موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
  • فاطمه عابد گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۷:۳۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • سید مسعود عربی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۳۷:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل مائده اسدپور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۲۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳۰
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۷:۳۱:۵۵ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۹
  • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۴۷:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مجازات بردن دوست دختر به خانه خالی

مجازات بردن دوست دختر به خانه خالی

همانطور که می‌دانید خلوت دختر و پسر چه از لحاظ شرعی و چه از لحاظ قانونی امری ناپسند است؛ اما امروزه با افزایش روابط آزاد میان دختر و پسر، خلوت کردن آن‌ها و بردن دوست دختر به خانه خالی به شدت دیده می‌ شود؛ جدا از مسائل شرعی، قوانین کشور نیز این اقدام را ناپسند می‌داند و مجازاتی برای آن در نظر گرفته است. بله درست متوجه شدید! بردن دختر به خانه خالی مجازات دارد. به نظر شما مجازات بردن دوست دختر به خانه خالی چیست؟ اگر شما هم درباره مجازات بردن دوست دختر به خانه خالی کنجکاو هستید، حتما تا پایان این مقاله با ما همراه باشید؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی کوتاه زیر را که به همت یکی از بانوان وکیل ما تهیه شده است، به هیچ وجه از دست ندهید.

 

شرایط احقاق رابطه نامشروع (به هیچ وجه از دست ندهید)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه هشت رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹00

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

اگر بخواهیم فقط جلوی بینی خود را بنگریم و مجازات های اخروی را که شاید میلیون ها بار سنگین تر و دردناک تر از مجازات های زندگی دنیوی باشد را نبینیم، در صورتیکه دختری را به خانه خالی ببرید و در همان حین توسط عده ای شاهد خفت شوید، نه تنها زندگی اخروی شما، بلکه زندگی دنیوی شما نیز دستخوش تغییر شده و به اصطلاح کلاهتان پس معرکه است؛ در این حالت، احتمالات بسیاری گمان می رود که این احتمالات نیز خود به هزاران عوامل دیگر بستگی دارد که در ادامه این مقاله به برخی از رایج ترین این موارد پرداخته ایم؛ اما این را نیز بدانید که اگر نیاز دارید تا با یک شخص کاردان و متخصص در این زمینه صحبت مشاوره کنید، بهتر است که آن فرد یک وکیل معتمد باشد؛ از این رو، وکلای معتمد و متخصص ما به صورت 24 ساعته آنلاین هستند تا ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی خود را با ضمانت قیمت و کیفیت، فوراً در اختیار شما قرار دهند و بدین طریق بهترین راهکار ها را به شما بدهند.

 

telephone legal advice button

 

در چه حالتی بردن یک دختر به مکان و خانه خالی، جرم محسوب می‌شود؟