موسسه وکیل تلفنی

 • فرناز بختیاری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۲۰:۲۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • ميلاد صادق سميعي گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۴۴:۲۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • عباس مومنی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۶:۵۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • رضا طوسی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۵۴:۱۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • مجتبی درچه گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۳۹:۲۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • میرزا بایرامی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۴:۳۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۸:۴۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۵:۳۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۴:۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
 • سید مصطفی حسینی برزل آباد گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۳۰:۱۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی مزاحمت اینستاگرامی

مشاوره حقوقی بزه مزاحمت اینستاگرامی

امیدواریم تاکنون چنین تجربه تلخی را در رابطه با یافتن بهترین موسسه مشاوره حقوقی مزاحمت اینستاگرامی پیدا نکرده باشید؛ اما اگر متاسفانه برایتان مشکلاتی از قبیل توهین از طریق اینستاگرام، فحاشی از طریق اینستاگرام یا انتشار عکسهای خصوصی از طریق اینستاگرام، انتشار فیلمهای خصوصی از طریق اینستاگرام به ویژه پیج های تقلبی خاطر شما را مکدر ساخته بهتر است؛ در رابطه با این موضوع بی تفاوت نباشید و نسبت به برخورد و شکایت آن اقدام کنید.

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"سکوت نسبت به توهین و فحاشی های اینستاگرامی به منزله سکوت در مقابل ظلم است که از خود ظلم هم بدتر می باشد، عده ای هستند که هنوز فکر می کنند که اعمالشان در شبکه مجازی تنها بازخوردی مجازی خواهد داشت، لذا هر رفتار ناشایستی از خود بروز می دهند، شما با لمس تصویرک زیر به صفحه تماس تلفنی با وکیل تلفنی جرائم اینستاگرامی و اینترنتی متصل خواهید شد که شما را در مقابله با این افراد راهنمایی خواهد نمود"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹
چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری
مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

مشاوره حقوقی مزاحمت اینستاگرامی چیست؟

 

instagram bullying legal advice

مشاوره حقوقی مزاحمت اینستاگرامی

 

همانطور که می دانید استفاده از خدمات مرتبط با هر موسسه ای فرهنگ و قوانین خاص خودش را می طلبد و بی شک موسسه های مشاوره حقوقی مزاحمت اینستاگرامی نیز از چنین قاعده و اصولی مستثنی نیستند. از طرفی هم اینستاگرام به عنوان یکی از شبکه های اجتماعی محبوب و پرطرفدار مردم است که دارای بستری با قابلیت آزار و مزاحمت های اجتماعی متعدد می باشد.

با این وجود هر روزه شاهد مراجعه کاربران بسیاری به موسسه های مشاوره حقوقی مزاحمت اینستاگرامی و شکایات بی شماری از سوی آنان به دلایل مختلفی نظیر: فحاشی و توهین، کلاهبرداری، تهدید و...هستیم. به طبع در چنین تخلفات و مزاحمت های ایجاد شده ای به مثابه سایر آزار و اذیت های دیگر، قربانیان ماجرا بیشتری ضرر و زیان را متحمل می شوند. اما سوال اینجا است بهترین روش شکایت من باب پیگیری های مزاحمت در اینستاگرام چگونه است؟ چگونه می توانیم مزاحم اینستاگرام را شناسایی کنیم؟ با ما در موسسه حقوقی وکیل تلفنی همراه باشید تا برای تمامی سوالات و اما و اگرهای خود پاسخ هایی قانع کننده بیابید.

 

من چگونه می توانم مزاحم اینستاگرام را شناسایی کنم؟

امروزه استفاده از بسیاری شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام به یکی از بخش هایی تفکیک ناپذیر زندگی مردم تبدیل شده است. اما باید به این نکته هم توجه داشت که در کنار استفاده های موثر این امکان وجود دارد که در بستر هر یک از آن ها نیز تخلفاتی صورت گیرد که موجبات برهم زدن آرامش کاربران را به همراه داشته باشد.

به بیانی ساده تر استفاده روزمره و البته موثر از چنین فضاهای مجازی نظیر اینستاگرام علاوه بر آنکه می تواند محیطی خاص و منحصر به فرد را برای درآمد زایی، تفریح و سرگرمی، آموزش و... فراهم آورد در کنار آن نیز می تواند عامل اصلی برای بروز تخلفات سایبری نظیر فحاشی از طریق اینستاگرام، توهین از طریق اینستاگرام، کلاهبرداری اینستاگرامی، تهدید، اخاذی و.. . باشد.

 

به طور کلی روش شکایت از توهین کننده در اینستاگرام به سه طریق امکان پذیر است:

 

 • شکایت از یک پیج یا کاربر.

 • شکایت از یک مطلب یا پست.

 • شکایت از یک نظر یا کامنت.

 

نکته بسیار مهم: اگرچه اینکار از طریق اینستاگرام نیز انجام می شود؛ اما اینستاگرام فقط یک اکانت را محدود می کند و هرگز فرد را تحت پیگرد قضایی قرار نمی دهد؛ لذا جهت رسیدگی تخصصی تر به این جرائم و نیز ارائه شکواییه به دادگاه ما به شما پیشنهاد می کنیم حتماً موسسه وکیل تلفنی را در جریان بگذارید. این موسسه به عنوان اولین مرکز مشاوره حقوقی شناسایی مزاحم اینستاگرامی در ایران با اجرای شکواییه و ارجاع آن به دادسرا پروسه رسیدگی به پرونده های شما را به حداقل ترین زمان ممکن می رساند.

 

مجازات توهین کنندگان در اینستاگرام

 

crime of bullying on instagram

مجازات توهین در اینستاگرام

 

آیا درباره مجازات توهین از طریق اینستاگرام می دانید؟ متاسفانه باور غلط خیلی از کاربران این شبکه اجتماعی بر این است که با استفاده از برنامه هایی همچون فیلتر شکن به راحتی می توانند خود را در ردیابی و دسترس پلیس فتا مخفی نگه دارند. در واقع چنین تصورات اشتباهی سبب شده که هر روزه شاهد توهین، هتاکی و تخلفات بسیاری در اینستاگرام باشیم.

اما شاید با اطلاع از مجازات تعیین شده برای توهین کنندگان اینستاگرام از سوی قانون مجازات اسلامی و پیگیری قضایی توهین کنندگان در اینستاگرام افراد، کمتر چنین مسائل توهین آمیزی به وجود آید. این مجازات شامل افرادی است که به وسیله خشونت های کلامی، الفاظ رکیک و توهین آمین در صفحات مجازی اینستاگرام می شود که کاربران آن یا به صورت خصوصی یا به صورت عمومی و با درج کامنت منتشر می کنند. اگرچه بسیاری از افراد از چنین چنین جرائم رایانه ای از سوی قانون مجازات اسلامی ناآگاهند. اما باید گفت بر اساس ماده 608 قانون مجازات اسلامی هر فردی که به واسطه هر ابزار یا تجهیزات ارتباطی نسبت به توهین افراد در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام اقدام کند مرتکب جرم شده و بر مبنای این قانون از  50هزار تا یک میلیون تومان جریمه نقدی و 70 ضربه شلاق را نیز متحمل خواهد شد.

 

مجازات توهین در کامنت اینستاگرام

 

bullying comments on instagram

پیگرد حقوقی فحاشی در کامنت اینستاگرام

 

دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری در خصوص مشاوره حقوقی مزاحمت اینستاگرامی چنین اظهار می کند: بنابه ماده 608 قانون مجازات اسلامی مجازات تعریف و پیش بینی شده ای برای هتاکان پس از احراز جرم در نظر گرفته شده است. همچنین ایشان یادآور شدند که توهین و هتک حرمت به افراد چه به صورت خصوصی و چه در ملا عام نظیر شبکه های اجتماعی جرم محسوب شده و در صورت دادخواهی متشاکی رسیدگی به آن از سوی دادگاه قوه قضاییه امکان پذیر می باشد. دکتر توکلی در پایان افزودند عاملان جرم توهین در کامنت اینستاگرام از طریق شکواییه کاربران شناسایی و از 91 روز تا دو سال حبس و از پانصد هزار تومان تا دو میلیون تومان جریمه نقدی محکوم خواهند شد.

 

معرفی بهترین وکیل متخصص برای مشاوره در جرایم اینستاگرامی

اگر شما هم مانند بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی برای دفاع از حقوق شهروندی خود در برابر مزاحمت های اینستاگرامی به دنبال بهترین وکیل متخصص برای مشاوره در جرایم اینستاگرامی هستید به شما دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری از موسسه حقوقی وکیل تلفنی را پیشنهاد می کنیم.

به طبع هر یک از دستاوردهای جدید در عرصه ارتباطات ممکن است موجبات پیدایش یک سری مشکلات اعم از نقض حقوق شهروندان مانند امنیت، آرامش و ایجاد آسیب های روانی آنان را به همراه داشته باشد. بنابراین اگر نظارت و کنترل لازم در راستای این دستاوردها لحاظ نگردد بی شک آسیب های بیشتری به مردم وارد شده و حقوق شهروندی آن ها پایمال می گردد.دکتر هادی توکلی به عنوان شناخته شده ترین وکیل پایه یک دادگستری در خصوص مشاوره حقوقی مزاحمت اینستاگرامی با اطلاع و تسلط کامل از تمامی قوانین و مدیریت های کاربردی این فضا، می تواند از حقوق شهروندی کاربران در برابر انواع مزاحمت ها و توهین های اینستاگرامی دفاع می کند. به علاوه آنکه با پیگیری و ردیابی های لازم افراد هتاک توهین گرا به حقوق شهروندی را مشخص و مطابق قانون مجازات اسلامی به دادسرا تحویل می نماید.

 

کلاهبرداری در اینستاگرامی چطور شناسایی می شود؟

کلاه برداری در اینستاگرام از طریق روش های زیر شناسایی می شود:

 

 • روش اول رفرش کردن صفحه: چنانچه عناوین، مطالب و شماره ها در صفحه مورد نظر تغییر نکرد بدانید که آن صفحه اینستاگرامی جعلی است و فعالیت آن کلاه برداری محسوب می شود. مشاوره حقوقی مزاحمت های اینستاگرامی این کلاه برداری را پیگیری می کند.

 

 • روش دوم به این صورت است که اگر یکبار عملیات بانکی خود را به اشتباه وارد کردید و در پی آن پیغام عملیات موفقیت آمیز برایتان صادر شد بدانید که درگاه مورد نظر کاملا جعلی است.

 

مطالب زیر از مطالب پر بازدید حقوقی هستند که بسیاری از افراد را در احقاق حقوقشان یاری نموده اند

مشاوره حقوقی جرائم رایانه ای

درخواست مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

مشاوره حقوقی فوری 24 ساعته

 

کلینیک مشاوره حقوقی

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی