موسسه وکیل تلفنی

 • روح الله عالی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۹:۵۷:۴۰ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۴:۱۵ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۲۶:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۷:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۳:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۱:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۷:۳۵ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
 • بهروز آقایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۵۶:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
 • امیر امیری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۱۶:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
 • میسا لاله زار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی فروش ملک شراکتی

مشاوره حقوقي فروش مال مشاعي

ملک مشارکتی یا مشاع یعنی خاک بخش نشده ایی که بین شرکا مشترک باشد و مالکین مشاعی در جزء جزء شریک هستند. به عبارتی سهم هر یک از شرکا مشخص است ولی از نظر جغرافیا مشخص نیست. مثلا هر ایرانی در کشور ایران سهم دارد و این سهم مشاع است، یعنی در جزء جزء شریک می باشد.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

ادعای مزاحمت شریک در ملک مشاعی و درخواست فروش ملک مشاع

پرسش: دو نفر خانه ای را مشتركا، به صورت مشاعی، خریداری کرده و هریک در چند اتاق مجزا با یکدیگر در خانه زندگی می کنند حیاط منزل نیز مشترک است. هریک از شرکا به ادعای مزاحمت علیه شریک دیگر اعلام شکایت کرده و اظهار داشته فرد موردنظر بدون به صدا در آوردن زنگ منزل وارد خانه شده و مزاحم آسایش و استفاده بهینه وی از منزل می شود (شاکیه اظهار داشته به این خاطر نمی تواند در منزل آزاد بوده و بدون چادر زندگی کند) آیا موضوع قابل تعقیب کیفری است؟

 

در مورد پاسخ فوق اتفاق نظر وجود دارد

با توجه به مشاعی بودن مالکیت شوهر شاكيه و مشتکی عنه و نیز سکونت مشتکی عنه در منزل، موضوع عنوان مجرمانه ندارد و شاکیه باید زمان حضور در حیاط منزل رعایت حجاب را نماید. متذکر می شود چنان چه شاکیه داخل اتاق بوده و مشتکی عنه عملی که سلب آسایش وی را فراهم آورد مرتكب شود نگاه کردن به داخل اتاق موضوع قابل تعقیب است.

 

به چه دلایلی بهتر است برای فروش مال مشاعی با یک وکیل تماس بگیریم؟

 

selling a property

دلایل اخذ مشاوره حقوقیِ فروش مال مشاعی از وکیل تلفنی

 

الزام به فروش ملک مشارکتی هنگامی به مشکل می خورد که از نظر قانونی غیر قابل افراز یا  غیر قابل تقسیم باشد مثلا موقعی که یکی از شرکا بخواهد سهم خود را از یک واحد آپارتمان بفروشد. دلایل فوق می توانند دلایل روشنی برای مشاوره حقوقی با یک وکیل باشند اما اینکه چرا این وکیل از وکلای موسسه وکیل تلفنی باشد را می توانیم در دلایل محکم زیر بیابیم:

 

 • خارج از هرگونه تعریف از خود و گزافه گویی باید گفت که وکیل تلفنی بسیار معتبر است و در زمینه مسائل حقوقی آنلاین و تلفنی خود را ثابت نموده است، یک راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت این است که به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید.

 • تمامی مواردی که در این صفحه و تمامی صفحات دیگر سایت وکیل تلفنی ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب و    ادامه دهید و از قافله باز نمانید.

 • در نهایت اگر در خارج از کشور هستید می توانید از وکلای ما در خارج از کشور به صورت تلفنی، آنلاین یا حضوری کمک بگیرید.

 

"البته بهتر است که قبل از انجام کارهایی که تبعات حقوقی دارند، حتماً با یک وکیل تماس حاصل کنید چرا که پیشگیری بهتر از درمان است، برای مشاوره تلفنی با وکیل متخصص در این امر می توانید بر روی تصویرک زیر کلیک کنید یا آن را لمس نمایید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
 

 

"لینک های زیر فاقد هر گونه موارد کپی بوده و شما نمی توانید نمونه آنها را در هر جایی مطالعه کنید؛ چرا که از تجربه 1000 وکیل دادگستری استخدامی در موسسه وکیل تلفنی عصاره گیری شده اند و با درصد خلوص بالا در خدمت شما عزیزان قرار گرفته اند"

 

ثبت  اینترنتی دادخواست

نگارش فوری دادخواست

نگارش دادخواست الزام به  تقسیم  ملک  مشاع

نگارش دادخواست الزام به  تقسیم  ملک  مشاع

مشاوره  حقوقی با  وکیل  دادگستری

مشاوره حقوقی تلفنی افراز ملک  مشاع

 مشاوره حقوقی فروش ملک مشاع

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و احترام و تشکر از مطالب خیلی خوبتون،بسیار استفاده میکنیم از محتوای خوب سایت خدا قوت و ان شالله بهتر از پیش باشید از مطالب خوبتون کمال رضایت داریم.
سلام در صورتی که افرادی مثل وراث متوفی در یک اموالی شریک باشند وبر سر تقسیم آن اموال به توافق نرسند باید دادخواست تقسیم مال مشاع را به دادگاه بدهند دادگاه در مورد اموال غیر منقول ومشخص شدن قابلیت افراز ویا عدم آن تصمیم گیری می کند این قابلیت افراز ویا عدم آن با استعلام از اداره ثبت اسناد مشخص می شود در صورتی که اداره ثبت ملکی را غیر قابل افراز اعلام کند دادگاه اقدام به صدور دستور فروش می کند البته در مورد اموال مشاع در خواست ونه دادخواست صدور فروش ،مستقلا نیز می تواند از دادگاه خواسته شود پس از صدور دستور فروش اجرای احکام مقدمات برگزاری مزایده مثل چاپ آگهی را فراهم می نماید وسپس ملک از قیمت پایه کارشناسی شروع و به مزایده گذاشته می شود تشریفات مزایده موضوع مفصلی است که نیاز به نوشتاری جداگانه داردشما می توانید از خدمات حقوقی وکیل دکتر محمدابراهیم داودآبادی فراهانی استفاده کنید
ضمن عرض سلام و احترام خدمت همه دوستان و همكاران گرامي در خصوص فروش ملك مشاع سوالي مطرح است كه آيا اين شرايط و طرفين دعوي در خصوص درخواست فروش سرقفلي مشاع هم به همين صورت است يا خير؟ ارادتمند شيخي در پناه حق شاد و سلامت باشيد
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با اخذ هزینه حداقل امکان انجام یک مشاوره تخصص را در کلیه موضوعات حقوقی فراهم آورده است به خصوص از رشته های تخصص حقوقی و از قضات سابق دادگستری استفاده نموده است. از مجموعه و مشاوره کمال رضایت را دارم
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
اگر دریک ملکی با چند نفر شریک هستیم ومی خواهیم سهم خود را یکی از شرکا ویا به غیر بفروشیم باید سایر شرکا راضی باشند واین فروش ویا واگذاری برای خود قوانینی دارد که باید با قوانین ان اشنا شویم تا بعدا کار ما از لحاط حقوقی به مشکل بر نخورد پس در این کار باید از اشخاص متخصص این کار کمک بگیریم ، شما عزیزان می توانید با هزینه ی کمتر وبه صورت فوری با یک تماس با سایت وکیل تلفنی از مشاوران ووکلای این کار کمک وراهنمایی بگیرید.
فروش ملک مشاع توسط شریک میتونه عواقب بدی رو به دنبال داشته باشه ک با مشاوره صحیح میشه از بروز مشکلات جلوگیری کرد
بسیار عالی
سلام. مشاوران حقوقیتون کاملا مشخصه خیلی باسواد و با مهارت هستند. نمیدونم از چه فیلترهایی رد شدن که به این تخصص رسیدند. واقعا تشکر میکنم که هر موضوعی رو به وکیل و مشاور حقوقی متخصص در اون موضوع ارجاع میدین. از سایتتون کاملا مشخص هست یک مدیریت مقتدرانه که بهره مند از علم روز هست پشتش وجود داره. خداوند بهتون اجر بیشتری عنایت دهد
با سلام خدمت کاربران گرامی.معمولا پروسه ای که می بایست طی شود تا مالی مشاع اصطلاحا تقسیم شود در رویه به این شکل است که: ابتدا اگر ملک سابقه ثبتی دارد و سند دار است باید به اداره ثبت محل وقوع ملک مراجعه و تقاضای افراز ملک مشاع را نمود که اگر مثلا آپارتمان باشد قابل افراز نیست که گواهی لازم را اداره ثبت می دهد و اگر ملک سابقه ثبتی نداشته باشد و سند دار نباشد در صلاحیت دادگاه است که افراز یا عدم افراز را تشخیص دهد که نهایتا در هر دو مرجع اگر قابل افراز نبود با دادخواست دادن به محاکم با عنوان تقاضای صدور دستور فروش ملک مشاع مثل اپارتمان ملک فروخته و سهم هر شریک داده می شود.موفق باشید.مسیح آقاداودی وکیل موسسه

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی