موسسه وکیل تلفنی

  • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • بهرام چهرازی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۶:۴۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۷
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

اعاده دادرسی در دعوی ثبتی-ملکی

اعاده دادرسی در دعوی ثبتی-ملکی

اعاده دادرسی در دعاوی حقوقی  به این معنا می باشد که یکی از طرفین دعوا پس از صدور حکم قطعی پرونده نسبت به درخواست رسیدگی مجدد به دعوای حقوقی اقدام می کنند و درخواست می کند که پرونده مجددا بازگشایی و رسیدگی شود؛ یکی از آن دسته پرونده‌هایی که معمولاً دعاوی آن امکان اعاده دادرسی دارند، دعاوی ثبتی و ملکی هستند که تصمیم داریم تا در ادامه مطلب به شرح و بسط تخصصی این امر پرداخته و بهترین روش انجام آن را به شما توصیه کنیم

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

 

تشریفات رسیدگی در اعاده دادرسی ثبتی-ملکی؟

 

Retrial ceremonies

وکیل آنلاین اعاده دادرسی ثبت و ملکی 24 ساعته

 

برای انجام اعمال به دادرسی در دعوی ثبتی-ملکی باید یک سری تشریفات قانونی انجام شود؛ اولین نکته ای که در مورد تشریفات قانونی اعاده دادرسی می تواند خدمت شما توضیح دهیم مهلت انجام درخواست برای اعاده دادرسی است ...

برای افرادی که در داخل کشور مسکونی حداکثر ۲۰ روز پس از تاریخ ابلاغ حکم برای اعاده دادرسی فرصت وجود دارد و برای افرادی که در خارج از کشور ما زندگی می کنند حداکثر دو ماه فرصت برای این کار وجود دارد؛ اعاده دادرسی باید توسط محکوم علیه ثبت شود و در روند اعاده دادرسی هم هر کدام از طرفین می توانند تا حداکثر دو نفر وکیل انتخاب کنند؛ اصلی که متقاضی باید آن را به صورت مستقل ارائه کند باید نام، نام خانوادگی و محل اقامت درخواست کننده و همچنین طرف مقابل او در دادخواست مشخص شده باشد؛ از طرف دیگری باید تمامی مشخصات حکم مورد درخواست اعاده دادرسی و مشخصات دادگاه صادر کننده حکم هم در دادخواست مشخص شده باشد؛ این دادخواست باید دادگاهی که قبلا حکم را مورد بررسی قرار داده ارسال شود و همان دادگاه صلاحیت رسیدگی به درخواست را دارد.

 

توجه: برای اینکه راحت تر بتوانید مراحل و تشریفات قانونی این کار را طی کنید پیشنهاد می کنیم از مشاوره حقوقی تلفنی موجود در وب سایت وکیل تلفنی استفاده کنید.

 

درخواست اعاده دادرسی به استناد سند مکتوم

 

در اعاده دادرسی در دعوی ثبتی-ملکی نوعی درخواست وجود دارد که به آن درخواست اعاده دادرسی به استناد سند مکتوم گفته می شود؛ در مورد اینکه سند مکتوم چیست اختلافات بسیاری در میان قضات و وکلای قوه قضاییه وجود دارد، اما مطابق با بند ۷ ماده ۴۲۶ قانون آیین دادرسی مدنی، اسناد و مدارکی که دلیل حقانیت درخواست‌ کننده اعاده دادرسی را به اثبات برساند ثابت شود که اسناد و مدارک یاد شده در جریان دادرسی مکتوم بوده و در اختیار متقاضی نبوده‌اند، دادگاه می تواند با استناد به آن ها درخواست اعاده دادرسی دعوی ثبتی- ملکی را ثبت نماید.

در واقع طبق این بند می توان گفت سند مکتوم به سند گفته می شود که در هنگام صدور رای قطعی وجود داشته اما در دسترس ذینفع نبوده است؛ اما به هر حال برای اینکه در مورد درخواست سند مکتوم اطلاعات بیشتری به دست بیاوری پیشنهاد می کنیم از مشاوره حقوقی و به ویژه مشاوره حقوقی آنلاین مجموعه ما در این زمینه مشورت بگیرید؛ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با اداره ثبت اسناد و املاک هم ارتباط برقرار کنید و از آن ها در این زمینه پرس و جو کنید.

 

شرایط و نحوه انجام اعاده دادرسی در دعوی ثبتی

 

Conditions of Doing Retrial

مشاوره اعاده دارسی با وکیل ثبتی-ملکی 24 ساعته

 

شرایط اعاده دادرسی در دعوی ثبتی-ملکی موارد مختلفی را شامل می‌شود که به برخی از آنها اشاره می کنیم؛ اولین موردی که به عنوان یکی از شرایط انجام اعاده دادرسی شناخته می شود این است که موضوع حکم مورد ادعای خواهان نبوده باشد؛ یعنی مثلاً شاکی از دادگاه صدور حکم تخلیه خانه را خواسته باشد، اما دادگاه علاوه بر حکم تخلیه حکم به پرداخت اجرت المثل هم کرده باشد. از در شرایطی که می‌توان بر اساس آن نسبت به اعاده دادرسی اقدام کرد این است که در مفاد حکم ازاد وجود داشته باشد.

شرط دیگری که برای اعاده دادرسی در دادگاه وجود دارد و می توانیم به آن اشاره کنیم این است که طرف پیروز برای رسیدن به پیروزی در پرونده از حیله و تقلب استفاده کرده باشد و این مورد برای دادگاه محرز شود؛ همچنین در صورتی که دادگاه بر اساس حکمی را صادر کند و این حکم بر اساس صندلی باشد که پس از صادر شدن حکم مشخص شود آن سند جعلی بوده است دادخواست اعاده دادرسی مورد بررسی قرار می گیرد؛ برای رسیدگی به اعاده دادرسی نیز پس از بررسی دادخواست موضوع اعاده را صورتجلسه کرده و بر همین اساس قرار قبول یا رد دادخواست را صادر می کند و آن را به طرفین دعوا ابلاغ می نماید به آنها را در جریان می گذارد.

 

احکام قطعیت یافته قابل اعاده دادرسی

 

درخواست مشاوره فوری با وکیل

 

بر اساس ماده ۴۳۲ قانون آیین دادرسی مدنی کشور ما، مراجعی که می تواند صلاحیت دارد نسبت به رسیدگی به درخواست اعاده دادرسی اقدام کند، همان دادگاهی است که حکم قطعی را در مورد پرونده صادر کرده است؛ همچنین اگر تقاضای اعاده دادرسی به استناد ماده ۱۸ اصلاحی قانون تشکیل دادگاه های عمومی و انقلاب باشد، مرجع دریافت درخواست اعاده دادرسی چند مورد هستند که در ادامه خدمت و معرفی می‌کنیم.

اولین مرجعی که متقاضیان و معترضان احکام قطعیت یافته مرحله بدوی و تجدیدنظر هر استان می توانند به عنوان خلاف بین شهر به آن مراجعه کنند دادگستری استان خودشان است؛ همچنین متقاضیان معترضان نسبت به احکام قطعیت یافته می تواند در دیوان عالی کشور و شعب تشخیص آن به عنوان خلاف بین شهر برای تحویل درخواست و مدارک خود به دادستانی کل کشور هم مراجعه کنند؛ در مورد پرونده هایی که در سازمان قضایی نیروهای مسلح هم در این زمینه وجود دارد برای تحویل درخواست و مدارک افراد باید به نمایندگان حوزه نظارت قضایی در سازمان قضایی نیروهای مسلح استان خودشان مراجعه نمایند.

 

درخواست اعاده دادرسی در مورد تداخل پلاک ثبتی

 

request of retrial about registration plaque

اعاده دادرسی آنلاین ثبتی ملکی فوری با وکیل تلفنی

 

یکی از شایع ترین دادخواست ها در زمینه اعاده دادرسی، اعاده دادرسی در دعوی ثبتی-ملکی است؛ با توجه به اینکه در این زمینه اختلاف نظر بین وکلا و حقوقدانان بسیار زیاد است و این درخواست موارد مختلفی را شامل می شود، پیشنهاد می کنیم برای رفع مشکل تان در این زمینه به وکیل آنلاین که در مجموعه وکیل تلفنی و عدل ایران وجود دارد مراجعه کنید و از آن ها مشورت بگیرید؛ همچنین شما می توانید از قسمت پرسش و پاسخ فوری حقوقی در مجموعه وکیل تلفنی نسبت به رفع مشکلات خودتان در این زمینه اقدام کنید؛ اگر هم مشکل شما فوری نیاز به راه حل دارد می توانید از قسمت مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته که در مجموعه وکیل تلفنی برای شما آماده شده است استفاده ببرید.

 

 

 

وکیل آنلاین عقد مزارعه فوری و تضمینی

مشاوره حقوقی با وکیل دعاوی آپارتمان ها

مشکلات حقوقی ضمانت وام مسکن

همه چیز در خصوص دستور موقت

نکات قابل توجه در پش فروش و پیش خرید آپارتمان ها

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های  حقوقی

وکیل حامی مستأجران

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام. اعاده دادرسی در دعاوی ملیک و ثبتی بدین گونه است که اولا باید یکی از شرایط 7 گانه ماده 426 ق.ا.د.م را داشته باشد. بعنوان مثال وقتی خواهان یا خوانده دعوا مستند به سندی که در جریان دادرسی نزد او نبوده و الا در اختیار دارد می تواند درخواست اعاده دادرسی نماید و با قبول دادگاه در خصوص موضوع به آن در دادگاه مجدد رسیدگی می شود.
بسمه تعالی_عرض سلام و درود خدمت شما.مطالب ثبتی جزو مطالب خیلی کاربردی و مفیدی میباشند.تشکر میکنم از زحمات شما
با سلام خدمت کاربران گرامی.وقتی حکمی قطعی شد در حقیقت تمامی مراحل بدوی و تجدیدنظر را سپری کرده است و حکم قطعی هم لازم الاجرا است و باید اجرا شود بنابراین اینکه بدانیم چه اقدامی شود تا این حکمی که به نظر غیر عادلانه است نقض شود باید با طرق فوق العاده شکایت از آرا را بدانیم.همه افراد جامعه اطلاعاتی در این خصوص ندارند جز اینکه باید با یک وکیل دادگستری مشاوره نما یند.موفق باشید.مسیح آقاداودی.
واقعا ازین که با شما مشاوره گرفتم راضی هستم با شرایط حاضر کرونایی از مشاوره با وکلای خوبتون استفاده کردیم هم کیفیت بالایی داره و با آگاهی بخشی که که ما میده حس آرامش پیدا کردیم امیدوارم همیشه سلامت باشین و خدا اجرتون بده که شب و روزتون بر قراری عدالت هست زنده باشین ❤❤❤
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم آورده است‌.
سلام من خواستم تجربه خودم با وکیل تلفنی رو در اختیار سایر کاربران قرار بدم. بعضی وقتا به قدری آدم نگرانه که روز و ساعت رو درنظر نمیگیره. من جمعه شب ساعت ۱۲ شب بود که به جهت اتفاقی که پیش اومد نیاز به راهنمایی وکیل پیدا کردم. فکر نمیکردم جایی باشه که منو اون موقع راهنمایی کنه اما بسیار عجیب بود که با اولین درخواست کمتر از ۱۰دقیقه مشاور با من تماس گرفت و کاملا منو راهنمایی کرد. خواستم از مدیریت موسسه خوب وکیل تلفنی تشکر کنم
سلام. وقت بخیر. درخواست اعاده دادرسی من رو وکلای شما نگارش نمودند. تشکر از وقتی که گذاشتین. ممنونم واقعا. این ملک ورثه ای هست. و خواهرانم دارند حق من رو میخورند
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی موضوع اعاده دادرسی از موارد بسیار مهم در دعاوی حقوقی می باشد وزمانی که حکم قطعی گردیده است وهیچ گونه راهی جهت جلوگیری از اجرای رای وجود ندارد می توان به استناد کشف دلیل جدید در پرونده مثلا کشف جعلی بودن اسناد ومدارک ارائه شده از سوی خواهان درخواست جلوگیری از اجرای رای ورسیدگی مجدد را نمود اینجانب فریبرز ذوالفقاری آماده ارائه مشاوره تخصصی در این زمینه هستم
با سلام و تشکر. واقعا ممنون از زحماتی که در این موسسه متقبل میشید. هم مطالب درج شده واقعا کمک میکنه به افزایش آگاهی و اطلاعات حقوقی مردم و هم اینکه به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن میشه با وکلای این موسسه ارتباط گرفت
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
سلام . واقعا انتشار مطالب متنوع روزانه شما خیلی به ما کمک میکنه و من هر روز صبح سعی میکنم از مطالبتون استفاده کنم. مرسی
با عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما وکلای سایت وکیل تلفنی که با گذاشتن مطالب حقوقی در سایت به هموطنان خود یاری می رسانید یادمان باشد که در هر زمینه ای از مشکلات و مسائل حقوقی باشیم ونیاز به مشاوره داشتیم به راحتی می توانیم تنها با یک تماس از مشاوران ووکلای انجمن وکیل تلفنی راهنمایی بگیریم به صورت تلفنی و فوری وبا هزینه ی کمتر
دوستان به خیلی از شما تابه حال پیشنهاد اقدام در این خصوص داده میشه ولی توسط شما از این جهت رد میشه که به اشتباه فکر میکنید چون از زمان صدور رای خیلی زمان گذشته دیگه نمیتونید اعاده دادرسی کنید در حالی که مرور زمان در اعاده دادرسی از زمان حدوث شرایط اعاده دادرسی محاسبه میشه نه از زمان صدور رای
من یکسری مدارک جدیدی دیشب پیدا کردم که نیمه شب با موسسه وکیل تلفنی تماس گرفتم و به وکیل متخصص زیر پنج دقیقه وصل شدم و راهنمایی لازم در خصوص اعاده دادرسی ملکی گرفتم
سلام وقت بخیر نهایت سپاس را دارم از موسسه وکیل تلفنی بابت نگارش اعاده دادرسی در دعوی ملکی ممنون از شما
درود چند روز پیش مهلت انجام درخواست دادرسی پرونده بنده رو به اتمام بود و من بخاطر مشغله زیاد متاسفانه به کل فراموش کرده بودم و ساعت 12 شب متوجه شدم که فردا روز آخر مهلتم هست خداروشکر از طریق موسسه وکیل تلفنی تونستم با یکی از وکلای دادگستری متخصص در این زمینه صحبت کنم که کمک بسیار زیادی بهم کردند. ممنونم

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی