موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تخلیه فوری مستاجر

مشاوره حقوقی تخلیه فوری مستاجر

 

مشاوره حقوقی تخلیه فوری مستأجر به ما می گوید که بسیاری از منازل مسکونی توسط مالکین آن ها در رهن و اجاره مستاجر قرار می گیرد، اما گاهی اوقات در شرایط خاصی مستاجر تصمیم به تخلیه ندارد و مالک را با مشکلات فراوانی درگیر می کند؛ در این شرایط مشاوره حقوقی تخلیه فوری مستأجر کمک فراوان برای افرادی است که در این زمینه اطلاعات کافی ندارند و می خواهند شرایط اجرای حکم، عادلانه و بدون دردسر باشد.  در این مقاله، درباره طرح شکایت تخلیه فوری مستاجر، مدارک مربوطه، مرجع ذی‌صلاح برای گرفتن حکم تخلیه و همچنین لزوم استفاده از وکیل توضیحاتی ارائه‌شده است.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

گاهی ممکن است بین موجر و مستاجر اختلافاتی به وجود بیاید. به عنوان مثال، ممکن می‌باشد مستاجر به تعهداتی که در قرارداد اجاره ثبت شده است، متعهد نباشد. در این صورت، موجر می‌تواند با مراجعه به مراجع قضایی ذیصلاح، در خصوص اخذ حکم تخلیه مستاجر اقدام نماید

 

مدارک لازم برای تخلیه فوری مستاجر

برای اقامه دعوی در این زمینه، باید مدارکی مانند سند مالکیت منزل و قرارداد رسمی اجاره (اجاره‌نامه) را به همراه داشت. اجاره‌نامه باید به صورت کتبی و در دو نسخه باشد و مدت‌زمان و مبلغ اجاره نیز باید در آن قید شده باشد. همچنین امضای دو نفر شاهد در این قرارداد الزامی است. سایر مدارک لازم برای تخلیه فوری مستاجر شامل مدارک شناسایی موجر مانند کارت ملی و شناسنامه می‌باشد.

مرجع قضایی ابتدا این مدارک را به طور کامل بررسی می‌کند. سپس مطابق با ماده‌های ۱ و ۱۵ قانون مدنی سال ۱۳۶۲ و ماده‌های ۱ و ۳ قانون مدنی سال ۱۳۷۶ حکم تخلیه صادر می‌شود.

 

 

 

 

 

فرق دستور تخلیه با حکم تخلیه چیست؟

تفاوت دستور تخلیه و حکم تخلیه در جزئیات زیر می باشد:

 1. سریع بودن دستور تخلیه، دستور تخلیه در قالب دستور قاضی است و بسیار سریع انجام می شود، لذا نیازی به تشکیل جلسه رسیدگی و صدور حکم نمی‌باشد.

 2. پس از ابلاغ دستور تخلیه، مستأجر وظیفه دارد در مدت سه روز از تاریخ ابلاغ دستور دادگاه یا شورای حل اختلاف نسبت به تخلیه اقدام نماید؛ (این مهلت در خصوص حکم تخلیه 10 روز از تاریخ ابلاغ اجرائیه می باشد)

 3. صدور دستور تخلیه، برخلاف حکم تخلیه به پایان مدت زمان اجاره بستگی دارد.

نکته: مشاوره حقوقی تخلیه فوری مستاجر با علم و آگاهی از شرایط ودیعه می تواند نکات مهم و ضروری را در یک عقد ودیعه فوری و 24 ساعته آنلاین در اختیار شما قرار دهد.

 

 

 

 

حکم تخلیه مستاجر چقدر طول می کشد؟

بعد از تعیین وقت دادرسی، قاضی پس از قطعی شدن حکم اقدام به صدور حکم تخلیه فوری می نماید و بر اساس این حکم، مستاجر تنها سه روز فرصت دارد تا ملک را تخلیه کند؛ اگر به هر دلیلی امکان تخلیه وجود نداشته باشد، فقط برای یک بار مستاجر می تواند تقاضای مهلت داشته باشد و مقام قضایی به او یک ماه فرصت می دهد؛ برای اطلاع از این شرایط لازم است که یک مشاوره حقوقی تخصصی و حرفه ای به صورت حضوری یا آنلاین و تلفنی شما را راهنمایی کند؛ در زمان هایی که امکان دسترسی به مشاوره حقوقی حضوری ندارید، دریافت راهنمایی از یک وکیل و با افزودن به مدت تخلیه به صورت آنلاین و تلفنی مشکل خود را حل نمایید، دسترسی راحت به مشاور حقوقی تلفنی و 24 ساعته یا مشاوره حقوقی فوری، از جمله مواردی است که می توانید در خصوص تخلیه فوری مستاجر، داشته باشید.

 

 

 

tenant eviction lasting

 

 

برای گرفتن حکم تخلیه مستاجر به کجا مراجعه کنیم؟

اولین مرحله برای گرفتن حکم تخلیه، مراجعه به یکی از دفاتر خدمات قضایی و تنظیم و ثبت شکوائیه مبنی بر عدم تخلیه ملک توسط مستاجر است. در صورتی که اجاره‌نامه بعد از سال ۱۳۷۶ تنظیم شده و مدت قرارداد به اتمام رسیده باشد، دستور تخلیه ملک توسط شورای حل اختلاف صادر می‌شود. رسیدگی به چنین شکایت‌هایی فوری است و امکان اعتراض برای آن وجود ندارد.

 

در موارد غیر از تاریخ انقضای قرارداد، رسیدگی به پرونده پس از ثبت شکایت در دفتر خدمات قضایی، توسط دادگاه محلی انجام می‌شود.

 

اگر قرارداد اجاره به صورت تجاری و مربوط به پیش از سال ۱۳۷۶ باشد، از قوانین سال ۱۳۵۶ تبعیت خواهد کرد. در چنین مواردی تنها مرجع صالح برای رسیدگی به این موضوع، دادگاه است.

 

پس از صدور حکم تخلیه توسط دادگاه یا شورای حل اختلاف، مستاجر ۲۰ روز فرصت دارد تا نسبت به شکایت مطرح شده توسط موجر اعتراض کند. در صورت اتمام این مهلت و صدور حکم به نفع موجر، می‌توان در خصوص صدور اجراییه توسط مرجع قضایی درخواست داد. اگر اجراییه صادر شود و پس از یک مدت‌زمان مشخص مستاجر اعتراضی نکند، کلانتری محل یا کارمند اجرای احکام برای تخلیه فوری مستاجر اقدام خواهد کرد. برای کسب هر گونه اطلاعات بیشتر در این زمینه، می‌توانید از مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان استفاده کنید.

 

 

موارد حکم تخلیه فوری مستاجر چیست؟

 در چه حالتی می توان درخواست حکم تخلیه فوری کرد:

 • مدت اجاره تمام شده باشد و مستاجر بدون تمدید هنوز در ملک سکونت دارد.

 • از زمان پرداخت اجاره مدت سه ماه گذشته باشد و اجاره ای به مستاجر پرداخت نشده باشد.

 • ملک اجاره شده برای موارد نادرست و غیر مشروع استفاده شود.

 • مستاجر، ملک اجاره شده را به فرد دیگری واگذار کند.

 

 

 

 

levels of retrieving the immediate tenant eviction patent

 

 

مراحل گرفتن حکم تخلیه فوری مستاجر چیست؟

برای دادخواست و یا درخواست تخلیه باید از طریق دفاتر خدمات الکترونیک قضایی، دادخواست را ثبت کنیم؛ پس از آن شورای حل اختلاف برای اجرای حکم تخلیه فوری تعیین وقت می نماید و پس از رسیدگی به پرونده و قطعی شدن حکم، واحد اجرا حکم تخلیه را به مستاجر ابلاغ می کند.

 

اگر حکم تخلیه فوری باشد مستاجر باید ظرف مدت سه روز اقدام به تخلیه ملک نماید، ولی اگر شرایط تخلیه را نداشت می تواند درخواست به تعویق انداختن حکم تخلیه به صورت آنلاین و 24 ساعته را از مراجع قانونی داشته باشد؛ کافی است با  مشاوره با وکیل تلفنی در مورد شرایط حقوقی تخلیه فوری اطلاع کسب نمائید؛ مشاوره حقوقی تخلیه فوری مستاجر به شما کمک می کند تا در زمان مناسب اقدامات لازم را انجام دهید.

 

 

 

 

informing the evacuation patent to tenant

 

 

اجرای حکم تخلیه فوری مستاجر و ابلاغ آن چگونه هست؟

 

حکم تخلیه به دو صورت ابلاغ می شود:

 • حکم تخلیه توسط دادگاه: در این حالت مستاجر بندهای اجاره نامه را رعایت نکرده است و تنها  24 ساعت پس از ابلاغ حکم باید ملک را تخلیه کند.

 • صدور حکم تخلیه توسط اداره ثبت اسناد و املاک: ابلاغ این حکم 48 ساعت زمان می برد و مستاجر تنها 72 ساعت فرصت دارد تا ملک را تخلیه نماید؛ صاحبخانه در این حالت باید مبلغ رهن یا اجاره را به مستاجر برگرداند؛ اگردر مدت اجاره خسارتی ایجاد شده باشد، باید حتماً هزینه وارد شده پرداخت شود.

 

 

همه خدمات مشاوره حقوقی تخلیه فوری مستاجر به صورت خدمات مشاوره حقوقی تلفنی و مشاور حقوقی آنلاین ارائه می شود؛ برای اجرای سریعتر امور حقوقی، اورژانس وکالت 24 ساعته برای شما فراهم شده است؛ هزینه مشاوره و پاسخ سوالات حقوقی و مشورت تلفنی با وکیل یا مشورت آنلاین با وکیل این موسسه، منصفانه است. شما در وکیل تلفنی علاوه بر  راهکار حقوقی آنلاین، جواب سوالات حقوقی  آنلاین خود را  می توانید برای یک مشاوره حقوقی پیشگیرانه در مورد شرایط  اجرای حکم تخلیه به دست آورید؛ این خدمات توسط مشاور حقوقی در هر زمان و مکان به شما ارائه شو؛ در واقع شما با وکیل تلفنی ارزان هزینه ها را مدیریت می کنید، حتی مستاجرین می توانند از روش عدم تخلیه فوری منزل اجاره ای در شرایط خاص اطلاع حاصل نمایند.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی

 

 

حکم تخلیه مستاجر در زمان کرونا چجوری هست؟

با ورود بیماری کرونا به داخل کشور و ایجاد شرایط اقتصادی خاص، برای حمایت از گروه های آسب پذیر جامعه تمامی قراردادهای مربوط به اجاره املاک تا سه ماه تمدید شد؛ مبلغ افزایش بهای اجاره برای شهر تهران 25 درصد و برای دیگر کلان شهرها 20 درصد و برای شهرهای دیگر فقط 15 درصد افزایش پیدا کرد؛ خدمات وکیل تمام وقت تلفنی و مکالمه تلفنی با وکیل در کوتاهترین زمان برای شما فراهم می شود و با دریافت راهکار حقوقی 24 ساعته و مکالمه تلفنی با وکیل شما یک وکیل تمام وقت تلفنی را در کنار خدمات در اختیار دارید.

 

پس از گذشت مدت زمان سه ماهه، قرارداد اجاره باید تمدید شود و یا مستاجر اقدام به تخلیه نماید؛ بررسی اعتبار حکم تخلیه در زمان کرونا، قانون جدید تخلیه مستاجر در کرونا طبق قانون و شرایط ابلاغ شده از طرف ستاد ملی کرونا امکان پذیر می باشد؛ اگر نیاز به مشاوره تخصصی از وکیل دارید می توانید با دسترسی به شماره تلفن بهترین وکیل تهران از خدمات وکیل تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی است استفاده کنید. در مشاوره حقوقی فوری و تلفنی و مشاوره حقوقی سریع  که توسط موسسه وکیل تلفنی ارائه می شود، به شما کمک می کند تا از شتابزدگی در امور خودداری  کنید. از مزیت های استفاده از راهکار آنلاین  حقوقی دریافت مشاوره حقوقی تخلیه فوری مستاجر در کوتاهترین زمان ممکن می باشد.

 

 

tenant eviction in corona periode

 

نقش وکیل در گرفتن حکم تخلیه مستاجر

تخلیه فوری مستاجر یکی از متداول‌ترین مشکلاتی است که بسیاری از افراد با آن مواجه می‌شوند. معمولا تصور افرادی که با چنین موضوعاتی سر و کار ندارند، این است که گرفتن حکم تخلیه مستاجر از دادگاه، کار راحتی می‌باشد. اما این موضوع باید در نظر گرفته شود که دعاوی مختلف دارای شرایط متفاوتی هستند و گاهی پیچیدگی‌های زیادی در آنها به وجود می‌آید. این پیچیدگی‌ها گاهی باعث طولانی‌تر شدن روند رسیدگی و در نتیجه، طاقت‌فرسا شدن آن می‌شوند.

 

انجام مشاوره حقوقی و استفاده از دانش یک وکیل مجرب در این زمینه، شاید بهترین راهکار ممکن باشد. زیرا موجر برای گرفتن حکم تخلیه مستاجر، با دردسر کمتری مواجه خواهد شد و فرآیند آن نیز در مدت‌زمان کمتری به نتیجه می‌رسد.

 

بسیاری از وکلا به صورت تخصصی در زمینه مشکلات مربوط به موجر و مستاجر فعالیت می‌کنند. یک وکیل متخصص در این زمینه، علاوه بر شناخت قوانین مدنی، کیفری، تجارت و غیره، در زمینه اجرای حکم تخلیه نیز تخصص دارد. وکیل مجرب پیش از اقامه دعوی، مدارک و مستندات موجود را به صورت کامل بررسی می‌نماید. سپس وی با توجه به این مدارک، تلاش می‌کند که بین موجر و مستاجر صلح ایجاد نماید. در صورتی که تلاش وکیل برای ایجاد صلح نتیجه‌ای نداشته باشد، از طریق مراجع قضایی ذیصلاح برای دریافت حکم تخلیه اقدام می‌کند. این پرونده توسط وکیل به سرعت به جریان می‌افتد و پیگیری‌های لازم در تمامی مراحل توسط او انجام می‌گردد. بدین ترتیب، حکم تخلیه در مدت‌زمان بسیار کوتاهی گرفته می‌شود.

 

 

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی تخلیه فوری مستاجر

بسیاری از افراد ممکن است برای حل مشکلات مرتبط با اجاره ملک خود، نیاز به مشاوره با یک وکیل متخصص در این زمینه داشته باشند. با این حال، عدم دسترسی به یک وکیل یا مشاور حقوقی، گاهی ممکن است در شرایط خاصی اتفاق بیفتد. در چنین شرایطی، استفاده از یک مشاوره حقوقی تلفنی بهترین راهی است که می‌توان پیشنهاد داد. با استفاده از خدمات مشاوره حقوقی تلفنی می‌توان اطلاعات کلی درباره راه‌های دریافت حکم تخلیه مستاجر کسب کرد و سپس در خصوص سپردن پرونده به وکیل، اقدام نمود.

 

مشاوره حقوقی تلفنی با توجه به زمان آن می‌تواند هزینه متفاوتی داشته باشد. توجه داشته باشید که اگر مشاوره تخلیه فوری مستاجر با یک وکیل پایه یک دادگستری و به صورت فوق تخصصی انجام شود، هزینه آن بیشتر خواهد بود.

 

 

 

الزام به تعمیرات اساسی

مشاوره حقوقی اجاره

مشاوره حقوقی ملکی

نگارش انواع دادخواست

الزام به تخلیه (مسکونی)

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

بسیار عالی بود
سلام ودرود. با توجه به مصوبه ستادملی کرونا در سال 1400 اجاره املاک مسکونی به طور اتوماتیک برای مدت یک سال دیگر تمدید شد اما تحت شرایطی موجر می تواند از تمدید قرارداد خود داری نموده وتخلیه را در خواست نماید این شرایط عبارتند از: چنانچه مالک، به منظور تخریب واحد مسکونی، احداث ساختمان جدید و یا تعمیرات اساسی واحد مسکونی، پروانه ساختمانی یا پروانه تعمیرات اساسی اخذ کرده باشد. - چنانچه مستاجر تا یک ماه پس از تمدید قرارداد اجاره جدید، بر اساس مستندات مثبته و به تشخیص مرجع صالح رسیدگی کننده، ما به التفاوت مال الاجاره را به موجر پرداخت نکرده باشد. - املاک مورد اجاره که قبلاً یا در مدت تمدید قرارداد به طور قطعی و رسمی مورد معامله قرار گرفته باشند، مستاجر می‌بایست ظرف مدت دو ماه از تاریخ انتقال سند رسمی نسبت به تخلیه و تحویل آن اقدام کنند. - چنانچه مستاجر با افزایش مبلغ اجاره با نرخ‌های فوق‌الذکر موافقت نکند، به تشخیص مرجع صالح رسیدگی کننده، واحد قابل تخلیه است. - مستاجرینی که در دوره قرارداد اجاره بر اساس این مجوز، به تشخیص مرجع صالح رسیدگی کننده به تعهدات خود عمل نکنند و موجب تضییع حقوق موجر شوند مشمول این مصوبه نخواهند شد. - چنانچه موجر و افراد تحت تکفل وی صرفاً مالک همین واحد مسکونی مورد اجاره بوده و نیاز (مالک و افراد تحت تکفل) موجر به ملک مسکونی مورد اجاره برای سکونت، توسط مرجع صالح رسیدگی کننده احراز شود. - چنانچه بنا به تشخیص مرجع صالح رسیدگی کننده، رفتار مستاجر خلاف عرف عمل نکرده و باعث شکایت سایر ساکنین واحدهای مسکونی باشد. - چنانچه مستاجر در دوران استفاده از واحد مسکونی استفاده غیر و یا خلاف تعهدات مقرر در اجاره‌نامه اعم از کاربری عمل کند. - چنانچه مستاجر در دوره قبل نسبت به ایفای تعهدات (پرداخت به موقع اجاره‌بها، هزینه شارژ و ...) اقدام نکرده و موجب ضرر و زیان قابل ملاحظه موجر (به تشخیص مرجع صالح رسیدگی کننده) شده باشد. شما می توانید از خدمات حقوقی وکیل دکتر محمد ابراهیم داود آبادی فراهانی بهره مند شوید09124518650
بحث تخلیه عین مستاجره و اینکه مرجع صالح برای اقامه دعوی کدام مرجع است میتواند حایز اهمیت باشد و از طولانی شدن روند دادرسی و صرفه جویی در هزینه موثر باشد تشکر از موسسه وکیل تلفنی و وکلای محترم
سلام وقت بخیر بنده مستاجری داشتم که چندین ماه با او درگیر بودم و با وجود اینکه شرایط لازم جهت تخلیه ملکم وجود داشت اما از تخلیه خودداری میکرد. تا اینکه از طریق فضای مجازی با وکیل تلفنی آشنا شدم و به کمک متخصصین مجموعه توانستم دستور تخلیه فوری ملکم را دریافت و آپارتمانم را که برای سکونت شخصی خودم نیاز داشتم تخلیه کنم. بسیار از مدیریت موسسه و متخصصین جوان و باانگیزه و خوش برخورد وکیل تلفنی سپاسگزارم
با سلام. باتوجه به بخشنامه های اخیر ستاد مبارزه با کرونا، قراردادهای اجاره که مدتش منقضی شده، بصورت خودکار به مدت یکسال تمدید شده و درخواست تخلیه پذیرفته نمیشود مگر در شرایط خاص مقرر که بهمین جهت لازمه تا مردم عزیز قبل از اقدام در این خصوص حتما با وکلا و مشاورین مجرب مشورت نمایند
با سلام خدمت کاربران عزیز.اگر قرارداد اجاره ای را در حضور دو شاهد و با قید مهلت معین انجام گرددو مهلت منقضی شود موجر می تواند لز شورای حل اختلاف دستور تخلیه بخواهد که همانطور که مطالب خوب موسسه اذعان داشت بدون فوت وقت و ظرف سه روز بدون برقراری جلسه دادرسی اتجام می شود اما در دوران کرونا اوضاع فرق کرد و قراردادهای اجاره خود به خود تمدید می گردد مگر اینکه استثنائاتی وجود داشته باشد مثل اینکه موجر ملک خودش را بفروشد و سند قطعی تنظیم شود که در اینصورت تا ۲ ماه به مستاجر وقت داده شده که تخلیه کند بنابراین کرونا قواعد اجاره را تغییر داده تا حدودی که مطالب موسسه را پیشنهاد می کنم به دقت مطالعه نمائید.موفق باشید.مسیح آقاداودی وکیل موسسه
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم آورده است‌.
سلام با توجه به عدم پرداخت اجاره به مدت ۸ ماه مراحل دریافت حکم تخلیه به چه صورت است.ممنون از توجهتون
برای تخلیه واحد مسکونی که در رهن مستاجر است

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی