موسسه وکیل تلفنی

 • Morteza Dorosti گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
 • محمد مصطفائی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۱۰:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
 • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • اعظم گیوه‌کی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۲۴:۳۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۲۵:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۴۹:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
 • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
 • منا کلایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۲۷:۱۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

وکیل آب پرتقال خور

وکیل آب پرتقال خور

وکیل آب پرتقال خور، اصطلاح ترویج یافته ­ای است که به برخی از وکلا و تجار نسبت داده می­ شود؛ به طور کلی شغل وکالت در زمره مشاغلی است که اگر افراد شاغل در آن (یعنی وکلا)، به صورت تخصصی به انجام این حرفه بپردازند، درآمد خوبی عاید آن ها خواهد شد؛ اما بسیاری از همین وکلای متخصص در طی سال های متمادی کسب درآمد، به مرحله ای می رسند که دیگر امورات حقوقی مردم را از روی کسب ثروت انجام نمی دهند؛ امروزه می خواهیم در ادامه این مقاله به معرفی این وکلا و نحوه دسترسی به آن ها را با هم مورد بحث قرار دهیم؛ اما قبل از آن توصیه می کنیم که از ویدئوی یک دقیقه ای زیر بازدید نمایید.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم در خصوص مشاوره ارزان با وکیل

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه هشت رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹00

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000هزار تومان
رزرو فوری مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

علت روی کار آمدن اصطلاح وکیل آب پرتقال خور که در ادامه نیز به آن خواهیم پرداخت، در حقیقت تصاویر ذهنی است که صدا و سیما از سبک زندگی افراد ثروتمند در ذهن افراد ایجاد کرده است؛ به عبارت دیگر در بسیاری از برنامه های تلویزیونی دیده ایم که افراد ثروتمند در برنامه صبحانه خود آب پرتقال می نوشند؛ از اینجاست که اصطلاح آب پرتقال خور به دنیای واقعی نیز سرایت کرده است؛ اما نکته ای که در پسای دریافت خدمات حقوقی من جمله مشاوره حقوقی از وکلای آب پرتقال خور و شکم سیر وجود دارد، چیست؟

 • در خصوص پرسش فوق، به طور کلی می توان گفت که این وکلا پول خود را در آورده اند و من بعد تنها از حل مشکلات حقوقی مردم لذت می برند، نه از درآمدی که از پسای آن به دست می آورند؛ از این رو خدمات حقوقی خود را با کیفیتی بی نظیر اما قیمتی ارزان، در اختیار مخاطب قرار می دهند. خوشبختانه، موسسه حقوقی وکیل تلفنی با برترین وکلای ایران که در منوی صبحانه خود آب پرتقال سرو می کنند، ارتباط دارد و شما می توانید با این وکلا ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی را تجربه کنید و مشکل حقوقی خود را مرتفع سازید؛ برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی فوری با این عزیزان، تنها کافیست که تصویرک زیر را لمس نمایید.