موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۲:۱۵ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۴
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۱:۳۴ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۴
 • محسن محسنی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۱:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۴
 • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۴:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۴۹:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۳
 • مجتبی بهرامی مجتبی بهرامی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۲۹:۵۵ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۳۳:۴۱ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۳
 • majid majid گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۱۴:۲۸ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۳
 • محسن محسنی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۸:۳۵:۳۳ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۳
 • روزبه بهروزی روزبه بهروزی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۱۱:۳۳ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۲
انجمن وکیل تلفنی

هزینه جواز تاسیس

هزینه جواز تاسیس

طبق قانون نظام صنفی قبل از هرگونه فعالیتی باید برای آن فعالیت در چهارچوب قانون نظام صنفی پروانه کسب بگیرید در غیر اینصورت محل کسبی شما توسط خانه اصناف و اتحادیه های مرتبط با دخالت دادستان پلمپ میگردد لذا اولین اقدام برای شروع هر کسب اخذ پروانه کسب میباشد برای این منظور باید ابتدا باید به اتحادیه موضوع فعالیت کسبی مراجعه و درخواست صدور پروانه برای کسب خودتان درخواست نمایید از انجایی که این فرایند نیاز به  اعتبار سنجی حقوقی دارد لازم است شما قبل از اقدام به اخذ پروانه  فعالیت کسبی از مشاور حقوقی در این خصوص مشاوره حقوقی مجوز و یا جواز تاسیس اخذ نمایید.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹00

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

هزینه کل فرایند برای اخذ مجوز توسط وکیل

از آنجایی اخذ مجوز و یا اخذ هرگونه پروانه کسبی دارای فرایند زیادی می باشد و گاهاً برای اخذ مجوز تاسیس نیاز به نگارش پروپوزال میباشد و این فرایند برای مدیر یک شرکت یا موسسه امری غیر قابل انجام می باشد؛ البته انجام اقدامات میدانی و اخذ تایید از چند نهاد دولتی نیازمند وقت و صرف زمانی غیر معقول برای یک مدیر شرکت است، لذا در این راستا نیاز می باشد که مراتب و موضوع را به یک وکیل متخصص در زمینه اخذ مجوز و موافقت اصولی نمایید.

 

هزینه این فرایند بسته به زمان و موضوع مجوز می باشد

 

به چه دلایلی بهتر است تا گرفتن جواز تأسیس را به موسسه وکیل تلفنی واگذار کنم؟

 

obtaining a establishment license

دلایل سپردن أخذ جواز تاسیس به وکیل تلفنی

 

همانطور که سابقاً گفته شد هر وکیلی نسبت به تجربیات خود، تخصص های ویژه ای کسب می کنند؛ موسسه وکیل تلفنی با همکاری بیش از 1000 وکیل مجرب در زمینه های مختلف از جمله جواز تأسیس کار شما را حداقل دو چندان راحت تر و سریع تر می کند. البته لازم به ذکر است که این موسسه، وکیل تلفنی نام دارد و از هر شهری وکیل دارد؛ البته دلایل زیر هم می توانند در انتخاب شما مؤثر واقع گردند:

 

 • خارج از هرگونه تعریف از خود و گزافه گویی باید گفت که وکیل تلفنی بسیار معتبر است، سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید.

 • تمامی مواردی که در این صفحه و تمامی صفحات دیگر سایت وکیل تلفنی ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب و    ادامه دهید و از قافله باز نمانید.

 • در نهایت اگر در خارج از کشور هستید می توانید از وکلای ما در خارج از کشور کمک بگیرید.

 

"البته می توانید با یک وکیل تماس حاصل کنید تا از جزء به جزء نحوه انجام روال فوق مطلع گردید، برای مشاوره تلفنی با وکیل متخصص در این امر می توانید بر روی تصویرک زیر کلیک کنید یا آن را لمس نمایید"

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

بسیار عالی و تشکر از مطالب خوبتون خسته نباشید به عزیزان تولید محتوا و همه ی دست اندرکاران موسسه حقوقی وکیل تلفنی بسیار عالی هستید
بسیار عالی و تشکر از خدمات خوبتون
ضمن عرض سلام و احترام خدمت همه دوستان و همكاران گرامي در خصوص اخذ جواز كسب و كار يا پروانه كسب و كار توصيه مي شود از مجموعه وكيل تل راهنمايي هاي لازم را دريافت نماييد موفق و پيروز باشيد در پناه حق
موسسه وکیل تلفنی در تمام موارد حقوقی، کیفری، ثبتی، بازرگانی و .... عملکرد خوب و رضایت بخشی داره واقعا بسیار عالی هست که کاربر میتونه با خیال راحت بهش اعتماد کنه و کارهاشو بسپار به موسسه ای متخصص با وکلای متبحر
سلام ودرود. فرایند اخذ جواز تاسیس در مراحلی نیاز به اعتبار سنجی حقوقی دارد و بنابراین تشریفات خاصی به همراه دارد. در صورتی که این کار توسط خود فرد بخواهد انجام شود علاوه بر زمان بر بودن به دلیل عدم اگاهی و اشنایی کافی با شرایط و تشریفات ان ممکن است به نتیجه مطلوب نرسد . لذا توصیه می کنیم انجام این فرایند را به متخصص این حوزه بسپارید که خدمات موسسه وکیل تلفنی و نتایج مثبت و رضایت بخش مراجعین می تواند پیشنهاد خوبی برای شما باشد.
ضمن عرض سلام و ادب از مجموعه وزین و پرتلاش مجموعه وزین وکیل تلفنی نهایت سپاس و قدردانی را دارم چراکه بدون چشمداشتی قدم در راه خالصانه خدمت به خلق ا...گذاشته اند با آرزوی توفیق روزافزون
سلام بسیار عالی ست توضیحات شما بخصوص برای کسبه، سپاس از خدمات موسسه وکیل تلفنی
بسیار خوب
سلام و عرض ادب از طریق معرفی یکی از دوستانم با موسسه وکیل تلفنی آشنا شدم و جهت پیگیری یک امر حقوقی و نگارش یک اظهارنامه از هم فکری و خدمات استفاده کردم و بسیار راضی بودم. از آقای توکلی به عنوان مدیر موسسه به جهت ارائه این خدمات متشکرم. موفق باشید
با سلام خدمت کاربران گرامی.جواز کسب از آن مباحثی است که همیشه ذهن فعالان اقتصادی را به خود مشغول می کند که از چه نقطع ای باید شروع نمایند تا به این مجوز مهم دست میدا کنند چرا که نبود آن همانطور که بیان کردیم ممکن است موجب دخالت دادستان و پلمپ آن واحد صنفی شود بنابراین بهتر این است این اقدام مهم را با مشاوره گرفتن از وکلای این امور اانجام دهیم وکلای موسیه وکیل تلفنی در خدمت شما هستند.مسیح آقاداودی وکیل موسسه وکیل تلفنی کد ۲۰۵۵۴
یکی اژراّ های جواز تاسیس اخذ برنده اگر این استفاده رو داشتید فقط میتونیم کمکتون کنیم راحت تر دریافتش کنید از زمانی که میخواید مثلا کارگاه تاسیس کنید

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حضوری ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مطالعه پرونده و مدارک ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی