موسسه وکیل تلفنی

  • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۱۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۱:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۷:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۸:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱۶:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • مهدی ملک مهدی ملک گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • سعید پارسافر سعید پارسافر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۱۵:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل دادگستری

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل دادگستری

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل دادگستری، از مهم­ترین خدماتی است که یک موسسه­ ای حقوقی ارائه دهد؛ مسائل و پرونده­ های قضائی، آیین دادرسی، متون قانونی و... سرشار از ظرایف و نکات پیچیده حقوقی هستند که در زمان رویارویی با آن، قطعاً لزوم دریافت مشورت با وکیلی که به صورت شبانه روزی و تمام وقت، امکان ارائه مشاوره و راهکارهای حقوقی را فراهم بیاورد، احساس می­ شود و موسسه حقوق آنلاین ما، با برخورداری از بهترین وکلای کارآزموده خانم و آقا در سطح کشور، به هم­ میهنان عزیزمان به صورت 24 ساعته مشاوره حقوقی فوری ارائه می ­نماید.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم در خصوص مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"یکی از امکانات محبوب و پرطرفدار موسسه حقوقی ما امکان ارتباط 24 ساعته از طریق تماس تلفنی با وکلای پایه یک ماست؛ وکلای متخصص و مجربی که امروزه تعداد آن ها از 1000 نفر نیز گذر کرده و در تمامی تخصص های نادر و رایج حقوقی از سرتاسر ایران در بنیاد حقوقی وکیل تلفنی گرد هم آمده اند تا بتوانند خدمت رسانی به هموطنان عزیزمان را بدون هیچ حد و مرز، به صورت 24 ساعته به انجام برسانند؛ یکی از روش های دریافت مشاوره با این عزیزان از طریق لمس تصویرک زیر ممکن شده است"

 

telephone legal advice

 

چه اقدامی باید جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته، چه اقدامی باید انجام داد؟

 

things to do to get a legal advice through the phone

دریافت مشاوره حقوقی تلفنی فوری از وکلای پایه یک دادگستری

 

برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی از وکیل متخصص در زمینه مورد نظرتان می توانید با یکی از شماره تلفن هایی که در جدول فوق ذکر گردیده است تماس گرفته تا پس از اتصال به اپراتور و ابراز مشکلتان او شما را به وکیل متخصص در مشکل شما متصل نماید؛ از زمانیکه شما به خط ویژه 6 رقمی ما تماس حاصل می نمایید تا ارتباط با وکیل مورد نظر در کمتر از نیم دقیقه صورت می گیرد؛ چنین سرعتی تنها به این دلیل است که زمان هم برای شما و هم برای ما مهم است؛ لازم به ذکر است که به لطف فناوری، امکان دریافت مشورت تلفنی، آنلاین و تصویری بدون ضرورت حضور فیزیکی طرفین، سهل شده است؛ تنها با یک خط تلفن ساده، امکان دریافت مشاوره حقوقی 24 ساعته، با وکیل دادگستریِ مجرب در امر مدنظر، فراهم می آید.

 

بهترین وکیل برای مشاوره حقوقی 24 ساعته چه ویژگی­ هایی دارد؟

 

best lawyer for 24 hour legal advice

اورژانس وکالت تلفنی و آنلاین 24 ساعته

 

امروزه در عصر سرعت و زمان­ بندی هستیم؛ با کوچک‌ ترین غفلت و نا آگاهی حقوقی ممکن است افراد زیادی متضرر شوند؛ بنابراین عدم اتلاف وقت و پیشگیری­ های پیش از موعد، اقدامات خردورزانه ­ای هستند.

پیشگیری از صرف هزینه­ های گزاف و بیهوده نیز، اولین گزینه انتخابیِ انسان است؛ بنابراین یکی از مهم­ترین مسائل جهت یافتن بهترین وکیل، رعایت این دو نکته، یعنی عدم اتلاف هزینه و زمان است.

از دیدگاه تخصصی، رجوع به فردی که مدت مدیدی علم، تخصص و تجربه خود را به استمرار، در امور حقوقی گذرانده است، خردمندانه­ تر از رجوع به افرادی است که صرفاً با تجربه­ های همزیستیِ اجتماعی، دیداری-شنیداری به برخی موارد قانونی پِی برده ­اند؛ ضمن اینکه این موارد با وجود تفاوتِ ویژگی­ های هر پرونده، دارای نکات حقوقی بسیاری است که فرد غیر متخصص، شناختی از آن ندارد.

بنابراین، با مهیا بودنِ امکان مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل دادگستری متخصص، چرا باید انرژی روانی-فکری، مالی و زمانی خود را صرف گفتگوی بی­ ثمر با افراد غیر متخصص در حقوق نمود؟!

مشاوره حقوقی از طریق تماس تلفنی به کارشناسی که تحصیلات و تجربه خود را در امور حقوقی کسب نموده، مشورت فوری و سریعی فراهم می­ آورد که منجر به ارائه راهکارهای پیشگیرانه حقوقی و اتخاذ تصمیمات صحیح می­ شود.

وکیل آگاه، می­ داند که مسائل حقوقی در ساده ­ترین شکل، از اهمیت زمانی بسیار، برخوردار هستند.

بنابراین با برخورداری از یک برنامه­ زمانی منظم، ضمن ملاحظه امکانات موجود، خدمات مشاوره حقوقی تلفنی، آنلاین و تصویری را در هر زمان و مکانی به صورت شبانه روزی و تمام وقت، جهت طرح پرسش و پاسخ­ های فوری حقوقی موکلین و مراجعین خود، فراهم می­ آورد.

موسسه وکیل تلفنی نیز با مجموعه­ ای متشکل از وکلای کاردانِ زن و مرد کشور، خدمات مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل دادگستریرا به تمامی ایرانیان عزیز در سراسر جهان ارائه می­ نماید.

 

علل و موجبات مشاوره حقوقی 24 ساعته با وکیل دادگستری چیست؟