موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی مزاحمت اینستاگرامی

مشاوره حقوقی مزاحمت اینستاگرامی

امیدواریم تاکنون چنین تجربه تلخی را در رابطه با یافتن بهترین موسسه مشاوره حقوقی مزاحمت اینستاگرامی پیدا نکرده باشید؛ اما اگر متاسفانه برایتان مشکلاتی از قبیل توهین از طریق اینستاگرام، فحاشی از طریق اینستاگرام یا انتشار عکسهای خصوصی از طریق اینستاگرام، انتشار فیلمهای خصوصی از طریق اینستاگرام به ویژه پیج های تقلبی خاطر شما را مکدر ساخته بهتر است؛ در رابطه با این موضوع بی تفاوت نباشید و نسبت به برخورد و شکایت آن اقدام کنید.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

مشاوره حقوقی مزاحمت اینستاگرامی چیست؟

 

instagram bullying legal advice

مشاوره حقوقی مزاحمت اینستاگرامی

 

همانطور که می دانید استفاده از خدمات مرتبط با هر موسسه ای فرهنگ و قوانین خاص خودش را می طلبد و بی شک موسسه های مشاوره حقوقی مزاحمت اینستاگرامی نیز از چنین قاعده و اصولی مستثنی نیستند. از طرفی هم اینستاگرام به عنوان یکی از شبکه های اجتماعی محبوب و پرطرفدار مردم است که دارای بستری با قابلیت آزار و مزاحمت های اجتماعی متعدد می باشد.

 

با این وجود هر روزه شاهد مراجعه کاربران بسیاری به موسسه های مشاوره حقوقی مزاحمت اینستاگرامی و شکایات بی شماری از سوی آنان به دلایل مختلفی نظیر: فحاشی و توهین، کلاهبرداری، تهدید و...هستیم. به طبع در چنین تخلفات و مزاحمت های ایجاد شده ای به مثابه سایر آزار و اذیت های دیگر، قربانیان ماجرا بیشتری ضرر و زیان را متحمل می شوند. اما سوال اینجا است بهترین روش شکایت من باب پیگیری های مزاحمت در اینستاگرام چگونه است؟ چگونه می توانیم مزاحم اینستاگرام را شناسایی کنیم؟ با ما در موسسه حقوقی وکیل تلفنی همراه باشید تا برای تمامی سوالات و اما و اگرهای خود پاسخ هایی قانع کننده بیابید.

 

من چگونه می توانم مزاحم اینستاگرام را شناسایی کنم؟

امروزه استفاده از بسیاری شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام به یکی از بخش هایی تفکیک ناپذیر زندگی مردم تبدیل شده است. اما باید به این نکته هم توجه داشت که در کنار استفاده های موثر این امکان وجود دارد که در بستر هر یک از آن ها نیز تخلفاتی صورت گیرد که موجبات برهم زدن آرامش کاربران را به همراه داشته باشد.

به بیانی ساده تر استفاده روزمره و البته موثر از چنین فضاهای مجازی نظیر اینستاگرام علاوه بر آنکه می تواند محیطی خاص و منحصر به فرد را برای درآمد زایی، تفریح و سرگرمی، آموزش و... فراهم آورد در کنار آن نیز می تواند عامل اصلی برای بروز تخلفات سایبری نظیر فحاشی از طریق اینستاگرام، توهین از طریق اینستاگرام، کلاهبرداری اینستاگرامی، تهدید، اخاذی و.. . باشد

.

رزرو مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل

به طور کلی روش شکایت از توهین کننده در اینستاگرام به سه طریق امکان پذیر است:

 

 • شکایت از یک پیج یا کاربر.

 • شکایت از یک مطلب یا پست.

 • شکایت از یک نظر یا کامنت.

 

نکته بسیار مهم: اگرچه اینکار از طریق اینستاگرام نیز انجام می شود؛ اما اینستاگرام فقط یک اکانت را محدود می کند و هرگز فرد را تحت پیگرد قضایی قرار نمی دهد؛ لذا جهت رسیدگی تخصصی تر به این جرائم و نیز ارائه شکواییه به دادگاه ما به شما پیشنهاد می کنیم حتماً موسسه وکیل تلفنی را در جریان بگذارید. این موسسه به عنوان اولین مرکز مشاوره حقوقی شناسایی مزاحم اینستاگرامی در ایران با اجرای شکواییه و ارجاع آن به دادسرا پروسه رسیدگی به پرونده های شما را به حداقل ترین زمان ممکن می رساند.

 

مجازات توهین کنندگان در اینستاگرام

 

crime of bullying on instagram

مجازات توهین در اینستاگرام

 

آیا درباره مجازات توهین از طریق اینستاگرام می دانید؟ متاسفانه باور غلط خیلی از کاربران این شبکه اجتماعی بر این است که با استفاده از برنامه هایی همچون فیلتر شکن به راحتی می توانند خود را در ردیابی و دسترس پلیس فتا مخفی نگه دارند. در واقع چنین تصورات اشتباهی سبب شده که هر روزه شاهد توهین، هتاکی و تخلفات بسیاری در اینستاگرام باشیم.

اما شاید با اطلاع از مجازات تعیین شده برای توهین کنندگان اینستاگرام از سوی قانون مجازات اسلامی و پیگیری قضایی توهین کنندگان در اینستاگرام افراد، کمتر چنین مسائل توهین آمیزی به وجود آید. این مجازات شامل افرادی است که به وسیله خشونت های کلامی، الفاظ رکیک و توهین آمین در صفحات مجازی اینستاگرام می شود که کاربران آن یا به صورت خصوصی یا به صورت عمومی و با درج کامنت منتشر می کنند. اگرچه بسیاری از افراد از چنین چنین جرائم رایانه ای از سوی قانون مجازات اسلامی ناآگاهند. اما باید گفت بر اساس ماده 608 قانون مجازات اسلامی هر فردی که به واسطه هر ابزار یا تجهیزات ارتباطی نسبت به توهین افراد در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام اقدام کند مرتکب جرم شده و بر مبنای این قانون از  50هزار تا یک میلیون تومان جریمه نقدی و 70 ضربه شلاق را نیز متحمل خواهد شد.

 

مجازات توهین در کامنت اینستاگرام

 

bullying comments on instagram

پیگرد حقوقی فحاشی در کامنت اینستاگرام

 

دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری در خصوص مشاوره حقوقی مزاحمت اینستاگرامی چنین اظهار می کند: بنابه ماده 608 قانون مجازات اسلامی مجازات تعریف و پیش بینی شده ای برای هتاکان پس از احراز جرم در نظر گرفته شده است. همچنین ایشان یادآور شدند که توهین و هتک حرمت به افراد چه به صورت خصوصی و چه در ملا عام نظیر شبکه های اجتماعی جرم محسوب شده و در صورت دادخواهی متشاکی رسیدگی به آن از سوی دادگاه قوه قضاییه امکان پذیر می باشد. دکتر توکلی در پایان افزودند عاملان جرم توهین در کامنت اینستاگرام از طریق شکواییه کاربران شناسایی و از 91 روز تا دو سال حبس و از پانصد هزار تومان تا دو میلیون تومان جریمه نقدی محکوم خواهند شد.

 

معرفی بهترین وکیل متخصص برای مشاوره در جرایم اینستاگرامی

اگر شما هم مانند بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی برای دفاع از حقوق شهروندی خود در برابر مزاحمت های اینستاگرامی به دنبال بهترین وکیل متخصص برای مشاوره در جرایم اینستاگرامی هستید به شما دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری از موسسه حقوقی وکیل تلفنی را پیشنهاد می کنیم.

به طبع هر یک از دستاوردهای جدید در عرصه ارتباطات ممکن است موجبات پیدایش یک سری مشکلات اعم از نقض حقوق شهروندان مانند امنیت، آرامش و ایجاد آسیب های روانی آنان را به همراه داشته باشد. بنابراین اگر نظارت و کنترل لازم در راستای این دستاوردها لحاظ نگردد بی شک آسیب های بیشتری به مردم وارد شده و حقوق شهروندی آن ها پایمال می گردد.دکتر هادی توکلی به عنوان شناخته شده ترین وکیل پایه یک دادگستری در خصوص مشاوره حقوقی مزاحمت اینستاگرامی با اطلاع و تسلط کامل از تمامی قوانین و مدیریت های کاربردی این فضا، می تواند از حقوق شهروندی کاربران در برابر انواع مزاحمت ها و توهین های اینستاگرامی دفاع می کند. به علاوه آنکه با پیگیری و ردیابی های لازم افراد هتاک توهین گرا به حقوق شهروندی را مشخص و مطابق قانون مجازات اسلامی به دادسرا تحویل می نماید.

 

کلاهبرداری در اینستاگرامی چطور شناسایی می شود؟

کلاه برداری در اینستاگرام از طریق روش های زیر شناسایی می شود:

 

 • روش اول رفرش کردن صفحه: چنانچه عناوین، مطالب و شماره ها در صفحه مورد نظر تغییر نکرد بدانید که آن صفحه اینستاگرامی جعلی است و فعالیت آن کلاه برداری محسوب می شود. مشاوره حقوقی مزاحمت های اینستاگرامی این کلاه برداری را پیگیری می کند.

 

 • روش دوم به این صورت است که اگر یکبار عملیات بانکی خود را به اشتباه وارد کردید و در پی آن پیغام عملیات موفقیت آمیز برایتان صادر شد بدانید که درگاه مورد نظر کاملا جعلی است.

 

 

مشاوره حقوقی جرائم رایانه ای

درخواست مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

مشاوره حقوقی فوری 24 ساعته

 

کلینیک مشاوره حقوقی

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی