موسسه وکیل تلفنی

 • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

وکیل تضمینی

وکیل تضمینی

وکیل تضمینی شخصیست بسیار بسیار مجرب که آنقدر از خدمات حقوقی خود مطمئن و آگاه است که آن ها را تضمین می نماید؛ امروزه معمولاً در هر شهر، تعداد انگشت شماری از این دسته وکلا یافت می شوند که خدمات خود را تضمین نمایند؛ از این رو این وکلا موسسه حقوقی ما را نیز مفتخر نموده و حاظرند تا به صورت 24 ساعته از طریق موسسه ما به صورت آنلاین و تلفنی به تمامی هموطنان ما از سرتاسر ایران، خدمات حقوقی خود را ارزانی دارند؛ قبل از اینکه به ادامه شرح فعالیت وکلای تضمینی بپردازیم، به شما توصیه می کنیم تا حتماً ویدئوی زیر را مشاهده نمایید.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل درخصوص کمپانی وکالت 24 ساعته ما

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

آیا براساس قانون، وکیل می تواند نتیجه پرونده را از همان ابتدا تضمین کند؟

 

guarantee the legal cace by lawyer

تماس فوری با وکیل تضمینی

 

شاید شما هم با این مورد برخورد داشته باشید که وکیلی در جلسه مشاوره موفقیت حتمی در پرونده را نوید می‌دهد تا شما را ترغیب به عقد قرارداد کند؛ اما آیا آن وکیل واقعاً به مسئله درستی اشاره می کند یا اینکه اینطور نیست؟

 • واقعاً نمی توان فهمید؛ ما نیز کاملاً از موفقیت پرونده شما مطمئین نیستیم، اما این اطمینان را به شما می دهیم که شما با دریافت مشاوره از برترین وکلای متخصص ایران، بهترین راهکار های ممکن را برای حل پرونده خود دریافت خواهید کرد؛ فلذا ما بهترین ارگانی هستیم که خدماتی با کیفیت و قیمت تضمینی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

 

آیا وکالت تضمینی غیر قانونی است؟

 

 

گاهی مواقع شاهد تبلیغ ‌هایی در بیلبورد‌ ها و سطح شهر با مضمون وکالت توأم با شرط نتیجه هستیم که خلاف عدالت قضایی است؛ از این رو موسسه حقوقی ما، خدمات خود را با ضمانت قیمت و کیفیت ارائه می دهد؛ البته پرونده وکلای ما نیز در بیش از 95% موارد به موفقیت ختم شده است؛ به طور خلاصه توجه داشته باشید که خدمات تضمینی خود را تنها از یک موسسه معتبر دریافت نمایید که سندی بر تضمین خدمات خود داشته باشد؛ به عنوان مثال ما علاوه بر نماد اعتماد، ضمانت قیمت و کیفیت یا حتی گواهی حسن انجام کار نیز به هم میهنانمان ارائه می دهیم.

 

وکالت تضمینی چیست؟

 

Guaranteed advocacy concept

مشاوره حقوقی تضمینی با وکیل تضمینی 24 ساعته و ارزان

 

اما این سوال پیش می‌آید که با این اوصاف وکالت تضمینی چه معنی ‌ای می‌دهد؛ در وکالت تضمینی، وکیل تضمینی با بررسی شواهد و مدارک و ابعاد دعوی چنانچه در خود پتانسیل حل و فصل دعوی به سود موکل و احقاق حق وی را ببیند، پرونده را مشروط به نتیجه می‌ کند؛ یعنی اگر بتواند نتیجه مطلوب را در این دعوی به دست آورد، حق‌الوکاله دریافت خواهد کرد، در غیر این‌صورت نیاز به پرداخت حق‌الوکاله نیست.

 

وکالت تضمینی چه تأثیری دارد؟

وکالت تضمینی اگر به مفهوم انجام فرایند دادرسی بدون اخذ حق الوکاله به صورت پیش پرداخت و تلاش برای احقاق حق موکل باشد صحیح‌ترین و بهترین نوع فعالیت در حوزه قضایی توسط وکلا می باشد. موسسه‌ های حقوقی‌ ای که وکالت تضمینی را بنای کار خود قرار داده‌اند، در واقع به افراد حس اطمینان و آسوده‌ خاطری می دهند که بدون پرداخت حق الوکاله و با احراز هویت وکیل پایه یک دادگستری طرف قرارداد وکالت بهترین قرارداد وکالت را با وکیل دادگستری بدون هیچ واسطه حقوقی و حقیقی منعقد میکند

وکیل تضمینی در پرونده شخص چه در صورت برد و چه در صورت باخت شریک می‌گردد، امید و خیال واهی به اشخاص نمی‌دهند و اگر به حق نباشد از پذیرش آن خود داری می‌کند، سبب افزایش اعتماد مردم به کار وکیل ها و موسسات حقوقی می‌گردد و در صورتی که حقی احقاق نشد، دیگر موکلین نگران پرداخت حق‌الوکاله نیستند و مجددا متضرر نمی‌شوند؛ تماس فوری با وکیل تضمینی 24 ساعته به آسانی قابل دسترسی است.

 

نکته: وکیل تضمینی چنانچه احتمال پیروزی معقولی را در پرونده ندهد و یا تلاش و پشتکار لازم برای رسیدن به نتیجه مطلوب را نداشته باشد نمی‌تواند وعده وکالت تضمینی دهد.

 

موسسه حقوقی وکیل تلفنی بهترین نمونه برای این امر می‌باشد، این موسسه با فراهم کردن مشاوره حقوقی با گارانتی، امکان مشاوره حقوقی تضمینی با وکیل پایه یک دادگستری را برای تمامی اشخاص آسان نموده است.

 

وکالت تضمینی تعهد به نتیجه یا تعهد به وسیله؟

 

Guaranteed lawyer results

وکیل اورژانسی و تضمینی 24 ساعته

 

برای رسیدن به جواب این سوال اول باید معنی کامل این دو موضوع را درک و بتوانیم فرق آن ها را در‌یابیم؛ در تعهد به نتیجه همانگونه که از اسمش نیز مشخص است، وکیل مربوطه تعهد به کسب هدف مطلوب دارد که به معنی تضمینی کردن آن است و در صورت پذیرش پرونده مربوطه چنانچه نتواند حقی را اثبات کند؛ مانند آن است که کاری انجام نداده است.

در مقابل، تعهد به وسیله نشان دهنده این است که اگر وکیلی در مسیر پرونده ای تلاش و کوششی کرده باشد، صرفه نظر از این که به هدف و نتیجه مورد نظر برسد یا خیر، انجام وظیفه کرده است و مستحق جبران است.

با این تعاریف وکیل تضمینی تعهد به نتیجه دارد. مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته کمک شایانی برای کسب اطلاعات هرچه تمام تر در این باره خواهد کرد. برای سپردن هرگونه دعوی حقوقی با این شرط به یک وکیل تضمینی 24 ساعته و آنلاین فقط کافیست اقدام به اخذ یک مشاوره حقوقی آنلاین در بنگاه حقوقی 24 ساعته و تضمینی کنید.

 

حق‌الوکاله در وکالت تضمینی چگونه پرداخت می شود؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

وکیل تضمینی در صورت تحقق نیافتن شرط رسیدن به مطلوب، نمی‌تواند با مقصر کردن سیستم قضایی و قضات و ضعف قانون و یا عیب گیری از عملکرد خود موکل، بهانه جویی کند و انتظار حق‌الوکاله داشته باشد؛ لذا فقط در صورت احقاق حق توسط  وکیل با پشتکار وی در کارش حق‌الوکاله پرداخت خواهد شد.

همانطور که می‌دانیم این خواسته‌ی قلبی تمام افرادی است که به نحوی نیازمند به وکیل هستند اما مطمئن به این کار نیستند.

از طرفی با ممکن شدن فوریت این امر، اورژانس وکالت تضمینی 24 ساعته وکیل تلفنی، یک وکیل تضمینی برای رسیدگی به نیاز شما اختصاص می‌دهد. مشاوره حقوقی تلفنی تضمینی با وکیل 24 ساعته با یک وکیل تضمینی، یک گزینه درست و بدون پشیمانی برای این امر است.

 

حق‌ الوکاله مشروط به نتیجه چیست؟

 

advocacy cost after results

اورژانس وکالت تضمینی و 24 ساعته ارزان

 

وکیل تضمینی، حق‌الوکاله را مشروط به نتیجه می‌داند؛ زمانی که وکیلی کسب مطلوب و نتیجه را شرط اخذ حق‌الوکاله قرار می‌دهد، به این معنی است که نرسیدن به هدف مورد نظر مساوی با دریافت نکردن حق‌ الوکاله است.

 

نکته: امروزه پرونده های طلاق بیشترین نگرانی را در این باره دارند.

 

یک مشاوره حقوقی با وکیل طلاق 24 ساعته و تضمینی می‌تواند با یک پرسش و پاسخ فوری حقوقی شما را به جواب بسیاری از سوالات حقوقی تان برساند. از طرفی یک طلاق سریع و توافقی تنها با یک وکیل طلاق توافقی 24 ساعته و تضمینی ، می‌تواند ثمر بخش باشد.

وکیل وصول مهریه نیز، مهریه این تضمینی را برای شما رقم خواهد زد و نسبت به اخذ مهریه تمام کمال شما اقدام می کند؛ تنها کافیست تا نگرانی ها را کنار گذاشته و با ما تماس بگیرید.

 

 

مشاوره حقوقی تستی و امتحانی

گواهی حسن انجام کار در وکیل تلفنی

بررسی اعتبار نماد الکترونیکی یک سایت

تمامی خدمات ثبت شرکت به صورت آنلاین (ویژه کرونا)

تماس فوری تستی 24 ساعته با وکیل خانم امور زناشویی

مشاوره حقوقی تستی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های حقوقی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام یک وکیل کیفری نیاز دارم
با سلام مطالبات ۶قرارداد با اداره دولتی دارم هیات ۹ نفره در گزارش در بعضی موارد گفته اند که حق با بنده میباشد قاضی دستور کار بده تا محاسبه کنیم قاضی بدون توجه به اعتراض بنده و این موضوع گزارش رای صادر نموده و اشتباهات محاسباتی به مبلغ ۶ میلیون تومان سال ۹۰ دارد و در خصوص تمام موارد خواسته نظر نداده است و کارشناسان نیز در چندین مورد اشتباه نموده اند درخواست اعاده دادرسی در تجدید نظر داده ولی قاضی بدون توجه رای را ۸ ماه پیش ابرام نموده ایا میشود پرونده را به دیوان داد اگر میشود خاستم پرونده را به وکیل بازنشسته دیوان بدهم برای پاسخ لطفا تماس بگیرد بله
باسلام وکالت تضمینی درخصوص وکیل مجربی به کار میرود که خدمات حقوقی خود را با اطمینان از نتیجه کار ضمانت میکند. وکیل همواره تعهد به وسیله دارد.(و نه تعهد به نتیجه)و این یعنی اگر وکیلی در مسیر پرونده ای تلاش و کوششی کرده باشد، صرف نظر از اینکه به هدف و نتیجه موردنظر برسد یا خیر، انجام وظیفه کرده است و مستحق جبران است ولی وکیل تضمینی، تعهد به نتیجه دارد. وکالت تضمینی به مفهوم انجام فرایند دادرسی بدون اخذ حق الوکاله به صورت پیش پرداخت و تلاش برای احقاق حق موکل میباشد.وکیل تضمینی در پرونده شخص، شریک میشود و اینگونه سبب افزایش اعتماد مردم به کار وکلا و موسسات حقوقی میگردد.
سلام و عرض ادب، وکیل تضمینی شخصیست بسیار بسیار مجرب که آنقدر از خدمات حقوقی خود مطمئن و آگاه است که آن ها را تضمین می نماید؛ امروزه معمولاً در هر شهر، تعداد انگشت شماری از این دسته وکلا یافت می شوند که خدمات خود را تضمین نمایند؛ از این رو این وکلا موسسه حقوقی ما را نیز مفتخر نموده و حاظرند تا به صورت ۲۴ ساعته از طریق موسسه ما به صورت آنلاین و تلفنی به تمامی هموطنان ما از سرتاسر ایران، خدمات حقوقی خود را ارزانی دارند؛
با سلام و احترام، یکی از روش هایی که تا حد بسیار زیادی ریسک انجام معاملات یا امور اداری را برای دیگران کاهش می دهد تضمین کردن آن مساله می باشد بدین صورت که یا کار را ب نتیجه می رساند و یا اینکه وجهی از طرف مقابل دریافت نمی نماید . یعنی نتیجه کار به صورت کاملا تضمین شده در اختیار شماست ، هرچند که در عمل کمتر پیش می آید که شخصی در دنیای امروز چنین قرادادی را با کسی منعقد کند مگر آنکه به کار خود اطمینان کامل داشته باشد و با تجربه ای که دارد بداند که نتیجه کار به کجا خواهد رسید . در پرونده های حقوقی نیز یافتن وکیلی که تضمین نتیجه را بدهد به سختی پیدا خواهد شد اما اگر کسی نیاز به چنین وکیلی داشته باشد برای وی در دسترس خواهد بود؟ خوشبختانه پاسخ سوال مثبت است شما با یک تماس ساده با موسسه وکیل تلفنی می توانید از وکلایی استفاده نمایید که تضمین نتیجه را به شما خواهند داد ، این وکلا از صفر تا صد پرونده را با شما طی نموده و وعده نتیجه قطعی را به شما خواهند داد لذا شما می توانید با خیال راحت با وکلای این موسسه تماس حاصل کرده و از نتیجه کار اطمینان داشته باشید.
با سلام وکیل تضمینی شخصیست بسیار بسیار مجرب که آنقدر از خدمات حقوقی خود مطمئن و آگاه است که آن ها را تضمین می نماید؛ امروزه معمولاً در هر شهر، تعداد انگشت شماری از این دسته وکلا یافت می شوند که خدمات خود را تضمین نمایند؛ از این رو این وکلا موسسه حقوقی ما را نیز مفتخر نموده و حاظرند تا به صورت ۲۴ ساعته از طریق موسسه ما به صورت آنلاین و تلفنی به تمامی هموطنان ما از سرتاسر ایران، خدمات حقوقی خود را ارزانی دارند؛ قبل از اینکه به ادامه شرح فعالیت وکلای تضمینی بپردازیم
با سلام وکالت تضمینی اگر به مفهوم انجام فرایند دادرسی بدون اخذ حق الوکاله به صورت پیش پرداخت و تلاش برای احقاق حق موکل باشد صحیح‌ترین و بهترین نوع فعالیت در حوزه قضایی توسط وکلا می باشد. موسسه‌ های حقوقی‌ ای که وکالت تضمینی را بنای کار خود قرار داده‌اند، در واقع به افراد حس اطمینان و آسوده‌ خاطری می دهند که بدون پرداخت حق الوکاله و با احراز هویت وکیل پایه یک دادگستری طرف قرارداد وکالت بهترین قرارداد وکالت را با وکیل دادگستری بدون هیچ واسطه حقوقی و حقیقی منعقد میکند
به طور کلی ، هر شخصی که با دیگری قرارداد وکالت امضا کرده باشد ، می تواند تحت عنوان مفهوم وکیل شناسایی شود ؛ به عنوان مثال اگر مردی به همسر خود وکالت در طلاق داده باشد تا هر زمان بخواهد خود را از طرف شوهر مطلقه کند ، این امر سبب می شود که زن وکیل مرد شود ؛ منتها فقط در موضوع طلاق . اما آنچه که ما امروزه به لحاظ عرفی از لفظ وکیل برداشت می کنیم ، آن شخصی است که به وکالت از شخص دیگری در دادگاه ها و دادسرا ها و سایر مراجع قضایی حاضر می شود و دفاع از موکل خود را بر عهده می گیرد . بنابراین در پاسخ به این سوال که وکیل کیست ، باید گفت وکیل به شخصی گفته می شود که در آزمون وکالت کانون وکلا یا قوه قضاییه پذیرفته شده و پس از گذراندن دوره کارآموزی وکالت خود ، می تواند به شغل وکالت مشغول شود ؛ هر چند به لحاظ عرفی به کارآموزان وکالت نیز وکیل گفته می شود . در این فرض ، وکیل با عقد قرارداد الکترونیکی وکالت با موکل خود از برخی از حقوق ، اختیارات و همچنین تعهدات قانونی برخوردار می شود و می بایست به بهترین وجهی که می تواند از موکل خود دفاع نماید تا به حق و حقوق قانونی خود برسد ؛ هر چند هرگز نمی تواند تعهد کند نتیجه خاصی را برای موکل خود بگیرد . زمانی می توانیم شخصی را وکیل دیگری تلقی کنیم که قرارداد وکالت ما بین آنها تنظیم شده باشد و حدود اختیارات و وظایف وکیل در آن مشخص شده باشد و به همین دلیل ، وکیل نمی تواند خارج از حد متعارف و خارج از حدود قرارداد اقدامی انجام دهد و در واقع ، هر چند شخص وکیل باشد ، خارج از حدود قرارداد تنظیم شده فی ما بین وکیل و موکل ، اختیاری ندارد . تمامی اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی می توانند برای انجام امور حقوقی و کیفری خود از وکلای با تجربه بهره بگیرند. شرکت ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند و برای رسیدگی به دعاوی خود نیاز به وکیل دارند. برخی از وکلا در زمینه وکالت دعاوی شرکت دارای تجربه و تبحر بیشتری هستند که صاحبان شرکت ها با بهره گیری از آن ها می توانند از تضییع حق و ورود خسارت به شرکت خود جلوگیری نمایند.
والا که ما راضی بودیم؛ انشالله که بقیه هم راضی باشن

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی