موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل دادگستری

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل دادگستری

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل دادگستری، از مهم­ترین خدماتی است که یک موسسه­ ای حقوقی ارائه دهد؛ مسائل و پرونده­ های قضائی، آیین دادرسی، متون قانونی و... سرشار از ظرایف و نکات پیچیده حقوقی هستند که در زمان رویارویی با آن، قطعاً لزوم دریافت مشورت با وکیلی که به صورت شبانه روزی و تمام وقت، امکان ارائه مشاوره و راهکارهای حقوقی را فراهم بیاورد، احساس می­ شود و موسسه حقوق آنلاین ما، با برخورداری از بهترین وکلای کارآزموده خانم و آقا در سطح کشور، به هم­ میهنان عزیزمان به صورت 24 ساعته مشاوره حقوقی فوری ارائه می ­نماید.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم در خصوص مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

چه اقدامی باید جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته، چه اقدامی باید انجام داد؟

 

things to do to get a legal advice through the phone

دریافت مشاوره حقوقی تلفنی فوری از وکلای پایه یک دادگستری

 

برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی از وکیل متخصص در زمینه مورد نظرتان می توانید با یکی از شماره تلفن هایی که در جدول فوق ذکر گردیده است تماس گرفته تا پس از اتصال به اپراتور و ابراز مشکلتان او شما را به وکیل متخصص در مشکل شما متصل نماید؛ از زمانیکه شما به خط ویژه 6 رقمی ما تماس حاصل می نمایید تا ارتباط با وکیل مورد نظر در کمتر از نیم دقیقه صورت می گیرد؛ چنین سرعتی تنها به این دلیل است که زمان هم برای شما و هم برای ما مهم است؛ لازم به ذکر است که به لطف فناوری، امکان دریافت مشورت تلفنی، آنلاین و تصویری بدون ضرورت حضور فیزیکی طرفین، سهل شده است؛ تنها با یک خط تلفن ساده، امکان دریافت مشاوره حقوقی 24 ساعته، با وکیل دادگستریِ مجرب در امر مدنظر، فراهم می آید.

 

بهترین وکیل برای مشاوره حقوقی 24 ساعته چه ویژگی­ هایی دارد؟

 

best lawyer for 24 hour legal advice

اورژانس وکالت تلفنی و آنلاین 24 ساعته

 

امروزه در عصر سرعت و زمان­ بندی هستیم؛ با کوچک‌ ترین غفلت و نا آگاهی حقوقی ممکن است افراد زیادی متضرر شوند؛ بنابراین عدم اتلاف وقت و پیشگیری­ های پیش از موعد، اقدامات خردورزانه ­ای هستند.

پیشگیری از صرف هزینه­ های گزاف و بیهوده نیز، اولین گزینه انتخابیِ انسان است؛ بنابراین یکی از مهم­ترین مسائل جهت یافتن بهترین وکیل، رعایت این دو نکته، یعنی عدم اتلاف هزینه و زمان است.

از دیدگاه تخصصی، رجوع به فردی که مدت مدیدی علم، تخصص و تجربه خود را به استمرار، در امور حقوقی گذرانده است، خردمندانه­ تر از رجوع به افرادی است که صرفاً با تجربه­ های همزیستیِ اجتماعی، دیداری-شنیداری به برخی موارد قانونی پِی برده ­اند؛ ضمن اینکه این موارد با وجود تفاوتِ ویژگی­ های هر پرونده، دارای نکات حقوقی بسیاری است که فرد غیر متخصص، شناختی از آن ندارد.

بنابراین، با مهیا بودنِ امکان مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل دادگستری متخصص، چرا باید انرژی روانی-فکری، مالی و زمانی خود را صرف گفتگوی بی­ ثمر با افراد غیر متخصص در حقوق نمود؟!

مشاوره حقوقی از طریق تماس تلفنی به کارشناسی که تحصیلات و تجربه خود را در امور حقوقی کسب نموده، مشورت فوری و سریعی فراهم می­ آورد که منجر به ارائه راهکارهای پیشگیرانه حقوقی و اتخاذ تصمیمات صحیح می­ شود.

وکیل آگاه، می­ داند که مسائل حقوقی در ساده ­ترین شکل، از اهمیت زمانی بسیار، برخوردار هستند.

بنابراین با برخورداری از یک برنامه­ زمانی منظم، ضمن ملاحظه امکانات موجود، خدمات مشاوره حقوقی تلفنی، آنلاین و تصویری را در هر زمان و مکانی به صورت شبانه روزی و تمام وقت، جهت طرح پرسش و پاسخ­ های فوری حقوقی موکلین و مراجعین خود، فراهم می­ آورد.

موسسه وکیل تلفنی نیز با مجموعه­ ای متشکل از وکلای کاردانِ زن و مرد کشور، خدمات مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل دادگستریرا به تمامی ایرانیان عزیز در سراسر جهان ارائه می­ نماید.

 

علل و موجبات مشاوره حقوقی 24 ساعته با وکیل دادگستری چیست؟

 

reasons to take a legal advice

تماس فوری با برترین وکلای دادگستری به صورت 24 ساعته

 

مسائل حقوقی سرشار از ظرایف و پیچیدگی است؛ در ساده­ ترین شکل، زمان و مهلت ­ها، اضطرار و فوریت در اقدامات، راهکاریابی و حل مسئله، بسیار اهمیت دارد.

هنگامی که شخصی با موضوعی حقوقی دست و پنجه نرم می ­کند که از منظر زمانی اهمیت دارد یا موضوعِ فوریت و اضطرار در اقداماتی مطرح باشد و...، در آن زمان است که اهمیت اخذ مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل دادگستری جلوه می ­نماید.

به همین دلیل، مجموعه وکیل تلفنی، ارائه مشاوره ­های حقوقی فوری و 24 ساعته را نیز در خدمات خود لحاظ نموده تا مشورت با وکیل­ و پرسیدن سوالات حقوقی آسان شود.

 

آیا بایستی پیش از دریافت مشاوره حقوقی 24 ساعته، درخواست خود را رزرو نمود؟

موسسه وکیل تلفنی، با در نظر گرفتن شرایط زمانی و دیگر مسائل اخیر مانند شیوع کرونا، حفظ سلامت و رعایت فاصله­ های اجتماعی و...، امکان مشاوره غیر حضوریِ آنلاین و تلفنی را فراهم ساخته است؛ بنابراین، افراد می ­توانند ضمن برقراری ارتباط با وکیل متخصص در امر مدنظر خود، هماهنگی­ های لازمِ زمانی را انجام داده و به سهولت، در کمترین زمان ممکن و با با صرف هزینه ­ای مناسب، بدون طیِ مسافت­ های بیهوده در ترافیک و...، مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل دادگستری را دریافت نمایند.

هم­چنین بدین طریق می ­توانند پاسخ سوالات حقوقی خود را در هر زمان و مکانی که باشند، بدست آورند.

 

آیا دریافت مشاوره حقوقی از وکیل دادگستری جهت بررسی سامانه ثنای (شخص)، در ساعت سه شب امکان ­پذیر است؟

 

legal advice influence on sena system

بنیاد حقوقی تلفنی 24 ساعته آنلاین و فوری

 

جهت کسب مشورت و انجام هرگونه امور حقوقی، می­ توان از مجموعه وکیل تلفنی، مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل دادگستری را خواستار بود؛ این مجموعه امکان برقراری تماس، اخذ مشورت تلفنی و آنلاینِ شبانه روزی و 24 ساعته را، بدون محدودیت زمانی یا مکانی فراهم ساخته است. کافی است وکیل مدنظر خود را از طریق وب‌سایت وکیل تلفنی بیابید و با یک تماس، زمان مدنظر خود را هماهنگ کنید.

هم­چنین می ­توان با طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی، جوانب موضوع حقوقی مدنظر را ارزیابی نمود.

  

آیا امکان ارسال مدارک و مستندات جهت مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل دادگستری وجود دارد؟

با توجه به امکان دسترسی به خدمات از طریق اینترنت، رسانه­ ها، ابزارهای تحت شبکه و...، ضمن دریافت مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل دادگستری امکان ارسال مدارک و مستندات نیز فراهم می ­باشد؛ بدین منظور با نرم ­افزارهای کاربردی مانند واتساپ، تلگرام و... امکان ارسال مدارک و مستندات مربوطه، میسر می ­باشد.

 

آیا وکلای سامانه مشاوره حقوقی 24 ساعته وکلای دادگستری، مجرب هستند؟

 

experienced lawyers of 24-hour legal advice system

وکیل پایه یک همراه و تلفنی 24 ساعته

 

در راستای مطالب فوق ­الذکر، پیش از آنکه شخصی عنوان وکیل دادگستری را کسب کند، بایستی حداقل دارای مدرک کارشناسی حقوق بوده و یا از مدارک مرتبط، مانند فقه و حقوق اسلامی یا مدارک معادل حوزوی آن، برخوردار باشد.

با اتمام تحصیلات و کسب مدرک، هم­چنان، پیش از دریافت عنوان وکیل، شخص می­ بایست با شرکت در آزمون­ های حقوقی، مراحلی را سپری نموده و در صورت پذیرش در آزمون و کسب موفقیت، باید در کارآموزیِ وکالت، تحت نظر وکلای سرپرست مجرب، موفق شود.

بنابراین شخص تا مرحله کسب این عنوان نیز، تجربه کافی و موثری را اخذ نموده است که اگر چنین نبود در هیچ­ یک از مراحلِ مدت­ دار آن موفق نمی ­شد.

علاوه بر این ها، وکلایی که در امور مختلف به طور جداگانه خدمات حقوقی و مشاوره ­ای ارائه می ­نمایند، تجربه و کارآزمودگی خود را در همان امر یا امور ویژه، به طور مستمر و متداوم حاصل نمودند.

بنابراین، بله؛ وکلای سامانه مذکور از تجربه موثر و کافی در امور حقوقی، برخوردار هستند؛ جهت کسب آگاهی در این خصوص، مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل دادگستریِ مجموعه وکیل تلفنی مثمر ثمر می­ باشد.

 

خدمات ثبت شرکت 24 ساعته و فوری

تماس فوری با وکیل طلاق 24 ساعته

اورژانس زنجیره ای وصول مهریه 24 ساعته

تماس فوری با وکیل خانم امور زناشویی

خدمات نگارش آنلاین و فوری تمام اوراق حقوقی نادر و رایج

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

باسلام در مجموعه وکیل تلفنی وکلا ۲۴ ساعت جوابگوی سوالات حقوقی افراد در هر زمینه ای هستند.زمینه ای فراهم شده که افراد خیلی راحت و با هزینه کمتر از مشاوره حقوقی بهره مند شوند. با تشکر از مدیریت محترم
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
سلام وقتتون بخیر از سایت وکیل تلفنی نهایت تشکروقدردانی رو دارم که باوجود مشغله زیاد وکلا همچنان وکلای باسابقه و باسوادی رو کنار هم جمع کردن برای خدمت به مردم و با هزینه کم وقت گرانبهاشونو در اختیار ما برای حل مشکلاتمون میدارند.سپاسگزارم
به عنوان وکیل و مشاور اولین وظیفه ای که داریم این است که امانتدار اطلاعات شما باشیم و از هرگونه فاش شدن آنها جلوگیری کنیم. که یکی از موضوعات مهم برای کارفرمایان محرمانه ماندن اطلاعات است. صداقت شرط ذاتی وکالت است. ما معتقدیم که صداقت بزرگترین سیاست دنیای کسب وکار است چرا که با ایجاد و اعتماد متقابل، متقاضی و مشاور (وکیل) را به شرکای کاری دراز مدت تبدیل می کند. شما همیشه نیازمند یک وکیل مجرب و خوب برای حل مسایل حقوقی خود هستید و هرچه بیشتر اهمیت برای حقوق اجتماعی و فردی خویش قائل شویم به ارزش داشتن یک مشاوره حقوقی با یک وکیل با تجربه در تهران یا هر شهری در ایران پی خواهیم برد.
با سلام امکاناتی که توسط موسسه وکیل تلفنی برای عموم مردم فراهم گردیده است تا بتوانند مسائل و مشکلات حقوقی خود را به صورت ارتباط تلفنی را از طریق وکلای با تجربه و متخصص در امور حقوقی و ... پیگیری نمایند. دریافت مشاوره های مفید و راهگشا می تواند از تضییع حقوق افراد در جامعه جلوگیری نماید، دلیل عمده این تضییع حقوق می تواند عدم آشنایی و اطلاع از حقوق قانونی باشد که قانونگذار برای تک تک افراد در قالب قوانین و مقررات قانونی قرار داده است. در جامعه ارائه خدماتی که نیاز ضروری برای افراد است در طول شبانه روز از الزامات قانونی محسوب می شود مانند اورژانس، پلیس و ... اما اینکه موسسه حقوقی وکیل تلفنی اقدام به احداث این مجموعه نموده است تا مشکلات حقوقی و کیفری و ... افراد جامعه را در طول شبانه روز و با استفاده از خدمات وکلای مجرب و کارکشته انجام دهد، هیچگونه الزام قانونی نداشته است و تنها بر گرفته از حس انسان دوستی و درک مشکلات مردم توسط مسئولین این مجموعه می باشد. ارائه خدمات و مشاوره های حقوقی در هر ساعتی از شبانه روز جدا از صرف کمترین هزینه برای متقاضیان، آسودگی خاطر و اطمینان مضاعفی را برای آنان در پی خواهد داشت. افرادی که مشکلات حقوقی و ... دارند اغلب به دلیل پیچیدگی مسائل و مباحث حقوقی و روند رسیدگی در مراجع قضایی، دچار سردرگمی و اضطراب می باشند. با دریافت مشاوره های راهگشا از طریق وکلای با تجربه موسسه وکیل تلفنی در هر ساعتی از شبانه روز، می توانند علاوه بر دست یابی به راهکارهای قانونی برای حل مشکلات حقوقی ، آسودگی خاطر خود را از این طریق فراهم نمایند. با اعتماد به خدمات ارزشمند موسسه وکیل تلفنی تجربه و دانش حقوقی وکلای این مجموعه همواره در کنار متقاضیان خواهد بود.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .امروزه در عصر سرعت و زمان­ بندی هستیم؛ با کوچک‌ ترین غفلت و نا آگاهی حقوقی ممکن است افراد زیادی متضرر شوند؛ بنابراین عدم اتلاف وقت و پیشگیری­ های پیش از موعد، اقدامات خردورزانه ­ای هستند. پیشگیری از صرف هزینه­ های گزاف و بیهوده نیز، اولین گزینه انتخابیِ انسان است؛ بنابراین یکی از مهم­ترین مسائل جهت یافتن بهترین وکیل، رعایت این دو نکته، یعنی عدم اتلاف هزینه و زمان است
مشاور حقوقی شخصی است که به سبب داشتن دانش نسبت به قوانین و خدمات حقوقی قادر است به شرکت‌ها و افراد در مثلا امور قراردادها و دعاوی و حل اختلاف مشاوره ارائه کند. در مسائل حقوقی به منظور پیشگیری از زیان‌های احتمالی، مشورت با یک مشاور حقوقی الزامی می باشد. این فرد با اشراف به قوانین و با تجاربی که برخوردار است افراد را راهنمایی می کند تا گزینه‌های مناسبی داشته باشند و از ورود زیان به آن ها جلوگیری شود. وظایف مشاور حقوقی -مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد. تفاوت مشاوره حقوقی با وکیل وکیل کسی است که روند رسیدگی به پرونده حقوقی را در دادگاه های قضایی و مراجع اداری دنبال می‌کند و دفاع کننده از حقوق موکل در مراجع قضایی می‌باشد. اما مشاور حقوقی فرد یا سازمانی می باشد که با ملاحظه شرایط و وضعیت پرونده و موقعیت موکل و با توجه به قوانین و آیین دادرسی کشور توصیه های حقوقی را به موکل ارائه می‌کند و راه روش‌هایی را برای حل و فصل موضوع نشان می دهد.
بسیار از مشاوره با وکلای سایت شما کاملاً راضی بودم،از خلاقیت شما در ایجاد این سامانه و این سیستم کامل و جامع کمال تشکر دارم راهکار های بسیار خوبی ارائه کردند و مستندات قانونی هم ارائه نمودند.
سلام خداقوت در این وصیت کرونا شبانه روزی خدمت رسانی میکنید
سلام بسیاری از مشاوره هایی که با وکلای موسسه انجام می شود در پی بروز یک مشکل ومعضل در روابط اجتماعی.اقتصادی ومالی ویا خانوادگی مطرح می شوند مشکل ومعضلی که ای بسا قبل از آن می توانست با اخذ راهنمایی ومشاوره از وکیل متخصص به وجود نیاید در موارد وزمینه های مختلف شما می توانید از خدمات وراهنمایی های بسیار موثر حقوق دان متخصص دکتر محمد ابراهیم داودآبادی فراهانی بهره مند شوید وعلاج واقعه را قبل از وقوع و گرفتاری بنمایید
با سلام و خسته نباشید. در شرایط کنونی ارائه خدپات بر بستر اینترنت و به طور مجازی اهمیت خود را به خوبی به همگان ثابت کرده است و به یک نیاز عمومی در جامعه امروز تبدیل شده. فعالیت موسسه وکیل تلفنی در ارائه سریع و دقیق و با قیمت مناسب در تمام ساعات شبانه روز حتی در ایام تعطیل برای کلیه افراد جامعه حرکتی بسیار قابل تحسین است. موفق باشید
با سلام خدمت همکاران محترم موسسه وکیل تلفنی باید اعلام کنم تنها موسسه ای که به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات مردم بوده ودر مواقع ضروری ووقوع اتفاقات مهم به مردم کمک می کند موسسه وکیل تلفنی است وواقعا به بچه های این مجموعه دست مریزاد وخسته نباشید گفت وامیدوارم که روز به روز جایگاه موسسه ارتقا یابد
بسیار عالی
ضمن عرض سلام و احترام خدمت همه دوستان و همكاران گرامي احتراما باستحضار مي رساند لطفا در خصوص رويه قضايي نسبت به إرجاع شخص به سازمان پزشكي قانوني توضيحات لازم را مبذول فرماييد و در خصوص پروسه زماني طولاني و زائل شدن آثار ضرب و جرح توضيح دهيد با تشكر

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی