موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی به شرکت های بازرگانی

مشاوره حقوقی به شرکت­ های بازرگانی

مشاوره حقوقی به شرکت ­های بازرگانی، در زمره یکی از پراهمیت ­ترین نوع مشاوره­ های حقوقی است؛ چراکه شرکت ­های بازرگانی به دلیل ویژگی ­های خاص و مسائل حقوقی منحصر به فرد حقوقی - تجاری، چالش ­های حقوقی ویژه ­ ای دارند؛ امری که ضرورت دریافت مشاوره حقوقی پیشگیرانه، از وکیل متخصص و کار آزموده­ای را که امکان ارائه مشاوره حقوقی در هر زمان و هر مکان را داشته باشد؛ نمایان می ­سازد.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل درخصوص مشکلات حقوقی رایج در شرکت ها

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.


 

 

کار شرکت بازرگانی چیست؟

 

online legal advice to trading companies

وکیل آنلاین بازرگانی تضمینی و 24 ساعته

 

به طور کلی، شرکت بازرگانی در اشکالِ شرکت سهامی خاص یا مسئولیت محدود بوده و  به جهت انجام فعالیت ­های تجارتی تاسیس و بهره برداری می شود؛ البته تاسیس آن مستلزم اخذ کارت بازرگانی می ­باشد.

مجموعه فعالیت­ های تجارتی این شرکت­ ها، شامل: خرید و فروش و توزیع کالاها، صادرات و واردات، اخذ و اعطای نمایندگی ­ها، گشایش اعتبارات بانکی، اخذ وام و تسهیلات و... می­ باشد.

بنابراین شرکت ­های بازرگانی، اقدام به طیفی از فعالیت­ های تجاری می ­نمایند که دارای مسائل، نکات و چالش ­های بسیار گسترده­ حقوقی است؛ این امر لزوم بهره ­مندی از مشاوره حقوقی به شرکت ­های بازرگانی را، که مجموعه وکیل تلفنی آن را در زمره خدمات حقوقی خود نیز ارائه می ­نماید، روشن می­ سازد.

مشاوره حقوقی به شرکت­ های بازرگانی در خصوص نوع فعالیتی که این شرکت ­ها، عامل به انجام آن هستند؛ پیش از شروع به ثبت شرکت نیز ضرورت دارد؛ زیرا مشاوره با وکیلی که بر موضوعات بازرگانی تسلط تام دارد و جنبه ­های گسترده موضوع، شرایط و اقدامات لازم را شفاف­ سازی نماید، در کسب نتیجه مطلوب و پیشگیری از ورود ضرر و کاهش هزینه­ های مالی-زمانی بسیار موثر خواهد بود.

 

شرایط ثبت شرکت­ های بازرگانی چیست؟

 

conditions of register a trading company

ثبت آنلاین شرکت های بازرگانی به صورت رسمی و 24 ساعته

 

مطابق قانون، ثبت تمامی شرکت­ ها الزامی است؛ عدم ثبت سبب می­ شود که به عنوان شرکت تضامنی قلمداد شده و مشمول جریمه شوند.

ثبت شرکت­ ها، منوط به شکل شرکت در قالب مسئولیت محدود یا سهامی بوده و تعداد اعضای آن متفاوت خواهد بود؛ برای مثال شرکت سهامی خاص متشکل از حداقل 3 عضو و 2 بازرس و شرکت با مسئولیت محدود حداقل متشکل از 2 عضو می ­باشد.

حداقل میزان شروع سرمایه به جهت تاسیس، برابر با یک میلیون ریال می ­باشد؛ تعهد به پرداخت نقدی سرمایه در شرکت سهامی خاص، حداقل به میزان 35% سرمایه شرکت و در شرکت با مسئولیت محدود، بایستی پرداخت کل سرمایه تعهد گردد.

راجع به شرایط ثبت شرکت بازرگانی، در برخی موارد مدارک تحصیلی و حداقل سنی مشخصی برای مدیرعامل لحاظ گردیده است؛ در این خصوص با اخذ مشاوره حقوقی به شرکت­ های بازرگانی می ­توان رفع مسئله نمود.

جهت دریافت مشاوره­ های حقوقی فوری و شبانه­ روزی و دریافت راهکار حقوقی آنلاین و تلفنی، مشورت با وکیل و مشاوران حقوقیِ مجموعه وکیل تلفنی اکیداً توصیه می ­گردد.

 

هزینه ثبت شرکت بازرگانی چقدر است؟

 

cost of registering a trading company

ثبت آنلاین شرکت های بازرگانی به ارزانترین روش ممکن

 

هزینه ثبت شرکت ­های بازرگانی شامل دو دسته می شود:

 • دست اول: هزینه ­ها و پرداخت ­های اداری، سازمانی، روزنامه ­های رسمی و کثیر­الانتشار و...
 • دسته دوم: هزینه خدمات مشاوره ­ای و اقدامات حقوقی پیشگیرانه است.

 

گروه اولِ این هزینه ­ها، منوط به میزان مشخص شده در تعرفه­ های دولتی است که در هر سال تعیین می ­شود.

راجع به هزینه­ های گروه دوم بایستی بیان نمودکه به طور کلی هزینه ­های مشاوره­ های غیر حضوری بسیار بهینه ­تر از مشاوره ­های حضوری است و مجموعه حقوقی وکیل تلفنی نیز علاوه بر در نظر داشتن این موضوع، امکان بهره­ مندی از مشاوره ­های غیر حضوری را به روش ­های گوناگونی فراهم آورده است تا مراجعین و موکلین ارجمند در اسرع وقت و با صرف هزین ه­­ای مناسب، امکان مشورت تلفنی و آنلاین با وکیل در هر زمان و مکانی را داشته باشند؛ البته امکان دریافت مشاوره حقوقی حضوری در شعبه مرکزی هر شهر نیز با رعایت پروتوکول های بهداشتی، وجود دارد.

 

مدارک لازم برای ثبت شرکت بازرگانی چیست؟

ارائه مدارک هویتی و شناسایی و تصاویر مصدق آن­ ها، اصل گواهی عدم سوء پیشینه کیفری، مدارک مربوط به شرکت (اقرارنامه امضا شده، اظهارنامه، اساسنامه، صورت ‌جلسه مجمع عمومی و...).

 

نکته: چنانچه فعالیت­ های بازرگانی شرکت لزوم ارائه مجوزی را داشته باشد، کسب مجوز های لازم نیز ضروری است.

 

مدارک لازم بنابر اشکال مختلف شرکت ­ها، ممکن است متفاوت باشد؛ بنابراین اصلح است، جهت جلوگیری از هر گونه اتلاف وقت و هزینه گزاف، با اخذ مشاوره حقوقی به شرکت­ های بازرگانی ضمن پرسیدن سوالات حقوقی، از ابهامات امر، رفع اثر گردد.

 

آیا پس از ثبت شرکت بازرگانی باید کارت بازرگانی بگیریم؟

 

trading card after registering the trading company

اخذ کارت بازرگانی فوری و 24 ساعته

 

بله؛ برخورداری از کارت بازرگانی به منزله مجوزی برای انجام فعالیت ­های تجاری خارجی (صادرات و واردات) است؛ بنابراین برخورداری از این کارت برای بازرگانان بسیار حائز اهمیت می­ باشد.

در شرایط اخذ کارت، ارائه اظهارنامه ثبت نام در دفاتر بازرگانی الزامی است (که بایستی به گواهی اداره ثبت شرکت ­ها رسیده باشد)؛ بنابراین پس از ثبت شرکت، بایستی اقدام به اخذ کارت بازرگانی نمود.

 

شرایط دریافت کارت بازرگانی چیست

پس از ارائه درخواست صدور کارت به اتاق بازرگانی (ضمن در نظر گرفتن شرایط و ضوابطی)، کارت بازرگانی از سوی این مرجع صادر خواهد شد؛ از جمله این شرایط:

 1. حداقل سن 23 سالِ متقاضی.
 2. عدم اشتغال به مشاغل دولتی به صورت تمام وقت.
 3. عدم سابقه ورشکستگی به تقلب یا تقصیر.
 4. عدم سوء پیشینه کیفری.
 5. کارت اقامتِ اتباع خارجی و کارت پایان خدمتِ آقایان.
 6. برخورداری از مکانی جهت انجام فعالیت تجاری و ... .

 

مشاوره حقوقی به شرکت ­های بازرگانی به جهت شفافیت موضوع و آگاهی از فرایند اخذ کارت به تجار و بازرگانان گرامی، اکیداً توصیه می ­گردد.

 

مدت زمان ثبت شرکت بازرگانی چقدر است؟

 

expiration of the trad card

ثبت فوری و آنلاین شرکت بازرگانی به صورت 24 ساعته

 

این مدت بنابر نوع شرکت، نوع مجوز و حسب شرایط می ­تواند متفاوت باشد؛ افراد غیر متخصص حقوقی، خود می ­توانند جهتِ انجامِ فرایندِ ثبتِ شرکت اقدام نمایند، لیکن به دلیل فقدان تخصص حقوقی و آگاهی­ های لازم ثبتی-تجاری، می­ تواند مولد هزینه ­های گزاف مالی و صرف زمان طولانی برای ایشان باشد.

با توجه به مشروحات فوق، برخورداری از یک وکیل متخصص در امور تجاری و ثبت شرکت ­ها که مشاوره حقوقی به شرکت­ های بازرگانی ارائه نماید، هزینه ­های مالی و زمانیِ ثبت شرکت را به طرز چشمگیری کاهش داده و یقیناً کسب نتیجه مطلوب را میسر می ­سازد.

 

آیا جهت ثبت شرکت بازرگانی نیاز به مجوز داریم؟

چنانچه کارشناس مربوطه، بنابر نوع فعالیت شرکت بازرگانی، ضرورتی بر اخذ مجوز تشخیص دهد، بایستی جهت اخذ آن اقدام نمود؛ در غیر این صورت ثبت شرکت منوط به زمان ارائه مجوزهای لازمه خواهد بود.

مجموعه حقوقی وکیل تلفنی با ارائه مشاوره حقوقی به شرکت­ های بازرگانی، به صورت تلفنی، آنلاین و شبانه ‌روزی، آماده ارائه خدمات حقوقی و طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی به هم ­میهنان گرامی می­ باشد.

جهت برقراری تماس با وکیل تمام وقت تلفنی یا مشورت آنلاین با وکیل و دریافت راهکارهای حقوقیِ 24ساعته، با مجموعه وکیل تلفنی در ارتباط باشید.

 

 

مشاوره حقوقی به شرکت های تولیدی

مشاوره حقوقی به استارتاپ ها

مشاوره حقوقی به شرکت های تعاونی

مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی

حل مشکلات حفظ اسرار تجاری

مشاوره حقوقی تجارت الکترونیک

درباره ما

 

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب، مشاوره حقوقی به شرکت ­های بازرگانی، در زمره یکی از پراهمیت ­ترین نوع مشاوره­ های حقوقی است؛ چراکه شرکت ­های بازرگانی به دلیل ویژگی ­های خاص و مسائل حقوقی منحصر به فرد حقوقی - تجاری، چالش ­های حقوقی ویژه ­ ای دارند؛ امری که ضرورت دریافت مشاوره حقوقی پیشگیرانه، از وکیل متخصص و کار آزموده­ای را که امکان ارائه مشاوره حقوقی در هر زمان و هر مکان را داشته باشد؛ نمایان می ­سازد.
مشاور حقوقی شخصی است که به سبب داشتن دانش نسبت به قوانین و خدمات حقوقی قادر است به شرکت‌ها و افراد در مثلا امور قراردادها و دعاوی و حل اختلاف مشاوره ارائه کند. در مسائل حقوقی به منظور پیشگیری از زیان‌های احتمالی، مشورت با یک مشاور حقوقی الزامی می باشد. این فرد با اشراف به قوانین و با تجاربی که برخوردار است افراد را راهنمایی می کند تا گزینه‌های مناسبی داشته باشند و از ورود زیان به آن ها جلوگیری شود. وظایف مشاور حقوقی -مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد.
با سلام و احترام؛ همواره مطالعه زندگی افراد موفق می تواند چراغ راهی برای آیندگان باشد تا با شناخت چالش ها و مشکلات پیش رو از یکسو و امکانات و موقعیتهای جدید از سوی دیگر بهترین مسیر ممکن را انتخاب نمایند. در جامعه امروزی نیز تعداد افراد حقوقی رو به افزایش بوده و ما شاهد روز افزون شرکتهای تجاری هستیم اما آیا تمامی این شرکت ها سود ده و اثر بخش می باشند؟ یقینا پاسخ این سوال منفی است چرا که بسیاری از ایشان به دلیل رعایت نکردن حداقل های مورد نیاز برای ثبت شرکت و انجام امور اولیه ، در همان اَوان شکل گیری از گردونه رقابت با سایرین از گود خارج می شوند، در سمت مقابل اما شرکت هایی وجود دارند که همواره موفق بوده و رو به جلو گام بر می دارند و نگاهی گذرا به روند این شرکت ها به خوبی مبین آن است که ایشان از اولین قدم ثبت شرکت با استفاده از افراد کاربلد قدم برداشته و راه و چاه های موجود در مسیر خود را می شناسند ، پس چنانچه قصد شرکتی مانند شرکت بازرگانی را داریم باید به غیر از داشتن انگیزه لازم ،سرمایه اولیه و نیروی مستعد انسانی به سراغ کسانی برویم که اصول اولیه و پیش نیاز های این کار را شناخته و به افراد زیادی کمک کرده اند تا مسیر درست را انتخاب نمایند، بدون شک با برداشتن درست گام های اول، ادامه کار نیز برای ما روشن بوده و دورنمای مثبتی از فعالیت اقتصادی در انتظار ما خواهد بود.
سلام مجموعه فعالیت­ های تجارتی این شرکت­ ها، شامل: خرید و فروش و توزیع کالاها، صادرات و واردات، اخذ و اعطای نمایندگی ­ها، گشایش اعتبارات بانکی، اخذ وام و تسهیلات و... می­ باشد.
سلام جهت انجام امور حقوقی ِ سرکت ها موسسه وکیل تلفنی با در اختیار داشتن وکلای مجری از سراسر کشور؛میتوانند راهنمای خوبی در امور تاسیس و ادامه کار شرکت ها باستد
با سلام به طور کلی، شرکت بازرگانی در اشکالِ شرکت سهامی خاص یا مسئولیت محدود بوده و به جهت انجام فعالیت ­های تجارتی تاسیس و بهره برداری می شود؛ البته تاسیس آن مستلزم اخذ کارت بازرگانی می ­باشد. مجموعه فعالیت­ های تجارتی این شرکت­ ها، شامل: خرید و فروش و توزیع کالاها، صادرات و واردات، اخذ و اعطای نمایندگی ­ها، گشایش اعتبارات بانکی، اخذ وام و تسهیلات و... می­ باشد.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی