موسسه وکیل تلفنی

 • محمد شرفایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۱۸:۵۹ تاریخ ۱۴۰۰/۳/۲۵
 • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۹:۱۹ تاریخ ۱۴۰۰/۳/۲۵
 • گندم محمدیی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۲:۴۴:۳۳ تاریخ ۱۴۰۰/۳/۲۴
 • سالارموسوی سالارموسوی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۳۰:۱ تاریخ ۱۴۰۰/۳/۲۴
 • سحر صادقی سحر صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۴۵:۱ تاریخ ۱۴۰۰/۳/۲۴
 • وکیل الهه جمشیدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۴۱:۱۳ تاریخ ۱۴۰۰/۳/۲۴
 • نگار سرافراز نگار سرافراز گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۳۴:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۳/۲۴
 • نامی نامی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۳۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۳/۲۴
 • شریعت شریعت گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۶:۳ تاریخ ۱۴۰۰/۳/۲۴
 • ندا حقیقی ندا حقیقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۳۴:۳۸ تاریخ ۱۴۰۰/۳/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

مطالبه بهاي زمين توسط وكيل

مطالبه بهای زمین توسط وکیل

طبق متون و رساله های مندرج در مفاد مختلف قانونی در حوزه املاک و مستغلات، مطالبه بهای عادله ملک از وکیلی که از طرف موکل اقدام به معامله نموده فاقد وجاهت قانونی است؛ حال با ما همراه باشید تا این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم و با نمونه دادخواست تجدید نظری که در خصوص این امر نگارش می گردد، آشنا گردیم.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل ما در خصوص دعاوی رابج ملک و املاک

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

retrieving the cost of a land By Lawyer

مطالبه فوری بهای زمین توسط وکیل قدرتمند ارزان و تلفنی

 

"همانطور که کمی بالاتر نیز به آن اشاره نمودیم، مطالبه بهای عادله ملک از وکیلی که از طرف موکل اقدام به معامله نموده فاقد وجاهت قانونی است؛ این بدین معناست که اگر یک شخص از طریق وکیل خود زمین شما را خریداری نماید، خود او ملزم به پرداخت این وجه است، نه وکیل او؛ حال اگر به هر دلیلی نتوانستید حقتان را دریافت کنید، باید دادخواست مطالبه بهای زمین توسط وکیل را نگارش کنید که ما اینکار را با کیفیت تضمینی و 24 ساعته انجام می دهیم؛ البته می توانید این دادخواست را خودتان نیز نگارش کنید و از وکلای ما تنها راهنمایی دریافت کنید"

 

 

آیا کسی می تواند زمین بخرد و تحویل پول آن زمین را به وکیلش واگذار کند؟

 

getting the land cost by lawyers

پرداخت آنلاین پول زمین به واسطه وکیل

 

اکثر مواقع مشاهده کرده اید که برای خرید و فروش ملک، زمین، ماشین و ...؛ خود خریدار و فروشنده مستقیماً اقدام نمی کند و با وکالتنامه ای که به وکیل یا شخص ثالثی می دهد، این اجازه را به آنان می دهد تا برای وی خرید و فروش مدنظر را انجام دهند؛ مطالبه بهای زمین توسط وکیل هم از این قاعده مستثنی نیست.

انجام یا عدم انجام هر کاری توسط وکیل می تواند در وکالت نامه تصریح شود، در این صورت بنا بر وکالت نامه می توان اختیارات وکیل را تعریف کرد؛ اگر در وکالت نامه به این موضوع تصریح شود، قطعاً مطالبه بهای زمین توسط وکیل امکان دارد.

می توانید جهت درخواست مشاوره در زمینه مطالبه بهای زمین توسط وکیل وارد صفحه مشاوره حقوقی فوری شده و به صورت 24 ساعته در هر زمان و مکانی که هستید، مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی دریافت نمایید و وکیل آنلاین مطالبه بهای زمین یه صورت 24 ساعته را از بین وکلای این موسسه برای خود انتخاب نمایید.

 

آیا وکیل می تواند پول زمین فروخته شده را نقداً وصول کند؟

اما الان که دانستیم بر اساس وکالتنامه مطالبه بهای زمین توسط وکیل امکان دارد، پرسش مطرح می شود که بر اساس کدام ماده قانونی می توان به این امر استناد کرد. در قانون مدنی ایران و در ماده 665 این قانون آمده است که (وکالت در بیع، وکالت در قبض ثمن نیست؛ مگر قرینه قطعی دلالت بر آن کند).

 

 • بر اساس این ماده، در صورتی که در وکالت نامه اختیار دریافت ثمن به وکیل داده نشده باشد، وکیل حق دریافت بها را ندارد؛ اما اگر در وکالت نامه اختیار مطالبه بهای زمین توسط وکیل ذکر شده باشد؛ مطالبه بهای زمین توسط وکیل امکان دارد؛ همچنین اگر در این باره سکوت شده باشد (یعنی اختیار و عدم اختیار وکیل در مطالبه بها ذکر نشده باشد)؛ می توان گفت که باز هم مطالبه بهای زمین توسط وکیل امکان دارد.

 

چگونه با مشاوره حقوقی، بهای فروش زمین خود را سریع تر وصول نماییم؟