موسسه وکیل تلفنی

 • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • بهرام چهرازی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۶:۴۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۷
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

وکیل امور قرارداد ها

وکیل امور قرارداد‌ها

تنظیم قرارداد یکی از راه‌های بسیار مناسب برای ایجاد تعهد میان اشخاص حقیقی و حقوقی می‌باشد؛ معمولاً از قرارداد‌ها به عنوان یکی از ادله‌ی اثباتی به حساب می‌آیند که می‌توان با استناد بر آن‌ها به روند حقوقی پرونده‌ها سرعت داد؛ همه‌ی قرارداد‌ها دارای چارچوب قانونی خاصی می‌باشند که باید آن‌ها را رعایت کرد تا قرارداد مذکور دارای اعتبار قانونی گردد؛ حال وکیل امور قرارداد‌ها شخصی می ‌باشد که از تمامی نکات فنی حقوقی قرارداد‌های مختلف اطلاع دارد و افراد می‌ توانند برای تنظیم انواع قرارداد ها از راهنمایی های ایشان بهره بگیرند؛ حال قبل از اینکه به ما افتخار دهید و ما را تا ادامه این مطلب همراهی نمایید، مشاهده ویدئوی یک دقیقه ای زیر را به شما توصیه می نماییم.

 

پاسخ فوری و آنلاین به سوالات حقوقی قراردادها (توصیات خانم وکیل ما در این مورد)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

وکیل امور قرارداد‌ها چگونه از بروز مشکلات آتی در خصوص قرارداد‌ها جلوگیری می‌کند؟

 

evaluating the contract by contract lawyer

ارتباط فوری با وکیل ارزان و آنلاین امور قراردادها

 

هنگامی که در مورد وکیل امور قرارداد‌ها صحبت می‌کنیم، مسلماً یکی از مهم‌ترین چالش ذهنی که برای افراد ایجاد می‌شود آن است که چگونه یک وکیل می‌تواند از بروز مشکلات حقوقی در آینده جلوگیری کند؟ ...

 • در پاسخ به این سوال باید گفت که وکیل متخصص امور قرارداد‌ها از تمامی مفاد قانونی مربوط به انعقاد قرارداد‌ها آشنایی دارد و به خوبی می‌داند که چارچوب استاندارد و حقوقی تنظیم یک قرارداد به چه نحو است؛ به همین خاطر هم تمام اطلاعات لازم را در اختیار طرفین قرارداد نیز قرار می‌دهد تا آنان نیز با در اختیار داشتن اطلاعات کافی اقدام به پذیرش تمامی تعهداتی که در قرارداد ذکر می ‌گردد، کنند.

توجه: آگاهی داشتن به موارد فوق، باعث می ‌شود تا آن‌ها در اینده نسبت به مفاد قرارداد، اعتراض نداشته باشند و از طرح بسیاری از دعاوی حقوقی جلوگیری شود؛ از طرفی دیگر، وکیل امور قرارداد‌ها بعد از اقامه‌ی دعوی توسط هر یک از طرفین نیز می‌تواند برای احقاق حقوق افراد با استفاده از روش‌ها قانونی دست به کار شود.

اگر شما جز آن دسته از کسانی هستید که دچار مشکلات حقوقی مربوط به قرارداد‌ها شده‌اید و خسارات مالی مختلفی به شما وارد شده است، می ‌توانید به راحتی با کمک تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی برای احقاق حقوقتان اقدام نمایید.

 

ارتباط ۲۴ ساعته با وکیل امور قرارداد‌ها از طریق وکیل تلفنی؟

 

امروزه اورژانس تخصصی امور قرارداد ‌ها با در نظر گرفتن نیاز اساسی مردم به وکلای مجرب و حرفه‌ای، این امکان را برای همه‌ی مردم کشور فراهم کرده است تا در هر زمان و مکانی که هستند به راحتی با وکیل امور قرارداد‌ها ارتباط برقرار کنند.

لازم به ذکر است که هیچ محدودیت سنی و جنسی برای استفاده از خدمات مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین وجود ندارد؛ شما می‌توانید به راحتی در هر ساعتی از شبانه روز با پرداخت کمترین هزینه از مزایای مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته استفاده کنید.

 

بررسی آنلاین مفاد قرارداد‌ها توسط وکیل درست در لحظات قبل از امضای نهایی، چه مزایایی دارد؟

 

online evaluating the contract by lawyer

مشاوره فوری و ارزان با وکیل 24 ساعته امور قرارداد ها

 

توجه: هنگامی که شما از شرح وظایف و تعهداتی که قرار است بر عهده شما گذاشته شود، آگاهی داشته باشید بسیار راحت ‌تر می‌توانید آن را قبول یا رد کنید.

 

امروزه انعقاد قرارداد‌ها نیز مانند بسیاری دیگر از چالش‌های حقوقی دارای چارچوب قانونی خاصی می‌ باشند که در صورت عدم رعایت آن‌ها، ممکن است افراد دچار خسارات مالی بسیار شدیدی شوند؛ گاهی این خسارات مالی به حدی زیاد می‌باشد که افراد توانایی پرداخت آن را ندارند و همین موضوع باعث می ‌شود تا در مضیقه و حتی مرز ورشکستگی نزول کنند.

عموم مردم می‌توانند در هنگام امضای قرارداد به راحتی با وکیل امور قرارداد‌ها ارتباط برقرار کنند تا این فرد متخصص در سریعترین زمان ممکن مفاد قرارداد را از لحاظ حقوقی مورد بررسی قرار دهد، معمولاً با استفاده از این روش کم هزینه از بوجود آمدن بسیاری از چالش‌های حقوقی برای طرفین قرارداد جلوگیری می‌شود.

 

وکیل امور قرارداد‌ها باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

در حالت کلی وکیل قرارداد‌ها باید دارای تمام ویژگی‌های زیر باشد:

 1. دارای تجربه کافی در زمینه حل و فصل پرونده‌های حقوقی مربوط به قرارداد‌های حقوقی مختلف باشد.

 

 1. از تمامی مفاد قانونی و قواعد حقوقی مربوط به انعقاد قرارداد‌های مختلف آگاهی داشته باشد.

 

 1. دارای فن بیان مناسب و توانایی مذاکره حقوقی باشد.

 

 1. توانایی لایحه ‌نویسی و استفاده از ادله‌ی اثبات متناسب با موضوع پرونده جز دیگر توانایی‌های وکیل امور قرارداد‌ها می ‌باشد.

 

 1. توانایی ارائه‌ی مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی به عموم مردم را داشته باشد.

 

خدمات امور قرارداد‌ها در وکیل تلفنی چقدر معتبر است و چه هزینه ‌ای دارد؟

 

Contract affairs in vakiltel

تماس فوری با برترین وکیل دعاوی قراردادها

 

تمامی متخصصان و مشاوران حقوقی که در تیم بزرگ وکیل تلفنی فعالیت می‌کنند دارای تحصیلات و تخصص حقوقی می‌باشد و سال‌ها در زمینه حل و فصل پرونده‌های حقوقی مختلف فعالیت کرده اند؛ به همین خاطر نیز شما می‌توانید با خیال راحت از طریق پرسش و پاسخ فوری حقوقی، آگاهی لازم را در مورد راه حل‌های قانونی مربوط به پرونده خود بدست‌آورید.

این امکان برای شما وجود دارد که رزومه کاری وکیل مورد نظر خود را در سایت وکیل تلفنی ببینید تا خیالتان از بابت میزان اعتبار فرد متخصص راحت باشد، هزینه مشاوره حقوقی با وکیل امور قرارداد‌ها به نوع پرونده و موضوع آن بستگی دارد.

 

لب کلام

 • در حالت کلی نمی‌توان انتظار داشت که هزینه مشاوره در تمامی موارد یکسان باشد؛ اما بهتر است نگرانی را کنار بگذارید و خیالتان از بابت اجرت وکیل راحت باشد، چراکه وکیل تلفنی برای تمامی خدمات حقوق خود، ضمانت قیمت و کیفیت را لحاظ کرده است و به یقین شما ارزان ترین مشاوره تلفنی با حرفه ای ترین وکلای متخصص به امور قرارداد ها در سطح کشور را تجربه خواهید کرد.

 

 

سوالات حقوقی قرارداد ها

وکیل متخصص قراردادها

آموزش  انعقاد عقد قرض

آموزش انعقاد عقد صلح

آموزش نگارش عقد جعاله

بررسی هدیه دادن یک مال (قانون هبه)

نگارش فوری انواع دادخواست های ملکی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، نگارش و تنظیم یک قرارداد حقوقی و متناسب با روابط مالی طرفين در واقع علاج قبل از واقعه یا پیگیری قبل از درمان میباشد بنابراین‌ با یک مشاوره کم هزینه میتوانید از بروز مشکلات آتی جلوگیری بعمل آوردید خود قراردادها انواعی دارد از قبیل معین و نامعین لازم یا جایز پس قالب مناسب را انتخاب نموده و با امضا آن در دعوی احتمالی آینده پیروز خواهید گردید
با سلام و عرض ادب، امروزه انعقاد قرارداد‌ها نیز مانند بسیاری دیگر از چالش‌های حقوقی دارای چارچوب قانونی خاصی می‌ باشند که در صورت عدم رعایت آن‌ها، ممکن است افراد دچار خسارات مالی بسیار شدیدی شوند؛ گاهی این خسارات مالی به حدی زیاد می‌باشد که افراد توانایی پرداخت آن را ندارند و همین موضوع باعث می ‌شود تا در مضیقه و حتی مرز ورشکستگی نزول کنند.عموم مردم می‌توانند در هنگام امضای قرارداد به راحتی با وکیل امور قرارداد‌ها ارتباط برقرار کنند تا این فرد متخصص در سریعترین زمان ممکن مفاد قرارداد را از لحاظ حقوقی مورد بررسی قرار دهد، معمولاً با استفاده از این روش کم هزینه از بوجود آمدن بسیاری از چالش‌های حقوقی برای طرفین قرارداد جلوگیری می‌شود.
با سلام خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط خاص و مشکل ساز بیماری به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه بسیار مناسبی که نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
سلام خسته نباشید متاسفانه هنوز اهمیت مشاوره حقوقی قبل از انجام هرکاری و عقد هرقراردادی برای عموم مردم روشن نشده است. من به دلیل همین ناآگاهی در عقد قرارداد اجاره درگیر مشکلاتی شدم که در مرحله رسیدگی در دادگاه از طریق یکی از دوستان با وکیل تلفنی آشنا شدم. الان به صراحت میتوانم بیان کنم که اگر قبل از عقد این قرارداد با مشاورین حقوقی مشورت کرده بودم هیچکدام از این مشکلات بروز نمیکرد. من از مشاوره های تخصصی وکیل تلفنی کمال رضایت داشتم همه مشاورین متعهد و خوش اخلاق و با حوصله بودند و بسیار مساعدت کردند. موفق باشید
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .یکی از راه‌های بسیار مناسب برای ایجاد تعهد میان اشخاص حقیقی و حقوقی می‌باشد؛ معمولاً از قرارداد‌ها به عنوان یکی از ادله‌ی اثباتی به حساب می‌آیند که می‌توان با استناد بر آن‌ها به روند حقوقی پرونده‌ها سرعت داد؛ همه‌ی قرارداد‌ها دارای چارچوب قانونی خاصی می‌باشند که باید آن‌ها را رعایت کرد تا قرارداد مذکور دارای اعتبار قانونی گردد؛ حال وکیل امور قرارداد‌ها شخصی می ‌باشد که از تمامی نکات فنی حقوقی قرارداد‌های مختلف اطلاع دارد و افراد می‌ توانند برای تنظیم انواع قرارداد ها از راهنمایی های ایشان بهره بگیرند
ضمن عرض سلام و ادب و احترام خدمت همه كاربران و همكاران گرامي و معزز توصيه مي شود در ابتداي هرگونه معامله ، تنظيم قرارداد ، و مشكل اعم از حقوقي ، كيفري ، ثبتي ، خانواده و تجاري و غيره با وكيلي متخصص و مجرب در مورد مبحث مطروحه مشورت داشته باشيد تا با اطلاع از كم و كيف قضيه بهترين حركت و واكنش را پيرو مسئله حادث شده داشته باشيد و البته در صورت نياز به وكيل دادگستري هماهنگي هاي لازم را انجام دهيد تا ان شاءالله نتيجه مطلوب حاصل شود كه مجموعه وكيل تل دسترسي سريع و آسان به وكلاي متخصص و مجرب را براي شما كاربران عزيز و بزرگوار فراهم آورده است و در بيست و چهار ساعت شبانه روزي وكلاي مذكور آماده جهت ارائه مشاوره و خدمات حقوقي به شما بزرگواران مي باشند هيچ موقع فراموش نكنيد كه (حق دادني نيست بله حق گرفتني است) در پناه خداوند متعال هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شما شيخي
با سلام عقد و قرارداد معمولا بجای هم بکار میروند و مترادف هستند.عقد به معنای این است که یک یا چند نفر تعهدی کند و طرف دیگر آن را قبول کند.معمولا برای تعهدات مالی واژه قرارداد بکار میرود.بسته به نوع قرارداد باید تمامی موارد راجع به حقوق طرفین گنجانده شود اعم از نوع قرارداد طرفین قرارداد موضوع قرارداد شرایط و تعهدات قرارداد حق فسخ وجه التزام و.... که از مشکلات احتمالی آینده جلوگیری شود

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی