موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

رویکرد حادثه بدون شاهد

رویکرد حادثه بدون شاهد

امیدوارم هیچ گاه در زندگی دچار حادثه و مشکل جنایی نشوید؛ کشور ما، کشوری است که در آن حوادث بسیار زیادی اتفاق می‌افتد و بسیاری از انسان ها ناخواسته درگیر این حوادث می‌شوند؛ درگیر شدن در این حوادث مشکلات بسیار زیادی را برای افراد ایجاد خواهد کرد؛ آن ها برای اینکه اثبات کنند جرمی ندارند کار بسیار سختی خواهند داشت و به دلیل تکرر این وضعیت در محاکم ایران، امروزه تصمیم گرفته ایم تا رویکرد حادثه بدون جرم را مورد بررسی قرار داده و آن را به صورت تخصصی شرح دهیم؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی کوتاه زیر را به هیچ وجه از دست ندهید.

 

یکی از رایج ترین موارد کمبود یا نبود شاهد در صحنه تصادف (به هیچ وجه از دست ندهید)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

ترفندهای اثبات جرمی که هیچگونه شاهدی ندارد

 

crime proving with no witnesses

آموزش پیداکردن فوری شاهد

 

استفاده از شاهد برای اثبات یک جرم بهترین راهکار محسوب می‌شود؛ اما توجه داشته باشید که تنها راهکار اثبات جرم استفاده از شاهد نیست. در واقع بدون شاهد هم شما می توانید جرم را ثابت کرده و در پرونده حقوقی خودتان پیروز شویم؛ اینکه بهترین ترفند برای اثبات یک جرم بدون استفاده از شاهد چگونه است را نمی توانیم به صورت کلی بیان کنیم. هر پرونده جزئیات مخصوص به خودش را دارد و بر اساس آن جزئیات و شرایطی که در پرونده برقرار است می‌توان یک ترفند مناسب برای اثبات جرم بر اساس اسناد و مدارک موجود یا هر چیز دیگری پیدا کرد؛ احتمالاً الان این سوال برایتان پیش آمده است که چه کسی می تواند بر اساس جزئیات هر پرونده‌ای بهترین ترفند اثبات جرم را با توجه به رویکرد حادثه بدون شاهد پیدا کند؛ باید خدمتتان عرض کنم که قطعاً تنها کسی که می‌تواند این کار را انجام دهد مشاوره حقوقی و یا یک وکیل آنلاین است؛ در این مورد شما می توانید از مشاوره حقوقی تلفنی مجموعه ما کمک بگیرید.

 

نحوه اثبات تجاوز بدون شاهد و مدرک پزشکی قانونی

 

 

از جمله پرونده های بسیار زشت و ناجوانمردانه ای که در دادگاه ها به شدت زیاد پیدا می شود پرونده های مربوط به تجاوز است؛ در صورتی که در هنگام تجاوز شاهدی وجود داشته باشد و یا مدرک پزشکی قانونی آن تجاوز را تایید کند کار برای دادگاه و شخصی که در این زمینه لطمه خورده است آسان می شود؛ اما در صورتیکه این دو مورد بسیار مهم وجود نداشته باشد هم امید برای اثبات تجاوز قطع نشده است، بلکه رویکرد حادثه بدون شاهد برقرار می شود؛ در چنین شرایطی می‌ توان از اقرار متهم استفاده کرد؛ در واقع می توان عکس ها و یا پیام های صوتی و متنی که فرد متجاوز برای آسیب دیده ارسال کرده است را به عنوان سند ابتدایی به دادگاه و مراجع قضایی نشان داد و آن ها پس از مشاهده مدارک نسبت به دستگیری متهم و قرار گرفتن از اقدام کنند. یکی از موارد دیگری هم که معمولاً در دادگاه ها در این زمینه کمک حال افراد می شود علم قاضی است؛ البته علم قاضی هم بر اساس اسناد و مدارکی است که در اختیار او قرار می‌ گیرد؛ اگر بخواهید بیشتر در این زمینه اطلاعات پیدا کنید بهتر است با مشاوره حقوقی آنلاین مجموعه ما ارتباط بگیرید.

 

ساده ترین راه اثبات ضرب و جرح بدون شاهد

 

Easiest proof of Beatings with no witnesses

مشاوره فوری با وکیل متخصص جرایم کیفری 24 ساعته در دسترس

 

یکی دیگر از پرونده هایی که وجود شاهد در آن به روند رسیدگی بسیار کمک می‌کند ضرب و جرح می باشد؛ اما در صورتی که شاهد وجود نداشته باشد باید از رویکرد حادثه بدون شاهد کمک گرفته شود ...

 • راه های بسیار زیادی برای رویکرد حادثه بدون شاهد در زمینه ضرب و جرح وجود دارد؛ مثلاً یکی از بهترین راهکارها در این زمینه استفاده از قسامه می باشد؛ در واقع در قسامه (سوگند) فردی که آسیب دیده است با استفاده از شرایطی می تواند قسم بخورد نسبت به آنچه بر او رقم خورده است و فرد متهم نیز می‌تواند از خود در این زمینه دفاع کند. به غیر از قسامه راهکارهای دیگری مثل اقرار و اعتراف شخص خاطی و همچنین علم قاضی نیست در زمینه اثبات ضرب و جرح بدون شاهد کاربرد دارد. علاوه بر مواردی که ما در این زمینه خدمت شما بیان کردیم قطعاً موارد دیگری هم هستند که مشاوره حقوقی فوری بهتر از آنها مطلع است. دست به شما پیشنهاد می کنیم از ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی که به صورت وکیل 24 ساعته در مجموعه ما وجود دارد در این زمینه بهره ببریم؛ همچنین شما می توانید در مجموعه ما از پرسش و پاسخ فوری حقوقی هم برای حل مشکلات خودتان کمک بگیرید.

 

مجازات شهادت دروغ برای شاهد جعلی

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل

 

تا به اینجا در مورد رویکرد حادثه بدون شاهد در ابعاد مختلف مواردی را بیان کردیم، اکنون می خواهیم کمی متفاوت تر صحبت کنیم؛ افرادی هستند که در ازای گرفتن وجه نقد یا آشنایی یا هر مورد دیگری حاضر می شوند به نفع فردی شهادت کذب و دروغ بدهند؛ البته فردی که علیه او شهادت دروغ داده شده است هم می تواند از دادگاه درخواست دفاع در برابر شهادت کذب بدهد؛ اگر کذب بودن شهادت برای دادگاه مسجل شود، آن گاه فردی که شهادت دروغ داده است، مجرم شناخته می شود؛ البته فقط از لحاظ حقوقی مجرم نیست، بلکه از لحاظ شرعی نیز جرم او قطعی و او گناهکار شناخته می شود.

نکته (مهم): در مورد اینکه میزان جرم و مجازات چنین شخصی چه میزان است، نمی‌ توان به صورت کلی صحبت کرد؛ چرا که شرایط پرونده ها متفاوت است؛ مثلاً پرونده اگر بحث مالی باشد با اینکه بحث جان یک نفر در میان باشد کاملاً متفاوت است. برای اینکه در این زمینه بیشتر از جزئیات مطلع شوید و یا بتواند بر اساس پرونده خودتان مشاوره خوبی بگیرید پیشنهاد می کنیم از مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته وکیل تلفنی کمک بگیرید.

 

چگونه بدون شاهد به اثبات یک جرم بپردازیم؟

 

How to prove crime with no witnesses

اثبات فوری جرم بدون شاهد

 

در ابتدای این مطلب تا به اینجا در مورد رویکرد حادثه بدون شاهد و اثبات جرائم بدون وجود شاهد صحبت‌هایی داشتیم؛ دقت داشته باشید که تنها راه اثبات یک جرم استفاده از شهادت و شهود نیست؛ بسیاری از پرونده ها هستند که هیچ شاهدی ندارند؛ اما روند قضایی آن ها مختل نشده و به نتیجه هم می رسد؛ در حقیقت استفاده از شاهد روند رسیدگی به پرونده را سریعتر پیش می‌برد و شاهد به عنوان یک سند محکم در دادگاه شناخته می‌ شود.

راه های مختلفی وجود دارد که شما می توانید بدون وجود شاهد حقانیت خودتان را به اثبات برسانید؛ این راه ها در مورد هر پرونده متفاوت می باشند، در یک پرونده ممکن است اقرار گزینه مناسبی برای اثبات جرم یک نفر باشد یا مثلاً در پرونده دیگری امکان جمع آوری اسناد و مدارک برای اثبات یک جرم وجود دارد؛ پس، بدون وجود شاهد هم دنیا به آخر نمی‌ رسد و قطعاً شما می توانید بی‌ گناهی خودتان را به اثبات برسانید؛ البته کمک گرفتن از مشاوره حقوقی در این زمینه بسیار موثر است و حتماً از آن بهره ببرید.

 

آسان ترین روش جلب فوری شاهد ترسو و دادگاه گریز، چیست؟

 

 

یکی دیگر از رویکردهای حادثه بدون شاهد که شاید بسیار برای شما خنده دار باشد این است که بسیاری از پرونده ها شاهد دارند؛ اما شاهدین آن پرونده ها با وجود اینکه آدم های صادق و قابل اعتماد می باشند به دلیل ترس از دادگاه و محاکم قضایی، جرات حضور در جلسه دادگاه و شهادت دادن را ندارند؛ البته برخی از آن ها هم توسط مجرمین پرونده ها تهدید می‌شوند و به دلیل ترس ناشی از این تهدید در جلسه دادگاه حاضر نمی‌ شوند؛ بهترین کار در مرتبه اول این است که شما بتوانید خودتان با صحبت کردن آن ها راضی به حضور در دادگاه کنیم.

اگر این مورد هم پاسخگو نبود می توانید از یک مشاوره حقوقی بخواهید با شاهد ترسو صحبت کند و او را مجاب کند که در جلسه حاضر شود؛ قطعاً مشاورین با توجه به تجربه ای که دارند راحت‌ تر می‌توانند این افراد را را به دادگاه بکشاند؛ اما اگر باز هم این موضوع بی نتیجه بود بهترین کار این است که از خود دادگاه و نیروی انتظامی بخواهید آن ها را مجبور به حضور در جلسه دادگاه کنند.

 

روش اصولی اثبات مقصر در تصادفات بدون شاهد

 

principled criminal finding in accidents

اثبات فوری مقصر تصادف بدون شاهد

 

همانطور که از ابتدا تا اینجا خدمتتان گفتیم، یکی از شیوه های اثبات جرم شهادت است و رویکرد حادثه بدون شاهد هم وجود دارد؛ در مورد تصادفات علاوه بر شهادت شهود راه های دیگری مثل علم و یقین قاضی و همچنین قسامه می توانند مفید باشند؛ البته شاید اصولی ترین روش در چنین شرایطی گزارش نیروی انتظامی در مورد حادثه ای که اتفاق افتاده است باشد و دادگاه بیشتر بر روی گزارش ضابط خودش اعتماد کند.

به هر صورت بر اساس حوادث می توان روش های بهتری هم برای اثبات مقصر تصادف پیدا کرد که تنها از عهده وکیل مجرب و متخصص بر می‌آید؛ وکیل آنلاین مجموعه ما در این زمینه در خدمت شماست تا به شما کمک کند. شما می توانید پرونده های قبلی که به این شکل بوده اند و توسط وکلای ما به نتیجه رسیده اند را در مجموعه عدل ایران و قسمت قوه قضاییه آن مشاهده نمایید.

 

 

بررسی فوری و 24 ساعته سامانه ابلاغ

ارائه خدمات ثبتی ارزان و 24 ساعته

کارآگاه خصوص تضمینی برای کشف جرم

تحریر ترکه فوری و 24 ساعته

حل فوری مشکلات حقوقی فروش سهم الارث

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام وقت همگی بخیر .. در ماده ۱۳۱۳ قانون مدنی مقرر شده است: در شاهد بلوغ، عقل، ایمان و طهارت مولد شرط است. تبصره ۱: عدالت شاهد باید به یکی از طرق شرعی برای دادگاه احراز شود. تبصره ۲: شهادت کسی که نفع شخصی، به صورت عین یا منفعت یا حق رد دعوا، د‏اشته باشد و نیز شهادت کسانی که تکدی را شغل خود قرار دهند، پذیرفته نمی‌شود. به موجب تبصره یک ماده ۱۲۱۰ ‏قانون مدنی، سن بلوغ در پسر پانزده سال تمام قمری و در دختر نه سال تمام قمری است.
با سلام و عرض ادب و احترام خدمت مدیریت محترم سایت و همکاران گرامی،اثبات جرم در حوادث بدون حضور شاهد بسیار دشوار بوده چرا که یکی از مهمترین عواملی که می‌توان به آن استناد نمود در اختیار فرد مدعی نیست در این صورت فرد مدعی نیاز به وکیل خبره و متخصص دارد تا با بهره‌گیری از دانش خود درصدد جمع‌‌آوری ادله اثباتی دیگر برآید. به کاربران عزیز توصیه می شود در صورتی که یکی از طرفین پرونده ای هستند ضمن ارتباط با سایت وکیل تلفنی از مشاوره ۲۴ ساعته و آنلاین باوکلای خبره و باتجربه سایت بهره مندگردند.با احترام_فاطمه سلیمانی
زمانی اتفاق می افتد که یک حادثه روی می دهد مثل ضرب و جرح ، سرقت،‌ تصادف ، که هیچ شاهدی نداریم تا بتوانیم از حق خود دفاع کنیم و جرم طرف را اثبات کنیم در این موقع راهکار چیست آیا می دانید؟ احتمالا پاسخی ندارید برای پیدا کردن پاسخ مناسب بدون صرف هزینه های زیاد یک راه وجود دارد وآن هم تماس با سایت وکیل تلفنی است که همیشه در دسترس است ودر هر نقطه از کشور باشیم به راحتی می توانیم تنها بایک تماس با وکیل مجرب مشاوره کنیم وراهکار را بدانیم با هزینه ی کم وفوری
سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان و خسته نباشید خدمت کلیه ی کارکنان و همکاران محترم موسسه وکیل تلفنی،همان گونه که مستحضرید، جهت جلوگیری و اجتناب از بروز اختلافات و منازعات فی مابین افراد جامعه، افزایش سطح آگاهی و اطلاعات حقوقی و قانونی آنان ضرورت دارد. مراجعه ی حضوری به وکلا و مشاوران محترم قضایی با توجه به صرف زیاد وقت و هزینه و همچنین شرایط ویژه بیماری کرونا و عدم توانایی مراجعات حضوری، مقرون به صرفه نمی باشد، لذا موسسه وکیل تلفنی با فراهم کردن امکان مشاوره و راهنمایی از تعداد زیادی وکیل پایه یک دادگستری و متخصصین حقوقی در رشته های مختلف خصوصی و کیفری به صورت تخصصی، پیمودن این راه دشوار را تسهیل کرده و این امکان را بوجود آورده که با صرف کمترین هزینه و زمان بصورت ٢۴ ساعته، در راستای افزایش آگاهی افراد جامعه و اجتناب از تنازعات بعدی گام موثری در این راه بردارد. امید است این حرکت مهم و ارزشی همچنان پایدار و مستدام بماند. توفیق روزافزون همه ی شما عزیزان را که در این امر خطیر به عنوان فرشتگان عدالت تلاش و کوشش می کنید، از خداوند متعال خواستارم. عاقبت بخیر و سلامت باشید. ارادتمند شما:سحر نیک پور
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان موسسه وکیل تلفنی کار بسیار ارزشمندی را در دوران بیماری انجام دادن و سبب صرفه جویی در هزینه ها و وقت مردم شدن ونیاز به مراجعه حضوری رو به حداقل رساندند،پیشنهادمیکنم مردم حتما از این حرکت خیروخوب استفاده کنندوبه وکلای مجرب موسسه مراجعه کنند باتشکر
سلام واحترام موضوعی که در بحث تجاوز جنسی خصوصا در زنان غیر باکره خواستم با دوستان در میون بزارم این هست که در این موارد به دلیل نبودن آثاری مثل خراشیدگی و پارگی و ساییدگی و غیره که در ازاله ی بکارت قابل تشخیص است تشخیص تجاوز جنسی کار مشکلی خواهد بود و باید در آزمایشگاه با بررسی ترشحات واژینال و جستجوی بقایای تجاوز جنسی همانند: موی ناحیه ی زهار یا ناحیه کیسه بیضه مرد در اندام تناسلی زن و اطراف آن ،به اثبات جرم پرداخت لذا خدای نکرده اگر زن غیر باکره ای مورد تجاوز جنسی قرار گرفت در ابتدای امر میبایست نسبت به جمع آوری آثار و ارائه آنها به پزشکی قانونی اقدامات لازم انجام بشه تا بتوان از طرق مختلف و آزمایشات دی ان ای بتوان گروه خون مرد متجاوز و هویت او را مشخص کرد از مطلبی که ارائه کردین بسیار استفاده کردم دعای خیر مطالعه کنندگان بدرقه ی راهتون باشه ممنون از وقتی که برای خوندن این نظر قرار دادین
در بسیاری از موارد جرائمی که رخ می‌دهد، بدون حضور شهود است و یا اگر شاهدی هم وجود داشته باشد، گاه حاضر به ادای شهادت در دادگاه نیست. در اینگونه موارد که دادگاه نیاز به شهادت شهود پیدا می‌کند، شاکی چه می‌تواند بکند؟ آیا قانونا راه دیگری برای اثبات ادعای شاکی در دادگاه وجود دارد؟ مسئله قابل توجه اين است كه شهادت شهود از جمله ادله إثبات ادعا مي باشد؛ اما تنها روش اثباتِ ادعا نیست و شما مي توانستيد در راستاي إثبات ادعاي خود به ساير طرق اثبات، استناد نماييد که یکی از آنها درخواست قسم دادن طرف شکایت شماست. از طرفي در رابطه با ضرب و شتم در صورت آسيب، پزشك قانوني صرفا ميزان و شدت آن رأ مشخص مي نمايد و اثبات اين امر كه إيراد ضرب و جرح از ناحيه چه کسی رخ داده است، بر عهده مدعي مي‌باشد که در آن مورد هم می‌توانستید درصورت فقدان شهود، از روش قسامه(قسم دادن)، امارات، تحقیق محلی و... استفاده کنید. شهادت عبارت است از اظهارات اشخاص خارج از دعوی که امر مورد اختلاف را دیده یا شنیده یا شخصاً از آن آگاه شده‌اند یعنی شخصی به نفع یکی از اصحاب دعوی و بر ضرر دیگری اعلام اطلاع و خبر از وقوع امری نماید، اگر وسیله آگاهی گواه قوه بینایی او باشد گواه را شاهد عینی و گواهی او را «مشاهده» نامند و اگر وسیله آگاهی قوه سامعه باشد گواه را شاهد سمعی و گواهی او را «اسماع» خوانند. در تمامی ادوار و هم‌چنین در همه سیستم‌های حقوقی شهادت شهود به عنوان یکی از ادله اثبات دعوی همواره مورد استفاده طرفین دعوی اثبات ادعاهای آنان بوده است لیکن حدود استفاده و درجه اعتبار آن از کشوری به کشور دیگر متفاوت است. اهمیت دلیل مذکور در دوران گذشته به دلیل صداقت انسان‌های آن ادوار از یک سو و فقدان دستاوردهای عملی و تکنیکی از سویی دیگر بسیار بیشتر از دوران فعلی بوده است. در ایران باستان به خاطر اهمیتی که برای گفتار افراد قائل بودند شهادت برادر له برادر دیگر و شهادت زن برای شوهر بدون در نظر گرفتن درجه قرابت و خویشاوندی مورد استماع قرار می‌گرفت.(1) تکلیف اخلاقی و اجتماعی آحاد افراد جامعه در مقابل دستگاه عدالت ایجاب می‌نماید که افراد در مواقع مختلفی اقدام به اداء شهادت نموده و در صورت استدعای طرفین دعوی و نیاز دستگاه قضایی در مراجع قضایی قانونی حضور یافته و فرشته عدالت را در جهت آشکار نمودن چهره حق یاری و مساعدت نماید. در اجتماعاتی که افراد به اصول اخلاقی و مذهبی پای بند نباشند استفاده از شهادت می‌تواند اثرات سویی ببار آورد و باعث تضییع حقوق افراد شود بالعکس در جوامعی که افراد مقید به راستگویی هستند و ادای شهادت را تکلیف خود می‌شناسند می‌تواند در احیاء حقوق مؤثر واقع شود؛ از طرف دیگر گواه حتی وقتی که کمال صداقت را داشته باشد باز هم کمتر پیش می‌آید گواهی او خالی از اشتباه و اشکال باشد زیرا ممکن است از حقیقت اموری که بیان آن را از او درخواست می‌کنند کاملاً آگاهی نداشته و واقعه را به درستی ندیده یا نشنیده باشد یا نتوانسته همه را به خوبی در حافظه خود نگهدارد به همین خاطر قانون‌گذار شرایط سنگینی برای استماع گواهی معین کرده است (مواد 1313ق. م و 155 آ.د.ک) از جمله آن که ادای شهادت باید از روی قطع و یقین بوده و مفاد آن در معنا توافق داشته باشد و همچنین مطابق با دعوی باشد (مواد 1315، 1316 و 1317 ق.م). تعداد شهود در حقوق اسلام موضوعیت داشته و صرف‌نظر از شرایط فردی که شهود باید از جهت اداء داشته باشند هر یک از موضوعات مذکور در محاکمه با نصاب خاصی از شهود قابل استماع و اثبات است ولی در حقوق ایران صرف‌نظر از موارد خاص، مورد شهادت عددی نبوده بلکه وزنی است به عبارت بهتر اصولاً ارزش گواهی به عدّه شهود بستگی ندارد بلکه به کیفیت ادای گواهی آنها ارتباط دارد.(2)
. با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی اثبات جرم در اغلبِ حوادثی که بدون حضور شاهد اتفاق می افتد، کار را بسیار سخت تر می کند و رویکرد حادثه بدون شاهد در دادگاه بسیار پیچیده و سخت می‌شود؛ چراکه دادگاه یکی از مهم ترین عواملی که می توانست به آن استناد کند را در اختیار ندارد؛ در چنین شرایطی بهترین کار این است که به دنبال اسناد و مدارک محکم برای اثبات بی گناهی یا گناهکاری فردی باشید.اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره تکمیلی هستم
سلام ویت بخیر ممنونم بابت مطالب همواره مفیدتون. در دوران کرونا و تعطیلی های پی در پی دفاتر، شکایتی علیه من مطرح شد و عدم دیترسی به متخصصین و وکلا که به علت شیوع بیماری اتفاق افتاده بود، بسیار موجب افزایش نگرانی و سردرگمی بنده شده رود، تا اینکه با جست و جو در اینترنت با وکیل تلفنی آشنا شدم و خیلی خیلی خوشحال شدم که متوجه شدم وکلای شما در تمام روزها حتی ایام تعطیل و در تمامی ساعات پاسخگو هستند. انصافا تماس ها سریعا برقرار میشد و مشاورین همگی خوش اخلاق و سطح مشاوره ها از کیفیت بالایی برخوردار بود، ازاینکه امکان مشاوره و اخذ راهنمایی از متخصصین حقوقی را به این آسانی و در عین حال با هزینه ای بسیار مناسب فراهم کرده اید بی نهایت از شما ممنونم
با پسر خالم بحثم شده بود و از رو دشمنی یکی رو فرستاد ماشینمو پنچر کردن و شیششو شکوندن من صددرصد میدونم کار اونه اما نمیتونم هیچ جوره ثابت کنم هیچ شاهدی ندارم از یکی از وکلای محترم سایت وکیل تلفنی مشاوره تلفنی دریافت کردم که خیلی برام مفید بود و خیلی ممنون از وقتی که برام گذاشتن
تو یک جشنی بودم آخرشب تو جشن همه داخل تالار بودن و من بیرون از تالار تو حیاط بودم یک پسربچه تو سن ۲۴ و۲۳ اینا ی حالت غیر عادی داشت و مشخص بود که مشروبات الکی مصرف کرده بود و بی دلیل بهم جمله کرد و شروع کرد به داد بیداد که تو چرا تو این جشن هستی و ازین حرفا و اول اون بهم حمله کرد تا منم روش دست بلند کردم و بحثمون شد و رفت از دستم شکایت کرد که اول من روش دست بلند کردم اما بر خلاف این قضیه بود و ازم شاهد خواستن من هیچ شاهدی نداشتم و اگر این قضیه رو از طریق مشاوره با وکلا در میون نمیزاشتم و راه و چاه رو بهم نشون نمیدادن قطعا محکوم میشدم سایت وکیل تلفنی قطعا یکی از بهترین مشاوره های حقوقی رو در خدمت ما مشاوره جویان قرار میده با سپاس
من پریروز صبح تصادف کردم من تو لاین خودم بودم و کنارم ماشینی از راست سبقت گرفت و زد به بغل ماشینم و به حالتی خواست فرار کنه اما جلو مانع پیش اومد و هم ترسیده بود ایست کرد و ادعا میکرد که تو لاین خودش بود و اشتباه از من بود و من باعث تصادف شدم و تخلف از من بود هیچ دوربینی هم نداشت و شاهدی برای اثبات این بی تقصیری خودم نداشتم و نیاز به مشاوره داشتم تا‌راهنماییم کنه از حق خودم‌ دفاع کنم و اون فرد رو محکوم کنم و وارد این سایت شدم و سوال خودم رو ثبت کردم و سریعا پاسخگوی سوال من بودند و با هزینه کم با کمک وکلای محترم تونستم به نتیجه ای که میخوام برسم بسیار ممنونم
من با یک دختری قبلا بحثم شده بود درمورد ی موضوع مسخره و خیلی نسبت بهم گارد گرفته بود و هفته بعد منو تو خیابون دید و مجددا حمله کرد به سمتم و شروع کرد به فحاشی و تهدید که جایی دیگه ببینمت میزنمت و فلان من خواستم ازش شکایت کنم اما شاهدی نداشتم که حاضر به شهادت برای منی که اصلا منو نمیشناختن بشن و من خواستم با وکیلی تماس بگیرم و ازش مشاوره بگیرم اما تایمی نبود که شرایط صحبت داشته باشم دیر وقت بود از سامانه وکیل تلفنی از طریق مشاوره ۲۴ ساعته آنلاینشون با کمترین هزینه مشاوره گرفتم و مشکلم حل شده واقعا سپاسگذارم ازشون
چند وقت پیش من طلای خانمم تو خونه رو میز بود و یکی از دوستام اومد خونمون بعد اون شب طلای خانمم کلا غیب شده بود فهمیدیم دزدینش و رو دوستم شک کردیم و به روش اوردم و هیچ جوره زیر بار نمیرفت و ادعا میکرد اگه به من شک داری ثابت کن و چجوری میخوای ثابت کنی و شاهدت کجاست و فلان تا اینکه من اومدم تو سایت وکیل تلفنی و درخواست مشاوره کردم بایکی از وکلای محترم وکیل تلفنی ارتباط گرفتم و واقعا راهنماییشون عالی بود و تونستم موفق بشم
چند ماه پیش آخر شب ساعت 12، یک ماشین غریبه با چهار جوون وارد محله ما شد. از وضعیت ظاهری شون مشخص بود که مست هستند و مشروبات الکلی مصرف کردند. در حین حرکت ماشین با سرعت خیلی بالا یکی از جوان ها در ماشین را باز کرد و خودش را به بیرون پرت کرد. و بقیه شون با ماشین فرار کردند . جوونی که روی زمین افتاده بود زنده بود اما تمام سر و صورتش زیر خون بود با اورژانس تماس گرفتیم اما چون دیر جواب کردن با ماشین شخصی رسوندیمش بیمارستان و متاسفانه به کما رفته بود. تنها متهم من و برادرم بودیم که هرچقدر هم قسم خوردیم که ما مقصر نیستیم باور نکردن انوموقع شب کاری نمی تونستیم بکنیم. برادرم با یکی از وکلای موسسه وکیل تلفنی صحبت کرد و برامون پیگیر کارها شدند با مشخصات ماشین صاحب ماشین را پیدا کردیم اما به کل انکار کرد و شاهدی آورد که قسم خورد اون شب اصلا تهران نبوده اند. ما هیچ شاهدی نداشتیم اما به کمک کارآگاه خصوصی وکیل تلفنی تونستیم مدارکی پیدا کنیم و بی گناهی خودمون را اثبات کنیم .
سلام خسته نباشید من دیشب ساعت ۱۲ بامداد تصادف کردم مقصر بودم زنگ زده بودیم به افسر ولی من اصلا نمیدونستم باید چیکارکنم همون لحظه موسسه وکیل تلفنی تماس گرفتم و من را به کارشناس تصادفات ارتباط دادند عکس های تصادف را برایشان ارسال کردم و بطور کامل بنده را راهنمایی کردم سپاس از خدمات حقوقی ۲۴ ساعته موسسه وکیل تلفنی

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی