موسسه وکیل تلفنی

  • امیر علی جعفری گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۳:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۳
  • امیر علی جعفری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۵۸:۴۵ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۵۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
  • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۲۶:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
  • احمد رحمانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۴۱:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۲:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۱:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۴:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • سیمین محمودی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۲۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
انجمن وکیل تلفنی

اجرت وکیل

اجرت وکیل

امروزه افراد بسیار زیادی هستند که به دلایل مختلف با دعاوی حقوقی دست و پنجه نرم می کنند و برای تسریع در رسیدگی امور حقوقی خود، از یک وکیل متخصص و کاردان کمک می گیرند؛ اگر مسائل و دعاوی حقوقی شما به گونه ای باشد که مدت طولانی باید با آن سروکار داشته باشید، باید به وکیلی وکالت دهید که ضمن دریافت اجرتی مناسب، خدمات حقوقی با کیفیتی را نیز ارائه دهد؛ اما اگر درگیر مسائل جزئی هستید می توانید با پرداخت اجرت وکیل برای مشاوره، ارزان ترین مشاوره تلفنی با وکیل منصف را داشته باشید و از ایشان مشاوره حقوقی دریافت کنید؛  حال قبل از اینکه به بررسی مبحث اجرت وکلا، شرایط و تفاوت های آن بپردازیم، به شما توصیه می کنیم که حتماً ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده فرمایید.

 

اجرت وکیل و هشدار های لازم در انتخاب وکیل

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 20.000هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30.000هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50.000هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 90.000هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 150.000هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"دعاوی حقوقی یکی از مسائلی است که امروزه افراد بسیار زیادی با آن درگیر هستند، از این رو شما به دریافت مشاوره حقوقی، حداقل چند پله از طرف دعاوی خود جلوتر خواهید بود؛ حال اگر این مشاوره حقوقی با اجرتی کم، توأم با کیفیتی تضمینی برای شما صورت بگیرد، برایتان بسیار سودمند خواهد بود؛ خوشبختانه این امر در موسسه حقوقی ما به صورت 24 ساعته و به روش های مختلف آنلاین و تلفنی یا حتی حضوری (البته این روش 24 ساعته نمی باشد)، برای شما عزیزان فراهم است؛ به عنوان مثال، شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و تنها با یک دسترسی ساده به خط تلفن، ارزان ترین مشاوره تلفنی با وکیل متخصص در مشکل حقوقی تان را تجربه کنید که یکی از روش های آگاهی از نحوه کسب فوری آن، لمس تصویرک زیر می باشد"

 

 

اجرت وکیل شامل چه مواردی می شود؟

 

lawyers salary containment

بررسی منصفانه بودن اجرت وکیل شما

 

با توجه به نوع خدمات دریافتی شما، اجرت وکیل نیز متفاوت است، وکیل متخصصی که شما استخدام کرده اید وظایف سنگین تری در برابر امور حقوقی شما دارد؛ وکیل استخدام شده باید تمامی اوراق حقوقی شما را نگارش نماید و در برابر صفر تا صد امور حقوقی شما مسئولیت دارد، اما در مشاوره حقوقی تلفنی این گونه نیست و شما فقط هزینه و اجرت مشاوره تلفنی را پرداخت خواهید کرد.

در بعضی موارد محل سکونت شما و وکیل متخصص، متفاوت است و شما باید از وکیل پروازی کمک بگیرید؛ در این صورت علاوه بر پرداخت اجرت وکیل، باید هزینه پرواز و سفر ایشان را نیز پرداخت کنید؛ بنابراین اجرت وکیل به موارد مختلفی بستگی دارد. در این میان وکلای متخصصی نیز هستند که حق الوکاله بسیار ارزانی دریافت می کنند و شما را در امور حقوقی یاری می کنند.

تماس فوری با وکیل ارزان در موسسه وکیل تلفنی و دریافت مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته امکان پذیر است و شما می توانید ضمن پرداخت هزینه های بسیار پایین، پرونده های خود را به صورت آنلاین به این وکلا بسپارید و از مشاوره حقوقی آنلاین این وکلا استفاده کنید.

 

آیا وکلای کم اجرت، از سواد و تجربه کمی برخوردارند؟