موسسه وکیل تلفنی

  • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۱۰:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۹:۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۸:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۷:۲۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

همه چیز درباره عده طلاق بائن خلعی

همه چیز درباره عده طلاق بائن خلعی

طلاق همیشه به دلائل مختلفی صورت می­ گیرد، صورت­ هایی از طلاق که در دادگاه­ ها وجود دارد با یکدیگر متفاوت است؛ مثلاً طلاق بائن یا خلعی. همه چیز درباره عده طلاق بائن خلعی موضوع مقاله ماست و سعی می ­کنیم که همه آنچه را که در این باره لازم است به شما بگوییم؛ زوج های جوان و حتی مسن بسیاری به دادگاه­ها جهت طلاق مراجعه می­کنند که هر کدام داستان­ها و مشکلات خاص خودشان را در زندگی زناشویی دارند برای عده­ای حتی کار به عروسی هم نکشیده و در همان دوران عقد کارشان به دادگاه و طلاق می ­کشد؛ گاهی طلاق به اجبار یکی از زوج ­ها می باشد و گاهی هم هر دوی آن ­ها نسبت به طلاق اصرار دارن؛ هرچه که باشد در نهایت متاسفانه کارشان به جدایی می ­کشد، اما گاهی طلاق خلع اتفاق می­افتد و زمانی که این حالت برای زوج یا زوجه باشد کمی شرایط جدایی متفاوت است؛ در حالت بائن هم بر خلاف طلاق رجعی دیگر امکان رجوع برای شوهر وجود نخواهد داشت؛ حال با ما همراه باشید تا در ادامه مقاله همه چیز درباره عده طلاق بائن خلعی را توضیح دهیم؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی کوتاه زیر را به هیچ وجه از دست ندهید.

 

بریده ای از سخنان بانوان وکیل ما در خصوص طلاق

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30000هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50000هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 75000هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 100000هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 150000هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

برای رزرو مشاوره حقوقی تلفنی یا آنلاین با وکیل پایه یک دادگستری عکس ذیل را لمس نمایید 

 

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

در صورتیکه شما هم نیاز به دریافت راهنمایی حقوقی و راهکار لازم در خصوص طلاق بائن خلعی خود هستید، به شما پیشنهاد می کنیم که با وکلای ما تماس بگیرید؛ چراکه ضمن کارآزموده بودن و ضمانت دار بودن خدمت این عزیزان، شما ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته را از ایشان دریافت خواهید کرد که دارای گارانتی بالاترین کیفیت در کنار پایین ترین قیمت ممکن است؛ برای اطلاع از شرایط دریافت این مشاوره، تنها کافیست که تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

telephone legal advice button

 

طلاق خلع چیست و چه ارکانی دارد؟

 

 

importance of first step in divorce

وکیل طلاق خلع آنلاین و 24 ساعته در دسترس

 

خلع یعنی کراهت از چیزی. در واقع یک زمانی ممکن است که زوجه و یا  زوج از همسر خود کراهت داشته باشد و در اصطلاح عامیانه از همسرش بدش بیاید و این نفرت و کینه به حدی باشد که حاضر شود به دادگاه جهت طلاق مراجعه کند. در صورتی که یک زن آنقدر از همسر خود کراهت داشته باشد و بخواهد از او طلاق بگیرد و حتی ممکن است این خشم و نفرت به اندازه ای باشد که حاضر شود یک چیزی هم به شوهرش بدهد فقط به شرط آن که او را طلاق بدهد اینگونه طلاق را طلاق خلع می گویند. می­خواهید همه چیز را درباره عده طلاق بائن خلعی بدانید تلفن را بردارید و با وکیل طلاق تیم وکیل تلفنی مشاوره تلفنی دریافت کنید.

 

حقوق زن در طلاق بائن خلعی شامل چه مواردی است

 

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته از سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.