موسسه وکیل تلفنی

 • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

اعلام آمادگی برای طلاق

نحوه اعلام آمادگی برای طلاق

طلاق تغییر مهمی در زندگی استچ که می تواند شما را دچار سردرگمی و اضطراب کند؛ شما ممکن است مدت ها درگیر اختلافات خانوادگی باشید، اما تصمیم گیری برای تان سخت باشد؛ مشاوره حقوقی در سایت جامع وکیل نحوه اعلام آمادگی برای طلاق را به شما آموزش می دهد و در انتها نیز در گفتگو با وکیل خانواده شما می توانید مشکل زندگی مشترک خود را ریشه یابی کنید و راهکارهای حقوقی و قانونی را دریافت نمایید؛ به همین دلیل به مطالعه این مطلب ادامه دهید، اما قبل از آن به شما پیشنهاد می کنیم که ویدئوی کوتاه زیر را از دست ندهید.

 

آموزش اعلام آمادگی برای طلاق (توصیات بانوی وکیل ما)

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

نحوه اعلام آمادگی برای طلاق به کمک مشاوره حقوقی

 

Declaration of readiness for divorce

وکیل طلاق برای مشاوره حقوقی 24 ساعته آنلاین

 

نحوه اعلام آمادگی برای طلاق می تواند بر سرنوشت  پرونده حقوقی شما تاثیر بگذارد؛ اقدامات حقوقی وجود دارد که شما باید قبل از ابراز آمادگی برای طلاق انجام دهید، بنابراین دریافت مشاوره حقوقی تلفنی می تواند اهمیت زیادی داشته باشد. ضمن اینکه مشاوره حقوقی فوری که در سایت وکیل تلفنی ارائه می شود، به گونه ای طراحی شده که افراد بتوانند سریع و با هزینه به صرفه ابهامات حقوقی خود را برطرف کنند. 

 

از کجا بفهمیم که برای طلاق آماده ایم؟

 

 

در زندگی مشترک راه های مختلفی برای حل کردن اختلافات وجود دارد و یقینا طلاق آخرین راه حل است. اما زمانی که مسئله طلاق در ذهن شما به وجود می آید و درباره ی نحوه اعلام آمادگی برای طلاق می اندیشید، می تواند نشان دهنده ی اختلافات ریشه دار باشد؛ اگر همه ی افراد جامعه در طول زندگی خود را ملزم به مراجعه به ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته و فوری با وکیل بدانند می توانند از بسیاری از مشکلات جلوگیری کنند؛ مشاوره حقوقی آنلاین شرایطی را به وجود می آورد که شما بتوانید به طور شفاف با کارشناس حقوقی گفتگو کنید و این وکیل خانواده است که به شما میگوید که آیا با استفاده از روش های قانونی می توانید مشکل خود را حل کنید یا خیر. 

 

نکته: در بسیاری از موارد افراد هیچ آگاهی از نحوه اعلام آمادگی برای طلاق ندارند، و بدون مراجعه به مشاوره حقوقی رایگان و بدون در نظر گرفتن عواقب عمل خود، به دادگاه مراجعه کرده و اختلافات خانوادگی را به صحن محاکم عمومی می کشانند و متاسفانه نتیجه دلخواه خود را هم به دست نمی آورد، به عبارتی از آنجا مانده و از اینجا رانده شده و در گردابی از مشکلات فرو می روند. 

 

آیا رضایت همسر برای طلاق الزامی است؟

 

Declaration of readiness for divorce

مشاوره طلاق 24 ساعته و آنلاین با وکیل دادگستری پایه یک حرفه ای

 

نحوه اعلام آمادگی برای طلاق در افراد مختلف متفاوت است، برخی افراد با ناسازگاری و دعواهای بی پایان خود را برای مهیا طلاق می کنند، و برخی ترجیح میدهند در سکوت و آرامش زندگی مشترک را به تمام کنند. اینکه همسر شما برای طلاق رضایت دا‌شته باشد یا خیر، به نوع اختلافات شما بستگی دارد؛ در بیشتر مواقع افراد برای دوری شدن از جنجال و کشمکش به طلاق رضایت می دهند، و رضایت هر دو طرف می تواند در انجام طلاق توافقی موثر باشد. 

به طور کلی طلاق توافقی کم هزینه ترین و بی دردسر ترین نوع طلاق در ایران می باشد، بنابراین با جلب رضایت همسر می توانید برای این نوع طلاق اقدام کنید. شما از طریق پرسش و پاسخ فوری حقوقی می توانید نحوه اعلام آمادگی برای طلاق را جویا شوید و راهکارهای حقوقی دریافت نمایید. 

 

آیا تنها آماده بودن برای طلاق، برای شروع طلاق کافی است؟

 

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل

 

خیر زمانی که شما تصمیم می گیرید باید از نحوه اعلام آمادگی برای طلاق اطلاعات کافی داشته باشید. نکته مهم بعد از تصمیم به طلاق، مشخص کردن نوع طلاق است. نوع طلاق می تواند در میزان دریافت حق و حقوق مالی اثر گذار باشد، و مسیر شما را در مسئله حضانت و نفقه هموارتر کند. نوع طلاق هم برای زن و هم برای مرد مهم است، چه بسا افرادی که با رضایت زوجه خود طلاق خلع و مبارات انجام داده و از ایفای بسیاری از حقوقی مالی زن رها شده باشند. همچنین افرادی هستند که با کمک مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته توانسته اند از نحوه اعلام آمادگی برای طلاق اطلاعات کافی به دست بیاورند و هر دو طرف برای طلاق توافقی رضایت دهند و بتوانند حق و حقوق خود را به طور عادلانه کسب نمایند. 

 

اولین قدم بعد از آمادگی نهایی برای طلاق چیست + مراحل طلاق فوری

 

Declaration of readiness for divorce

اورژانس طلاق وکیل تلفنی 24 ساعته در دسترس

 

بعد از آنکه افراد به کمک وکیل 24 ساعته از نحوه اعلام آمادگی برای طلاق مطلع شدند، باید اقدامات حقوقی لازم را انجام دهند. وکیل شما را راهنمایی می کند که چگونه با همسر خود مذاکره کنید که بتوانید بیشتر میزان همراهی از طرف وی را در مسیر طلاق داشته باشید. مراحل طلاق با توجه به نوع طلاق شما متفاوت است اما در طلاق فوری مراحل به این شرح است:

 

 1. مذاکره با همسر و جلب رضایت او برای طلاق توافقی.

 

 1. نوشتن توافقات حاصله درباره حقوقی مالی، مهریه، نفقه، جهیزیه، حضانت و… 

 

 1. مراجعه به وکیل خانواده و سپردن وکالت پرونده طلاق توافقی خود به ایشان و مدارک شناسایی

 

 1. ثبت نام برای سامانه ثنا

 

توجه: پس از سپردن پرونده طلاق توافقی خود به وکلای کارکشته وکیل تلفنی می توانید از طریق سامانه ثنا از روند رسیدگی به پرونده خود اطلاعات لازم را به دست بیاورید؛ بنابراین با مشاوره حقوقی فوری و اطلاع از نحوه اعلام آمادگی برای طلاق در سریع ترین زمان مراحل طلاق را طی کنید. 

 

چگونه طلاق خواستن را به همسرمان اعلام کنیم؟

 

 

نحوه اعلام آمادگی برای طلاق در مقابل همسرتان به شخصیت او بستگی دارد، و شما اگر درباره ی این مسئله آگاهی لازم را ندارید بهتر است از کارشناس حقوقی در سایت جامع وکیل تلفنی کمک بگیرید. مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری این مزیت را دارد که راه های قانونی به دقت بررسی خواهد شد و وکیل برای شما روشن می کند که از چه مسیری باید پیش بروید که هر چه زودتر به نتیجه برسید. با همراهی وکیل شما می توانید با طرفین پرونده گفتگو کنید و درباره ی حق و حقوق خود به توافق برسید. 

اطلاعات کافی از نحوه اعلام آمادگی برای طلاق می تواند بسیار راهگشا باشد و کارشناس حقوقی وکیل تلفنی در اولین فرصت شما را راهنمایی خواهد کرد. 

 

طلاق چیست؟!

وکیل طلاق واتساپی و آنلاین

وکیل تضمینی طلاق

سامانه طلاق توافقی فوری

خدمات 24 ساعته آنلاین و تلفنی ثبت انواع شرکت ها

مشاوره حقوقی 24 ساعته تلفنی و آنلاین در تمامی زمینه های ملکی

درخواست مشاوره  حقوقی دیوان عدالت اداری

مشاوره حقوقی حضوری در تمامی شهر های ایران

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

بیشتر زوج­هایی که طلاق را شروع می­کنند برای آن آمادگی ندارند و اغلب حتی در رابطه با آن هم نظر نیستند.. این عدم آمادگی برای طلاق است که یا موجب می­شود تا ازدواج زودتر از موعد پایان یابد یا طلاق به یک مسابقه ­ی رقابتی تبدیل شود. آمادگی برای طلاق هشت سوالی که باید برای آمادگی برای طلاق از خودتان بپرسید ازدواج شما در معرض سوال است و شما با یک معضل واقعی مواجه هستید. شما ممکن است کسی باشید که تصمیم می­گیرد که باید بماند یا باید برود که آمادگی برای طلاق را دارد یا نه. “من احساس می­کنم که باید طلاق بگیرم و آمادگی برای طلاق را دارم و این به اصطلاح ازدواج را تمام کنم .” با این حال چگونه می­توانم مطمئن باشم؟ برخی از روزها من از تصمیمم من نسبت به دیگر روز ها احساس اعتماد بیشتر دارم. بخشی از من هنوز هم او را دوست دارد یا حداقل به او اهمیت می­دهد. فکر نمی­کنم عاشق او باشم، اما اگر اشتباه کنم، چه؟ افراد بسیاری تحت تأثیر تصمیمات من قرار خواهند گرفت. شاید من نباید عجله کنم. جالب است،چون که من برای سه سال که در مورد آن فکر می­کنم، این چیزها اصلا مهم نیست و من می توانم در مورد این طلاق را فراموش کنم، اگر او فقط رفتار خود را تغییر دهد.، پس آمادگی برای طلاق را ندارم” یا ممکن است کسی باشید که تازه شنیده که همسرش می خواهد طلاق بگیرد و همسرش آمادگی برای طلاق دارد. آمادگی برای طلاق “طلاق؟ این از کجا به ذهنت رسیده؟” دو هفته پیش ما در مورد گذراندن تعطیلات در کوه ها صحبت می­کردیم. من فکر نمی­کردم که ازدواج ما تا این افتضاح باشد؟ من شوکه و ویران شده­ام .من باید راهی برای توقف این کار پیدا کنم چون آمادگی برای طلاق را دارم .شاید این ها همه یک رویا باشد و وقتی بیدار شدم، همه چیز به حالت عادی برگردد. “ اکثر کتب و مقالات در مورد طلاق بر اساس این فرض است که وقتی یک زن و شوهر می­گویند که طلاق می­خواهند ، برای طلاق آماده باشند. این تجربه ما به عنوان درمانگرها و مربیان طلاق است که در طول این فرایند به بسیاری از مردم کمک کرده­اند که در واقع این مورد درست نیست. معمولا وقتی زوج روند طلاق را شروع می­کنند،یکی از آنها، و اغلب ، هر دو، واقعا برای طلاق آماده نیستند.
سلام خدمت همگی دوستان عزیز وجود مشاوره حقوقی آنلاین فوری از آنجایی امروزه بیشتر احساس می شود. که پیشرفت جامعه باعث افزایش نیاز افراد جامعه به مشاوره تخصصی در تعاملات شان با یکدیگر می شود بیش از پیش مورد نیاز می باشد. البته سوای این نیاز، مشاوره حقوقی برای پیشگیری از تضییع حقوق افراد به نظر امری الزامی می باشد. با در نظر گرفتن این امر بیشتر کشورهای جهان وکلا و مشاورین حقوقی خود را از ابتدا برای انجام کلیه امور حقوقی شهروندان به کار می گیرند. مشاوره حقوقی تلفنی گامی بسیار مهم در رابطه با حل مسائل و امور مردم به طرق صحیح حقوقی و قانونی می باشد. که در صورت نهادینه شدن در کشور ما نیز می تواند ثمرات و پیامدهای مثبت فراوان اجتماعی و اقتصادی را به ارمغان آورد.بدین منظور موسسه وکیل تلفنی با ارائه مشاوره های شبانه روزی و فوری تلفنی و آنلاین در خدمت شما عزیزان میباشد
با سلام و خسته نباشید خدمت وکلای سایت وکیل تلفنی که با درج مطالب وفیلمهای کمک کننده در همه ی زمینه های حقوقی باری از مشکلات مردم سبک می کنند چون خیلی ها نیاز به دانستن یک سری مسائل حقوقی دارند ولی نمی توانند به خاظر هزینه ی زیاد وکیل به وی مراجعهکنند ولی وکلای سایت با دلسوزی تمام در خدمت گذاری حاضرند ومی توانند در همه ی حوزه های حقوقی یاریگر باشند به صورت فوری وبا هزینه ی کمتر
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی وبا تشکر از زحمات . آمادگی برای طلاق کار ساده ای نیست و شما حتماً با وکیل مشورت کنید؛ چراکه این امر بسیار تخصصی می باشد و ممکن است مواردی پیش بیاید که قابل جبران نباشد؛ نام بردن این موارد نیز از حوصله این مقاله خارج است، زیرا این موارد بسیار زیاد هستند و برای هر فردی متفاوت است؛ به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که در هر زمان و مکانی که حضور دارید با ما تماس بگیرید و ارزان ترین مشاوره حقوقی طلاق را به صورت ۲۴ ساعته با وکلای حرفه ای ما تجربه نمایید؛ اینجانب فریبرز ذوالفقاری آماده مشاوره تکمیلی هستم
سلام وقت بخیر اهمیت مشاوره حقوقی را همواره به ما گوشزد میکنند اما متاسفانه تا زمانی که دچار مشکل نشویم دنبال استفاده از مشاوره نمیرویم. مشاوره حقوقی پیش از انجام هرکاری و اخذ هر تصمیمی و عقد هرقراردادی بسیار کمک کننده است. موسسه وکیل تلفنی با ارایه مشاوره به صورت غیرحضوری و قیمت های مشاوره مناسب و خدمات ۲۴ساعته با داشتن وکلای خانم و آقا ، کمک بسیار زیادی به تمام افرادی که دچار مشکلات قانونی شده اند کرده. از کلیه همکاران خوب شما که با ارائه خدمات مشاوره ای سعی در حل مشکلات روزمره کاربران دارند تشکر میکنم
سلام وقت همه دوستان بخیر و خوشی انشاءالله .... یکی از انواع طلاق ها طلاق رجعی است . طلاق رجعی یکی از انواع طلاق است که به موجب آن ، پس از طلاق و در طول مدت عده طلاق ، مرد می تواند به همسر خود رجوع کرده و بدون اینکه نیاز به عقد نکاح مجددی باشد ، با وی زندگی کند . لازم به ذکر است که رجوع مرد در طلاق رجعی کاملا به اراده خود وی است و زن نمی تواند مانع رجوع مرد بشود .یکی از اقسام طلاق ، طلاق رجعی است که در مقابل طلاق بائن قرار دارد . کلمه رجعی یا رجوع که به معنای بازگشت است ، اصطلاحا به وضعیتی گفته می شود که مرد پس از جدا شدن از همسر خود بواسطه طلاق ، دوباره قصد این را داشته باشد که به زندگی مشترکشان باز گردد .
با سلام و عرض ادب، نحوه اعلام آمادگی برای طلاق می تواند بر سرنوشت پرونده حقوقی شما تاثیر بگذارد؛ اقدامات حقوقی وجود دارد که شما باید قبل از ابراز آمادگی برای طلاق انجام دهید، بنابراین دریافت مشاوره حقوقی تلفنی می تواند اهمیت زیادی داشته باشد. ضمن اینکه مشاوره حقوقی فوری که در سایت وکیل تلفنی ارائه می شود، به گونه ای طراحی شده که افراد بتوانند سریع و با هزینه به صرفه ابهامات حقوقی خود را برطرف کنند.اینجانب سحر نیک پور آماده مشاوره تفصیلی با شما عزیزان می باشم.
با سلام خدمات شهروندان وکیل تلفنی ،یکی از موضوعات مهمی که معمولا باید قبل از دادخواست ودعوایی ارایه داد وبعد وارد مسیر دعوا شد اظهارنامه است که خواسته خود را به طرف مقابل ارایه بدید برای آشنایی بیشتر نمونه اظهارنامه را براتون میفرستم. مخاطب محترم سرکار خانم... احتراماً مستند به ماده ۱۵۶ قانون آیین دادرسی مدنی مراتب ذیل را رسما به شما اعلام می گردد. بدین وسیله نظر به اینکه به موجب سند نکاحیه شماره....تنظیمی در دفترخانه ازدواج شماره....شهرستان..... مورخ....شما همسر قانونی و شرعی بنده می باشید و برای شما تمام امکانات و همچنین نفقه فراهم نمودم ولی شما درتاریخ...... منزل مشترک را بدون اذن بنده ترک نمودید و حتی نه تنها وسایل خود بلکه وسایل بنده را بدون اذن باخود بردید لذا به موجب این اظهارنامه از شما درخواست می شود همراه وسایلی که بردید به منزل مشترک برگردید و نسبت به ایفای وظایف زناشویی خود( تمکین خاص و عام) اقدام نمایید در غیر این صورت مشمول عنوان نشوز گردیده و علاوه بر عدم تعلق نفقه، مستند به ماده ۱۱۰۸ قانون مدنی با سایر ضمانت اجراهای قانونی مواجه خواهید شد. بهاره توکلی پور وکیل پایه یک دادگستری بامد30972
خیلی خوب بود این متن؛ واقعاً به دردم خورد، به خصوص وقتی اون کادر آبیو که توش نوشته بود می تونم با ارزون ترین قیمت با وکلا مشاوره کنم، واقعاً عالی بود و لذت بردم و فهمیدم که پشت این همه متن ها وکلای حرفه ای و خوب هستن.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی