موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تخصصی

مشاوره حقوقی تخصصی

مشاوره حقوقی تخصصی، مهمترین بخش موفقیت در یک کار قبل از اقدام به تلاش دریافت راهنمایی از افرادی است که در آن زمینه فعالیت می کنند. مسائل حقوقی با توجه به حساسیت بالایی که دارند از جمله مواردی می باشند که حتماً باید در مسیر انجام آنها از مشاوره تخصصی استفاده کرد؛ در یافت مشاوره تخصصی یکی از موارد مهمی است که در پرونده های حقوقی باعث موفقیت یا عدم موفقیت شخص می شود؛ مانند هر کار حرفه ای دیگری، هر بخش از مسائل حقوقی جزئیاتی دارد که تنها فرد متخصصی که در آن زمینه بارها و بارها کار کرده است می تواند به شما در حل آن کمک کند. از مزایای دیگر استفاده از مشاوره حقوقی تخصصی دریافت راهنمایی مناسب در زمان مناسب و از همه مهمتر مدیریت هزینه هایی است که در پرونده های حقوقی مشکلات زیادی برای افراد بوجود می آورد.

 

بررسی مشاوره حقوقی تخصصی توسط یکی از بانوان وکیل در موسسه حقوقی ما

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

مشاور حقوقی متخصص کیست؟

who is a professional legal advisor

 

مشاوره حقوقی متخصص افرادی هستند که در رشته حقوق تحصیل کرده اند و بنا بر علاقه خود اقدام به فعالیت در بخش خاصی از امور حقوقی نموده اند. تنوع مسائل حقوقی آنقدر زیاد است که یک شخص نمی تواند در تمامی آنها به فعالیت بپردازد. البته این به معنای آن نیست که  داشتن چند تخصص از توانایی فرد خارج است.  بلکه به آن معنی است که افراد متخصص در هر بخش از امور حقوقی برای موفقیت بیشتر خود و موکلشان ترجیح می دهند یکی از امور حقوقی را به عنوان تخصص خود انتخاب کنند. در این صورت تمرکز بیشتری بر مسائل خواهند داشت. یکی از موارد کاربردی و کارآمدی که در سالهای اخیر برای همراهی بیشتر مشاوران حقوقی با مردم راه اندازی شده است امکان دریافت مشاوره حقوقی تخصصی و حرفه ای به صورت آنلاین و تلفنی می باشد. برای استفاده از این خدمات کافی است، با عقد آنلاین قرارداد وکالت که در سایت های معتبری مانند وکیل تلفنی موجود است یک قرار داد الکترونیکی آنلاین برای استفاده از خدمات مشاور حقوقی تلفنی و مشاور حقوقی آنلاین درخواست کنید. شرایط  مناسب استفاده از قرارداد الکترونیکی وکالت دسترسی راحت تر به مشاور حقوقی تلفنی و 24 ساعته و یک مشاوره حقوقی فوری را در موارد خاص برای شما مهیا می کند.

 

برای مشاوره حقوقی تخصصی به چه وکلای مراجعه کنیم

 

برای دریافت مشاوره حقوقی تخصصی کافی است که وکلای متخصص در زمینه حقوقی مورد نظر خود را پیدا کنید و مشکل و موارد خاص حقوقی را با او در میان بگذارید. برای مثال اگر مشکل حقوقی شما در زمینه طلاق باشد باید به وکیل و مشاور حقوقی که در زمینه امور طلاق تخصص دارد مراجعه کنید و برای مسائل حقوقی مربوط به امور مالی از وکیل و مشاور حقوقی متخصص در بحث مالی کمک لازم را دریافت کنید؛ راه اندازی شرایط استفاده از یک مشاور حقوقی در هر زمان و مکان  توسط وکیل تلفنی می تواند پاسخگوی سوالات حقوقی  شما باشد.

راهکارهای زود بازده از مواردی است که با مکالمه تلفنی با وکیل آنلاین و پرسیدن سوال حقوقی آنلاین  از مشاوره حقوقی متخصص  در زمینه  حقوقی مورد نظر به آن دست پیدا خواهید کرد.

با عقد قرارداد الکترونیکی وکالت  می توانید مشورت با وکیل زن  و مشورت با وکیل مرد و حتی مکالمه تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی را به دست آورید. دریافت  راهکار حقوقی آنلاین و حرفه ای  با مکالمه تلفنی با وکیل نیز قابل دست یابی می باشد.

 

آیا هر وکیل دادگستری می تواند مشاوره حقوقی تخصصی بدهد؟

 

lawyer legal advisor

مشاوره حقوقی تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری

 

همانطور که گفته شد امور حقوقی جزئیات و بخش های زیادی دارد که نیازمند این می باشد که یک فرد برای رسیدن به نتیجه بهتر در یک یا چند بخش آن متخصص شود. به شکل عمومی تمامی وکلای دادگستری می توانند شما را راهنمایی نمایند، اما اگر بخواهید کار شما به شکل حرفه ای و تخصصی پیگیری شود تنها راه آن دریافت مشاوره حقوقی تخصصی از  وکیلی است فقط در زمینه خاص مورد نظر شما تخصص داشته باشد. تبصره ها و قوانین حاکم بر مسائل حقوقی در بخش های مختلف متفاوت است و ممکن است راهکار حقوقی در زمینه حضانت فرزند با راهکار حقوقی طلاق در بسیاری جزئیات متفاوت می باشد. به همین دلیل هر وکیل دادگستری متخصص در تمامی امور نمی باشد. کافی است با یک مشاوره با وکیل تلفنی به این نتیجه برسید.

 

حق المشاوره، مشاوره حقوقی تخصصی از مشاورحقوقی متخصص چگونه محاسبه می شود؟

با توجه به نوع دریافت مشاوره و خدمات حق المشاوره در مشاوره حقوقی محاسبه می شود.  با توجه به اینکه وکیل در چه زمینه ای  و چگونه به شما خدمات مشاوره را ارائه می دهد هزینه حق المشاوره متفاوت است. همه خدمات مشاوره چه حضوری و چه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی و مشاور حقوقی آنلاین  باید بخشی از درآمد خود را به عنوان مالیات به اداره مالیات پرداخت کنند که بر اساس نوع امور حقوقی و قراردادی که بین موکل و وکیل تنظیم شده است متفاوت می باشد. تمامی مشاوره ها به غیر از مشاوره حقوقی به استارتاپ ها، از لحاظ هزینه فرقی نمی کنند و طبق قانون تعرفه مشخص و معینی دارد. البته دریافت پاسخ سوالات حقوقی و مشورت تلفنی با وکیل و یا مشورت آنلاین با وکیل در بسیاری موارد رایگان می باشد و با دریافت راهکار حقوقی آنلاین، سوالات حقوقی  آنلاین خود را  می توانید برای یک مشاوره حقوقی پیشگیرانه بدون پرداخت هزینه دریافت کنید.مشاور حقوقی در هر زمان و مکانبه شما ارائه شود حق المشاوره یکسان است. اما  مشاوره حقوقی فوری و تلفنی و مشاوره حقوقی سریع  به شما کمک می کند تا از شتابزدگی در امور  خودداری  کنید. هزینه هایی که برای راهکار آنلاین  حقوقی پرداخت می شود بسیار مناسب است؛ در حقیقت شما با وکیل تلفنی ارزان هزینه های مشاوره را مدیریت می کنید.

 

موسسه وکیل تلفنی در چه زمینه و یا دعاوی مشاوره حقوقی تخصصی ارائه می دهد؟

 

vakiltel,s fields of legal advices

اورژانس آنلاین و 24 ساعته مشاوره حقوقی تخصصی و فوق تخصصی در کشور

 

یکی از موسساتی که خدمات حرفه ای در زمینه امور حقوقی ارائه می دهد، موسسه وکیل تلفنی می باشد. کافی است شما نیاز به راهنمایی یک  وکیل تمام وقت تلفنی و مکالمه تلفنی با وکیل و یا  استفاده از خدمات  وکیل الکترونیکی  داشته باشید،به راحتی  و در کوتاهترین زمان این امکان برای شما فراهم می شود تا با دریافت راهکار حقوقی 24 ساعته و مکالمه تلفنی با وکیل  شما یک وکیل تمام وقت تلفنی که تمامی راههای حقوقی را به شما ارائه می دهد را در اختیار داشته باشید. خدمات ارائه شده توسط  وکیل تلفنی تمام  وقت  موسسه وکیل تلفنی شما را از قرار گرفتن در شرایط خاص حقوقی و ضرر های مالی حفظ می کند.  زمینه های که موسسه وکیل تلفنی در مورد آنها به شما مشاوره حقوقی تخصصی می دهد عبارتند از:

 

 

آیا برای پرونده طلاق نیاز به مشاوره حقوقی تخصصی از وکیل طلاق دارم؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

انجام کلیه کارهای حقوقی حتی ساده ترین آنها بدون اطلاع از جزئیات امکان پذیر نمی باشد؛ امور حقوقی مربوط به طلاق دارای تبصره های مهمی است که گاهی اوقات ممکن است به دلیل نا آگاهی طرفین باعث ایجاد مشکلات جدیدی شود. به همین دلیل دریافت راهنمایی و  مشاوره تخصصی از وکیل  از موارد  مهمی است که باید حتماً در برنامه کاری فردی که می خواهد اقدام به تنظیم دادخواست طلاق نماید قرار گیرد؛ دسترسی به شماره تلفن بهترین وکیل تهران را در زمینه مشاوره حقوقی تخصصی از خدمات وکیل تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی است که توصیه می شود حتماً برای دریافت راهنمایی مناسب به آن مراجعه کنید.

 

مشاوره های حقوقی تخصصی به چه نحوی ارائه می شود؟ آیا به صورت تلفنی است یا حضوری؟

خدمات تخصصی مشاوره حقوقی وکیل تلفنی به صورت حرفه ای و در 24 ساعت شبانه روز قابل دسترسی است. اعتقاد به انجام خدمات پیشگیرانه موفق شعار این گروه متخصص می باشد. مشاوره حقوقیی با توجه به شرایط موکل می تواند هم به صورت تلفنی و هم به صورت حضوری انجام شود. پس از عقد قرارداد و مشخص شدن نوع کار پاسخگویی به شما با توجه به موضوع حقوقی می تواند به هر دو صورت تلفنی و حضوری انجام شود.

 

مدت زمان مشاوره حقوقی تخصصی چقدر می باشد؟ مثلاً برای پرونده ملکی مشاوره حقوقی تخصصی چقدر زمان می برد؟

 

maximum & minimum time of legal advice

تماس فوری با وکیل و مشاور حقوقی متخصص در مشکل ما

 

مدت مشاوره حقوقی در مورد مسائل مختلف متفاوت است و با توجه به اینکه شما چه زمانی اقدام به انجام أمور حقوقی نمایید متفاوت می باشد. در حقیقت هیچ زمان حداقل یا حداکثری برای حل مسائل حقوقی نمی توانیم در نظر بگیریم. برای مثال برای پرونده های ملکی با توجه به زمان مراجعه و در اختیار داشتن مدارک قانونی و همچنین دریافت مشاوره صحیح از 6 ماه تا چند سال طول می کشد. دلیل آن هم مدت زمان قانونی است که باید برای گذر از هر مرحله طی شود. دریافت یک مشاوره تخصصی پیشگیرانه می تواند شما را در رسیدن به نتایج بهتر و کوتاه کردن زمان در انجام کارها همراهی نماید. دریافت مشاوره حقوقی تخصصی علاوه بر اقدام پیشگیرانه به شما کمک می کند تا از ضررهای مالی بشتر در امور حقوقی جلوگیری نمائید.

 

 

ارتباط فوری 24 ساعته با برترین وکلای مازندرانی

گارانتی مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی

ویژگی های یک مشاوره حقوقی غیر حضوری

برترین وکلای استان تهران

تفاوت بین وکیل پایه یک و پایه دو

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و احترام؛ همه ما به نیکی می دانیم که در حال حاضر حجم پرونده های دعوای در محاکم دادگستری بسیار بالا بوده و حتی اگر در یک مساله ساده ذینفع هم باشیم باز هم باید مدت زمان زیادی معطل بمانیم تا حکم را لازمه را از دادگاه دریافت کنیم ، از طرفی بارها و بارها پیش آمده که دعاوی زیادی در محاکم دادگستری به لحاظ داشتن ایرادات به ظاهر ساده و پیش پا افتاده از سوی قاضی پرونده رد می شوند و این یعنی از دست دادن چند ماه زمان که می تواند برای ما بسیار حیاتی باشد . قرارداد های زیادی وجود دارد که به خاطر یک ابهام ساده یا عدم رعایت اصول اولیه حقوقی توسط طرفین معامله ، بار اثباتی خود را از دست می دهند و علی رغم اینکه در این میان حقی پایمال می گردد چون بدون مشورت و همفکری با اهل فن نگاشته شده تا مدت ها دردسر ساز هستند. ما هیچ وقت حاضر نیستیم بدون مشورت پزشک لب به یک قرص بسیار کوچک بزنیم یا اگر یک استاد کار یا تعمیر کار ساده لوازم برقی توصیه ای به ما بکند تا آخر عمر آن را به خاطر می سپاریم پس چرا باید امور بسیار مهمی را که توسط متخصصین یک حوزه به ما می شود را پشت گوش بیندازیم؟ موسسه وکیل تلفنی بر اساس نیازهای کابران و تخصص وکلای خود دسته بندی گردیده و هر کدام از آنها صدها پرونده متفاوت را زیر و رو کرده اند تا به یک تجربه گرانبها دست پیدا کنند لذا بر همه ما فرض و واجب است که سخن متخصصین این موسسه را که دلسوزانه و از روی حسن نیت ارائه می شود را آویزه گوش خود قرار دهیم تا از مشکلات بعدی در امان بمانیم.
با سلام مشاوره حقوقی متخصص افرادی هستند که در رشته حقوق تحصیل کرده اند و بنا بر علاقه خود اقدام به فعالیت در بخش خاصی از امور حقوقی نموده اند. تنوع مسائل حقوقی آنقدر زیاد است که یک شخص نمی تواند در تمامی آنها به فعالیت بپردازد. البته این به معنای آن نیست که داشتن چند تخصص از توانایی فرد خارج است. بلکه به آن معنی است که افراد متخصص در هر بخش از امور حقوقی برای موفقیت بیشتر خود و موکلشان ترجیح می دهند یکی از امور حقوقی را به عنوان تخصص خود انتخاب کنند. در این صورت تمرکز بیشتری بر مسائل خواهند داشت
مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد. تفاوت مشاوره حقوقی با وکیل وکیل کسی است که روند رسیدگی به پرونده حقوقی را در دادگاه های قضایی و مراجع اداری دنبال می‌کند و دفاع کننده از حقوق موکل در مراجع قضایی می‌باشد. اما مشاور حقوقی فرد یا سازمانی می باشد که با ملاحظه شرایط و وضعیت پرونده و موقعیت موکل و با توجه به قوانین و آیین دادرسی کشور توصیه های حقوقی را به موکل ارائه می‌کند و راه روش‌هایی را برای حل و فصل موضوع نشان می دهد.
سلام و عرض ادب، مشاوره حقوقی تخصصی، مهمترین بخش موفقیت در یک کار قبل از اقدام به تلاش دریافت راهنمایی از افرادی است که در آن زمینه فعالیت می کنند. مسائل حقوقی با توجه به حساسیت بالایی که دارند از جمله مواردی می باشند که حتماً باید در مسیر انجام آنها از مشاوره تخصصی استفاده کرد؛ در یافت مشاوره تخصصی یکی از موارد مهمی است که در پرونده های حقوقی باعث موفقیت یا عدم موفقیت شخص می شود؛ مانند هر کار حرفه ای دیگری، هر بخش از مسائل حقوقی جزئیاتی دارد که تنها فرد متخصصی که در آن زمینه بارها و بارها کار کرده است می تواند به شما در حل آن کمک کند. از مزایای دیگر استفاده از مشاوره حقوقی تخصصی دریافت راهنمایی مناسب در زمان مناسب و از همه مهمتر مدیریت هزینه هایی است که در پرونده های حقوقی مشکلات زیادی برای افراد بوجود می آورد.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی