موسسه وکیل تلفنی

 • شاهرخ محمدی قلعه تکی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۴۳:۲۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • علیرضا حیدری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • ایلار انکوتی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۱:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۵:۳۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۸:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

وکیل تخصصی اثبات مالکیت

وکیل تخصصی اثبات مالکیت

یکی از بیشترین شکایاتی که در دعاوی ملکی مطرح است، دعاوی اثبات مالکیت می باشد؛ گاهی اوقات چند نفر باهم ادعای مالکیت مالی را دارند و بر سر این مساله به تفاهم نمی رسند؛ در چنین مواردی افراد باید برای اثبات ادعای خود به دادگاه مراجعه کرده و با دلیل و سند ادعای خود را ثابت کنند؛ اثبات مالکیت، امری تخصصی می باشد که استفاده از راهکار های یک وکیل تخصصی در این زمینه را ملزم می کند؛ با ما همراه باشید تا این مورد را به صورت مفصل مورد بحث قرار دهیم.

 

اورژانس وکالت تخصصی وکیل تلفنی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"حداقل افرادی که در یک دعوای اثبات مالکیت حضور دارند، دو نفر می باشند؛ فلذا طرح این دعوی و به بار نشستن آن امری طولانی و زمانبر است، اما شما این امکان را دارید تا این پروسه طولانی را با دریافت مشاوره حقوقی از وکیل متخصص اثبات مالکیت به حداقل زمان ممکن، کاهش دهید؛ در حقیقت شما می توانید با وکلای تخصصی اثبات مالکیت ما به صورت 24 ساعته مشاوره حقوقی داشته باشید و از راهکار های ارزان و تضمینی آنها، بهترین بهره وری ها را داشته باشید؛ برای اینکار تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

دعاوی اثبات مالکیت چه زمانی مطرح می شود؟

 

Professional ownership lawyer

اثبات مالکیت فوری و آنلاین 24 ساعته

 

سند رسمی مالکیت یک مال (ملک، زمین، خودرو، تجهیزات و ...) مشخص می کند که چه کسی صاحب اصلی آن ملک است و می تواند آن را مطابق با قوانین به فروش برساند و یا انتقال دهد؛ در این میان اگر فرد دیگری با مدارک و ادله ی دیگر اظهار کند که این مال متعلق به اوست؛ دعاوی اثبات مالکیت در دادگاه مطرح می شود، این دعاوی ممکن است برای افرادی که دارای سند عادی یا رسمی هستند، بیان شود.

مورد فوق ممکن است برای مالک کل خانه که اصطلاحاً صاحب شش دانگ نیز نامیده می شود، صادق است و همچنین برای مالکین اشتراکی که بخشی (دانگی) از خانه متعلق به آنهاست هم به همین منوال است؛ در این شرایط فرد می تواند برای دانگی که متعلق به اوست دعاوی اثبات مالکیت را مطرح کند؛ برای اطمینان از صحت مدارک و دعاوی خود در اثبات مالک بودن یک ملک، لازم است به مشاوره حقوقی تخصصی اثبات مالکیت بپردازید.

 

وکیل تخصصی اثبات مالکیت، چگونه مالکیت بر ملک را ثابت می نماید؟

چطور می توان ثابت کرد که یک ملک متعلق به ماست؟

در پاسخ به این سوال می توان گفت که دادگاه بر مدارکی از جمله سند، شاهدین و اماره ید را جهت اثبات این ادعا بررسی می نماید؛ سند، یکی از معتبرترین مدارکی است که مشخص می کند ملکی متعلق به شخص است؛ با این وجود گاهی اوقات افرادی با کلاهبرداری، سوءاستفاده و ... ملکی را تصاحب می کنند که در این موارد، دادگاه با شهادت شاهدین و مدارک دیگر به بررسی پرونده می پردازد.

اگر موارد فوق برای شما اتفاق افتاده با وکیل متخصص اثبات مالکیت ما تماس حاصل نمایید؛ چراکه ایشان کلید برد شما در دعوی حقوقی اثبات مالکیت می باشد.  

 

شرایط اثبات مالکیت

 

ownership proof conditions

اثبات آنلاین تملک شما بر ملک مورد نظرتان

 

اثبات مالکیت یک ملک در صورتی که سند رسمی به نام شما نیست و با سند عادی یا شواهد و مدارک دیگری قصد اثبات آن را دارید، گاهی پیچیده است و در این موارد بهتر است به مشاوره حقوقی تخصصی اثبات مالکیت بپردازید؛ اما این را بدانید که اثبات یک مالکیت به شرایط کلی زیر وابسته است:

 

سند یا وجود قرارداد کتبی یا شفاهی

 • در ادعای مالکیت یک ملک، وجود سند رسمی یا عادی (قرارداد کتبی که در دفاتر رسمی ثبت نشده است)، یکی از مدارکی است که در اثبات مالکیت به شما کمک می کند.

 

 • قرارداد شفاهی هم در این موارد قابل قبول است؛ اما باید شاهد و ادله ی محکمی برای اثبات قرارداد شفاهی ارائه دهید و اثبات این مورد کمی سخت ­تر است؛ برای اثبات مالکیت تضمینی و آنلاین 24 ساعته با مرکز مشاوره وکیل تلفنی تماس حاصل فرمایید و مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته دریافت کنید.

 

اثبات اعتبار اسناد و قرارداد ها

اعتبار مدارک و ادله ایی که برای مالکیت بیان می شود را در دادگاه باید ثابت کرد؛ این مدارک می تواند توافق رسمی، قرارداد کتبی و یا شفاهی باشد؛ اگر مالکیت از طریق نقل و انتقال یک ملک به شخص رسیده باشد، شخص شاکی باید اثبات کند که از طریق قانونی این ملک به او تعلق گرفته است و خوانده نیز باید مدارکی برای دفاع از خود ارائه دهد.

 

 • نکته: در این موارد شخصی که اثبات کند مدارک و اسناد ارائه شده توسط او دارای اعتبار است و به طور قانونی مالکیت ملک را ثابت کند؛ دادگاه رأی اثبات مالکیت را صادر می کند؛ برای بدست آوردن اطلاعات کامل در این زمینه با وکیل اثبات مالکیت آنلاین و تضمینی 24 ساعته، تماس حاصل کنید.

 

شهادت شهود

یکی از مدارکی که برای اثبات مالکیت یک ملک بررسی می شود،  شهادت شهود است؛ در مواردی که ملک متعلق به شخصی بوده است و از طرق مختلف مثل کلاهبرداری، فریب و ... به شخص دیگری انتقال داده شده است، شاکی می تواند از شهادت شهود به عنوان مدرکی برای اثبات مالکیت خود استفاده کند.

 

وکیل تخصصی اثبات مالکیت کیست؟ و چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

 

professional ownership lawyer

وکیل اثبات مالکیت آنلاین و 24 ساعته

 

قوانین در اثبات مالکیت ثابت است؛ اما پیچیدگی در برخی شرایط، تصمیم گیری و اثبات مالکیت را دشوار می کند. وکیل تخصصی اثبات مالکیت با تجربه، دانش و تسلط بر قوانین مالکیت، ثبت اسناد و شرایط ویژه یک پرونده به خوبی در حل مشکل و اثبات مالکیت ملک می تواند به شما کمک کند؛ سال ها تجربه وکیل را با کم و کاستی های این نوع مشکلات آشنا کرده است.

بنابراین پیش از ارائه دادخواست و طرح شکایت، حتما از یک وکیل تخصصی اثبات مالکیت مشاوره بگیرید؛ اورژانس وکالت آنلاین و 24 ساعته با فراهم کردن امکان مشاوره حقوقی تلفنی و تخصصی اثبات مالکیت شما را در این روند راهنمایی می کنند.

 

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل تخصصی اثبات مالکیت

 • موفقیت بیشتر در حل دعاوی اثبات مالکیت.

 

 • کاهش زمان روند کار در دادگاه.

 

 • راهنمایی های حقوقی موثر و مفید در روند پرونده.

 

روش های دریافت مشاوره ارزان و تضمینی از وکیل تخصصی اثبات مالکیت چیست؟

 

ownership proof legal advice

اثبات قطعی مالکیت به صورت آنلاین و تضمینی

 

شما می توانید به دفاتر حقوقی مراجعه کنید و حضوری مشاوره دریافت کنید؛ همچنین می توانید به صورت آنلاین و تلفنی به مشاوره بپردازید.

مشاوره حقوقی آنلاین و تخصصی اثبات مالکیت دسترسی سریع در هر زمان و مکان را برای شما فراهم می کند، کافی است با مرکز وکیل تلفنی تماس بگیرید تا در کوتاه ­ترین زمان (حداقل 5 دقیقه) بعد از واریز حق مشاوره با شما تماس برقرار می کنند. پرسش و پاسخ فوری حقوقی در زمینه دعاوی اثبات مالکیت را می توانید از وکلای پایه یک دادگستری که تخصص دارند.

وکیل نحوه و مراحل کار اثبات مالکیت را به شما توضیح خواهد داد و حتی در صورتی که مطالبه شما شامل دعاوی اثبات مالکیت قرار نمی گیرد؛ احتمالاً در زمینه دعاوی تصرف عدوانی یا مورد دیگری است که وکلای متخصص در هر زمینه ملکی در موسسه حقوقی ما به صورت 24 ساعته حضور داشته و قادر پاسخگویی می باشد.

 

اورژانس تخصصی اثبات مالکیت 24 ساعته چیست و چگونه می توان به آن دسترسی داشت؟

در صورت بروز مشکل در هر ساعتی از شبانه روز می توانید از سایت وکیل تلفنی مشاوره حقوقی دریافت کنید و این اطمینان را داشته باشید که وکلای پایه یک دادگستری در زمینه اثبات مالکیت پاسخگوی شما خواهند بود.

 

professional ownership proof lawyer available in 24 shours

اثبات ادعای مالکیت ارزان و تضمینی 24 ساعته بر ملک مورد نظر

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین در تمامی موارد حقوقی، کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

وکیل آنلاین اورژانسی

وکیل تخصصی خلع ید

مشاوره حقوقی 24 ساعته تلفنی و آنلاین در تمامی زمینه های ملکی

وکیل تخصصی ملکی

مشاوره حقوقی حضوری در تمامی شهر های ایران

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

به نظر من اثبات مالکیت فقط زمانی آسون می شه که شما مدارک محکمی رو در دست داشته باشید.

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حضوری ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین

درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی): ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670