موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۵۸:۴۵ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۵۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
 • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۲۶:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
 • احمد رحمانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۴۱:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۲:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۱:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۴:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • سیمین محمودی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۲۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
 • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۹:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
 • سمکو محمدپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۰:۹ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

وکیل 24 ساعته

وکیل 24 ساعته

هر فرد ممکن است در طول زندگی خود به مشکلات حقوقی بر بخورد که به هیچ وجه انتظار وقوع شان را نداشته باشد؛ البته امیدواریم که من بعد هیچ انسانی در روی این کره خاکی با مشکل حقوقی مواجه نشود؛ اما زندگی، گردونه شانسی بوده که گاهی اوقات با ما یار نیست و ناگهان مشکلات حقوقی در بدترین موقع اتفاق می افتند که آدم را ملزم می کنند تا یک واکنش حقوقی سریع از خود نشان دهد؛ خوشبختانه امروزه وکلای اورژانسی ما در تخصص های مختلف به صورت 24 ساعته آماده خدمت گذاری تلفنی و آنلاین می باشند تا تمامی نگرانی های شما را با آگاهی خویش، حل کنند؛ برای آشنایی با روال حل مشکلات حقوقی در موسسه حقوقی ما، ویدئوی حقوقی زیر را تماشا کنید؛ امیدواریم از آن لذت ببرید.

 

وکیل 24 ساعته ارزان و تضمینی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه هشت رقمی) 021-47625900

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    20.000هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30.000 هزار تومان
15 دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 90.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 150.000 هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"امیدواریم که از ویدئوی فوق لذت برده باشید؛ در ادامه خدمتتان عارضیم که مشکلات حقوقی همیشه قابل پیش بینی نیستند و گاهی اوقات بر خلاف تصور ما، مشکلی پیش می آید که به یک وکیل برای مشاوره حقوقی نیازمندیم؛ وکیل تلفنی با برخورداری از توان 1000 وکیل 24 ساعته با تجربه و مسلط به قوانین، امکان مشاوره حقوقی در هر زمان و مکانی را به صورت کاملاً ارزان و تضمینی برای مردم فراهم کرده است"

 

 

وکیل 24 ساعته کیست و چگونه می توان با آن ارتباط داشت؟

 

24 hour lawyer concept

وکیل 24 ساعته ارزان و تضمینی

 

وکیل 24 ساعته همان وکلای پایه یک دادگستری هستند که بدون محدودیت زمانی به روش های مختلف مشاوره حقوقی می دهند؛ به عبارتی دیگر تیم حقوقی وکیل تلفنی از وکلای باتجربه خانم و آقا تشکیل شده اند که در حوزه های مختلف حقوقی تخصص دارند، مثل وکیل طلاق، مهریه، اجرت المثل، ثبت شرکت، امور کیفری و... . راه های مختلفی برای دریافت مشاوره حقوقی با وکلا وجود دارد؛ به عنوان مثال شما می توانید برای مراجعه حضوری به دفاتر مشاوره حقوقی ما مراجعه کنید.

شعب مختلف دفاتر حقوقی وکیل تلفنی در سراسر کشور احداث شده تا دسترسی بهتر و راحت تری برای مراجعه کنندگان فراهم شود؛ در شرایط وجود بیماری کرونا و همچنین مزیت های که مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی دارند، امکان ارتباط راحت تری برای مشتریان ایجاد شده است؛ از این طریق می توان در هر ساعتی از شبانه روز و بدون تعطیلی، مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته از وکلای تخصصی دریافت کنید.

راه های ارتباط آنلاین و تلفنی بسیار راحت است و با مراجعه به سایت وکیل تلفنی و درخواست مشاوره حقوقی تلفنی می توانید با وکیل 24 ساعته تلفنی مشورت کنید. شما در هر شهر و مکانی که هستید می توانید از این طریق به خدمات مشاوره دسترسی داشته باشید و در صورت لزوم، نظر چند متخصص را در مورد پرونده ­تان را جویا شوید.

 

روش های دریافت مشاوره حقوقی

دریافت مشاوره حقوقی در موسسه حقوقی ما به تمامی روش های ممکن، به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین صورت می گیرد.

مشاوره آنلاین با ثبت نام در سایت وکیل تلفنی و ارتباط از طریق یکی از شبکه های اجتماعی یا همان پنل کاربری سایت، انجام می شود.

وکیل تلفنی شعب مختلف دفاتر حضوری را در برخی از استان های پرجمعیت نیز تاسیس کرده تا افرادی که به مشاوره حقوقی نیاز دارند، بتوانند از این طریق به مشاوره حقوقی بپردازند.

مشاوره تلفنی یا آنلاین با وکیل 24 ساعته ارزان و تضمینی انجام می شود؛ شما چه در روستایی دور از مرکز استان ­تان باشید یا چه در شهری بزرگ، می توانید در هر ساعتی با وکلای ما تماس حاصل فرمایید.

 

مزایای مشاوره با وکیل 24 ساعته

 

benefits of legal advice with 24 hour lawyer

مشاوره رایگان با وکیل 24 ساعته

 

 

 • صرفه جویی در وقت.

 

 

 

 

 • برخی افراد از بیان مشکل حقوقی به صورت رو در رو ابا دارند و مکالمه تلفنی یا مشاوره حقوقی آنلاین بدون نام برای آن­ها راحت تر است؛ در این روش از مشاوره حقوقی با وکیل آنلاین و 24 ساعته، بدون هیچ گونه خلل و تفاوتی با مشاوره حضوری بهره مند می شوند.

 

 • گاهی اوقات از دفتر وکیل خارج می شویم و در راه برگشت به خانه، سوالات دیگری به ذهنمان می رسد؛ در این صورت برگشتن و گرفتن دوباره وقت یا ...، کار دشوار و وقت گیری خواهد بود؛ اما در مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی بدون هیچ محدودیتی می توان در سریع ترین زمان ممکن دوباره با وکیل تخصصی تماس 24 ساعته برقرار کرد.

 

اورژانس وکالت 24 ساعته چیست و علت نامگذاری آن چیست؟

همان طور که قبلا هم بیان شد، نیاز فوری مردم به وکیل و خدمات او توأم با 24 ساعته بودن 1000 وکیل پایه یک دادگستری، دست به دست هم داده و یک اورژانس وکالت 24 ساعته تشکیل شده که تمامی مردم از سرتاسر ایران و با هر مشکل حقوقی می توانند به این اورژانس تماس گرفته و مشکل حقوقی خود را به سادگی حل کنند.

مثلاً طی یک دعوایی خاص، فردی توسط پلیس به طرز غیر مترقبه ای دستگیر می شود؛ فلذا این فرد به یک وکیل فوری و متخصص کیفری نیاز دارد.

یا مورد دیگر این است که به دلایلی خاص، شما مورد پیگرد قانونی قرار می گیرید، یا مشکلات خانوادگی غیرقابل پیش بینی و بسیاری دیگر نیاز به یک وکیل دارید که فوراً به داد شما برسد؛ بر همین اساس، وکیل 24 ساعته اورژانسی برای کمک به مشکل حقوقی شما در هر ساعتی از شبانه روز آماده خدمت رسانی است.

در همه ی موارد بهتر است با وکیل متخصص در ارتباط باشید؛ وکیل تلفنی با گردهمایی آنلاین بیش از 1000 وکیل متخصص از برترین وکلای ایران در تخصص های مختلف حقوقی، کیفری، ثبت شرکت، امور مربوط به معاملات و قراردادها، ملکی و ارث و میراث، خانواده مثل مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزند و ...، به صورت 24 ساعته در خدمت هموطنان عزیزمان هستند و مردم می توانند در موارد اورژانسی با وکلا تماس بگیرند.

 

بررسی آنلاین پرونده حقوقی و نگارش اوراق حقوقی توسط وکیل 24 ساعته چگونه صورت می گیرد؟

 

online legal case

مشاوره ارزان و تضمینی با وکیل 24 ساعته پایه یک دادگستری

 

برخی از پرونده های حقوقی شرایط منحصر به فردی دارند و باید با توجه به شرایط و مدارک موجود وکیل نظر و مشاوره حقوقی تخصصی خود را ارائه دهد؛ با ارسال پرونده به وکیل 24 ساعته به صورت دقیق و موشکافانه، پرونده ی شما را بررسی می کنند و سپس بهترین دادخواست، لایحه، اظهارنامه و ... که شما برای برد در پرونده تان نیاز دارید نگارش نموده و در یکی از شبکه های اجتماعی انتخابی شما نتایج را ارسال می کنند.

 

وکالت و مشاوره حقوقی با وکیل خانم یا آقا

تیم وکیل تلفنی متشکل از وکلای خانم و آقا است که بنا به درخواست، شما می توانید درخواست مشاوره حقوقی تخصصی با وکیل 24 ساعته خانم یا وکیل 24 ساعته آقا داشته باشید.

در برخی از زمینه های حقوقی مشتریان علاقه دارند پرونده حقوقی شان مثلاً در زمینه مهریه، حضانت فرزند یا در حوزه های خانواده از راهنمایی های یک وکیل خانم یا آقا استفاده کنند؛ ما نیز به این امر احترام گذاشته و یک وکیل آقا یا خانم متخصص در زمینه مشکل حقوقی شان، به ایشان وصل می نماییم.

 

وکیل 24 ساعته در زمینه خانواده

 

family 24 hour lawyer

وکیل 24 ساعته طلاق و مهریه ارزان و تضمینی

 

پایه های جامعه بر اساس ارزش گذاری خانواده ها پابرجاست و خانواده رکن اصلی یک جامعه است؛ از اینرو در صورت نا پایدار شدن یک خانواده یا مشکلات خانوادگی، دعاوی حقوقی خانوادگی مطرح می شود.

کلای تخصصی خانواده در زمینه های مختلف طلاق، حضانت فرزند، مهریه، جهیزیه، اجرت المثل، نامزدی و خسارات ناشی از آن و... فعالیت می کنند.

در مواردی افراد مختلف بدون اطلاع از روی احساسات تصمیمی می گیرند که از درستی و نتایج آن اطلاع ندارند؛ این تصمیم  ها می تواند به سبک زیر باشد:

 1. بخشیدن مهریه یا قسط بندی آن.

 2. امضای رسمی دریافت مهریه.

 3. صرف نظر از استرداد جهیزیه و ...

 

در خصوص اشتباهات رایج دعاوی خانوادگی باید مطلع باشید که قبل از هر تصمیمی عجولانه و بروز عواقب غیرقابل برگشت، بهتر است با وکیل 24 ساعته مهریه مشورت کنید.

تمامی مسائل حقوقی مربوط به خانواده، قبل از ثبت رسمی آن در دفاتر رسمی یا شرایط طلاق و شرایط ضمن عقد، مشورت با وکیل 24 ساعته طلاق به شما کمک می کند تا با در نظر گرفتن تمامی شرایط با آرامش بیشتری و توافق­ ها این مساله را حل کنید.

 

وکیل 24 ساعته در دعاوی حقوقی شرکت

هر شرکت تازه تاسیسی موظف به پرداخت به موقع مالیات است و باید اصول و قوانین مالیاتی را رعایت کند.

از طرفی تنظیم اسناد، دفاتر حسابداری و مالیاتی، شرایط ویژه و خاصی برای نگهداری دارند که باید رعایت شود؛ در غیر این صورت افراد جریمه خواهند شد و در صورت تکرار، ممکن است شرکت را تعلیق کنند.

مشاوره با وکیل 24 ساعته در تمامی زمینه های حقوقی شرکت ها انجام می شود؛ گاهی اوقات شرکت ها به دلیل کپی برداری و حق تولید انحصاری، قراردادها و تحویل ها و ... با یکدیگر به مشکل بر می خورند یا برای تنظیم قرارداد رسمی و بررسی شرایط حقوقی نیاز اورژانسی به وکیل دارند که وکیل تلفنی با ارائه خدمات 24 ساعته آماده خدمت رسانی هستند.

در صورتی که در دریافت مطالبات خود با مشکل رو به رو شده اید؛ تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی در این زمینه به شما کمک می کند تا از حقوق خود دفاع کنید و مطالبات خود را پس بگیرید.

 

وکیل 24 ساعته در امور ملکی

 

property 24 hour lawyer

وکیل 24 ساعته املاک و اراضی

 

از جمله شکایاتی که در دادگاه بسیار مطرح می شود، دعاوی ملکی است؛ قانون در خصوص دعاوی ملکی صراحتاً عنوان می کند، کسی که سند رسمی ملکی به نام او است، او مالک ملک است.

ولی همین مساله ساده، گاهی چنان پیچیده می شود که برخی پرونده های اثبات مالکیت، سال ها زمان می برد تا به نتیجه نهایی برسد؛ در این نوع دعاوی مشورت با وکیل 24 ساعته دعاوی ملکی، به سرعت بخشیدن به حل پرونده شما کمک چشمگیری می کند.

موارد تاثیرگذار در روند پرونده به صورت معمول سند رسمی، سند عادی یا قولنامه و شهادت شاهدین است؛ البته بسیاری از پرونده ها نکات منحصر به فرد و خاصی دارند که بهتر است به صورت خاص با وکیل مطرح شود و مشاوره حقوقی دریافت کنید.

مشورت آنلاین با وکیل 24 ساعته یکی از این روش های مشاوره است که در زمان کوتاهی می توانید با یک وکیل متخصص در تماس باشید.

اگر پرسش و پاسخ های حقوقی در سایت های مختلف را مشاهده کرده باشید؛ گاها می بینید که مشاوران حقوقی آن­ها نظرات بسیار متفاوتی در مورد یک پرونده می دهند؛ همین موضوع گواهی بر اهمیت مشاوره حقوقی با یک وکیل تخصصی ملکی است؛ چراکه تا زمانیکه یک وکیل در زمینه ای خاص تخصص و تجربه کسب نکرده باشد، جواب ها و راه حل هایی نا مرتبط به شما ارائه می دهد.

شاید نظر حقوقی آن افراد از جهاتی درست و کاملا قانونی به نظر برسد؛ اما آنها بهترین راهکار های ممکن نباشند.

 

تفاوت مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی با دیگر مشاوران حقوقی

مشاوره حقوقی، مشورت درمورد مساله ایی حقوقی است که با یک متخصص انجام می شود، به کلمه متخصص دقت کنید؛ چراکه اگر شما مشکل حقوقی ملکی داشته باشید، از وکیل خانواده مشاوره حقوقی دریافت نخواهید کرد؛ در اینجا همه چیز تخصصی و از سر حساب و کتاب انجام می گیرد.

از طرفی برخی از موسسات، کارشناسانی که دارای مدرک حقوق هستند را به عنوان مشاور حقوقی استفاده می کنند؛ این افراد تخصص و پروانه وکالت ندارند و از این رو ، اجازه وکالت برای یک پرونده حقوقی را نخواهند داشت.

مشاوران حقوقی وکیل تلفنی تیمی، از وکلای پایه یک دادگستری هستند که تجربه کاری در حوزه های تخصصی مختلفی دارند، از اینرو با دقت و آگاهی بیشتری به مشتریان می توانند مشاوره حقوقی دهند؛ از این رو ما چنان اعتقادی به خدمات خود داریم که برای تمامی آنها، ضمانت قیمت و کیفیت را بنا نهاده ایم تا مشاوره جویان با اطمینان خاطر بیشتری از این خدمات بهره گیری نمایند.

 

مزیت مشاوره حقوقی با وکیل 24 ساعته پایه یک

 

benefits of legal advice with 24 hour lawyer

وکیل 24 ساعته اورژانسی و ارزان تضمینی

 

همان طور که گفته شد مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی با وکیل پایه یک انجام می شود؛ این ویژگی از متمایز ترین ویژگی های کسب یک مشاوره حقوقی در دنیای اینترنت می باشد؛ به عبارتی، مشورت با وکیل 24 ساعته داری مزیت هایی از جمله:

 • وکیل به دلیل حضور در دادگاه و انجام پرونده های متعدد با روند حقوقی و اداری معمول بیشتر آشنا است و ریز و بم کار را به خوبی می داند.

 

 • در صورتی تمایل بعد از دریافت مشاوره حقوقی از وکلای ما می توانید از همان وکیل درخواست وکالت آنلاین نمایید.

 

 • مدارک و پرونده ی شما توسط وکیل مورد نظر به صورت آنلاین و 24 ساعته بررسی شده و درصورت نیاز، امکان تنظیم دادخواست، اظهارنامه، وکالت در امور و... به ارزان ترین وجه ممکن، امکان پذیر است.

 

 • تسلط کافی به قوانین و تجزیه تحلیل مسائل حقوقی.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین، کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

مشاوره  حقوقی تلفنی با  وکیل  دادگستری

اورژانس وکالت 24 ساعته

استخدام غیر حضوری

گواهی حسن انجام کار

مشاوره حقوقی رایگان

سوالات حقوقی متداول

راهنمای سفارش آنلاین

آدرس شعب و نمایندگی

شماره حساب موسسه وکیل تلفنی

مشاوره  حقوقی  با  وکلای  دادگستری

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری برای نگارش دادخواست

نگارش فوری تمامی دادخواست های حقوقی به صورت 24 ساعته

نگارش فوری انواع دادخواست طلاق

نگارش فوری دادخواست های مربوط به مهریه

نگارش دادخواست فرجام خواهی

نگارش دادخواست طلاق از طرف زن

وصول فوری مهریه

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

[email protected]

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

[email protected]

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

[email protected]

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی