موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

تنظیم قرارداد آنلاین

تنظیم قرارداد آنلاین

تنظیم قرارداد از گذشته تا به امروز یکی از مهم ترین دغدغه‌ های مردم در کشور ما بوده است؛ در این مطلب قصد داریم شما را با یکی از نوین ترین راه های تنظیم قرارداد، یعنی تنظیم قرارداد آنلاین آشنا کنیم؛ مطمئناً شما در طول زندگی خودتان قراردادهای زیادی را منعقد خواهد کرد که مطالعه این مطلب به شما در این زمینه کمک خواهد نمود؛ چراکه در ادامه آن، راه های تنظیم قرارداد آنلاین و غیر حضوری را که با تضمین قیمت و کیفیت صورت می گیرد را خواهید آموخت؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی کوتاه زیر را که به همت یکی از بانوان وکیل ما تهیه شده است، به هیچ وجه از دست ندهید.

 

وکیل متخصص قراردادها (توصیات خانم وکیل ما در این مورد)

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

تنظیم قرارداد آنلاین شامل چه قراردادهایی می شود؟

 

online contract setup types

تنظیم آنلاین و فوری انواع قرارداد ها به صورت 24 ساعته با کیفیت تضمینی

 

قرارداد های مختلفی هستند که می توان آن ها را به صورت آنلاین تنظیم کرد؛ اما تنظیم قرارداد آنلاین به صورت رایج برای چند مورد بیشتر صورت می پذیرد ...

 • معمولاً قرارداد خرید و فروش ملک از آن دسته قراردادهای هست که می توان به صورت آنلاین هم آن ها را انعقاد کرد؛ از دیگر قراردادهایی که به صورت آنلاین بسته می شود قرارداد خرید و فروش خودرو و قرارداد اجاره مسکن است؛ اما شاید مهمترین قرارداد آنلاین، قراردادهای تجاری و کاری باشد. قراردادهای تجاری و کاری بر اساس اسنادی تنظیم می شوند و طرفین بر اساس مواد آن اسناد با هم به توافق می رسند و طبیعتاً نیاز به مراجعه حضوری در آن ها کمتر است، اما موارد قبلی که خدمت شما بیان کردیم در نهایت بازدید حضوری هم نیاز دارند، مثلاً برای خرید منزل یا خودرو حتماً باید آن ها را از نزدیک مشاهده نمود؛ البته قراردادهای حقوقی مثلاً انعقاد قرارداد با یک وکیل هم از آن دست قراردادهایی هستند که به صورت آنلاین انعقاد و تنظیم آن ها راحت تر است. برای این که با تنظیم قرارداد آنلاین بیشتر آشنا شوید می توانید از مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین مجموعه ما کمک بگیرید.

 

آیا امکان آموزش قراردادنویسی اصولی به صورت آنلاین نیز وجود دارد؟

 

در سال گذشته با شروع ویروس کرونا بسیاری از آموزش ها، چه آموزش های آکادمیک و دولتی که زیر نظر وزارت آموزش و پرورش و وزارت علوم انجام شده اند و چه آموزش هایی که در دوره های خصوصی انجام می پذیرفتند به صورت آنلاین برقرار گردیدند. آموزش قرارداد نویسی اصولی نیز مانند تمامی آن آموزش ها امکان برگزاری به صورت آنلاین را دارد. اما نکته بسیار مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که در شرایط آموزش آنلاین حتماً باید اساتید مجرب و متخصص را برای خودتان انتخاب کنید تا بتوانند در این شرایط هم آموزش های مفیدی را برای شما داشته باشند.

نکته: نگران نباشید، اگر خودتان بخواهید به صورت آنلاین هم می توانید آموزش قرارداد نویسی اصولی را به خوبی یاد بگیرید و از آن کسب درآمد هم داشته باشید، تنها چیزی که مهم است باور، خواست، تلاش و آمادگی ذهنی شما برای رسیدن به چنین چیزی است. مجموعه وکیل تلفنی هم در این زمینه فعالیت داشته است و خوشحال می‌شود شما را در این زمینه کمک کند. برای اینکه در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب کنید پیشنهاد می کنیم از پرسش و پاسخ فوری حقوقی و مشاوره حقوقی در مجموعه ما کمک بگیرید؛ همچنین می توانید نمونه قرارداد های مجموعه ما را در مجموعه عدل ایران و بخش قوه قضاییه آن مشاهده کنید.

 

تنظیم آنلاین قرارداد با وکیل تلفنی چه مزایایی دارد؟

 

Benefits of setting online contracts with vakiltel.com

نظارت آنلاین بر تنظیم انواع قرارداد ها توسط وکیل دادگستری متخصص

 

بدون اینکه بخواهیم اغراقی داشته باشیم و یا تبلیغ مجموعه خودمان را انجام دهیم صادقانه باید خدمتتان عرض کنیم استفاده از خدمات مجموعه ما برای تنظیم قرارداد آنلاین از چندین جهت برای شما مناسب است و مزایایی دارد.

اول اینکه دیگر نیاز به این که بخواهید زمان خودتان را برای مراجعه به یک دفتر حقوقی و یا وکالت و درخواست تنظیم قرارداد صرف کنید ندارید و در خانه با استفاده از یک سیستم کامپیوتر و حتی یک تلفن همراه می توانید این کار را انجام دهید. از طرف دیگر در مجموعه ما نه هایی که دریافت می‌شود پایین‌تر از هزینه هایی است که در دفاتر وکلا دریافت می کند و شما می توانید تنظیم قرارداد آنلاین ارزان و تخصصی را تجربه کنید.

نکته: دقت داشته باشید در مجموعه ما مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته فعالیت می کند، در واقع شما می‌توانید به صورت شبانه روزی و 24 ساعته از وکیل آنلاین مجموعه ما درخواست تنظیم قرارداد آنلاین داشته باشید. مورد دیگری هم که بهتر است به آن توجه کنید این است که در مجموعه ما وکلای متخصص در هر زمینه‌ای حضور دارد و پیدا کردن آنها بسیار آسان است. در صورتی که اگر بخواهید به صورت حضوری وکیل تخصصی پیمان را در زمینه کاری خودتان پیدا کنید به شدت سخت خواهد بود.

 

هزینه تنظیم قرارداد به صورت آنلاین به چه میزان است؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

همانطور که در بخش قبلی خدمتتان بیان کردیم، یکی از مهمترین مزایای استفاده از خدمات تنظیم قرارداد آنلاین در مجموعه ما هزینه پایین ترین اینگونه قراردادها در مقایسه با جاهای دیگر است؛ اما در مورد اینکه بخواهیم به صورت کلی هزینه مشخصی برای قراردادها در نظر بگیریم غیرممکن است. طبیعتاً شرایط قراردادها و نحوه نگارش آن ها و مدت زمان و اطلاعاتی که باید برای تنظیم آنها صرف شود کاملاً با هم تفاوت دارند.

نمی توانیم یک قرارداد حقوقی تجاری بین المللی را با یک قرارداد خرید یا اجاره مسکن و خودرو مقایسه کنیم؛ قطعا قرارداد بین المللی تلاش بیشتری می طلبد و هزینه بیشتری هم دارد.

نکته بسیار مهمی که در مجموعه ما وجود دارد این است که تا جایی که امکان داشته باشد سعی می کنیم با توجه به شرایط نابسامان اقتصادی جامعه فشار مالی کمتری به مخاطبان خودمان وارد کنیم؛ قطعا اگر هزینه‌های پروژه های دیگر ما که به اتمام رسیده است را ملاحظه کنید، متوجه خواهید شد که هزینه‌ای که ما دریافت می کنیم بسیار پایین‌تر از مجموعه های دیگر است؛ البته در صورتی که در این زمینه سوالاتی داشته باشید هم می‌ توانید از پشتیبانان مجموعه ما بپرسید.

 

نظارت آنلاین بر متن قرارداد چیست؟

 

online surveillance on contract text

نگارش فوری و اصولی انواع قرارداد با وکیل قرارداد 24 ساعته در دسترس

 

مجموعه وکیل تلفنی این حق را به شما می دهد که تمایل داشته باشید به صورت آنلاین بر تنظیم قرارداد آنلاین خودتان نظارت داشته باشید؛ مجموعه ما در این زمینه بسترهای لازم را برای شما پیش بینی کرده است، شما می توانید به صورت آنلاین و با استفاده از تماس تصویری در زمانی که حقوقدانان مجموعه ما در حال تنظیم قرارداد مربوط به شما هستند بر روی آن نظارت کنید.

طبیعتاً در این شرایط در صورتی که هرکدام از مفاد قرارداد با چیزی که شما می خواهید مشابهت نداشته باشند می توانید از وکلا بخواهید که آن ها را تغییر دهند؛ در واقع هر گونه نظارتی که تمایل داشته باشید را با استفاده از تماس تصویری می توانید انجام دهید؛ البته نگران هم نباشید ما بهترین وکلای کشور را برای تنظیم قرارداد آنلاین شما در نظر گرفته ایم و بهتر از این وکلا هیچ جای دیگری پیدا نخواهید کرد و قطعاً با نظارت خودتان و تلاش آن ها بهترین قرارداد که منافع شما را تامین کند تنظیم می گردد.

 

سوالات حقوقی قرارداد ها

وکیل متخصص قراردادها

آموزش  انعقاد عقد قرض

آموزش انعقاد عقد صلح

آموزش نگارش عقد جعاله

بررسی هدیه دادن یک مال (قانون هبه)

نگارش فوری انواع دادخواست های ملکی

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام خسته نباشید ... از نظر بنده یک قرارداد خوب مانند پیشگیری قبل از درمان است . زمانی که ما قرارداد مناسب و استاندارد تنظیم کنیم دیگر شاهد چالش های عجیب و غریب در آینده نخواهیم بود . ممنون از موسسه خوب وکیل تلفنی .
با سلام و عرض ادب، انجام معاملات مختلف به ویژه معاملات تجاری نیاز به انعقاد قرارداد دارد. در طول تاریخ همواره چیزهایی شبیه قرارداد برای معاملات وجود داشته و امروزه به شکل اصولی تر و قانونمند تری درآمده است. تفاوتی که در سال‌های اخیر قراردادها با سال‌های گذشته داشته‌اند این است که دیگر مثل گذشته حتماً لازم نیست برای انعقاد قرارداد دو طرف به صورت حضوری این کار را انجام دهند؛ امروزه شما می توانید با وکیل تلفنی تماس بگیرید و ضمن دریافت ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل متخصص تنظیم قرارداد، از ایشان بخواهید که یک قرارداد آینده دار و حرفه ای را بین شما و طرف حسابتان تنظیم نماید؛ برای اطلاع از نحوه تنظیم فوری انواع قرارداد، تنها کافیست با وکلای مجرب و متخصص موسسه تماس بگیرید.
متاسفانه بیشتر مردم تا زمانی که دچار مشکل نشوند به فکر کمک گرفتن از متخصصین حقوقی نیستند. من به جهت فرار از پرداخت حق الوکاله های سنگین همیشه خودم متن قرارداد هایم را تنظیم میکردم اما وقتی یکی از دوستانم شمارو به من معرفی کرد و برای تنظیم یک قرارداد کار با شما تماس گرفتم و استعلام قیمت کردم پشیمان شدم که چرا تا کنون از این خدمات حقوقی استفاده نمیکردم. من بسیار رضایت داشتم و از کلیه همکاران ممنونم
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .تنظیم قرارداد از گذشته تا به امروز یکی از مهم ترین دغدغه‌ های مردم در کشور ما بوده است؛ در این مطلب قصد داریم شما را با یکی از نوین ترین راه های تنظیم قرارداد، یعنی تنظیم قرارداد آنلاین آشنا کنیم؛ مطمئناً شما در طول زندگی خودتان قراردادهای زیادی را منعقد خواهد کرد که مطالعه این مطلب به شما در این زمینه کمک خواهد نمود
سلام بدون اینکه بخواهیم اغراقی داشته باشیم و یا تبلیغ مجموعه خودمان را انجام دهیم صادقانه باید خدمتتان عرض کنیم استفاده از خدمات مجموعه ما برای تنظیم قرارداد آنلاین از چندین جهت برای شما مناسب است و مزایایی دارد
برای تنظیم یک قرارداد استاندارد علاوه بر اطلاعات و جزئیات مربوط به قرارداد، داشتن دانش حقوقی نیز ضروری است.نحوه تنظیم قرارداد می‌تواند سرنوشت افراد، شرکت‌ها و کسب و کار‌ها را تغییر دهد. قرارداد‌ها به دو صورت شفاهی و کتبی تنظیم می‌شوند. علت عمده مشکلات و اختلافاتی که در حوزه کسب و کار‌ها شاهد آن هستیم عدم تنظیم قرارداد به صورت کتبی است. قرارداد‌های کتبی نیز گا‌ها به دلیل عدم رعایت نکات حقوقی و نگارشی، مشکلات زیادی را ایجاد می‌کنند چرا که برای تنظیم یک قرارداد استاندارد علاوه بر اطلاعات و جزئیات مربوط به قرارداد، دانش حقوقی نیز ضروری است.قرارداد‌ها انواع مختلفی دارند از جمله: قرارداد استخدام، قرارداد پیش فروش آپارتمان، قرارداد مشارکت در ساخت، قرارداد مشارکت مدنی، قرارداد اجاره، قرارداد خرید و فروش، قرارداد پیمانکاری و… که هر یک از آنها حساسیت ها و دقت نظر خاص خودش را می طلبد.
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي براي تضييع نشدن حق و حقوق خود و اينكه از تمامي حق و حقوق خود آگاه گرديد حتما با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد زيرا دفع ضرر و رعايت احتياط شرط عقل است كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است ضمن اينكه مجموعه وكيل تل در سراسر كشور با وكلائي مجرب و متخصص در حال همكاري است كه بر اساس موضوع مطروحه به شخص وكيل متخصص موضوع مذكور متصل شده و امكان ارائه خدمات حقوقي براي شما كاربر گرامي فراهم خواهد شد و اين موضوع را هميشه در نظر داشته باشيد به فرموده استادم: حقيقت را از دو شخص پنهان نكن يك طبيب و دو وكيل عدليه در پناه حق هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
عرض ادب و احترام بنده محمدرضا جباری هستم از استان مرکزی. چند وقت پیش از نظر مالی توی مضیقه بودم و خانمم جراحی داشت و پول لازم شدم یه زمین داشتم و به هرکی گفتم کسی نخرید در نهایت یکی از املاکی های محل گفت من خودم پول میدم که کارت راه بیفته تو فقط یه قرارداد رو امضا کن و بعد اینکه خانمت مرخص شد بقیه کارهاشو انجام میدیم . قرار بود من فقط یه بخش از زمین را بفروشم اما موقعی که قرارداد رو نگاه کردم دیدم نوشته کل زمین . گفتم چرا کل زمین ؟؟؟؟؟ گفت اشکال نداره بعدا درستش می کنیم . برادرم که اونجا بود گفت صبر کن من از یه وکیل بپرسم و بعد قرارداد رو امضا کن .گفتم آخه این موقع شب وکیل از کجا پیدا کنیم که جواب بده ولش کن . دیدم داداشم زنگ زد موسسه وکیل تلفنی و با یکی از وکلا صحبت کردیم و برامون یک قرارداد تنظیم کردن و برامون واتساپ کردن و ما همون قرارداد را با املاکی بستیم . خدارو شکر که برادرم این موسسه رو میشناخت و الا همه زندگیمو از دست داده بودم
بهترین حالتی که شما یک قراردادو تنظیم کنید همینه؛ هم وکیل قرارداد ها به صورت خیلی مفتی و ارزون بهتون مشاوره می ده، از طرفی هم دنگ و فنگ های جابهجایی تو این گرما و کرونا رو ندارید؛ البته هیچ محدودیتی هم نداره و همه جور قراردادیو می شه با وکیل تلفنی به صورت انلاین تنظیم کرد.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی