موسسه وکیل تلفنی

  • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۳۵:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۷
  • ایلیا جمالزهی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۲:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۳۳:۵۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • سید مسعود عربی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۳۷:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل مائده اسدپور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۲۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

اعاده دادرسی در دعوی منابع طبیعی

اعاده دادرسی در دعوای منابع طبیعی

اعاده دادرسی از هر نوعی که باشد به دو صورت اصلی و طاری صورت می گیرد و جزء بهترین روش های اعتراض به آرای قطعی صادره از محاکم قضایی است؛ انواع مختلف اعاده دادرسی را می توان در کلیه دعاوی حقوقی من جمله دعوی مرتبط با منابع طبیعی، به کار برد؛ البته به کارگیری آن نیز شرایطی را مشتمل می گردد که شما با دریافت مشاوره از وکیل متخصص اعادات دادرسی ما، به این شرایط آگاه شده و نسبت به آن ها بهترین اقدام را انجام خواهید داد؛ اما هم اکنون ما را در مطالعه این مقاله همراهی نمایید.

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
25.000 تومان
۱۰ دقیقه
40.000  تومان
۱۵ دقیقه
60.000 تومان
۲۰ دقیقه
80.000  تومان
۳۰ دقیقه
120.000  تومان
۱ ساعت
250.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 200.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 10 دقیقه مشاوره با وکیل 100.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

retrial in natural resources conflicts

 

 

 

 

هزینه اعاده دادرسی

 

cost of retrial

 

هزینه های مشاوره حقوقی تلفنی در موسسه حقوقی ما در جدول فوق بر قید زمان مندرج گردیده است؛ همانطور که در این جدول مشاهده می نمایید، مبالغ در مقایسه با تورم بازار اقتصادی امروز که توأم با کرونا، صعود روز افزونی را تجربه می نماید، برای مشاوره با وکیل متخصصی در زمینه مشکل حقوقی شما بسیار ناچیز است؛ از طرفی هزینه های مشاوره حقوقی آنلاین ما نیز به همین صورت ارزان می باشد، تا جایی که گاهاً رایگان نیز می گردد.

 

نحوه نگارش اعاده دادرسی در دعوای منابع طبیعی

در دادخواست اعاده دادرسی می بایست به جهات اعاده دادرسی موجود در پرونده مطروحه که در ماده 426 قانون آئین دادرسی مدنی تصریح شده است استناد نمود و یکی از جهات مذکور را برای حقانیت اقامه دعوای اعاده دادرسی مطرح نمود؛ به علاوه می بایست به اسناد و مدارکی که حقانیت خواهانِ اعاده دادرسی را ثابت می کند استناد کرده و به مکتوم بودن و در اختیار متقاضی نبودن آن را تا کنون تصریح کرد و دلائل محقق کننده این جهت را تعیین نماید.

 

هشدار: تنظیم دادخواست اعاده دادرسی، ظرائف و پیچیدگی های خاصی دارد که نیازمند دانش و تخصصی منحصر به فرد است؛ لذا پیشنهاد می شود تنظیم دادخواست اعاده دادرسی را به وکلای اعاده دادرسی ما بسپارید تا آنان شما را درجهت احقاق حقوق تضییع شده تان یاری نمایند.

 

اعاده دادرسی طاری

 

a type of retrial

 

 

اعاده دادرسی طاری كه عبارتست از این كه در اثنای جریان رسیدگی و دادرسی، حكمی به ‌عنوان دليل ارائه شود و كسي كه حكم يادشده عليه او ابراز گرديده نسبت به آن ‌درخواست اعاده دادرسي نمايد؛ بنابراین اعاده دادرسی طاری در ضمن دادرسی مطرح می‌‎ شود.

این حق در ماده 432 قانون آئین دادرسی مدنی به رسمیت شناخته شده است؛ جهت دریافت اطلاعات بیشتر درخصوص اعاده دادرسی و اقسام آن می توانید در هر ساعتی از شبانه روز از خدمات حقوقی موسسه وکیل تلفنی به صورت آنلاین و یا مشاوره تلفنی بهره مند شوید.

 

موعد درخواست اعاده دادرسی

افراد مقیم ایران بیست روز برای اعاده دادرسی مهلت دارند که این مدت برای افراد مقیم خارج  دو ماه از تاریخ تحقق هر یک از جهات قانونی اعاده دارسی می باشد؛ بعنوان مثال در جهت مغایر بودن دو حکم، تاریخ ابلاغ آخرین است.

 

نکته: در جهت حیله و تقلب به کار رفته در جهت اخذ حکم، تاریخ اعاده دادرسی از زمان بدست آمدن دلایل و مدارک و یا حکم ثابت کننده حیله و تقلب ملاک است یا در جهت اثبات جعلیت سند مستند حکم، تاریخ اعاده دادرسی از تاریخ ابلاغ حکمِ جعلیت مستند، حکم آغاز خواهد شد.

 

آیا اعاده دادرسی در دعوای منابع طبیعی از طریق دفاتر خدمات قضائی امکان پذیر است؟

 

retrial by an online judiciary office

 

بله؛ امکان ثبت درخواست اعاده دادرسی در دفاتر خدمات قضائی وجود داشته و شما می توانید پس از تنظیم درخواست اعاده دادرسی توسط وکلا و مشاورین حقوقی متخصص این امر، درخواست مزبور را از طریق دفاتر خدمات قضائی ثبت نمائید؛ این کار از خدمات حقوقی ما نیز می باشد، چراکه دردسر های خود را دارد و هم میهنان عزیز ما همواره با دفاتر آنلاین خدمات قضایی و پیچیدگی های آن مشکل دارند؛ فلذا به همت بلند وکلای این موسسه و لطف ایزدی، قادریم تا ضمن نگارش دادخواست اعاده دادرسی تضمینی و فوری به صورت 24 ساعته، آن را به دفاتر خدمات قضایی نیز ارائه نماییم.

 

 

اعاده دادرسی در دعوی اصلاحات ارضی

مشاوره حقوقی فوری و تضمینی عقد مزارعه

مشاوره حقوقی با وکیل دعاوی آپارتمان ها

مشکلات حقوقی ضمانت وام مسکن

همه چیز در خصوص دستور موقت

نکات قابل توجه در پش فروش و پیش خرید آپارتمان ها

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های  حقوقی

وکیل حامی مستأجران

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام. ممنون از مقاله خوب و مطالب مفیدی که ارائه فرمودید. مرحله اعاده دادرسی، چون درواقع به نوعی آخرین مرحله رسیدگی می باشد، لذا از اهمیت و حساسیت فوق العاده ای برخوردار بوده و لازم است تا مردم عزیز، قبل از طرح دادخواست اعاده دادرسی حتما با مشاورین و وکلای مجرب در این زمینه مشورت کنند.
سلام واحترام در اعاده دادرسی باید توجه نمود تا حکمی هنوز جایی برای تجدید نظر خواهی ویا فرجام خواهی داشته باشد نوبت به اعاده دادرسی نخواهد رسید.دادخواست اعاده دادرسی ابتدا باید مورد بررسی قرار بگیرد مرجع رسیدگی به اعاده دادرسی دادگاهی است که حکم در آن قطعی شده است به این معنی که اگر نسبت به حکم بدوی اعتراضی انجام نگیرد واین حکم قطعی شود اعاده دادرسی نسبت به این حکم در همان دادگاه بدوی انجام می شود واگر رای در دادگاه تجدید نظر قطعی شود اعاده دادرسی نیز باید در دادگاه تجدید نظر مورد رسیدگی قرار گیرد.باید توجه کرد بر خلاف تصور بسیاری از مردم عادی اعاده دادرسی یک راه عادی اعتراض به آرا نیست.بلکه این روش تنها تحت شرایط خاص امکان پذیر است.ماده۴۲۶ قانون آیین دادرسی مدنی این شرایط را بیان کرده است.اعاده دادرسی نسبت به آرا مربوط به منابع طبیعی از این نظر خصوصیتی ندارند وتابع عمومات موارد پذیرش اعاده دادرسی مندرج در ماده۴۲۶ قانون آیین دادرسی مدنی هستند.توجه به این مورد مهم است که بسیاری از افراد که با صدور انواع قرارها دعوای آنها مورد پذیرش قرار نگرفته انتظار دارند که بتوانند از اعاده دادرسی استفاده کنند در حالی که مطابق قانون نسب به قرارها اعاده دادرسی پذیرفته نمی شود .شما می توانید از خدمات حقوقی وکیل دکتر محمد ایراهیم داودآبادی فراهانی استفاده کنید۰۹۱۲۴۵۱۸۶۵۰
مقطع اعاده دادرسی از مقاطع حساس و بسیار مهم دادرسی است ک به نظرم لازمه مردم از روند این مقطع و حق خودشان آگاه باشند و تشکر از شما بابت اطلاع رسانی
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی مقاله حاضر بسیار مفید وکاربردی بوده وموضوع اعاده دادرسی از موضوعات بسیار مهم در دعاوی حقوقی می باشدودر مواردی کهرای صادره قطعی گردیده ودر موارد استثنایی وبا کشف دلیل جدید ویا موارد مندرج در قانون آیین دادرسی مدنی می توان درخواست اعاده دادرسی نمود که نحوه تنظیم درخواست اعاده دادرسی بسیار مهم می باشد چرا که اشتباه در تنظیم درخواست موجب از بین رفتن حقوف فرد می گردد .در این راستا اینجانب فریبرز ذوالفقاری با کد وکالت آماده مشاوره هستم
اعاده دادرسی آخرین ظرفیت قانونی است که شخص نی تواند برای به دست آوردن حق خود از آن استفاده کند نگارش لایحه و درخواست اعاده دادرسی از اهمیت بسیاری برخوردار است بهتر است شخص از همان ابتدا اقدام به مشورت با وکیل نماید چرا که در اعاده دادرسی نگارش اولیه بسیار مهم است و پذیرش یا رد اعاده را تعیین می کند
مثل همیشه عالی و نکته سنج
سلام. من محکوم به پرداخت مبلغ ۱۸۰ میلیون چک شدم. شما زحمت کشیدین برام لایحه تجدیدنظرخواهی رو نوشتین، و به من اعلام کردین هزینه ثبتش فلان قدر میشه. من گفتم خدمتتون این مبلغ رو ندارم که پرداخت کنم. و اینجاست که میگن کارو بسپار به کاردون. خدا خیرتون بده. وکلاتون بهم راهی نشون دادن که هزینه دادرسی مرحله تجدیدنظر رو معاف شدم. یعنی به سایت شما ایمان آوردم خدایی
بسیار جامع و عالی موفق باشید
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم آورده است‌.
با سلام خدمت کاربران گرامی.طرق شکایت از ارا به ۲ صورت عادی و فوق العاده تقسیم می گردد در طریق عادی مثل واخواهی و تجدبدنظر حکمی که صادر شده هنوز به مرحله قطعیت که مستلزم اجرای حکم است نرسیده است اما در طرق فوق العاده حکم تمام مراحل عادی را طی می کند و اصطلاحا قطعی می گردد یعنی لازم الاجرا می شود که اماده اجرا می باشد ولی یکسری شرایط لازم دارد تا درخواست اعاده دادرسی پذیرفته شود و این شرایط جوهری و اصلی آن است بنابراین کاره ظریفی است که می بایست با یک وکیل و حقوقدان مشورت شود.موسسه وکبل تلفنی مطالب خوبی به شما در این زمین ارائه می نماید.موفق باشید.مسیح اقاداودی وکیل موسیه
با سلام.ممنونم ار موسسه وکیل تلفنی بالت خدمات ارزنده

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی