موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۲:۱۵ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۴
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۱:۳۴ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۴
  • محسن محسنی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۱:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۴
  • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۴:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۴۹:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۳
  • مجتبی بهرامی مجتبی بهرامی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۲۹:۵۵ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۳۳:۴۱ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۳
  • majid majid گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۱۴:۲۸ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۳
  • محسن محسنی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۸:۳۵:۳۳ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۳
  • روزبه بهروزی روزبه بهروزی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۱۱:۳۳ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۲
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی به شرکت های بازرگانی

مشاوره حقوقی به شرکت­ های بازرگانی

مشاوره حقوقی به شرکت ­های بازرگانی، در زمره یکی از پراهمیت ­ترین نوع مشاوره­ های حقوقی است؛ چراکه شرکت ­های بازرگانی به دلیل ویژگی ­های خاص و مسائل حقوقی منحصر به فرد حقوقی - تجاری، چالش ­های حقوقی ویژه ­ ای دارند؛ امری که ضرورت دریافت مشاوره حقوقی پیشگیرانه، از وکیل متخصص و کار آزموده­ای را که امکان ارائه مشاوره حقوقی در هر زمان و هر مکان را داشته باشد؛ نمایان می ­سازد.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل درخصوص مشکلات حقوقی رایج در شرکت ها

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"موسسه حقوقی وکیل تلفنی به جهت تامین رفاه حداکثری هم ­میهنان گرامی در دریافت خدمات حقوقی، امکان بهره­ مندی از تخصص و تجربه بیش از 1000 وکیل حاذق و مسلط به کلیه امور حقوقی، بالاخص بازرگانی را که از میان بهترین وکلای خانم و آقای کشور می­ باشند؛ با ارائه مشاوره حقوقی به شرکت­ های بازرگانی فراهم آورده است؛ برای تماس تلفنی 24 ساعته با این عزیزان، تصویرک آبی رنگ زیر را لمس نمایید"

 

 

کار شرکت بازرگانی چیست؟

 

online legal advice to trading companies

وکیل آنلاین بازرگانی تضمینی و 24 ساعته

 

به طور کلی، شرکت بازرگانی در اشکالِ شرکت سهامی خاص یا مسئولیت محدود بوده و  به جهت انجام فعالیت ­های تجارتی تاسیس و بهره برداری می شود؛ البته تاسیس آن مستلزم اخذ کارت بازرگانی می ­باشد.

مجموعه فعالیت­ های تجارتی این شرکت­ ها، شامل: خرید و فروش و توزیع کالاها، صادرات و واردات، اخذ و اعطای نمایندگی ­ها، گشایش اعتبارات بانکی، اخذ وام و تسهیلات و... می­ باشد.

بنابراین شرکت ­های بازرگانی، اقدام به طیفی از فعالیت­ های تجاری می ­نمایند که دارای مسائل، نکات و چالش ­های بسیار گسترده­ حقوقی است؛ این امر لزوم بهره ­مندی از مشاوره حقوقی به شرکت ­های بازرگانی را، که مجموعه وکیل تلفنی آن را در زمره خدمات حقوقی خود نیز ارائه می ­نماید، روشن می­ سازد.

مشاوره حقوقی به شرکت­ های بازرگانی در خصوص نوع فعالیتی که این شرکت ­ها، عامل به انجام آن هستند؛ پیش از شروع به ثبت شرکت نیز ضرورت دارد؛ زیرا مشاوره با وکیلی که بر موضوعات بازرگانی تسلط تام دارد و جنبه ­های گسترده موضوع، شرایط و اقدامات لازم را شفاف­ سازی نماید، در کسب نتیجه مطلوب و پیشگیری از ورود ضرر و کاهش هزینه­ های مالی-زمانی بسیار موثر خواهد بود.

 

شرایط ثبت شرکت­ های بازرگانی چیست؟