موسسه وکیل تلفنی

 • مجید حدادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۳:۵۹ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۳
 • علی حیدر بیرانوند گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۲۷:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۳
 • الهام محمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۲۰:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۳
 • محمدمهدی فروردین گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۴۵:۱۲ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۲
 • میلاد خانزادی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۵:۴۱:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۲
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۵:۳۷:۳۹ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۲
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۵:۳۶:۵۵ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۲
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۵:۳۴:۳۴ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۲
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۶:۲۱ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۲
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۱۱:۱۴ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۱
انجمن وکیل تلفنی

مطالبه اجرت المثل

مطالبه اجرت المثل

مطالبه اجرت المثل ایام تصرف، همانند مهریه از حقوقی بی چون و چرای بانوان است که در قبال انجام کار های خانه از قبیل، بچه داری، نظافت و ...، امکان دریافت توسط همسر را داراست؛ مطالبه اجرت المثل در بسیاری از موارد نا ممکن به نظر می رسد و دلیل این طرز تفکر تنها به دلیل نا آگاهی از روش های دریافت آن است؛ با ما همراه باشید تا این مورد را بررسی نماییم.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
30000 تومان
۱۰ دقیقه
50000  تومان
۱۵ دقیقه
70000 تومان
۲۰ دقیقه
100000  تومان
۳۰ دقیقه
150000  تومان
۱ ساعت
250000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 200.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 100.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

مطالبه فوری و تخصصی اجرت المثل

 

proverbial reward for female

مطالبه فوری و اورژانسی اجرت المثل

 

حفظ تعادل در امور زن و شوهر در زندگی مشترک برای جلوگیری از تضییع حقوق دو طرف از اصول مهمی است که دعوی خانواده را پیچیده و دشوار کرده است؛ یکی از مواردی که رسیدگی و پیگیری آن دقت زیادی می طلبد، مطالبه اجرت المثل است.

در قانون اسلامی برای هر عمل خیری اجرتی تعبیه شده است و عمل درست انسان مستحق اجرت است و این مفهوم نیز در زندگی مشترک نیز وجود دارد ...

 • اجرت المثل به معنی پرداخت اجرت برای اعمالی است که زن در خانه انجام می دهد؛ در صورتی که موظف به انجام آن نیست و به دستور یا خواسته شوهر خود انجامشان می دهد. هم چنین  قصد تبرع از انجام آن ها را ندارد. شوهر موظف به پرداخت  اجرت المثل است و این مسئله ارتباطی به وضع مالی وی ندارد.

 

مطالبه اجرت المثل شرایطی دارد که برای دریافت مفاهیم مورد نیاز در این باب،  داشتن یک مشاوره حقوقی کمک شایانی خواهد کرد.

 

مطالبه اجرت المثل درچه صورتی رد می شود؟

 

همان طور که پیش تر اشاره شد کارهایی که زن در خانه انجام می دهد مانند پخت و پز، رفت و روب، شستشو و حتی شیردادن به بچه ها از زمره کارهایی است که اختیار دارد در قبال آن اجرت المثل دریافت نماید.

به صورت کلی  کار های مختص خانه داری ازتمکین عام و خاص سوا هستند؛ در قانون اسلامی هر کس عملی را که عرفا برای آن اجرتی وجود دارد را انجام دهد، مستحق آن پاداش می باشد و این به عنوان یک اصل در نظر گرفته می شود و فرض را بر این می گیرند که زن کارهای خانه را مجانی انجام نداده، یعنی قصد تبرع نداشته است.

 

رد اجرت المثل: لذا قانون کمک حال زنان در این امر است، اما اثبات کم و کیف اموری که توسط زن در خانه صورت گرفته است دشوار است و مطالبه اجرت المثل و مبلغ آن به این مسئله بستگی دارد و در صورتی که درست اثبات نگردد؛ مطالبه اجرت المثل رد خواهد شد.

 

اورژانس وکالت اجرت المثل وکیل تلفنی با ارائه ارزان ترین مشاوره تلفنی با وکیل متخصص اجرت المثل در کمترین زمان بهترین گزینه برای طی روند اثبات آن در این نوع از دعوی ها می باشد.

 

دریافت فوری اجرت المثل به چه چیزی نیاز دارد؟

 

immediate proverbial reward essentiality

تکنیک های حقوقی اجرت المثل و دریافت فوری آن

 

شرایطی که خانواده ها دارند با یکدیگر متفاوت است؛ لذا اجرت المثل متناسب با شرایط نیز می تواند متفاوت باشد ...

 • باید در نظر داشت که اشتغال زن و میزان تحصیلات او قبل و بعد از ازدواج، شغل پدر زن و مکان زندگی او در زمان تجرد ، تعداد فرزندان و جنسیت آن ها، تعداد سال های مشترک زندگی ... همه و همه در حین طلاق (شوهری که تقاضای طلاق می کند) و مطالبه اجرت المثل از جانب زوجه نقش دارند و تنها یک مشاوره اجرت المثل فوری و 24 ساعته با وکیل اجرت المثل ارزان و تضمینی می تواند سریع و دقیق تمام از مسائل را آنالیز و پیگیر دعوی گردد.

 

مشاوره حقوقی اجرت المثل با وکیل آنلاین اجرت المثل چه مزایایی دارد؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

دعوی خانواده از دعاوی پرپیچ و خم و غیر قابل پیش بینی ای هستند که شخص به تنهایی و با آموخته های اندک خود نمی تواند به تنهایی و با اطمینان پا در چنین پرونده هایی بگذارد. مشاوره حقوقی هر نوع از اطلاعاتی که شما از این گونه دعاوی انتظار دارید را در اختیار شما قرار می دهد. وکیل مشاور شما در این امر متخصص امور خانواده و متبحر در کار خویش است او احقاق حقوق شما را در اولویت قرار می دهد و بدون حاشیه پردازی به رسیدگی پرونده حقوقی شما می پردازد. هم چنین با امکان آنلاین بودن جلسات ، شما می توانید بدون اتلاف وقت مشاوره حقوقی آنلاین اجرت المثل را در خانه و یا هر مکان دیگری  با وکیل آنلاین اجرت المثل تجربه کنید.

تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی با به روز ترین و کامل ترین اطلاعات حقوقی، شما را به اجرت المثلی که مستحق آن هستید خواهد رساند.

 

مشاوره حقوقی مطالبه اجرت المثل به چه روش هایی صورت می گیرد؟

 

instant legal advice for retrieving proverbial reward

 

علاوه بر مشاوره حقوقی آنلاین که شامل تمامی روش هایی است که دو نفر می توانند با یکدیگر پرسش و پاسخ فوری حقوقی داشته باشند ؛ مانند چت در شبکه های اجتماعی ،ویس چت، ویس کال، ویدئو کال و... ، مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته مطالبه اجرت المثل به صورت حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی نیز در سریع ترین زمان انجام می گیرد.

 

نگارش دادخواست اجرت المثل ایام زوجیت در موسسه حقوقی وکیل تلفنی به چه روشی صورت می گیرد و آیا به صرفه است؟

 

مطالبه اجرت المثل در گام اول نیاز به نگارش دادخواست برای ارائه به دادگاه دارد. این دادخواست هرچقدر دقیق تر و اصولی تر نگارش شود به همان قدر شانس شما را در رسیدن به هدفتان بیشتر خواهد کرد؛ نگارش دادخواست به وسیله وکیل اجرت المثل ایام زوجیت آنلاین، به صورت 24 ساعته و آنلاین نگارش شده و با ضمانت کیفیت و قیمت صورت می گیرد.

 

 

مشاوره حقوقی ارزان اجرت المثل

طلاق فوری به دلایل مختلف

صحبت و مشورت با وکیل متخصص طلاق توافقی

ابرا مهریه و همه چیز در مورد آن

تماس فوری با وکیل فسخ نکاح

اقدامات ضروری قبل از تهیه جهیزیه

نگارش فوری انواع دادخواست های خانوادگی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

مطابق قاعده کسی که صاحب و مالک عین مال است نسبت به منافع آن هم مالکیت دارد مگر اینکه به موجب عقد صحیح منافع مال را به دیگری منتقل نموده باشد.عقودی که می توان در قالب آنها منافع را به غیر واگذار کرد عبارتند از : عقد اجاره - عقد صلح - حبس مطلق و اباحه منفعت.طبیعتاً اگر کسی متصرف مالی باشد ولی برای تصرف، قرارداد یا رضایت مالک را نداشته باشد و یا در فرض عدم وجود قرارداد و رضایت، مالک عدم تمایل خودر ا به وی صریحاً اعلام نموده باشد نسبت به استفاده از منافع یا تلف منافع ضامن است.خواسته و دعوایی که در این مورد باید طرح شود مطالبه اجرت المثل ایام تصرف نام دارد.به طور کلی دعوای مطاللبه اجرت المثل هر جایی که کسی از منافعی بهره ببرد و رضایت مالک مال یا صاحب منافع را نداشته باشد مصداق خواهد داشت.مثل مطالبه اجرت المثل ایام زوجیت که چون زن تکلیفی به انجام کارهای منزل ندارد در صورت انجام و عدم اثبات تبرع از سوی مرد، زن حق مطالبه اجرت المثل ایام زوجیت را خواهد داشت.در مقابل اجرت المثل واژه اجرت المسمی قرار می گیرد و منظور از آن موردی است که طرفین برای استفاده از منافع و در مورد میزان اجاره بها توافق می نمایند
اجرت المثل در مواردی که طلاق از طرف شوهر و بدون عذری صورت میگیرد بای پرداخت شود ، ممنون از سایت خوبتون
با سلام اجرت المثل به معنی پرداخت اجرت برای اعمالی است که زن در خانه انجام می دهد؛ در صورتی که موظف به انجام آن نیست و به دستور یا خواسته شوهر خود انجامشان می دهد. هم چنین قصد تبرع از انجام آن ها را ندارد. شوهر موظف به پرداخت اجرت المثل است و این مسئله ارتباطی به وضع مالی وی ندارد.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی