موسسه وکیل تلفنی

 • درسا نیک سیرت گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۱۹:۳ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۴
 • محمدامین سلمانپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۸:۵۰:۲۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳
 • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

هزینه جواز تاسیس

هزینه جواز تاسیس

 

تمام اشخاص حقیقی و حقوقی برای راه اندازی شرکت ها و واحدهای صنعتی و تولیدی باید ابتدا جواز تاسیس دریافت کنند. این جواز همانطور که از عنوانش پیداست، مجوز فعالیت افراد و شرکت ها محسوب می‌شود و با دریافت آن قطعا مزایایی برای اشخاص مذکور در نظر گرفته خواهد شد.

 

همین مسئله باعث شده تا افراد پس از اتخاذ تصمیم نهایی برای تاسیس شرکت، پرسش هایی در رابطه با این که جواز تاسیس چیست و اخذ آن نیازمند طی چه مراحلی است؟! و پرسش های مرتبط دیگر مطرح کنند. ما در موسسه حقوقی وکیل تلفنی حتی الامکان به پرتکرارترین سوالات افراد در این زمینه پاسخ خواهیم داد.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

جواز تاسیس چیست؟

یکی از قوانین در حال اجرا در کشور ایران و بسیاری از کشورهای دیگر، این است که تمامی افرادی که قصد راه اندازی کسب و کاری مشخص را دارند در وهله اول باید به دنبال دریافت مجوز رسمی آن باشند. جواز تاسیس یکی از مجوزهایی است که صرفا برای تاسیس شرکت ها و سایر واحدهای صنعتی و تولیدی، باید اخذ شود.

 

افراد با دریافت این مجوز از سازمان صنعت، معدن و تجارت در اصل متعهد می‌شوند در چارچوب قوانین فعالیت کرده و فعالیت خود را گسترش دهند. دولت نیز در مقابل، جهت بهبود فعالیت و گسترش کار صاحبین کسب و کارهای دارای مجوز، به آن ها کمک کند.

 

برای دریافت جواز تاسیس به کجا مراجعه کنیم؟

در حال حاضر مراحل اخذ تمام مجوزها مانند جواز تاسیس، به صورت اینترنتی و از طریق مراجعه به سامانه سازمان ذی‌ربط انجام می‌شود. در نتیجه اگر قصد دریافت این جواز برای واحد صنعتی یا تولیدی خود را دارید باید مراحل زیر را طی کنید؛

 

 1. مراجعه به سایت سازمان صنعت، معدن و تجارت به آدرس stsm.ir.
 2. تکمیل فرم مربوط به طرحی که قصد تاسیس آن را دارید.
 3. تکمیل فرم مربوط به مساحت بنا، آمار اشتغال، میزان انرژی های لازم و مواد اولیه مورد نیاز.
 4. تکمیل فرم مربوط به هزینه اولیه مورد نیاز و نحوه تامین این هزینه ها.

 

 

 

 

 

پس از تکمیل تمام فرم های موجود در طی چند گام، باید درخواست خود مبنی بر صدور جواز تاسیس را ثبت کنید. پس از ثبت نیز باید منتظر بررسی درخواست و پاسخ کارشناسان، جهت طی مراحل بعدی باشید.

 

با توجه به حساس بودن مراحل دریافت این جواز، و همچنین دشوار بودن تکمیل فرم های در نظر گرفته شده برای ثبت این درخواست، بهتر است حتما از فردی متخصص کمک بگیرید. زیرا در صورت وارد کردن اطلاعات اشتباه ممکن است با درخواست شما موافقت نشود!

 

کارشناسان موسسه حقوقی وکیل تلفنی با تجربه‌ای که در این زمینه دارند، می‌توانند بهترین راهنما برای شما باشند. مشاوره حقوقی تلفنی آسان‌ترین راه ارتباطی با کارشناسان این موسسه است.

 

 

مدارک لازم برای دریافت جواز تاسیس

مدارک برای جواز تاسیس که باید به سازمان صنعت، معدن و تجارت ارائه شوند عبارتند از؛

 

 • کپی کارت ملی و شناسنامه
 • مجوز شهرداری و اداره امور مالیاتی
 • گواهی سوء پیشینه کیفری
 • آدرس محل اقامت، شماره تلفن ثابت و کدپستی تایید شده توسط اداره پست منطقه
 • کارت پایان خدمت یا گواهی معافیت از خدمت سربازی (ویژه آقایان)
 • ارائه لیست کالاهای تولیدی به همراه جواز تولید هر یک از آن ها
 • ارائه مدارک اشخاص حقوقی
 • کپی مدارک شناسایی مدیر عامل
 • کپی مدارک هویتی شرکت

در ضمن فرد متقاضی دریافت این مجوز باید تابعیت ایران داشته و سن او 18 سال تمام باشد.

 

 

 

 

هزینه دریافت جواز تاسیس در سال 1401

هزینه دریافت جواز تاسیس بر اساس موارد مختلف محاسبه می‌شود. محل فعالیت، حقیقی یا حقوقی بودن متقاضی دریافت این جواز دو عامل از مهمترین عواملی هستند که بر این هزینه تاثیر دارند. از طرفی این هزینه نیز مانند هزینه های دیگر، هر ساله افزایش می‌یابد. در نتیجه نمی‌توان رقم دقیقی برای آن ذکر کرد.

 

برای اطلاع از هزینه دقیق دریافت جواز تاسیس واحدهای صنعتی و تولیدی و همچنین هزینه ثبت این واحدها، سوال خود را در قالب مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان مطرح کنید. کارشناسان موسسه حقوقی وکیل تلفنی با بررسی تمام عوامل، هزینه را محاسبه کرده و به شما اعلام خواهند کرد.

 

 

 

عواقب عدم دریافت جواز تاسیس

عمل به قوانین و دریافت مجوز متناسب با نوع فعالیت، قطعا مزایایی خواهد داشت. حال اگر افراد بدون دریافت مجوز اقدام به فعالیت کنند، نه تنها از این مزایا بهره‌مند نمی‌شوند بلکه پس از مدتی دچار مشکل خواهند شد.

 

بدون دریافت جواز تاسیس عملا ثبت واحد تولیدی و علامت و نام تجاری آن ممکن نخواهد بود، و این بزرگ‌ترین مشکلی است که سد راه فعالان صنعتی خواهد شد. بدون ثبت شرکت و علامت تجاری هم که شرکت در نمایشگاه ها غیر ممکن بوده و حتی گاها عرضه محصولات به بازار نیز با مشکل مواجه خواهد شد.

 

همچنین افرادی که این جواز را دریافت نکرده اند، اجازه کار در شهرک های صنعتی را نخواهند داشت. زیرا تخصیص زمین یا ملک به اشخاص در شهرک های صنعتی، مستلزم وجود این جواز می‌باشد.

 

تعلق نگرفتن تسهیلات و وام های بانکی به واحد تولیدی یا صنعتی از دیگر عواقب عدم دریافت این جواز به حساب می‌آید. مشکلات مربوط به مالیات هم که خود یک سری مشکلات عظیم هستند!

 

 

 

 

 

 

پس اگر جزو فعالان صنعتی هستید در قدم اول به فکر اخذ تمامی مجوزهای لازم و ضروری از جمله مجوز تاسیس باشید. زیرا آینده کاری شما در گرو همین مجوز است و بدون آن حتی امکان دارد پس از چند سال مجبور به شروع از صفر شوید. کارشناسان موسسه حقوقی وکیل تلفنی در این مسیر و همراه شما خواهند بود، و از طریق مشاوره حقوقی مسیر را نشانتان خواهند داد.

 

 

 

ثبت علامت تجاری 
مشاوره حقوقی به کسب و کارها 
اخذ کد اقتصادی 
ثبت شرکت 
درباره ما 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

بسیار عالی و تشکر از مطالب خوبتون خسته نباشید به عزیزان تولید محتوا و همه ی دست اندرکاران موسسه حقوقی وکیل تلفنی بسیار عالی هستید
بسیار عالی و تشکر از خدمات خوبتون
ضمن عرض سلام و احترام خدمت همه دوستان و همكاران گرامي در خصوص اخذ جواز كسب و كار يا پروانه كسب و كار توصيه مي شود از مجموعه وكيل تل راهنمايي هاي لازم را دريافت نماييد موفق و پيروز باشيد در پناه حق
موسسه وکیل تلفنی در تمام موارد حقوقی، کیفری، ثبتی، بازرگانی و .... عملکرد خوب و رضایت بخشی داره واقعا بسیار عالی هست که کاربر میتونه با خیال راحت بهش اعتماد کنه و کارهاشو بسپار به موسسه ای متخصص با وکلای متبحر
سلام ودرود. فرایند اخذ جواز تاسیس در مراحلی نیاز به اعتبار سنجی حقوقی دارد و بنابراین تشریفات خاصی به همراه دارد. در صورتی که این کار توسط خود فرد بخواهد انجام شود علاوه بر زمان بر بودن به دلیل عدم اگاهی و اشنایی کافی با شرایط و تشریفات ان ممکن است به نتیجه مطلوب نرسد . لذا توصیه می کنیم انجام این فرایند را به متخصص این حوزه بسپارید که خدمات موسسه وکیل تلفنی و نتایج مثبت و رضایت بخش مراجعین می تواند پیشنهاد خوبی برای شما باشد.
ضمن عرض سلام و ادب از مجموعه وزین و پرتلاش مجموعه وزین وکیل تلفنی نهایت سپاس و قدردانی را دارم چراکه بدون چشمداشتی قدم در راه خالصانه خدمت به خلق ا...گذاشته اند با آرزوی توفیق روزافزون
سلام بسیار عالی ست توضیحات شما بخصوص برای کسبه، سپاس از خدمات موسسه وکیل تلفنی
بسیار خوب
سلام و عرض ادب از طریق معرفی یکی از دوستانم با موسسه وکیل تلفنی آشنا شدم و جهت پیگیری یک امر حقوقی و نگارش یک اظهارنامه از هم فکری و خدمات استفاده کردم و بسیار راضی بودم. از آقای توکلی به عنوان مدیر موسسه به جهت ارائه این خدمات متشکرم. موفق باشید
با سلام خدمت کاربران گرامی.جواز کسب از آن مباحثی است که همیشه ذهن فعالان اقتصادی را به خود مشغول می کند که از چه نقطع ای باید شروع نمایند تا به این مجوز مهم دست میدا کنند چرا که نبود آن همانطور که بیان کردیم ممکن است موجب دخالت دادستان و پلمپ آن واحد صنفی شود بنابراین بهتر این است این اقدام مهم را با مشاوره گرفتن از وکلای این امور اانجام دهیم وکلای موسیه وکیل تلفنی در خدمت شما هستند.مسیح آقاداودی وکیل موسسه وکیل تلفنی کد ۲۰۵۵۴
یکی اژراّ های جواز تاسیس اخذ برنده اگر این استفاده رو داشتید فقط میتونیم کمکتون کنیم راحت تر دریافتش کنید از زمانی که میخواید مثلا کارگاه تاسیس کنید

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی