موسسه وکیل تلفنی

  • فرناز بختیاری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۲۰:۲۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • ميلاد صادق سميعي گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۴۴:۲۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • عباس مومنی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۶:۵۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • رضا طوسی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۵۴:۱۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • مجتبی درچه گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۳۹:۲۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • میرزا بایرامی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۴:۳۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۸:۴۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۵:۳۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۴:۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
  • سید مصطفی حسینی برزل آباد گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۳۰:۱۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل دادگستری

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل دادگستری

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل دادگستری، از مهم­ترین خدماتی است که یک موسسه­ ای حقوقی ارائه دهد؛ مسائل و پرونده­ های قضائی، آیین دادرسی، متون قانونی و... سرشار از ظرایف و نکات پیچیده حقوقی هستند که در زمان رویارویی با آن، قطعاً لزوم دریافت مشورت با وکیلی که به صورت شبانه روزی و تمام وقت، امکان ارائه مشاوره و راهکارهای حقوقی را فراهم بیاورد، احساس می­ شود و موسسه حقوق آنلاین ما، با برخورداری از بهترین وکلای کارآزموده خانم و آقا در سطح کشور، به هم­ میهنان عزیزمان به صورت 24 ساعته مشاوره حقوقی فوری ارائه می ­نماید.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم در خصوص مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"یکی از امکانات محبوب و پرطرفدار موسسه حقوقی ما امکان ارتباط 24 ساعته از طریق تماس تلفنی با وکلای پایه یک ماست؛ وکلای متخصص و مجربی که امروزه تعداد آن ها از 1000 نفر نیز گذر کرده و در تمامی تخصص های نادر و رایج حقوقی از سرتاسر ایران در بنیاد حقوقی وکیل تلفنی گرد هم آمده اند تا بتوانند خدمت رسانی به هموطنان عزیزمان را بدون هیچ حد و مرز، به صورت 24 ساعته به انجام برسانند؛ یکی از روش های دریافت مشاوره با این عزیزان از طریق لمس تصویرک زیر ممکن شده است"

 

telephone legal advice

 

چه اقدامی باید جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته، چه اقدامی باید انجام داد؟

 

things to do to get a legal advice through the phone

دریافت مشاوره حقوقی تلفنی فوری از وکلای پایه یک دادگستری

 

برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی از وکیل متخصص در زمینه مورد نظرتان می توانید با یکی از شماره تلفن هایی که در جدول فوق ذکر گردیده است تماس گرفته تا پس از اتصال به اپراتور و ابراز مشکلتان او شما را به وکیل متخصص در مشکل شما متصل نماید؛ از زمانیکه شما به خط ویژه 6 رقمی ما تماس حاصل می نمایید تا ارتباط با وکیل مورد نظر در کمتر از نیم دقیقه صورت می گیرد؛ چنین سرعتی تنها به این دلیل است که زمان هم برای شما و هم برای ما مهم است؛ لازم به ذکر است که به لطف فناوری، امکان دریافت مشورت تلفنی، آنلاین و تصویری بدون ضرورت حضور فیزیکی طرفین، سهل شده است؛ تنها با یک خط تلفن ساده، امکان دریافت مشاوره حقوقی 24 ساعته، با وکیل دادگستریِ مجرب در امر مدنظر، فراهم می آید.

 

بهترین وکیل برای مشاوره حقوقی 24 ساعته چه ویژگی­ هایی دارد؟

 

best lawyer for 24 hour legal advice

اورژانس وکالت تلفنی و آنلاین 24 ساعته

 

امروزه در عصر سرعت و زمان­ بندی هستیم؛ با کوچک‌ ترین غفلت و نا آگاهی حقوقی ممکن است افراد زیادی متضرر شوند؛ بنابراین عدم اتلاف وقت و پیشگیری­ های پیش از موعد، اقدامات خردورزانه ­ای هستند.

پیشگیری از صرف هزینه­ های گزاف و بیهوده نیز، اولین گزینه انتخابیِ انسان است؛ بنابراین یکی از مهم­ترین مسائل جهت یافتن بهترین وکیل، رعایت این دو نکته، یعنی عدم اتلاف هزینه و زمان است.

از دیدگاه تخصصی، رجوع به فردی که مدت مدیدی علم، تخصص و تجربه خود را به استمرار، در امور حقوقی گذرانده است، خردمندانه­ تر از رجوع به افرادی است که صرفاً با تجربه­ های همزیستیِ اجتماعی، دیداری-شنیداری به برخی موارد قانونی پِی برده ­اند؛ ضمن اینکه این موارد با وجود تفاوتِ ویژگی­ های هر پرونده، دارای نکات حقوقی بسیاری است که فرد غیر متخصص، شناختی از آن ندارد.

بنابراین، با مهیا بودنِ امکان مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل دادگستری متخصص، چرا باید انرژی روانی-فکری، مالی و زمانی خود را صرف گفتگوی بی­ ثمر با افراد غیر متخصص در حقوق نمود؟!

مشاوره حقوقی از طریق تماس تلفنی به کارشناسی که تحصیلات و تجربه خود را در امور حقوقی کسب نموده، مشورت فوری و سریعی فراهم می­ آورد که منجر به ارائه راهکارهای پیشگیرانه حقوقی و اتخاذ تصمیمات صحیح می­ شود.

وکیل آگاه، می­ داند که مسائل حقوقی در ساده ­ترین شکل، از اهمیت زمانی بسیار، برخوردار هستند.

بنابراین با برخورداری از یک برنامه­ زمانی منظم، ضمن ملاحظه امکانات موجود، خدمات مشاوره حقوقی تلفنی، آنلاین و تصویری را در هر زمان و مکانی به صورت شبانه روزی و تمام وقت، جهت طرح پرسش و پاسخ­ های فوری حقوقی موکلین و مراجعین خود، فراهم می­ آورد.

موسسه وکیل تلفنی نیز با مجموعه­ ای متشکل از وکلای کاردانِ زن و مرد کشور، خدمات مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل دادگستریرا به تمامی ایرانیان عزیز در سراسر جهان ارائه می­ نماید.

 

علل و موجبات مشاوره حقوقی 24 ساعته با وکیل دادگستری چیست؟

 

reasons to take a legal advice

تماس فوری با برترین وکلای دادگستری به صورت 24 ساعته

 

مسائل حقوقی سرشار از ظرایف و پیچیدگی است؛ در ساده­ ترین شکل، زمان و مهلت ­ها، اضطرار و فوریت در اقدامات، راهکاریابی و حل مسئله، بسیار اهمیت دارد.

هنگامی که شخصی با موضوعی حقوقی دست و پنجه نرم می ­کند که از منظر زمانی اهمیت دارد یا موضوعِ فوریت و اضطرار در اقداماتی مطرح باشد و...، در آن زمان است که اهمیت اخذ مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل دادگستری جلوه می ­نماید.

به همین دلیل، مجموعه وکیل تلفنی، ارائه مشاوره ­های حقوقی فوری و 24 ساعته را نیز در خدمات خود لحاظ نموده تا مشورت با وکیل­ و پرسیدن سوالات حقوقی آسان شود.

 

آیا بایستی پیش از دریافت مشاوره حقوقی 24 ساعته، درخواست خود را رزرو نمود؟

موسسه وکیل تلفنی، با در نظر گرفتن شرایط زمانی و دیگر مسائل اخیر مانند شیوع کرونا، حفظ سلامت و رعایت فاصله­ های اجتماعی و...، امکان مشاوره غیر حضوریِ آنلاین و تلفنی را فراهم ساخته است؛ بنابراین، افراد می ­توانند ضمن برقراری ارتباط با وکیل متخصص در امر مدنظر خود، هماهنگی­ های لازمِ زمانی را انجام داده و به سهولت، در کمترین زمان ممکن و با با صرف هزینه ­ای مناسب، بدون طیِ مسافت­ های بیهوده در ترافیک و...، مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل دادگستری را دریافت نمایند.

هم­چنین بدین طریق می ­توانند پاسخ سوالات حقوقی خود را در هر زمان و مکانی که باشند، بدست آورند.

 

آیا دریافت مشاوره حقوقی از وکیل دادگستری جهت بررسی سامانه ثنای (شخص)، در ساعت سه شب امکان ­پذیر است؟

 

legal advice influence on sena system

بنیاد حقوقی تلفنی 24 ساعته آنلاین و فوری

 

جهت کسب مشورت و انجام هرگونه امور حقوقی، می­ توان از مجموعه وکیل تلفنی، مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل دادگستری را خواستار بود؛ این مجموعه امکان برقراری تماس، اخذ مشورت تلفنی و آنلاینِ شبانه روزی و 24 ساعته را، بدون محدودیت زمانی یا مکانی فراهم ساخته است. کافی است وکیل مدنظر خود را از طریق وب‌سایت وکیل تلفنی بیابید و با یک تماس، زمان مدنظر خود را هماهنگ کنید.

هم­چنین می ­توان با طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی، جوانب موضوع حقوقی مدنظر را ارزیابی نمود.

  

آیا امکان ارسال مدارک و مستندات جهت مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل دادگستری وجود دارد؟

با توجه به امکان دسترسی به خدمات از طریق اینترنت، رسانه­ ها، ابزارهای تحت شبکه و...، ضمن دریافت مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل دادگستری امکان ارسال مدارک و مستندات نیز فراهم می ­باشد؛ بدین منظور با نرم ­افزارهای کاربردی مانند واتساپ، تلگرام و... امکان ارسال مدارک و مستندات مربوطه، میسر می ­باشد.

 

آیا وکلای سامانه مشاوره حقوقی 24 ساعته وکلای دادگستری، مجرب هستند؟

 

experienced lawyers of 24-hour legal advice system

وکیل پایه یک همراه و تلفنی 24 ساعته

 

در راستای مطالب فوق ­الذکر، پیش از آنکه شخصی عنوان وکیل دادگستری را کسب کند، بایستی حداقل دارای مدرک کارشناسی حقوق بوده و یا از مدارک مرتبط، مانند فقه و حقوق اسلامی یا مدارک معادل حوزوی آن، برخوردار باشد.

با اتمام تحصیلات و کسب مدرک، هم­چنان، پیش از دریافت عنوان وکیل، شخص می­ بایست با شرکت در آزمون­ های حقوقی، مراحلی را سپری نموده و در صورت پذیرش در آزمون و کسب موفقیت، باید در کارآموزیِ وکالت، تحت نظر وکلای سرپرست مجرب، موفق شود.

بنابراین شخص تا مرحله کسب این عنوان نیز، تجربه کافی و موثری را اخذ نموده است که اگر چنین نبود در هیچ­ یک از مراحلِ مدت­ دار آن موفق نمی ­شد.

علاوه بر این ها، وکلایی که در امور مختلف به طور جداگانه خدمات حقوقی و مشاوره ­ای ارائه می ­نمایند، تجربه و کارآزمودگی خود را در همان امر یا امور ویژه، به طور مستمر و متداوم حاصل نمودند.

بنابراین، بله؛ وکلای سامانه مذکور از تجربه موثر و کافی در امور حقوقی، برخوردار هستند؛ جهت کسب آگاهی در این خصوص، مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل دادگستریِ مجموعه وکیل تلفنی مثمر ثمر می­ باشد.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین، کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

خدمات ثبت شرکت 24 ساعته و فوری

تماس فوری با وکیل طلاق 24 ساعته

اورژانس زنجیره ای وصول مهریه 24 ساعته

تماس فوری با وکیل خانم امور زناشویی

خدمات نگارش آنلاین و فوری تمام اوراق حقوقی نادر و رایج

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی