موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

هزینه نگارش اظهارنامه

 هزینه نگارش اظهارنامه

 

نگارش اظهار نامه به هنگام، یکی از مهمترین وقایع در مشاوره های حقوقی می باشد؛ چه بسا پرونده های زیادی که بدون ارسال اظهارنامه قابلیت پیگیری را ندارند، چه بسا پرونده هایی که با ارسال اظهار نامه ایی از روی بی تدبیری، با خسارت مواجه شدند. مثلاً اگر همسایه شما پول شارژ را نداده است، شما نمی توانید مستقیم به دادگاه بروید و شکایت نمایید، می بایست ابتدا اظهارنامه بدهید و سپس شکایت نمایید.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

تعریف اظهارنامه از زبان وکیل کاربلد

اظهارنامه قضایی یا همان برگه دادخواست، سندی است که وقتی بین دو نفر مشکل حقوقی پیش می آید، قبل از اینکه به دادگاه مراجعه و از طریق مراجع قضایی اقدام کنند، آن را تنظیم می نمایند. در واقع در اظهارنامه، یک طرف قضیه، درخواست‌هایی مبنی بر احقاق حقوق خودش را بیان می ‌کند. اظهارنامه می تواند  به پیشبرد پرونده قضایی کمک کند.

 

به طور کلی اظهارنامه را می توان یک سند رسمی دارای اعتبار نیز محسوب کرد که بعدها شاکی می تواند از آن در دادگاه نیز  استفاده کند.

 

 

در چه مواردی می توان اظهارنامه داد؟

اظهارنامه های حقوقی و مالیاتی از معروف‌ترین اظهارنامه ها هستند. معمولاً برای انحلال شرکت، تمکین زوجه خیار غبن و تخریب بنا و ... می توان اظهارنامه  تنظیم کرد. مثلاً در مواد ۱۳ و ۱۴ قانون روابط موجر و مستاجر، عملاً برای عدم پرداخت اجاره بها توسط مستاجر و عدم تحویل ملک توسط موجر، موارد ارسال اظهارنامه بصورت کاملا اجباری در متن قانون تصریح شده اند.

 

 

 

هزینه اظهارنامه

 

  مدارک لازم برای نگارش اظهارنامه

بهتر است  همه مدارک هویتی و اسناد مربوطه در  هنگام نگارش اظهارنامه را داشته باشید. مشخصات افراد کاملاً باید قید شود. همه مشخصات و مدارکی که در مورد محل اقامت و ... هستند، باید پیوست شوند.  قبوض،  تصاویر اسناد و ....، جزو مدارکی هستند که برای نگارش اظهارنامه و استناد به آنها لازم و ضروری می باشند. یک وکیل با تجربه در هنگام نگارش اظهارنامه از این اطلاعات استفاده می کند. از این رو توصیه می کنیم مدارک برای نگارش اظهارنامه را به صورت کامل داشته باشید.

 

 

 هزینه نگارش اظهارنامه توسط وکیل

فرآیند نگارش اظهارنامه فرآیندی است که نشان می ‌دهد که  شما می‌خواهید مشکل به وجود آمده را پیش از مراجعه به دادگاه،  حل کنید. یا حداقل می خواهید از مزایای آن استفاده کنید. اما نکته مهم تر این است که به دلیل پیچیده بودن مسائل مربوط به نگارش یک اظهارنامه، بهتر است که این اظهارنامه توسط یک حقوقدان و وکیل تنظیم شود و از طریق سایت خدمات الکترونیکی ارسال و ثبت شود. هزینه نگارش اظهارنامه، متناسب با نوع آن ممکن است متفاوت باشد. البته شما می توانید از مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان نیز بهره مند شوید. نگارش انلاین اظهارنامه کم هزینه تر است. از طرفی نگارش فوری اظهارنامه به صورت آنلاین نیز راحت صورت می پذیرد.

 

وقتی که شما اظهارنامه ای را تنظیم می کنید و برای طرف مقابل خود می فرستید، مخاطب شما متوجه می شود که شما قصد انجام اقدامات قانونی دارید. یعنی آمادگی خود جهت انجام اقدامات قانونی را به او اطلاع می دهید. سعی کنید مطالبی که در اظهارنامه  می نویسید، جنبه تهدیدآمیز نداشته باشند. چرا که خود تهدید، ممکن است جرم شناخته شود. رعایت کامل اخلاق و نزاکت نیز در تنظیم اظهارنامه بسیار مهم است. 

 

 صریحاً در متن ماده ۱۵۶ قانون آیین دادرسی مدنی، توضیحات کامل در مورد نگارش اظهارنامه آمده است که نشان می‌دهد می توان از اظهارنامه در خیلی از موارد حقوقی، به عنوان ابزار  و یک سند حقوقی مطمئن استفاده  می شود.

 

 

 

اظهارنامه

 

 عواقب نگارش اظهارنامه بدون دانش و تجربه حقوقی

نحوه تنظیم اظهارنامه های  قضایی و مالیاتی بسیار مهم است.  شما در هنگام تنظیم این دادخواست باید علاوه بر دانش کامل حقوقی، موضوعاتی را مطرح کنید که بتوانند در خلال دادگاه  به شما کمک کند. مثلاً شما نباید از جملات پر ابهام استفاده کنید. شروط و مدارک لازم را به اظهارنامه پیوست کنید. حتما در بیانات اظهار شده خود دقت کافی داشته باشید. چرا که ممکن است که از آن سوء استفاده شود. هر گونه تهدید فرد در اظهارنامه ممنوع است و این کار  ممکن است به ضرر خود تنظیم کننده اظهارنامه باشد.

 

اگر دانش کافی در مورد نوشتن اظهارنامه را ندارید، بهترین کار مشاوره حقوقی با وکیل است. موسسه موسسه حقوقی وکیل تلفنی یکی از بهترین و معتبرترین موسسه ها در حوزه تنظیم  و نگارش اظهارنامه های قضایی و مالیاتی است. متخصصین ما با سالها تجربه و دانش کافی در این زمینه، می ‌توانند به سریعترین شکل ممکن و از طریق مشاوره حقوقی تلفنی، اظهارنامه های قضایی شما را تنظیم کنند. همانطور که می دانید امروزه از طریق سایت خدمات الکترونیکی قضایی می توانید اظهارنامه را ثبت کنید.

 

 

 

 

نکته بسیار مهمی که قبل از ثبت و تنظیم اظهارنامه قضایی باید به آن توجه کنید این است که هر مطلبی که در برگه اظهارنامه می نویسید، اقرار محسوب می شود. همانطور که می دانید یکی از ادله اثبات ادعا، اقرار است. لذا ممکن است که از واژگانی استفاده کنید که بر علیه خودتان استفاده شوند. به همین دلیل تا آنجا که ممکن است باید در هنگام نوشتن اظهارنامه، از یک وکیل با دانش و باتجربه مشاوره بگیرید. بارها پیش آمده که افراد بدون دانش و تجربه حقوقی، اظهارنامه ای را نوشته اند که در آن، به واسطه اقرار و تهدید، خودشان در مظان اتهام قرار گرفته اند.

 

  چگونگی کاهش هزینه نگارش اظهارنامه

برای کاهش هزینه نگارش اظهارنامه بهتر است که از نگارش اظهارنامه به صورت آنلاین با همراهی یک وکیل استفاده کنید. چرا که در این صورت نیازی به هزینه مشاوره حضوری نیست و به مراتب هزینه آن پایین تر است.

 

 

 

هزینه مطالعه پرونده
نگارش لایحه
نگارش دادخواست تجدید نظر 
نگارش شکوائیه 
نگارش انواع دادخواست 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

میشه هزینه تنظیم یک اظهار نام رو بفرمایید ممنون
سلام مطلب نگارش شده مطلب بسیار مفیدی بوده چه آنکه کاربران با کمترین هزینه می توانند نگارش اظهارنامه انجام دهند اینحانب فریبرز ذوادفقاری با کد وکالت ۱۵۲۱۴ آماده نگارش اظهارنامه کاربران گرامی هستم
سلام اظهارنامه بهترین طریقه مطلع کردن طرف ما از خواسته هایی است که از وی داریم.در بسیاری از مواقع فرستادن اظهارنامه یکی از لوازم رسیدن به حقی است که آن را مطالبه می کنیم به عنوان نمونه بر اساس ماده ۵۲۲ قانون آیین دادرسی مدنی مطالبه خسارت تاخیر تادیه وابسته است به مطالبه طلب که البته بهترین روش مطالبه ارسال اظهارنامه مطالبه طلب برای مدیون است
با سلام ودرود. اظهارنامه یکی از طرقی است که شما می توانید به طور رسمی طلبی را مطالبه نمائید یا از این طریق به طرف مقابلتان اخطار بدهید یا موضوعی را ابلاغ نمائید . بسیاری از موضوعاتی که با مشاور حقوقی مطرح می شود در نهایت با پیشنهاد مشاور منتج به نگارش و ابلاغ اظهارنامه به طرف مقابل میشود و از این طریق قبل از طرح دعوا و یا مراحل پیچیده قضایی معمولا طرف مقابل پاسخ داده و موضوع حل و فصل می شود. توصیه می شود در این زمینه حتما با مشاورین و وکلای موسسه وکیل تلفنی مشورت نمائید.
اظهارنامه یکی از طرق قانونی مطالبات رسمی در موارد زیادی می باشد که پیش شرط دعوای حقوقی و گاهی کیفری ارسال اظهارنامه برای مخاطب است برای نگارش اظهارنامه به عنوان عضوی از موسسه وکیل تلفنی در خدمت کاربران عزیز هستم وکیل جمشیدی کد ۳۰۴۷۴
سلام به نظر قابل دسترس ترین و بهترین قیمتها رو موسسه خوب وکیل تلفنی ارئه میدع پیروز باشید
وای خدا خیرتون بده. انشاالله پر قدرت ادامه بدین. خدا به همتون تن سالم و فکر و ذهن فعال و پویا بده و حفظتون کنه. وکیلتون به من گفتند که قبل از اینکه بری دادگاه ی اظهارنامه برای طرف مقابلت میدیم.باورم نمیشه شریکم که تو این مدت اصلا جوابمو نمیداد پاسخ اظهارنامه رو داد باالاخره پیداش شد.ممنونم از راهنماییتون
وای خدا خیرتون بده. انشاالله پر قدرت ادامه بدین. خدا به همتون تن سالم و فکر و ذهن فعال و پویا بده و حفظتون کنه. وکیلتون به من گفتند که قبل از اینکه بری دادگاه ی اظهارنامه برای طرف مقابلت میدیم.باورم نمیشه شریکم که تو این مدت اصلا جوابمو نمیداد پاسخ اظهارنامه رو داد باالاخره پیداش شد.ممنونم از راهنماییتون
هزینه های نگارش در سایت پایین تر از بیرون هست ممنون از اطلاع رسانی شما
با سلام و خسته نباشید من جهت نگارش دادخواست الزام به تمکین تماس گرفتم و با اینکه ساعت اداری گذشته بود خیلی سریع کار من انجام شد و تمام سوالات منو به خوبی جواب دادند. از تیم جوان و با انگیزه وکیل تلفنی بسیار سپاسگزارم موفق باشید
ضمن عرض سلام و احترام خدمت همه دوستان و همكاران گرامي در خصوص ارسال اظهارنامه به ماده ١٥٦ قانون آيين دادرسي مدني در كليه موارد نياز به اظهارنامه و به ماده ١٠ مكرر قانون تملك آپارتمانها در مورد شارژ بها واحد ها قابليت استقاده و كاربردي را دارا است كه در نهايت پس از گذشت مهلت اعطا شده در اظهارنامه و عدم انجام موضوع اظهارنامه توسط مخاطب از طريق مراجع ثبتي يا قضايي ذي صلاح حسب مورد قابليت پيگيري دارد موفق باشيد
دوستان اظهارنامه یک سند مثبت مطالبه یا اعلام هر نکته ی مهمی است که میتواند در رای قاضی برای دعاوی احتمالی بعدی موثر باشد مثلا اگر شما استعفای خود را از این طریق از یک ماه قبل اعلام کنید کارفرما دیگر نمیتواند ادعای ترک کار ناگهانی کند
با سلام خدمت کاربران محترم.در ماده ۱۵۶ قانون آئین دادرسی مدنی عنوانی داریم مبنی بر اظهارنامه که در بردارنده این موضوع هست که خر شخصی که طلب یا خواسته ای از دیگری دارد ابتدا باید اخطار و ابلاغی به دیگری نماید و بعد در صورت عدم پاسخ مشخصی می تواند دادخواست مطالبه و یا انجام تعهد را بدهد البته با قید مهلت باید اظهارنامه را فرستاد بنابراین اظهارنامه در برخی از دعاوی مقدمه مهمی است پس باید دقت نمود که نگارش آن به حقوق خود خواهان لطمه ای نزند.موفق باشید.مسیح آقاداودی وکیل موسسه کد ۲۰۵۵۴
بسیار خوب

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی