موسسه وکیل تلفنی

 • علی احمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۸:۲۵:۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • حسن نام آور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۶:۴۷:۱۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • محسن کرایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۶:۱۸:۱۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • محسن کرایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۶:۱۳:۱۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • محسن کرایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۶:۱۰:۴۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • فرزاد ابراهیمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۲۸:۵۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • سعید فاتحی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۸:۵۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • الناز رضایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۲۳:۲۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • ابوذر ورزنده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵۳:۴۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • مریم گذاری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳۸:۳۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی سرقت محتوای سایت

مشاوره حقوقی سرقت محتوای سایت

با پیشرفت کسب و کارهای اینترنتی، نوشتار و متن های موجود در سایت های مربوط به کسب و کارها تخصصی و حرفه ای شد و بسیاری از شرکت ها و ادارات از افراد با تجربه برای تنظیم متن های داخل سایت و نوشتن محتوا استفاده کرده اند؛ اما متاسفانه به دلیل رعایت نکردن بسیاری از قوانین مربوط به کپی رایت، بسیاری از افراد از محتوای سایت های دیگر بدون اجازه و ذکر منبع استفاده می کنند.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

content heist of a Website

مرجع شکایت فوری از سارق محتوای سایت به صورت آنلاین و 24 ساعته

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"در بسیاری از کشورهای دنیا برای رعایت حقوق تولیدکنندگان محتوا، قوانینی در نظر گرفته شده است تا شخص یا ارگانی نتواند بدون اجازه اقدام به محتوا دزدی یا سرقت محتوای سایت نماید. با مشاوره حقوقی سرقت محتوای سایت، شما می توانید از قانون کپی رایت محتوا و نتایجی که در صورت عمل نکردن به این قوانین بوجود می آید، پی ببرید؛ از آنجا که در بسیاری از موارد دسترسی به وکلای با تجربه به صورت حضوری ممکن نیست، با راه اندازی سامانه  مشاوره حقوقی در فضاهای مجازی امکان دسترسی به وکلا و مشاور حقوقی امکان پذیر شده است؛ البته شما با لمس تصویرک زیر می توانید با وکیل متخصص جرایم رایانه ای تماس حاصل نموده و بهترین راهکار حقوقی ممکن در مورد برخورد با سارق محتوا را به دست آورید"

 

 

جرم سرقت محتوای سایت چیست؟

 

expression of content heist of a Website

اورژانس 24 ساعته رسیدگی به جرائم رایانه ای

 

سرقت رایانه ای جرم محسوب می شود و ممکن است به دو  صورت اتفاق بیافتد:

 

 • سرقت اطلاعات و محتوای متعلق به دیگران به شکلی که مالک اصلی محتوا دیگر هیچ نسخه ای از آن را در اختیار نداشته باشد.

 • سرقت محتوا یا محتوا دزدی به شکلی که بخشی از اطلاعات با کپی کردن و کات کردن برداشته می شود و اصل محتوا در دسترس می باشد؛ در این حالت شخصی که سارق محتوا است جرم دسترسی غیر مجاز به اطلاعات و محتوا را مرتکب شده است.

 

بر اساس ماده 740 قانون برای مجازات دزدی و سرقت محتوا، مجازات هایی متناسب با نوع جرم در نظر گرفته می شود؛برای اطلاع از قوانین کپی رایت محتوا شما می توانید با عقد آنلاین قرارداد وکالت که در سایت های معتبری مانند وکیل تلفنی موجود است، یک قرار داد الکترونیکی آنلاین برای اعطای وکالت به وکیل آنلاین اقدام کنید یا با ثبت نام در سایت، از خدمات مشاور حقوقی تلفنی و مشاور حقوقی آنلاین اسفاده نمایید و وکیل خودتان باشید. شرایط  مناسب استفاده از قرارداد الکترونیکی وکالت دسترسی راحت تر به مشاور حقوقی تلفنی و 24 ساعته و یک مشاوره حقوقی فوری را در موارد خاص برای شما مهیا می کند.

راهکارهای زود بازده از مواردی است که با مکالمه تلفنی با وکیل آنلاین و پرسیدن سوال حقوقی آنلاین از وکلای با تجربه در تمام زمینه های کاری به آن دست پیدا خواهید کرد.

تمام موارد ذکر شده در عقد قرارداد الکترونیکی وکالت با مشورت با وکیل زن و مشورت با وکیل مرد یا حتی مکالمه تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی به دست می آید؛ راهکار حقوقی آنلاین با مکالمه تلفنی با وکیل نیز قابل دست یابی می باشد.

 

آیا سرقت محتوای سایت مجازات دارد و آیا امکان تبدیل به جزای نقدی را دارد؟

اگر سرقت محتوا به شکلی انجام شود که یک نسخه از اطلاعات و محتوا در دسترس صاحب محتوا باشد، جریمه نقدی از 100 هزار تومان تا دو میلیون تومان را باید توسط مجرم یا مجرمان پرداخته شود و یا معادل آن یعنی 91 روز را در زندان بگذراند و در مواردی ویژه که کل محتوای سایت از بین برود، با توجه به قانون تعزیرات ممکن است از هر دو مجازات استفاده شود.

قرارداد  الکترونیکی آنلاین و یا عقد تلفنی قرارداد الکترونیکی وکالت صاحب محتوا، وکیل و حتی مشاور حقوقی می تواند تنظیم و امضا می شود و وکیل به عنوان نماینده به پیگیری امور مربوط بپردازد. این موارد با دریافت راهنمایی از طریق مشاوره با وکیل تلفنی نیز می تواند در اختیار شما قرار گیرد.

 

نحوه اثبات سرقت محتوای سایت با توجه به قانون تجارت الکترونیک و جرایم رایانه ای چگونه است؟

 

proofing a heist of a Website content

پیگیری آنلاین و فوری سرقت اینترنتی

 

برای اثبات سرقت محتوای سایت می توانید از ابزارهایی که در فضای مجازی برای شناخت محتواهای کپی شده وجود دارد استفاده کنید، برای آشنایی بیشتر این ابزارها به شما معرفی می شود:

 

 • Google alert: با قرار دادن بخشی از محتوای خود در این ابزار می توانید سایت ها و وب سایت هایی که از محتوای شما استفاده کرده اند را پیدا کنید.

 

خدمات مشاوره حقوقی، شما را در پیدا کردن راه حل های حقوقی برای حل مشکلاتی که به دلیل سرقت محتوای سایت شما اتفاق می افتد، راهنمایی می کند. خدمات آنلاین و خدماتی که با  مشاوره حقوقی فوری به دست آورید، بسیار در پیشبرد هدف شما تاثیرگذار است؛ سوالات حقوقی خود را با مشورت تلفنی با وکیل و یا مشورت آنلاین با وکیل در میان بگذارید و با دریافت راهکار حقوقی آنلاین از بروز اتفاقات حقوقی پیشگیری نمایید.

مشاور حقوقی در هر زمان و مکان بهترین راهکارهای حقوقی را در اختیار شما قرار می دهد؛ با یک مشاوره حقوقی فوری و تلفنی و مشاوره حقوقی سریع با وکیل واتساپی شما از زمان مناسب برای اقدام به انجام یک کار مطلع خواهید شد و از شتابزدگی خودداری خواهید کرد؛ هزینه هایی که توسط راهکار آنلاین حقوقی پرداخت می شود بسیار مناسب می باشد؛ در حقیقت شما با وکیل تلفنی ارزان، هزینه ها را مدیریت می کنید.

 

بهترین ابزار برای پیشگیری از سرقت محتوا سایت چیست؟

 

best legal advices to prevent content heist of a website

وکیل متخصص امور سرقت ها رایانه ای و اینترنتی

 

برای جلوگیری از سرقت محتوای سایت خود تولید کننده محتوا نیز باید چند مورد ساده و مهم را رعایت کند از جمله:

 

 • استفاده از یک استایل خاص برای محتوای نوشته شده که فقط مخصوص خود نویسنده است.

 • نوشتن نام نویسنده در پایان مطالب سایت.

 • قراردادن واترمارک روی تصاویر و یا طراحی اختصاصی تصاویر.

 • اضافه کردن هشدار کپی رایت در مورد مطالب و محتوای سایت.

 

با راهنمایی یک وکیل تمام وقت تلفنی و مکالمه تلفنی با وکیل و با استفاده از خدمات وکیل الکترونیکی شما به راحتی می توانید از اصولی که بر کلیه قوانین دنیای مجازی حاکم است مطلع شوید. با در اختیار داشتن  خدمات دریافت راهکار حقوقی 24 ساعته و مکالمه تلفنی با وکیل  شما یک وکیل تمام وقت تلفنی که تمامی راههای حقوقی را به شما ارائه می دهد. دریافت کمک از یک وکیل تلفنی تمام  وقت شما را از قرار گرفتن در شرایط خاص حقوقی و ضرر های مالی حفظ می کند. خدمات وکیل تلفنی گسترده و ارزشمند است و برای کلیه افراد از سراسر ایران امکان دسترسی به شماره تلفن بهترین وکیل تهران را در زمینه مشاوره حقوقی سرقت محتوای سایت فراهم آورده است. خدمات وکیل تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی است.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین کافیست در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

سرقت ایده و مجازات آن در سال 99

جرم سوء استفاده و غصب عنوان

آشنایی با تمامی سرقت های ممکن رایانه ای

سرقت ادبی و مجازات کیفری آن

مجازات واقعی تقلب در امتحان در صورت به بیخ کشیده شدن

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی