موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۱:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۷:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۸:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱۶:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • مهدی ملک مهدی ملک گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • سعید پارسافر سعید پارسافر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۱۵:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • حسن عجم حسن عجم گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۹:۱۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • اصغر میرزایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۳۸:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تخصصی

مشاوره حقوقی تخصصی

مشاوره حقوقی تخصصی، مهمترین بخش موفقیت در یک کار قبل از اقدام به تلاش دریافت راهنمایی از افرادی است که در آن زمینه فعالیت می کنند. مسائل حقوقی با توجه به حساسیت بالایی که دارند از جمله مواردی می باشند که حتماً باید در مسیر انجام آنها از مشاوره تخصصی استفاده کرد؛ در یافت مشاوره تخصصی یکی از موارد مهمی است که در پرونده های حقوقی باعث موفقیت یا عدم موفقیت شخص می شود؛ مانند هر کار حرفه ای دیگری، هر بخش از مسائل حقوقی جزئیاتی دارد که تنها فرد متخصصی که در آن زمینه بارها و بارها کار کرده است می تواند به شما در حل آن کمک کند. از مزایای دیگر استفاده از مشاوره حقوقی تخصصی دریافت راهنمایی مناسب در زمان مناسب و از همه مهمتر مدیریت هزینه هایی است که در پرونده های حقوقی مشکلات زیادی برای افراد بوجود می آورد.

 

بررسی مشاوره حقوقی تخصصی توسط یکی از بانوان وکیل در موسسه حقوقی ما

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"مشاوره حقوقی تخصصی از محبوب ترین خدمات حقوقی موسسه ماست که به صورت 24 ساعته انجام می گردد؛ دلیل تخصصی بودن این نوع مشاوره این است که شما می توانید در هر زمان و مکان از طریق لمس تصویرک زیر با وکیل متخصص در زمینه حقوقی خودتان تماس حاصل نمایید و مشاوره حقوقی دریافت نمایید"

 

 

مشاور حقوقی متخصص کیست؟

who is a professional legal advisor

 

مشاوره حقوقی متخصص افرادی هستند که در رشته حقوق تحصیل کرده اند و بنا بر علاقه خود اقدام به فعالیت در بخش خاصی از امور حقوقی نموده اند. تنوع مسائل حقوقی آنقدر زیاد است که یک شخص نمی تواند در تمامی آنها به فعالیت بپردازد. البته این به معنای آن نیست که  داشتن چند تخصص از توانایی فرد خارج است.  بلکه به آن معنی است که افراد متخصص در هر بخش از امور حقوقی برای موفقیت بیشتر خود و موکلشان ترجیح می دهند یکی از امور حقوقی را به عنوان تخصص خود انتخاب کنند. در این صورت تمرکز بیشتری بر مسائل خواهند داشت. یکی از موارد کاربردی و کارآمدی که در سالهای اخیر برای همراهی بیشتر مشاوران حقوقی با مردم راه اندازی شده است امکان دریافت مشاوره حقوقی تخصصی و حرفه ای به صورت آنلاین و تلفنی می باشد. برای استفاده از این خدمات کافی است، با عقد آنلاین قرارداد وکالت که در سایت های معتبری مانند وکیل تلفنی موجود است یک قرار داد الکترونیکی آنلاین برای استفاده از خدمات مشاور حقوقی تلفنی و مشاور حقوقی آنلاین درخواست کنید. شرایط  مناسب استفاده از قرارداد الکترونیکی وکالت دسترسی راحت تر به مشاور حقوقی تلفنی و 24 ساعته و یک مشاوره حقوقی فوری را در موارد خاص برای شما مهیا می کند.

 

برای مشاوره حقوقی تخصصی به چه وکلای مراجعه کنیم

برای دریافت مشاوره حقوقی تخصصی کافی است که وکلای متخصص در زمینه حقوقی مورد نظر خود را پیدا کنید و مشکل و موارد خاص حقوقی را با او در میان بگذارید. برای مثال اگر مشکل حقوقی شما در زمینه طلاق باشد باید به وکیل و مشاور حقوقی که در زمینه امور طلاق تخصص دارد مراجعه کنید و برای مسائل حقوقی مربوط به امور مالی از وکیل و مشاور حقوقی متخصص در بحث مالی کمک لازم را دریافت کنید؛ راه اندازی شرایط استفاده از یک مشاور حقوقی در هر زمان و مکان  توسط وکیل تلفنی می تواند پاسخگوی سوالات حقوقی  شما باشد.

راهکارهای زود بازده از مواردی است که با مکالمه تلفنی با وکیل آنلاین و پرسیدن سوال حقوقی آنلاین  از مشاوره حقوقی متخصص  در زمینه  حقوقی مورد نظر به آن دست پیدا خواهید کرد.

با عقد قرارداد الکترونیکی وکالت  می توانید مشورت با وکیل زن  و مشورت با وکیل مرد و حتی مکالمه تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی را به دست آورید. دریافت  راهکار حقوقی آنلاین و حرفه ای  با مکالمه تلفنی با وکیل نیز قابل دست یابی می باشد.

 

آیا هر وکیل دادگستری می تواند مشاوره حقوقی تخصصی بدهد؟

 

lawyer legal advisor

مشاوره حقوقی تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری

 

همانطور که گفته شد امور حقوقی جزئیات و بخش های زیادی دارد که نیازمند این می باشد که یک فرد برای رسیدن به نتیجه بهتر در یک یا چند بخش آن متخصص شود. به شکل عمومی تمامی وکلای دادگستری می توانند شما را راهنمایی نمایند، اما اگر بخواهید کار شما به شکل حرفه ای و تخصصی پیگیری شود تنها راه آن دریافت مشاوره حقوقی تخصصی از  وکیلی است فقط در زمینه خاص مورد نظر شما تخصص داشته باشد. تبصره ها و قوانین حاکم بر مسائل حقوقی در بخش های مختلف متفاوت است و ممکن است راهکار حقوقی در زمینه حضانت فرزند با راهکار حقوقی طلاق در بسیاری جزئیات متفاوت می باشد. به همین دلیل هر وکیل دادگستری متخصص در تمامی امور نمی باشد. کافی است با یک مشاوره با وکیل تلفنی به این نتیجه برسید.

 

حق المشاوره، مشاوره حقوقی تخصصی از مشاورحقوقی متخصص چگونه محاسبه می شود؟

با توجه به نوع دریافت مشاوره و خدمات حق المشاوره در مشاوره حقوقی محاسبه می شود.  با توجه به اینکه وکیل در چه زمینه ای  و چگونه به شما خدمات مشاوره را ارائه می دهد هزینه حق المشاوره متفاوت است. همه خدمات مشاوره چه حضوری و چه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی و مشاور حقوقی آنلاین  باید بخشی از درآمد خود را به عنوان مالیات به اداره مالیات پرداخت کنند که بر اساس نوع امور حقوقی و قراردادی که بین موکل و وکیل تنظیم شده است متفاوت می باشد. تمامی مشاوره ها به غیر از مشاوره حقوقی به استارتاپ ها، از لحاظ هزینه فرقی نمی کنند و طبق قانون تعرفه مشخص و معینی دارد. البته دریافت پاسخ سوالات حقوقی و مشورت تلفنی با وکیل و یا مشورت آنلاین با وکیل در بسیاری موارد رایگان می باشد و با دریافت راهکار حقوقی آنلاین، سوالات حقوقی  آنلاین خود را  می توانید برای یک مشاوره حقوقی پیشگیرانه بدون پرداخت هزینه دریافت کنید.مشاور حقوقی در هر زمان و مکانبه شما ارائه شود حق المشاوره یکسان است. اما  مشاوره حقوقی فوری و تلفنی و مشاوره حقوقی سریع  به شما کمک می کند تا از شتابزدگی در امور  خودداری  کنید. هزینه هایی که برای راهکار آنلاین  حقوقی پرداخت می شود بسیار مناسب است؛ در حقیقت شما با وکیل تلفنی ارزان هزینه های مشاوره را مدیریت می کنید.

 

موسسه وکیل تلفنی در چه زمینه و یا دعاوی مشاوره حقوقی تخصصی ارائه می دهد؟