موسسه وکیل تلفنی

  • ف احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۳:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • Morteza Dorosti گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • محمد مصطفائی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۱۰:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • اعظم گیوه‌کی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۲۴:۳۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۲۵:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۴۹:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
  • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

افشای اسناد محرمانه

افشای اسناد محرمانه

افشای اسناد محرمانه و سری دولتی از جمله جرائمی است که ارتکاب آنان توسط افراد خاص که دارای وظائف و اختیارات خاص هستند، قابل ارتکاب است؛ لذا هرگاه یکی از کارکنان مؤسسات و وزارتخانه های دولتی یا شرکت های دولتی اقدام به انتشار و افشای اسناد محرمانه و سری دولتی که حسب وظیفه دراختیار او بوده است نماید یا خارج از حدود وظائف اداری در اختیار دیگران و افراد فاقد صلاحیت قرار دهد؛ مرتکب جرم افشای اسناد محرمانه شده و مستحق مجازات خواهد بود؛ درصورتی که افشای مفاد اسناد مذکور در اثر عدم رعایت نظامات یا در اثر غفلت و مسامحه در حفاظت از آن ها صورت گرفته باشد نیز مرتکب بابت بی احتیاطی و بی مبالاتی محکوم به مجازات خواهد شد. با ما همراه باشید تا این مورد را به صورت تمام و کمال مورد بررسی قرار دهیم.

 

توصیه های یکی از بانوان وکیل در خصوص افشای اسرار

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"افشای اسرار محرمانه که معمولاً به قصد منفعت های مالی انجام می گیرد می تواند صدمه های جبران ناپذیر زیادی را به شرکت بزه دیده وارد نماید؛ چراکه معمولاً این اطلاعات پس از سرقت در اختیار شرکت رقیب قرار می گیرد و شرکت رقیب نیز حداکثر تلاش خود را برای کنار زدن شرکت مورد سرقت قرارگرفته انجام خواهد داد؛ البته این مورد یکی از رایج ترین امور افشای اطلاعات است و وکلای ما نه تنها بر این مورد اشراف دارند، بلکه شما می توانید در بسیاری از موارد دیگر نیز از آنها کمک بگیرید؛ یکی از روش های دریافت مشاوره از وکلای پایه یک ما در امور محرمانگی، تماس تلفنی 24 ساعته با این وکلاست که از طریق لمس تصویرک زیر برای شما مهیا می گردد"

 

 

قانون افشای اسناد محرمانه

secrets and classified disclosure

بررسی تبعات حقوقی اطلاعات افشا شده به صورت آنلاین و تلفنی 24 ساعته

 

قانون مجازات انتشار و افشای اسناد محرمانه و سری دولتی که در سال 1353 تصویب شده است، به جرم انگاری فعل یا ترک فعلِ انتشار و افشای اسناد سری و محرمانه می پردازد و مرتکبین این جرم را مستحق مجازات می داند.

توضیح آن که، در این قانون پس از تعریف اسناد دولتی محرمانه و اسناد دولتی سری، به احصاء مجازات های مقرر شده توسط قانونگذار برای مرتکبین جرم انتشار و افشای اسناد سری و محرمانه دولتی می پردازد و جرائم مذکور را درصورتی که متضمن جاسوسی یا سایر جرائم علیه امنیت داخلی و خارجی باشند را در صلاحیت دادگاه های نظامی می داند.

 

دستور العمل نگهداری اسناد محرمانه

instructions of classified voucher

دستورالعمل جلوگیری از افشای اطلاعات

 

آئين نامه طرز نگاه داري اسناد سري و محرمانه دولتي و طبقه بندي و نحوه مشخص نمودن نوع اسناد و اطلاعات توسط هیأت وزیران در تاریخ 1354/10/01 به تصویب رسید؛ این دستور العمل و آئین نامه اسناد سری و محرمانه دولتی را 4 دسته تقسیم کرده و سپس بیان می دارد، منظور از نگهداري اسناد سري و محرمانه مجموعه اعمالي است كه از ابتداي انشاي اين اسناد تا تاريخ خروج آنها از حالت سري يا محرمانه بودن انجام مي شود تا اشخاص غيرمجاز به اسناد مذكور دست نيابند يا بر مفاد آنها واقف نشوند.

نکته قابل تامل آن است که اگر سند متعلق به يك كشور خارجي يا يك سازمان بين المللي باشد و براي نگهداري مقررات خاصي وجود داشته باشد، طبق مقررات مذكور عمل خواهد شد.

 

سند محرمانه چیست؟