موسسه وکیل تلفنی

  • عادل پوردرانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۴۹:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۴
  • فاطمه علیجانی فاطمه علیجانی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۳۷:۴۴ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۴
  • زهرا رهبرنیا گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۸:۱:۵۱ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۴
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۵:۱۲ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
  • آراسپ کاظمیان آراسپ کاظمیان گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۳:۲۸ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
  • Mahdi Haghshenas Mahdi Haghshenas گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۴:۴۶ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
  • محمد عسگری محمد عسگری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۳۶:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
  • فرشید موبد فرشید موبد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۲۲:۴۹ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
  • وکیل الهه جمشیدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۳۴:۵۱ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
انجمن وکیل تلفنی

اعاده دادرسی در دعوی ثبتی-ملکی

اعاده دادرسی در دعوی ثبتی-ملکی

اعاده دادرسی در دعاوی حقوقی  به این معنا می باشد که یکی از طرفین دعوا پس از صدور حکم قطعی پرونده نسبت به درخواست رسیدگی مجدد به دعوای حقوقی اقدام می کنند و درخواست می کند که پرونده مجددا بازگشایی و رسیدگی شود؛ یکی از آن دسته پرونده‌هایی که معمولاً دعاوی آن امکان اعاده دادرسی دارند، دعاوی ثبتی و ملکی هستند که تصمیم داریم تا در ادامه مطلب به شرح و بسط تخصصی این امر پرداخته و بهترین روش انجام آن را به شما توصیه کنیم؛ اما قبل از آن، مشاوره ویدئوی زیر را اکیداً به شما توصیه می کنیم.

 

توصیات بانوی وکیل ما در خصوص یکی از دعاوی رایج ملکی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

هوشیار باشید؛ چراکه امکان وجود خطا در صدور حکم قطعی برای پرونده های ثبتی و ملکی زیاد است، اعاده دادرسی در دعوی ثبتی-ملکی حجم بیشتری را در دادگاه ها از آن خود کرده است؛ از این رو بهتر است که قبل از اقامه این دعوی حتماً از یک وکیل متخصص دعاوی ثبتی-ملکی مشاوره دریافت نمایید و به اصطلاح دست پر اقدام به اعاده دادرسی نمایید؛ به عبارت دیگر، اعاده دادرسی همانند آخرین فشنگ در خشاب شماست، با سهل انگاری آن را هدر ندهید و با دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی 24 ساعته با وکیل متخصص ما شما خواهید دانست که باید چه کنید و از کجا شروع کنید؛ برای اطلاع از شرایط دریافت فوری این مشاوره، تنها کافیست که تصویرک زیر را لمس کنید.

 

telephone legal advice button

 

تشریفات رسیدگی در اعاده دادرسی ثبتی-ملکی؟

 

Retrial ceremonies

وکیل آنلاین اعاده دادرسی ثبت و ملکی 24 ساعته

 

برای انجام اعمال به دادرسی در دعوی ثبتی-ملکی باید یک سری تشریفات قانونی انجام شود؛ اولین نکته ای که در مورد تشریفات قانونی اعاده دادرسی می تواند خدمت شما توضیح دهیم مهلت انجام درخواست برای اعاده دادرسی است ...

برای افرادی که در داخل کشور مسکونی حداکثر ۲۰ روز پس از تاریخ ابلاغ حکم برای اعاده دادرسی فرصت وجود دارد و برای افرادی که در خارج از کشور ما زندگی می کنند حداکثر دو ماه فرصت برای این کار وجود دارد؛ اعاده دادرسی باید توسط محکوم علیه ثبت شود و در روند اعاده دادرسی هم هر کدام از طرفین می توانند تا حداکثر دو نفر وکیل انتخاب کنند؛ اصلی که متقاضی باید آن را به صورت مستقل ارائه کند باید نام، نام خانوادگی و محل اقامت درخواست کننده و همچنین طرف مقابل او در دادخواست مشخص شده باشد؛ از طرف دیگری باید تمامی مشخصات حکم مورد درخواست اعاده دادرسی و مشخصات دادگاه صادر کننده حکم هم در دادخواست مشخص شده باشد؛ این دادخواست باید دادگاهی که قبلا حکم را مورد بررسی قرار داده ارسال شود و همان دادگاه صلاحیت رسیدگی به درخواست را دارد.

 

توجه: برای اینکه راحت تر بتوانید مراحل و تشریفات قانونی این کار را طی کنید پیشنهاد می کنیم از مشاوره حقوقی تلفنی موجود در وب سایت وکیل تلفنی استفاده کنید.

 

درخواست اعاده دادرسی به استناد سند مکتوم

 

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته از سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.