موسسه وکیل تلفنی

 • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۱۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۱:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۷:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۸:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱۶:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • مهدی ملک مهدی ملک گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • سعید پارسافر سعید پارسافر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۱۵:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی سرقت محتوای سایت

مشاوره حقوقی سرقت محتوای سایت

با پیشرفت کسب و کارهای اینترنتی، نوشتار و متن های موجود در سایت های مربوط به کسب و کارها تخصصی و حرفه ای شد و بسیاری از شرکت ها و ادارات از افراد با تجربه برای تنظیم متن های داخل سایت و نوشتن محتوا استفاده کرده اند؛ اما متاسفانه به دلیل رعایت نکردن بسیاری از قوانین مربوط به کپی رایت، بسیاری از افراد از محتوای سایت های دیگر بدون اجازه و ذکر منبع استفاده می کنند.

content heist of a Website

مرجع شکایت فوری از سارق محتوای سایت به صورت آنلاین و 24 ساعته

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"در بسیاری از کشورهای دنیا برای رعایت حقوق تولیدکنندگان محتوا، قوانینی در نظر گرفته شده است تا شخص یا ارگانی نتواند بدون اجازه اقدام به محتوا دزدی یا سرقت محتوای سایت نماید. با مشاوره حقوقی سرقت محتوای سایت، شما می توانید از قانون کپی رایت محتوا و نتایجی که در صورت عمل نکردن به این قوانین بوجود می آید، پی ببرید؛ از آنجا که در بسیاری از موارد دسترسی به وکلای با تجربه به صورت حضوری ممکن نیست، با راه اندازی سامانه  مشاوره حقوقی در فضاهای مجازی امکان دسترسی به وکلا و مشاور حقوقی امکان پذیر شده است؛ البته شما با لمس تصویرک زیر می توانید با وکیل متخصص جرایم رایانه ای تماس حاصل نموده و بهترین راهکار حقوقی ممکن در مورد برخورد با سارق محتوا را به دست آورید"

 

 

جرم سرقت محتوای سایت چیست؟

 

expression of content heist of a Website

اورژانس 24 ساعته رسیدگی به جرائم رایانه ای

 

سرقت رایانه ای جرم محسوب می شود و ممکن است به دو  صورت اتفاق بیافتد:

 

 • سرقت اطلاعات و محتوای متعلق به دیگران به شکلی که مالک اصلی محتوا دیگر هیچ نسخه ای از آن را در اختیار نداشته باشد.

 • سرقت محتوا یا محتوا دزدی به شکلی که بخشی از اطلاعات با کپی کردن و کات کردن برداشته می شود و اصل محتوا در دسترس می باشد؛ در این حالت شخصی که سارق محتوا است جرم دسترسی غیر مجاز به اطلاعات و محتوا را مرتکب شده است.

 

بر اساس ماده 740 قانون برای مجازات دزدی و سرقت محتوا، مجازات هایی متناسب با نوع جرم در نظر گرفته می شود؛برای اطلاع از قوانین کپی رایت محتوا شما می توانید با عقد آنلاین قرارداد وکالت که در سایت های معتبری مانند وکیل تلفنی موجود است، یک قرار داد الکترونیکی آنلاین برای اعطای وکالت به وکیل آنلاین اقدام کنید یا با ثبت نام در سایت، از خدمات مشاور حقوقی تلفنی و مشاور حقوقی آنلاین اسفاده نمایید و وکیل خودتان باشید. شرایط  مناسب استفاده از قرارداد الکترونیکی وکالت دسترسی راحت تر به مشاور حقوقی تلفنی و 24 ساعته و یک مشاوره حقوقی فوری را در موارد خاص برای شما مهیا می کند.

راهکارهای زود بازده از مواردی است که با مکالمه تلفنی با وکیل آنلاین و پرسیدن سوال حقوقی آنلاین از وکلای با تجربه در تمام زمینه های کاری به آن دست پیدا خواهید کرد.

تمام موارد ذکر شده در عقد قرارداد الکترونیکی وکالت با مشورت با وکیل زن و مشورت با وکیل مرد یا حتی مکالمه تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی به دست می آید؛ راهکار حقوقی آنلاین با مکالمه تلفنی با وکیل نیز قابل دست یابی می باشد.

 

آیا سرقت محتوای سایت مجازات دارد و آیا امکان تبدیل به جزای نقدی را دارد؟

اگر سرقت محتوا به شکلی انجام شود که یک نسخه از اطلاعات و محتوا در دسترس صاحب محتوا باشد، جریمه نقدی از 100 هزار تومان تا دو میلیون تومان را باید توسط مجرم یا مجرمان پرداخته شود و یا معادل آن یعنی 91 روز را در زندان بگذراند و در مواردی ویژه که کل محتوای سایت از بین برود، با توجه به قانون تعزیرات ممکن است از هر دو مجازات استفاده شود.

قرارداد  الکترونیکی آنلاین و یا عقد تلفنی قرارداد الکترونیکی وکالت صاحب محتوا، وکیل و حتی مشاور حقوقی می تواند تنظیم و امضا می شود و وکیل به عنوان نماینده به پیگیری امور مربوط بپردازد. این موارد با دریافت راهنمایی از طریق مشاوره با وکیل تلفنی نیز می تواند در اختیار شما قرار گیرد.

 

نحوه اثبات سرقت محتوای سایت با توجه به قانون تجارت الکترونیک و جرایم رایانه ای چگونه است؟