موسسه وکیل تلفنی

  • ام البنین بهمنی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۳۸:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • میثم خالقی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۳۱:۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • مهرداد سپهرمنش گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۱۷:۴۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • فرشته احمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۹:۱۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۳۳:۴۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۳۲:۳۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۱۹:۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • مینا داودابادی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۹:۱۸:۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۱۲:۱۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۶:۵۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تخصصی

مشاوره حقوقی تخصصی

مشاوره حقوقی تخصصی، مهمترین بخش موفقیت در یک کار قبل از اقدام به تلاش دریافت راهنمایی از افرادی است که در آن زمینه فعالیت می کنند. مسائل حقوقی با توجه به حساسیت بالایی که دارند از جمله مواردی می باشند که حتماً باید در مسیر انجام آنها از مشاوره تخصصی استفاده کرد؛ در یافت مشاوره تخصصی یکی از موارد مهمی است که در پرونده های حقوقی باعث موفقیت یا عدم موفقیت شخص می شود؛ مانند هر کار حرفه ای دیگری، هر بخش از مسائل حقوقی جزئیاتی دارد که تنها فرد متخصصی که در آن زمینه بارها و بارها کار کرده است می تواند به شما در حل آن کمک کند. از مزایای دیگر استفاده از مشاوره حقوقی تخصصی دریافت راهنمایی مناسب در زمان مناسب و از همه مهمتر مدیریت هزینه هایی است که در پرونده های حقوقی مشکلات زیادی برای افراد بوجود می آورد.

 

بررسی مشاوره حقوقی تخصصی توسط یکی از بانوان وکیل در موسسه حقوقی ما

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"مشاوره حقوقی تخصصی از محبوب ترین خدمات حقوقی موسسه ماست که به صورت 24 ساعته انجام می گردد؛ دلیل تخصصی بودن این نوع مشاوره این است که شما می توانید در هر زمان و مکان از طریق لمس تصویرک زیر با وکیل متخصص در زمینه حقوقی خودتان تماس حاصل نمایید و مشاوره حقوقی دریافت نمایید"

 

 

مشاور حقوقی متخصص کیست؟

 

who is a professional legal advisor

 

مشاوره حقوقی متخصص افرادی هستند که در رشته حقوق تحصیل کرده اند و بنا بر علاقه خود اقدام به فعالیت در بخش خاصی از امور حقوقی نموده اند. تنوع مسائل حقوقی آنقدر زیاد است که یک شخص نمی تواند در تمامی آنها به فعالیت بپردازد. البته این به معنای آن نیست که  داشتن چند تخصص از توانایی فرد خارج است.  بلکه به آن معنی است که افراد متخصص در هر بخش از امور حقوقی برای موفقیت بیشتر خود و موکلشان ترجیح می دهند یکی از امور حقوقی را به عنوان تخصص خود انتخاب کنند. در این صورت تمرکز بیشتری بر مسائل خواهند داشت. یکی از موارد کاربردی و کارآمدی که در سالهای اخیر برای همراهی بیشتر مشاوران حقوقی با مردم راه اندازی شده است امکان دریافت مشاوره حقوقی تخصصی و حرفه ای به صورت آنلاین و تلفنی می باشد. برای استفاده از این خدمات کافی است، با عقد آنلاین قرارداد وکالت که در سایت های معتبری مانند وکیل تلفنی موجود است یک قرار داد الکترونیکی آنلاین برای استفاده از خدمات مشاور حقوقی تلفنی و مشاور حقوقی آنلاین درخواست کنید. شرایط  مناسب استفاده از قرارداد الکترونیکی وکالت دسترسی راحت تر به مشاور حقوقی تلفنی و 24 ساعته و یک مشاوره حقوقی فوری را در موارد خاص برای شما مهیا می کند.

 

برای مشاوره حقوقی تخصصی به چه وکلای مراجعه کنیم

برای دریافت مشاوره حقوقی تخصصی کافی است که وکلای متخصص در زمینه حقوقی مورد نظر خود را پیدا کنید و مشکل و موارد خاص حقوقی را با او در میان بگذارید. برای مثال اگر مشکل حقوقی شما در زمینه طلاق باشد باید به وکیل و مشاور حقوقی که در زمینه امور طلاق تخصص دارد مراجعه کنید و برای مسائل حقوقی مربوط به امور مالی از وکیل و مشاور حقوقی متخصص در بحث مالی کمک لازم را دریافت کنید؛ راه اندازی شرایط استفاده از یک مشاور حقوقی در هر زمان و مکان  توسط وکیل تلفنی می تواند پاسخگوی سوالات حقوقی  شما باشد.

راهکارهای زود بازده از مواردی است که با مکالمه تلفنی با وکیل آنلاین و پرسیدن سوال حقوقی آنلاین  از مشاوره حقوقی متخصص  در زمینه  حقوقی مورد نظر به آن دست پیدا خواهید کرد.

با عقد قرارداد الکترونیکی وکالت  می توانید مشورت با وکیل زن  و مشورت با وکیل مرد و حتی مکالمه تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی را به دست آورید. دریافت  راهکار حقوقی آنلاین و حرفه ای  با مکالمه تلفنی با وکیل نیز قابل دست یابی می باشد.

 

آیا هر وکیل دادگستری می تواند مشاوره حقوقی تخصصی بدهد؟

 

lawyer legal advisor

مشاوره حقوقی تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری

 

همانطور که گفته شد امور حقوقی جزئیات و بخش های زیادی دارد که نیازمند این می باشد که یک فرد برای رسیدن به نتیجه بهتر در یک یا چند بخش آن متخصص شود. به شکل عمومی تمامی وکلای دادگستری می توانند شما را راهنمایی نمایند، اما اگر بخواهید کار شما به شکل حرفه ای و تخصصی پیگیری شود تنها راه آن دریافت مشاوره حقوقی تخصصی از  وکیلی است فقط در زمینه خاص مورد نظر شما تخصص داشته باشد. تبصره ها و قوانین حاکم بر مسائل حقوقی در بخش های مختلف متفاوت است و ممکن است راهکار حقوقی در زمینه حضانت فرزند با راهکار حقوقی طلاق در بسیاری جزئیات متفاوت می باشد. به همین دلیل هر وکیل دادگستری متخصص در تمامی امور نمی باشد. کافی است با یک مشاوره با وکیل تلفنی به این نتیجه برسید.

 

حق المشاوره، مشاوره حقوقی تخصصی از مشاورحقوقی متخصص چگونه محاسبه می شود؟

با توجه به نوع دریافت مشاوره و خدمات حق المشاوره در مشاوره حقوقی محاسبه می شود.  با توجه به اینکه وکیل در چه زمینه ای  و چگونه به شما خدمات مشاوره را ارائه می دهد هزینه حق المشاوره متفاوت است. همه خدمات مشاوره چه حضوری و چه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی و مشاور حقوقی آنلاین  باید بخشی از درآمد خود را به عنوان مالیات به اداره مالیات پرداخت کنند که بر اساس نوع امور حقوقی و قراردادی که بین موکل و وکیل تنظیم شده است متفاوت می باشد. تمامی مشاوره ها به غیر از مشاوره حقوقی به استارتاپ ها، از لحاظ هزینه فرقی نمی کنند و طبق قانون تعرفه مشخص و معینی دارد. البته دریافت پاسخ سوالات حقوقی و مشورت تلفنی با وکیل و یا مشورت آنلاین با وکیل در بسیاری موارد رایگان می باشد و با دریافت راهکار حقوقی آنلاین، سوالات حقوقی  آنلاین خود را  می توانید برای یک مشاوره حقوقی پیشگیرانه بدون پرداخت هزینه دریافت کنید.مشاور حقوقی در هر زمان و مکانبه شما ارائه شود حق المشاوره یکسان است. اما  مشاوره حقوقی فوری و تلفنی و مشاوره حقوقی سریع  به شما کمک می کند تا از شتابزدگی در امور  خودداری  کنید. هزینه هایی که برای راهکار آنلاین  حقوقی پرداخت می شود بسیار مناسب است؛ در حقیقت شما با وکیل تلفنی ارزان هزینه های مشاوره را مدیریت می کنید.

 

موسسه وکیل تلفنی در چه زمینه و یا دعاوی مشاوره حقوقی تخصصی ارائه می دهد؟

 

vakiltel,s fields of legal advices

اورژانس آنلاین و 24 ساعته مشاوره حقوقی تخصصی و فوق تخصصی در کشور

 

یکی از موسساتی که خدمات حرفه ای در زمینه امور حقوقی ارائه می دهد، موسسه وکیل تلفنی می باشد. کافی است شما نیاز به راهنمایی یک  وکیل تمام وقت تلفنی و مکالمه تلفنی با وکیل و یا  استفاده از خدمات  وکیل الکترونیکی  داشته باشید،به راحتی  و در کوتاهترین زمان این امکان برای شما فراهم می شود تا با دریافت راهکار حقوقی 24 ساعته و مکالمه تلفنی با وکیل  شما یک وکیل تمام وقت تلفنی که تمامی راههای حقوقی را به شما ارائه می دهد را در اختیار داشته باشید. خدمات ارائه شده توسط  وکیل تلفنی تمام  وقت  موسسه وکیل تلفنی شما را از قرار گرفتن در شرایط خاص حقوقی و ضرر های مالی حفظ می کند.  زمینه های که موسسه وکیل تلفنی در مورد آنها به شما مشاوره حقوقی تخصصی می دهد عبارتند از:

 

 

آیا برای پرونده طلاق نیاز به مشاوره حقوقی تخصصی از وکیل طلاق دارم؟

انجام کلیه کارهای حقوقی حتی ساده ترین آنها بدون اطلاع از جزئیات امکان پذیر نمی باشد؛ امور حقوقی مربوط به طلاق دارای تبصره های مهمی است که گاهی اوقات ممکن است به دلیل نا آگاهی طرفین باعث ایجاد مشکلات جدیدی شود. به همین دلیل دریافت راهنمایی و  مشاوره تخصصی از وکیل  از موارد  مهمی است که باید حتماً در برنامه کاری فردی که می خواهد اقدام به تنظیم دادخواست طلاق نماید قرار گیرد؛ دسترسی به شماره تلفن بهترین وکیل تهران را در زمینه مشاوره حقوقی تخصصی از خدمات وکیل تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی است که توصیه می شود حتماً برای دریافت راهنمایی مناسب به آن مراجعه کنید.

 

مشاوره های حقوقی تخصصی به چه نحوی ارائه می شود؟ آیا به صورت تلفنی است یا حضوری؟

خدمات تخصصی مشاوره حقوقی وکیل تلفنی به صورت حرفه ای و در 24 ساعت شبانه روز قابل دسترسی است. اعتقاد به انجام خدمات پیشگیرانه موفق شعار این گروه متخصص می باشد. مشاوره حقوقیی با توجه به شرایط موکل می تواند هم به صورت تلفنی و هم به صورت حضوری انجام شود. پس از عقد قرارداد و مشخص شدن نوع کار پاسخگویی به شما با توجه به موضوع حقوقی می تواند به هر دو صورت تلفنی و حضوری انجام شود.

 

مدت زمان مشاوره حقوقی تخصصی چقدر می باشد؟ مثلاً برای پرونده ملکی مشاوره حقوقی تخصصی چقدر زمان می برد؟

 

maximum & minimum time of legal advice

تماس فوری با وکیل و مشاور حقوقی متخصص در مشکل ما

 

مدت مشاوره حقوقی در مورد مسائل مختلف متفاوت است و با توجه به اینکه شما چه زمانی اقدام به انجام أمور حقوقی نمایید متفاوت می باشد. در حقیقت هیچ زمان حداقل یا حداکثری برای حل مسائل حقوقی نمی توانیم در نظر بگیریم. برای مثال برای پرونده های ملکی با توجه به زمان مراجعه و در اختیار داشتن مدارک قانونی و همچنین دریافت مشاوره صحیح از 6 ماه تا چند سال طول می کشد. دلیل آن هم مدت زمان قانونی است که باید برای گذر از هر مرحله طی شود. دریافت یک مشاوره تخصصی پیشگیرانه می تواند شما را در رسیدن به نتایج بهتر و کوتاه کردن زمان در انجام کارها همراهی نماید. دریافت مشاوره حقوقی تخصصی علاوه بر اقدام پیشگیرانه به شما کمک می کند تا از ضررهای مالی بشتر در امور حقوقی جلوگیری نمائید.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین کافیست در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

ارتباط فوری 24 ساعته با برترین وکلای مازندرانی

گارانتی مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی

ویژگی های یک مشاوره حقوقی غیر حضوری

برترین وکلای استان تهران

تفاوت بین وکیل پایه یک و پایه دو

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی