موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی سرقت محتوای سایت

مشاوره حقوقی سرقت محتوای سایت

با پیشرفت کسب و کارهای اینترنتی، نوشتار و متن های موجود در سایت های مربوط به کسب و کارها تخصصی و حرفه ای شد و بسیاری از شرکت ها و ادارات از افراد با تجربه برای تنظیم متن های داخل سایت و نوشتن محتوا استفاده کرده اند؛ اما متاسفانه به دلیل رعایت نکردن بسیاری از قوانین مربوط به کپی رایت، بسیاری از افراد از محتوای سایت های دیگر بدون اجازه و ذکر منبع استفاده می کنند.

content heist of a Website

مرجع شکایت فوری از سارق محتوای سایت به صورت آنلاین و 24 ساعته

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 جرم سرقت محتوای سایت چیست؟

 

expression of content heist of a Website

اورژانس 24 ساعته رسیدگی به جرائم رایانه ای

 

سرقت رایانه ای جرم محسوب می شود و ممکن است به دو  صورت اتفاق بیافتد:

 

 • سرقت اطلاعات و محتوای متعلق به دیگران به شکلی که مالک اصلی محتوا دیگر هیچ نسخه ای از آن را در اختیار نداشته باشد.

 • سرقت محتوا یا محتوا دزدی به شکلی که بخشی از اطلاعات با کپی کردن و کات کردن برداشته می شود و اصل محتوا در دسترس می باشد؛ در این حالت شخصی که سارق محتوا است جرم دسترسی غیر مجاز به اطلاعات و محتوا را مرتکب شده است.

 

بر اساس ماده 740 قانون برای مجازات دزدی و سرقت محتوا، مجازات هایی متناسب با نوع جرم در نظر گرفته می شود؛برای اطلاع از قوانین کپی رایت محتوا شما می توانید با عقد آنلاین قرارداد وکالت که در سایت های معتبری مانند وکیل تلفنی موجود است، یک قرار داد الکترونیکی آنلاین برای اعطای وکالت به وکیل آنلاین اقدام کنید یا با ثبت نام در سایت، از خدمات مشاور حقوقی تلفنی و مشاور حقوقی آنلاین اسفاده نمایید و وکیل خودتان باشید. شرایط  مناسب استفاده از قرارداد الکترونیکی وکالت دسترسی راحت تر به مشاور حقوقی تلفنی و 24 ساعته و یک مشاوره حقوقی فوری را در موارد خاص برای شما مهیا می کند.

راهکارهای زود بازده از مواردی است که با مکالمه تلفنی با وکیل آنلاین و پرسیدن سوال حقوقی آنلاین از وکلای با تجربه در تمام زمینه های کاری به آن دست پیدا خواهید کرد.

تمام موارد ذکر شده در عقد قرارداد الکترونیکی وکالت با مشورت با وکیل زن و مشورت با وکیل مرد یا حتی مکالمه تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی به دست می آید؛ راهکار حقوقی آنلاین با مکالمه تلفنی با وکیل نیز قابل دست یابی می باشد.

 

آیا سرقت محتوای سایت مجازات دارد و آیا امکان تبدیل به جزای نقدی را دارد؟

اگر سرقت محتوا به شکلی انجام شود که یک نسخه از اطلاعات و محتوا در دسترس صاحب محتوا باشد، جریمه نقدی از 100 هزار تومان تا دو میلیون تومان را باید توسط مجرم یا مجرمان پرداخته شود و یا معادل آن یعنی 91 روز را در زندان بگذراند و در مواردی ویژه که کل محتوای سایت از بین برود، با توجه به قانون تعزیرات ممکن است از هر دو مجازات استفاده شود.

قرارداد  الکترونیکی آنلاین و یا عقد تلفنی قرارداد الکترونیکی وکالت صاحب محتوا، وکیل و حتی مشاور حقوقی می تواند تنظیم و امضا می شود و وکیل به عنوان نماینده به پیگیری امور مربوط بپردازد. این موارد با دریافت راهنمایی از طریق مشاوره با وکیل تلفنی نیز می تواند در اختیار شما قرار گیرد.

 

نحوه اثبات سرقت محتوای سایت با توجه به قانون تجارت الکترونیک و جرایم رایانه ای چگونه است؟

 

proofing a heist of a Website content

پیگیری آنلاین و فوری سرقت اینترنتی

 

برای اثبات سرقت محتوای سایت می توانید از ابزارهایی که در فضای مجازی برای شناخت محتواهای کپی شده وجود دارد استفاده کنید، برای آشنایی بیشتر این ابزارها به شما معرفی می شود:

 

 • Google alert: با قرار دادن بخشی از محتوای خود در این ابزار می توانید سایت ها و وب سایت هایی که از محتوای شما استفاده کرده اند را پیدا کنید.

 

خدمات مشاوره حقوقی، شما را در پیدا کردن راه حل های حقوقی برای حل مشکلاتی که به دلیل سرقت محتوای سایت شما اتفاق می افتد، راهنمایی می کند. خدمات آنلاین و خدماتی که با  مشاوره حقوقی فوری به دست آورید، بسیار در پیشبرد هدف شما تاثیرگذار است؛ سوالات حقوقی خود را با مشورت تلفنی با وکیل و یا مشورت آنلاین با وکیل در میان بگذارید و با دریافت راهکار حقوقی آنلاین از بروز اتفاقات حقوقی پیشگیری نمایید.

مشاور حقوقی در هر زمان و مکان بهترین راهکارهای حقوقی را در اختیار شما قرار می دهد؛ با یک مشاوره حقوقی فوری و تلفنی و مشاوره حقوقی سریع با وکیل واتساپی شما از زمان مناسب برای اقدام به انجام یک کار مطلع خواهید شد و از شتابزدگی خودداری خواهید کرد؛ هزینه هایی که توسط راهکار آنلاین حقوقی پرداخت می شود بسیار مناسب می باشد؛ در حقیقت شما با وکیل تلفنی ارزان، هزینه ها را مدیریت می کنید.

 

بهترین ابزار برای پیشگیری از سرقت محتوا سایت چیست؟

 

best legal advices to prevent content heist of a website

وکیل متخصص امور سرقت ها رایانه ای و اینترنتی

 

برای جلوگیری از سرقت محتوای سایت خود تولید کننده محتوا نیز باید چند مورد ساده و مهم را رعایت کند از جمله:

 

 • استفاده از یک استایل خاص برای محتوای نوشته شده که فقط مخصوص خود نویسنده است.

 • نوشتن نام نویسنده در پایان مطالب سایت.

 • قراردادن واترمارک روی تصاویر و یا طراحی اختصاصی تصاویر.

 • اضافه کردن هشدار کپی رایت در مورد مطالب و محتوای سایت.

 

با راهنمایی یک وکیل تمام وقت تلفنی و مکالمه تلفنی با وکیل و با استفاده از خدمات وکیل الکترونیکی شما به راحتی می توانید از اصولی که بر کلیه قوانین دنیای مجازی حاکم است مطلع شوید. با در اختیار داشتن  خدمات دریافت راهکار حقوقی 24 ساعته و مکالمه تلفنی با وکیل  شما یک وکیل تمام وقت تلفنی که تمامی راههای حقوقی را به شما ارائه می دهد. دریافت کمک از یک وکیل تلفنی تمام  وقت شما را از قرار گرفتن در شرایط خاص حقوقی و ضرر های مالی حفظ می کند. خدمات وکیل تلفنی گسترده و ارزشمند است و برای کلیه افراد از سراسر ایران امکان دسترسی به شماره تلفن بهترین وکیل تهران را در زمینه مشاوره حقوقی سرقت محتوای سایت فراهم آورده است. خدمات وکیل تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی است.

 

رزرو مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک

 

سرقت ایده و مجازات آن در سال 99

جرم سوء استفاده و غصب عنوان

آشنایی با تمامی سرقت های ممکن رایانه ای

سرقت ادبی و مجازات کیفری آن

مجازات واقعی تقلب در امتحان در صورت به بیخ کشیده شدن

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام. سرقت طبق تعریفی که در قانون برای آن ذکر گردیده دارای عناصر و شرایطی هست که ابتداعا به دو دسته سرقت ساده تعزیری و سرقت حدی تقسیم گردیده که هر کدام مستقلا شرایط خاص خود را دارد. فراتر از این دسته بندی سرقت رایانه ای و سرقت دیتا و اطلاعات ذخیره گردیده در سایت ها و سامانه های رایانه ای یا مخابراتی نیز نوع دیگری از جرایم می باشد که آگاهی از آن نیاز به بررسی دقیق قانونی به نام قانون جرایم رایانه ای و کتب حقوقی اساتید حقوق جزا دارد. کاربران عزیز با ارتباط از طریق سایت وکیل تلفنی و وکلا و مشاورین حقوقی ای که به طور تخصصی در این حوزه فعالیت دارند میتوانند موضوعات و رخددهای پیش آمده را درمیان بگذارند و بهترین راه حل ممکن را با مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین دریافت نمایند.
سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمامی کارکنان محترم و مدیریت و وکلای گرامی . برای یک تولید کننده محتوا و نویسندگان حرفه ای شاید هیچ ناخوشایند تر از به سرقت رفتن محتوایی که برای آن زحمت کشیده اند نباشد. در میان سایت هایی که به کپی برداری و استفاده از محتوا تولید شده دیگران می پردازند، با کمی بررسی به نام سایت های بزرگ تری هم می رسید که شاید باور این موضوع برای خیلی ها ساده نباشد. تقلید و دزدی محتوا موضوعی است که همواره از ابتدای راه اندازی سایت های کوچک و بزرگ وجود داشته و تا به امروز برای ریشه کن کردن آن یک راه حل قطعی ارائه نشده است.
با عرض سلام و ادب خدمت مدیریت محترم و اعضای فعال سایت وکیل تلفنی.امروزه با توجه به افزایش جرائم رایانه ای افراد جامعه میتواننددبا استفاده از خدمات وکیل تلفنی از اصول حاکم بر کلیع قوهنین دنیای مجازی مطلع شده ودر این صورت یک وکیل تنام وقت تلفنی تمامی راههای حقوقی را به کاربر ارائه می دهد فرد مجبور به تحمل هزینه های گزاف و اتلاف وقت جهت مراجعه حضوری به دفتر وکیل نمی باشد.با احترام_فاطمه سلیمانی
با سلام خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط خاص و مشکل ساز بیماری به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه بسیار مناسبی که نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
با سلام خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط خاص و مشکل ساز بیماری به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه بسیار مناسبی که نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي براي تضييع نشدن حق و حقوق خود و اينكه از تمامي حق و حقوق خود آگاه گرديد حتما با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد زيرا دفع ضرر و رعايت احتياط شرط عقل است كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است ضمن اينكه مجموعه وكيل تل در سراسر كشور با وكلائي مجرب و متخصص در حال همكاري است كه بر اساس موضوع مطروحه به شخص وكيل متخصص موضوع مذكور متصل شده و امكان ارائه خدمات حقوقي براي شما كاربر گرامي فراهم خواهد شد و اين موضوع را هميشه در نظر داشته باشيد به فرموده استادم: حقيقت را از دو شخص پنهان نكن يك طبيب و دو وكيل عدليه در پناه حق هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات به خصوص موضوعات جدید با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی و عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور و بعضا با سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌. غالبا در هر رشته ای صرف فراگیری مطالب به صورت ۱_ تئوری شرط لازم اما کافی نمی باشد و لازم است مطالب به صورت ۲_ عملی نیز برای شخصی که نیازمند مشاوره می باشد توضیح داده شود و فراتر از آن ۳_ رویه جاری در محاکم از شروع تا پایان موضوعِ پرونده توضیح داده شود علاوه بر این ۴_ رضایتمندی اشخاصی که از مشاوره ها استفاده می نمایند ملاک کار می باشد. لذا موسسه وکیل تلفنی این شرایط را در حد قابل قبولی فراهم آورده است‌.
سلام. توجها به حجم بالای استفاده از فضای مجازی و اینترنت و انواع سایت ها در زمینه های مختلف و فی الواقع بازاریابی شکل گرفته از طریق سایت ها و اپلیکیشن های مختلف، به فراخور آن، دسته ای از جرایم اینترنتی هم رو به افزایش می باشد. قانون مجازات نیز با تصویب قانون جرایم رایانه ای مقررات و قواعد ویژه ای جهت جرم انگاری و مجازات جرایم فوق در نظر گرفته که با آگاهی از مواد قانون فوق الذکر متوجه میشوید که چه طور به طور موشکافانه و ریز تمامی اعمال صورت گرفته در فضای رایانه ای و مخابراتی مورد توجه قانونگذار بوده است. برای آگاهی از اینکه چه اعمالی زیرمجموعه جرایم رایانه ای محسوب میگردد بهترین راه حل انتخاب سایت وکیل تلفنی و مشاوره حقوقی با وکلای موسسه وکیل تلفنی می باشد.چرا که هنگام طرح شکایت باید به طور دقیق عنوان مجرمانه مشخص گردد تا در اثنای رسیدگی دچار سردرگمی نشوید و بتوانید حقتان را احقاق نمایید.
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
سلام و عرض ادب و احترام خدمت تمام همکاران پرتلاش و خوش اخلاق وکیل تلفنی که برای تولید محتوا و آگاهی بخشی به کاربران تلاش شبانه روزی میکنند. من از طریق دوستانم با مجموعه وکیل تلفنی آشنا شدم و برای پیگیری پرونده حقوقی که داشتم از خدمات شما استفادا کردم. خواستم از کیفیت مشاوره های تخصصی شما تشکر کنم و براتون آرزوی موفقیت داشته باشم.
سلام و وقت بخیر عزیزان متاسفانه طبق تجربه ی شخص بنده با مراجعین عزیز متوجه شدم که شاید فقط نزدیک ده درصد از مراجعان برای پیشگیری از ایجاد مشکل تماس میگیرند، مثلا تماس میگیرند که بدونند همکار جدیدی که قراره باهاشون مشغول به همکاری بشن باید باهاش چه قراردادی منعقد کنند یا برای خانه ای که قصد خریدش را دارند یا شرکتی که قصد خرید سهامش را دارند باید چه مدارکی را استعلام بگیرند یا قبل از صدور چک یا سفته باید چه شرایطی را در نظر بگیرند همه ی این موارد رو میپرسند و با اگاهی وارد توافق میشن و خدارو شکر بعدا مشکلی براشون پیش نمیاد مشکلی هم پیش بیاد شانس بردشون بالاس ولی باقی مراجعین قراردادی رو ندونسته امضا کردند، چکی رو ندونسته صادر کردند ، از همه مهم تر استارتاپی را بدون تجربه با تکیه بر اطلاعات سرچ شده از گوگل آغاز کردند و تو بحران قرار گرفتند و از اون بدتر عزیزان وقتی تو دعوی اتفاق افتاده هم خودتون ورود میکنید تا مرحله تجدید نظر هم به تنهایی میرید واقعا دیگه بعد صدور رای قطعی کاری از دست ماهم ساخته نیست لطفا بخاطر خودتون هیچ پروسه ای رو بدون مشورت پیش نگیرید ببینید شاید براتون سی هزار تومان هزینه داشته باشه اما جلوی خسارات میلیاردی گرفته میشه موفق باشید
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی سرقت رایانه ای جرم محسوب می شود و ممکن است به دو صورت اتفاق بیافتد:سرقت اطلاعات و محتوای متعلق به دیگران به شکلی که مالک اصلی محتوا دیگر هیچ نسخه ای از آن را در اختیار نداشته باشد.سرقت محتوا یا محتوا دزدی به شکلی که بخشی از اطلاعات با کپی کردن و کات کردن برداشته می شود و اصل محتوا در دسترس می باشد؛ در این حالت شخصی که سارق محتوا است جرم دسترسی غیر مجاز به اطلاعات و محتوا را مرتکب شده است.اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره تکمیلی در این خصوص هستم
با سلام خدمت مخاطبان محترم.با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی و وجود شبکه های مجازی و عملا غیر حضوری شدن تمامی اعمال انسان ها خدمات مشاوره های حقوقی هم از این امر مستثنی نیست و شما در موسسه وکیل تلفنی می توانید خدمات مشاوره های انلاین و غیر انلاین دریافت کنید.و قبل از هر گونه اقدامات عجولانه ابتدا از مشاوره های موسسه بهرممد شوید تا از پیچ و خم های کارهای حقوقی آسیب نبینید.شاد و پیروز باشید.مسیح آقاداودی
امروزه سرقت انواع مختلف دارد و مثل قدیم فقط سرقت اشیا یا پول نیست سرقت سایت هم جزو سرقت هایی هست که یک عده می توانند با هم کردن اطلاعات آن از برنامه های آن سو استفاده کنند وقتی یک همچین اتفاقی می افتد واقعا مردم نمی دانند از کجا یاری بگیرند من به عنوان یک کار بر به شما پیشنهاد می دم حتما زمان بروز مشکل حقوقی با سایت وکیل تلفنی تماس بگیرید چون سایت با داشتن بیش از هزار وکیل مجرب در سراسر کشور به راحتی می توانند برای شما همراه باشند وبا در اختیار قرار دادن مشاوره های حقوقی خوب راه را از چاه نشان میدهند تا شما دچار سر در گمی نشوید سایت وکیل تلفنی به صورت شبانه روزی در امداد رسانی به هموطنان عزیز حاضر هستند وبا هزینه ی کمتر و صرفه جویی در وقت بهترین راهکار را نشان می دهند.
بسمه تعالی،با سلام و عرض احترام و خسته نباشید خدمت شما،متن خیلی خوب،کاربردی،مفید و به روزی بود. اندیشه و تلاش خدمتگزاران صدیق هیچ گاه از یاد نخواهد رفت. تلاش وهمت والای شما کارکنان موسسه وکیل تلفنی باعث پیشرفت و ارتقای مجموعه گردیده است. لذا بدین گونه به پاس این زحمات ارزنده از شما تقدیر و تشکر می گردد. امید آنکه بیش از پیش موفق و مؤید باشید.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی