موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۸:۳۹:۳۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۸:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۳۶:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۳۰:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۸:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • محمد رضا جعفری محمد رضا جعفری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۰:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۹:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • غلامرضا بهنامی غلامرضا بهنامی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۹:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۸:۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی مزاحمت اینستاگرامی

مشاوره حقوقی بزه مزاحمت اینستاگرامی

امیدواریم تاکنون چنین تجربه تلخی را در رابطه با یافتن بهترین موسسه مشاوره حقوقی مزاحمت اینستاگرامی پیدا نکرده باشید؛ اما اگر متاسفانه برایتان مشکلاتی از قبیل توهین از طریق اینستاگرام، فحاشی از طریق اینستاگرام یا انتشار عکسهای خصوصی از طریق اینستاگرام، انتشار فیلمهای خصوصی از طریق اینستاگرام به ویژه پیج های تقلبی خاطر شما را مکدر ساخته بهتر است؛ در رابطه با این موضوع بی تفاوت نباشید و نسبت به برخورد و شکایت آن اقدام کنید.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"سکوت نسبت به توهین و فحاشی های اینستاگرامی به منزله سکوت در مقابل ظلم است که از خود ظلم هم بدتر می باشد، عده ای هستند که هنوز فکر می کنند که اعمالشان در شبکه مجازی تنها بازخوردی مجازی خواهد داشت، لذا هر رفتار ناشایستی از خود بروز می دهند، شما با لمس تصویرک زیر به صفحه تماس تلفنی با وکیل تلفنی جرائم اینستاگرامی و اینترنتی متصل خواهید شد که شما را در مقابله با این افراد راهنمایی خواهد نمود"

 

مشاوره حقوقی مزاحمت اینستاگرامی چیست؟

 

instagram bullying legal advice

مشاوره حقوقی مزاحمت اینستاگرامی

 

همانطور که می دانید استفاده از خدمات مرتبط با هر موسسه ای فرهنگ و قوانین خاص خودش را می طلبد و بی شک موسسه های مشاوره حقوقی مزاحمت اینستاگرامی نیز از چنین قاعده و اصولی مستثنی نیستند. از طرفی هم اینستاگرام به عنوان یکی از شبکه های اجتماعی محبوب و پرطرفدار مردم است که دارای بستری با قابلیت آزار و مزاحمت های اجتماعی متعدد می باشد.

با این وجود هر روزه شاهد مراجعه کاربران بسیاری به موسسه های مشاوره حقوقی مزاحمت اینستاگرامی و شکایات بی شماری از سوی آنان به دلایل مختلفی نظیر: فحاشی و توهین، کلاهبرداری، تهدید و...هستیم. به طبع در چنین تخلفات و مزاحمت های ایجاد شده ای به مثابه سایر آزار و اذیت های دیگر، قربانیان ماجرا بیشتری ضرر و زیان را متحمل می شوند. اما سوال اینجا است بهترین روش شکایت من باب پیگیری های مزاحمت در اینستاگرام چگونه است؟ چگونه می توانیم مزاحم اینستاگرام را شناسایی کنیم؟ با ما در موسسه حقوقی وکیل تلفنی همراه باشید تا برای تمامی سوالات و اما و اگرهای خود پاسخ هایی قانع کننده بیابید.

 

من چگونه می توانم مزاحم اینستاگرام را شناسایی کنم؟

امروزه استفاده از بسیاری شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام به یکی از بخش هایی تفکیک ناپذیر زندگی مردم تبدیل شده است. اما باید به این نکته هم توجه داشت که در کنار استفاده های موثر این امکان وجود دارد که در بستر هر یک از آن ها نیز تخلفاتی صورت گیرد که موجبات برهم زدن آرامش کاربران را به همراه داشته باشد.

به بیانی ساده تر استفاده روزمره و البته موثر از چنین فضاهای مجازی نظیر اینستاگرام علاوه بر آنکه می تواند محیطی خاص و منحصر به فرد را برای درآمد زایی، تفریح و سرگرمی، آموزش و... فراهم آورد در کنار آن نیز می تواند عامل اصلی برای بروز تخلفات سایبری نظیر فحاشی از طریق اینستاگرام، توهین از طریق اینستاگرام، کلاهبرداری اینستاگرامی، تهدید، اخاذی و.. . باشد.

 

به طور کلی روش شکایت از توهین کننده در اینستاگرام به سه طریق امکان پذیر است:

 

 • شکایت از یک پیج یا کاربر.

 • شکایت از یک مطلب یا پست.

 • شکایت از یک نظر یا کامنت.

 

نکته بسیار مهم: اگرچه اینکار از طریق اینستاگرام نیز انجام می شود؛ اما اینستاگرام فقط یک اکانت را محدود می کند و هرگز فرد را تحت پیگرد قضایی قرار نمی دهد؛ لذا جهت رسیدگی تخصصی تر به این جرائم و نیز ارائه شکواییه به دادگاه ما به شما پیشنهاد می کنیم حتماً موسسه وکیل تلفنی را در جریان بگذارید. این موسسه به عنوان اولین مرکز مشاوره حقوقی شناسایی مزاحم اینستاگرامی در ایران با اجرای شکواییه و ارجاع آن به دادسرا پروسه رسیدگی به پرونده های شما را به حداقل ترین زمان ممکن می رساند.

 

مجازات توهین کنندگان در اینستاگرام

 

crime of bullying on instagram

مجازات توهین در اینستاگرام

 

آیا درباره مجازات توهین از طریق اینستاگرام می دانید؟ متاسفانه باور غلط خیلی از کاربران این شبکه اجتماعی بر این است که با استفاده از برنامه هایی همچون فیلتر شکن به راحتی می توانند خود را در ردیابی و دسترس پلیس فتا مخفی نگه دارند. در واقع چنین تصورات اشتباهی سبب شده که هر روزه شاهد توهین، هتاکی و تخلفات بسیاری در اینستاگرام باشیم.

اما شاید با اطلاع از مجازات تعیین شده برای توهین کنندگان اینستاگرام از سوی قانون مجازات اسلامی و پیگیری قضایی توهین کنندگان در اینستاگرام افراد، کمتر چنین مسائل توهین آمیزی به وجود آید. این مجازات شامل افرادی است که به وسیله خشونت های کلامی، الفاظ رکیک و توهین آمین در صفحات مجازی اینستاگرام می شود که کاربران آن یا به صورت خصوصی یا به صورت عمومی و با درج کامنت منتشر می کنند. اگرچه بسیاری از افراد از چنین چنین جرائم رایانه ای از سوی قانون مجازات اسلامی ناآگاهند. اما باید گفت بر اساس ماده 608 قانون مجازات اسلامی هر فردی که به واسطه هر ابزار یا تجهیزات ارتباطی نسبت به توهین افراد در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام اقدام کند مرتکب جرم شده و بر مبنای این قانون از  50هزار تا یک میلیون تومان جریمه نقدی و 70 ضربه شلاق را نیز متحمل خواهد شد.

 

مجازات توهین در کامنت اینستاگرام