهید می­توانید ارتباط بگیرید و از وی مشاوره دریافت نمایید و در صورت رضایت وی را به عنوان وکیل خود برگزینید.

 

فرق وکیل مدنی با وکیل دادگستری چیست؟

وکیل مدنی می ­تواند یک شخص غیر حقوقی باشد که حقوق نخوانده باشد و به عنوان نماینده شما از شما وکالت داشته باشد و به به جای شما یک فرآیند حقوقی را انجام دهد؛ برای مثال، پدری فرزندش را به عنوان وکیل انتخاب می­ کند و به وی اختیار می ­د هد که قسمتی از موجودی حساب پدر را بردارد و برای وی تلفن همراه بخرد.

وکیل دادگستری به شخصی اطلاق می ­شود که در رشته حقوق تحصیل کرده، آزمون وکالت شرکت کرده و قبول شده و از سوی دادگستری به عنوان وکیل پذیرفته شده است و پروانه وکالت دارد.

ما به شما مجموعه بزرگ وکیل تلفنی را معرفی می­ کنیم که وکیل مدنی تضمینی و 24 ساعته به صورت تمام وقت آماده ارائه انواع مشاوره­ های ارزان و تلفنی امور مدنی می ­باشد.

 

حدود و اختیارات وکیل مدنی

 

the boundaries of civil lawyer

مشاوره تلفنی با ارزان ترین وکیل مدنی

 

حدود و اختیارات وکیل مدنی را موکل تعیین می ­کند که به چند نمونه از این  اختیارات در زیر اشاره می­ کنیم:

 1. در صورتی که یک رای غیابی صادر شده باشد، وکیل مدنی حق اعتراض به جای موکل خود را دارد.

 

 1. در صورت اختیار داشتن از طرف موکل می­ تواند به جای موکل خود کارشناس انتخاب نماید.

 

 1. در صورتی که موکل بخواهد با طرف مخالف سازش کند وکیل مدنی می­ تواند به جای موکل امضا کند و سازش کند.

 

 1. وکالت در دادن پرونده به یک وکیل دیگر جهت پیگیری که اصطلاحاً وکیل در توکل گویند.

 

 1. وکالت در ارجاع دعوا و تعیین کردن داور.

 

 1. در صورتی که موکل بخواهد دادخواست یا دعوی خود را استرداد نماید، وکیل مدنی در صورت داشتن اختیار می ­تواند این وظیفه را بر عهده بگیرد.

 

حق الوکاله وکیل مدنی چقدر می باشد؟

البته برای وکلا در زمینه ­های مختلف یک سری حدودات حق ­الوکاله وجود دارد؛ اما طبق عرف میزان دستمزد وکیل مدنی طبق زحمتی که می­ک شد و توافق بین موکل و وی تعیین می ­گردد؛ در صورتی که بین موکل و وکیل نسبت به حق الوکاله توافق صورت نگیرد، می ­تواند با توجه به تعرفه وکلا که در قانون مربوطه بیان شده است حق ­الوکاله را تعیین نمایند. شما اگر دنبال وکیل مدنی منصف و ارزان تلفنی یا حضوری و آنلاین می­  گردید به جای درستی آمدید ...

شما می­ توانید با تماس فوری ارزان با وکیل مدنی 24 ساعته مجموعه بزرگ وکیل تلفنی هر زمان که نیاز داشتید با بهترین وکیل مدنی ما ارتباط برقرار کنید و از بهترین مشاوره ها بهره مند گردید.

 

وظایف وکیل مدنی نسبت به موکل؟