موسسه وکیل تلفنی

 • علیرضا حیدری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • ایلار انکوتی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۱:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۵:۳۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۸:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

وکیل تضمینی

وکیل تضمینی

وکیل تضمینی شخصیست بسیار بسیار مجرب که آنقدر از خدمات حقوقی خود مطمئن و آگاه است که آن ها را تضمین می نماید؛ امروزه معمولاً در هر شهر، تعداد انگشت شماری از این دسته وکلا یافت می شوند که خدمات خود را تضمین نمایند؛ از این رو این وکلا موسسه حقوقی ما را نیز مفتخر نموده و حاظرند تا به صورت 24 ساعته از طریق موسسه ما به صورت آنلاین و تلفنی به تمامی هموطنان ما از سرتاسر ایران، خدمات حقوقی خود را ارزانی دارند؛ قبل از اینکه به ادامه شرح فعالیت وکلای تضمینی بپردازیم، به شما توصیه می کنیم تا حتماً ویدئوی زیر را مشاهده نمایید.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل درخصوص کمپانی وکالت 24 ساعته ما

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"ویدئوی فوق توسط یکی از وکلای تضمینی خانم ما تهیه شده است؛ از قبیل این وکلا در موسسه حقوقی ما به تعداد حداقل 1000 نفر می رسند که همگی از برترین وکلای متخصص در ایران بوده و به جرأت می توان گفت که این عزیزان رو دست ندارند؛ چراکه موسسه ما به هرکسی اجازه ارائه مشاوره حقوقی و خدمات حقوقی را نمی دهد؛ فلذا هر مشکل حقوقی که دارید، بدون اندکی درنگ و توقف تلفن را به دست گرفته و با ما تماس بگیرید تا شما را به وکیل متخصص در مشکل حقوقی تان متصل نماییم؛ برای دریافت شماره تماس وکلای تضمینی ما، تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

آیا براساس قانون، وکیل می تواند نتیجه پرونده را از همان ابتدا تضمین کند؟

 

guarantee the legal cace by lawyer

تماس فوری با وکیل تضمینی

 

شاید شما هم با این مورد برخورد داشته باشید که وکیلی در جلسه مشاوره موفقیت حتمی در پرونده را نوید می‌دهد تا شما را ترغیب به عقد قرارداد کند؛ اما آیا آن وکیل واقعاً به مسئله درستی اشاره می کند یا اینکه اینطور نیست؟

 • واقعاً نمی توان فهمید؛ ما نیز کاملاً از موفقیت پرونده شما مطمئین نیستیم، اما این اطمینان را به شما می دهیم که شما با دریافت مشاوره از برترین وکلای متخصص ایران، بهترین راهکار های ممکن را برای حل پرونده خود دریافت خواهید کرد؛ فلذا ما بهترین ارگانی هستیم که خدماتی با کیفیت و قیمت تضمینی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

 

آیا وکالت تضمینی غیر قانونی است؟

گاهی مواقع شاهد تبلیغ ‌هایی در بیلبورد‌ ها و سطح شهر با مضمون وکالت توأم با شرط نتیجه هستیم که خلاف عدالت قضایی است؛ از این رو موسسه حقوقی ما، خدمات خود را با ضمانت قیمت و کیفیت ارائه می دهد؛ البته پرونده وکلای ما نیز در بیش از 95% موارد به موفقیت ختم شده است؛ به طور خلاصه توجه داشته باشید که خدمات تضمینی خود را تنها از یک موسسه معتبر دریافت نمایید که سندی بر تضمین خدمات خود داشته باشد؛ به عنوان مثال ما علاوه بر نماد اعتماد، ضمانت قیمت و کیفیت یا حتی گواهی حسن انجام کار نیز به هم میهنانمان ارائه می دهیم.

 

وکالت تضمینی چیست؟

 

Guaranteed advocacy concept

مشاوره حقوقی تضمینی با وکیل تضمینی 24 ساعته و ارزان

 

اما این سوال پیش می‌آید که با این اوصاف وکالت تضمینی چه معنی ‌ای می‌دهد؛ در وکالت تضمینی، وکیل تضمینی با بررسی شواهد و مدارک و ابعاد دعوی چنانچه در خود پتانسیل حل و فصل دعوی به سود موکل و احقاق حق وی را ببیند، پرونده را مشروط به نتیجه می‌ کند؛ یعنی اگر بتواند نتیجه مطلوب را در این دعوی به دست آورد، حق‌الوکاله دریافت خواهد کرد، در غیر این‌صورت نیاز به پرداخت حق‌الوکاله نیست.

 

وکالت تضمینی چه تأثیری دارد؟

وکالت تضمینی نه تنها جرم نیست؛ بلکه صحیح‌ترین و بهترین نوع فعالیت در حوزه قضایی توسط وکلا می باشد. موسسه‌ های حقوقی‌ ای که وکالت تضمینی را بنای کار خود قرار داده‌اند، در واقع به افراد حس اطمینان و آسوده‌ خاطری می دهند.

وکیل تضمینی در پرونده شخص چه در صورت برد و چه در صورت باخت شریک می‌گردد، امید و خیال واهی به اشخاص نمی‌دهند و اگر به حق نباشد از پذیرش آن خود داری می‌کند، سبب افزایش اعتماد مردم به کار وکیل ها و موسسات حقوقی می‌گردد و در صورتی که حقی احقاق نشد، دیگر موکلین نگران پرداخت حق‌الوکاله نیستند و مجددا متضرر نمی‌شوند؛ تماس فوری با وکیل تضمینی 24 ساعته به آسانی قابل دسترسی است.

 

نکته: وکیل تضمینی چنانچه احتمال پیروزی معقولی را در پرونده ندهد و یا تلاش و پشتکار لازم برای رسیدن به نتیجه مطلوب را نداشته باشد نمی‌تواند وعده وکالت تضمینی دهد.

 

موسسه حقوقی وکیل تلفنی بهترین نمونه برای این امر می‌باشد، این موسسه با فراهم کردن مشاوره حقوقی با گارانتی، امکان مشاوره حقوقی تضمینی با وکیل پایه یک دادگستری را برای تمامی اشخاص آسان نموده است.

 

وکالت تضمینی تعهد به نتیجه یا تعهد به وسیله؟

 

Guaranteed lawyer results

وکیل اورژانسی و تضمینی 24 ساعته

 

برای رسیدن به جواب این سوال اول باید معنی کامل این دو موضوع را درک و بتوانیم فرق آن ها را در‌یابیم؛ در تعهد به نتیجه همانگونه که از اسمش نیز مشخص است، وکیل مربوطه تعهد به کسب هدف مطلوب دارد که به معنی تضمینی کردن آن است و در صورت پذیرش پرونده مربوطه چنانچه نتواند حقی را اثبات کند؛ مانند آن است که کاری انجام نداده است.

در مقابل، تعهد به وسیله نشان دهنده این است که اگر وکیلی در مسیر پرونده ای تلاش و کوششی کرده باشد، صرفه نظر از این که به هدف و نتیجه مورد نظر برسد یا خیر، انجام وظیفه کرده است و مستحق جبران است.

با این تعاریف وکیل تضمینی تعهد به نتیجه دارد. مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته کمک شایانی برای کسب اطلاعات هرچه تمام تر در این باره خواهد کرد. برای سپردن هرگونه دعوی حقوقی با این شرط به یک وکیل تضمینی 24 ساعته و آنلاین فقط کافیست اقدام به اخذ یک مشاوره حقوقی آنلاین در بنگاه حقوقی 24 ساعته و تضمینی کنید.

 

حق‌الوکاله در وکالت تضمینی چگونه پرداخت می شود؟

وکیل تضمینی در صورت تحقق نیافتن شرط رسیدن به مطلوب، نمی‌تواند با مقصر کردن سیستم قضایی و قضات و ضعف قانون و یا عیب گیری از عملکرد خود موکل، بهانه جویی کند و انتظار حق‌الوکاله داشته باشد. لذا فقط در صورت احقاق حق توسط  وکیل با پشتکار وی در کارش حق‌الوکاله پرداخت خواهد شد.

همانطور که می‌دانیم این خواسته‌ی قلبی تمام افرادی است که به نحوی نیازمند به وکیل هستند اما مطمئن به این کار نیستند.

از طرفی با ممکن شدن فوریت این امر، اورژانس وکالت تضمینی 24 ساعته وکیل تلفنی، یک وکیل تضمینی برای رسیدگی به نیاز شما اختصاص می‌دهد. مشاوره حقوقی تلفنی تضمینی با وکیل 24 ساعته با یک وکیل تضمینی، یک گزینه درست و بدون پشیمانی برای این امر است.

 

حق‌ الوکاله مشروط به نتیجه چیست؟

 

advocacy cost after results

اورژانس وکالت تضمینی و 24 ساعته ارزان

 

وکیل تضمینی، حق‌الوکاله را مشروط به نتیجه می‌داند؛ زمانی که وکیلی کسب مطلوب و نتیجه را شرط اخذ حق‌الوکاله قرار می‌دهد، به این معنی است که نرسیدن به هدف مورد نظر مساوی با دریافت نکردن حق‌ الوکاله است.

 

نکته: امروزه پرونده های طلاق بیشترین نگرانی را در این باره دارند.

 

یک مشاوره حقوقی با وکیل طلاق 24 ساعته و تضمینی می‌تواند با یک پرسش و پاسخ فوری حقوقی شما را به جواب بسیاری از سوالات حقوقی تان برساند. از طرفی یک طلاق سریع و توافقی تنها با یک وکیل طلاق توافقی 24 ساعته و تضمینی ، می‌تواند ثمر بخش باشد.

وکیل وصول مهریه نیز، مهریه این تضمینی را برای شما رقم خواهد زد و نسبت به اخذ مهریه تمام کمال شما اقدام می کند؛ تنها کافیست تا نگرانی ها را کنار گذاشته و با ما تماس بگیرید.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین، کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

مشاوره حقوقی تستی و امتحانی

گواهی حسن انجام کار در وکیل تلفنی

بررسی اعتبار نماد الکترونیکی یک سایت

تمامی خدمات ثبت شرکت به صورت آنلاین (ویژه کرونا)

تماس فوری تستی 24 ساعته با وکیل خانم امور زناشویی

مشاوره حقوقی تستی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های حقوقی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

والا که ما راضی بودیم؛ انشالله که بقیه هم راضی باشن

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حضوری ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین

درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی): ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670