موسسه وکیل تلفنی

 • مریم قاسمی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۴:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۵۴:۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۲۶:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۷:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۵:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۳:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۳۸:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۶:۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۴۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
 • زینب نظرپور زینب نظرپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
انجمن وکیل تلفنی

مطالبه بهاي زمين توسط وكيل

مطالبه بهای زمین توسط وکیل

طبق متون و رساله های مندرج در مفاد مختلف قانونی در حوزه املاک و مستغلات، مطالبه بهای عادله ملک از وکیلی که از طرف موکل اقدام به معامله نموده فاقد وجاهت قانونی است؛ حال با ما همراه باشید تا این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم و با نمونه دادخواست تجدید نظری که در خصوص این امر نگارش می گردد، آشنا گردیم.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل ما در خصوص دعاوی رابج ملک و املاک

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)

 

برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

 

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

retrieving the cost of a land By Lawyer

مطالبه فوری بهای زمین توسط وکیل قدرتمند ارزان و تلفنی

 

"همانطور که کمی بالاتر نیز به آن اشاره نمودیم، مطالبه بهای عادله ملک از وکیلی که از طرف موکل اقدام به معامله نموده فاقد وجاهت قانونی است؛ این بدین معناست که اگر یک شخص از طریق وکیل خود زمین شما را خریداری نماید، خود او ملزم به پرداخت این وجه است، نه وکیل او؛ حال اگر به هر دلیلی نتوانستید حقتان را دریافت کنید، باید دادخواست مطالبه بهای زمین توسط وکیل را نگارش کنید که ما اینکار را با کیفیت تضمینی و 24 ساعته انجام می دهیم؛ البته می توانید این دادخواست را خودتان نیز نگارش کنید و از وکلای ما تنها راهنمایی دریافت کنید"

 

 

آیا کسی می تواند زمین بخرد و تحویل پول آن زمین را به وکیلش واگذار کند؟

 

getting the land cost by lawyers

پرداخت آنلاین پول زمین به واسطه وکیل

 

اکثر مواقع مشاهده کرده اید که برای خرید و فروش ملک، زمین، ماشین و ...؛ خود خریدار و فروشنده مستقیماً اقدام نمی کند و با وکالتنامه ای که به وکیل یا شخص ثالثی می دهد، این اجازه را به آنان می دهد تا برای وی خرید و فروش مدنظر را انجام دهند؛ مطالبه بهای زمین توسط وکیل هم از این قاعده مستثنی نیست.

انجام یا عدم انجام هر کاری توسط وکیل می تواند در وکالت نامه تصریح شود، در این صورت بنا بر وکالت نامه می توان اختیارات وکیل را تعریف کرد؛ اگر در وکالت نامه به این موضوع تصریح شود، قطعاً مطالبه بهای زمین توسط وکیل امکان دارد.

می توانید جهت درخواست مشاوره در زمینه مطالبه بهای زمین توسط وکیل وارد صفحه مشاوره حقوقی فوری شده و به صورت 24 ساعته در هر زمان و مکانی که هستید، مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی دریافت نمایید و وکیل آنلاین مطالبه بهای زمین یه صورت 24 ساعته را از بین وکلای این موسسه برای خود انتخاب نمایید.

 

آیا وکیل می تواند پول زمین فروخته شده را نقداً وصول کند؟

اما الان که دانستیم بر اساس وکالتنامه مطالبه بهای زمین توسط وکیل امکان دارد، پرسش مطرح می شود که بر اساس کدام ماده قانونی می توان به این امر استناد کرد. در قانون مدنی ایران و در ماده 665 این قانون آمده است که (وکالت در بیع، وکالت در قبض ثمن نیست؛ مگر قرینه قطعی دلالت بر آن کند).

 

 • بر اساس این ماده، در صورتی که در وکالت نامه اختیار دریافت ثمن به وکیل داده نشده باشد، وکیل حق دریافت بها را ندارد؛ اما اگر در وکالت نامه اختیار مطالبه بهای زمین توسط وکیل ذکر شده باشد؛ مطالبه بهای زمین توسط وکیل امکان دارد؛ همچنین اگر در این باره سکوت شده باشد (یعنی اختیار و عدم اختیار وکیل در مطالبه بها ذکر نشده باشد)؛ می توان گفت که باز هم مطالبه بهای زمین توسط وکیل امکان دارد.

 

چگونه با مشاوره حقوقی، بهای فروش زمین خود را سریع تر وصول نماییم؟

 

retrieving the cost of property faster by legal advice

مطالبه بهای زمین توسط وکیل متخصص

 

این را همه ما می دانیم که قانون همواره دارای پیچیدگی هایی می باشد؛ به عبارت دیگر کسی که می خواهد در مسائل حقوقی موفق باشد، باید با نکته سنجی خاص قانون را مطالعه نماید.

ضمن این که تغییر  و تحولات که هر ساله قوانین کشور دارد، اضافات و حذفیاتی که قوانین دارند، باید برای موفق شدن پرونده حقوقی هم بر قوانین تسلط داشت و هم به روز باشیم.

مشاوره حقوقی در اینجا اهمیت خودش را نشان می دهد؛ دریافت مشاوره حقوقی ارزان و خوب از وکیل با توجه به تسلطی که بر قوانین دارد کمک کننده است که شما بتوانید به راحتی بهای زمین و ملک خودتان را مطالبه نمایید.

نکته (بسیار مهم): اگر در زمین مطالبه بهای زمین توسط وکیل از شخص یا ارگانی مطالبه ای دارید، می توانید با ورود به صفحه تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی از وکیل آنلاین ارزان و تضمینی 24 ساعته در جهت دریافت مطالبه راهنمایی و مشاوره اخذ نمایید و حتی مطالبه را به آنان واگذار نمایید.

 

آیا می توان در خصوص دعوی مطالبه بهای زمین توسط وکیل، بعد ها تجدید نظر خواهی کرد؟

برای جواب این سوال به قانون آیین دادرسی مدنی مراجعه می کنیم. در بند الف ماده 331 این قانون آمده است که احکام زیر قابل درخواست تجدیدنظر می باشد:

 • در دعاوی مالی که خواسته یا ارزش آن از سه میلیون ریال 3.000.00 متجاوز باشد؛ اگر ارزش زمین شما بیشتر از این مبلغ باشد می توانید درخواست تجدید نظر بدهید.

 

برای دریافت مشاوره حقوقی تضمینی و کامل باید در زمینه مشکل حقوقی خودتان که مطالبه بهای زمین توسط وکیل می باشد، از وکیل مطالبه بهای زمین که در زمینه مشکل حقوقی شما متخصص است درخواست مشاوره حقوقی را داشته باشید تا ضمن آشنایی با مزایا و معایب مطالبه بهای زمین توسط وکیل از  احقاق حقوقتان باز نمانید. برای دریافت مشاوره مطالبه بهای زمین توسط وکیل می توانید از روش های آنلاین و تلفنی استفاده نمایید.

 

تکلیف اجرت المثل ایام تصرف در هنگام اعاده دعوای مطالبه بهای زمین توسط وکیل چیست؟

 

 The proverbial reward whilst using property

محاسبه و مطالبه آنلاین بهای زمین شما توسط وکیل متخصص املاک

 

اگر ایام تصرف شخص در زمین بیش از موعد قرار داد باشد، می توانید درخواست اجرت المثل نمایید. اگر شما در خواست مطالبه بها زمین توسط وکیل را بکنید می توانید ضمن این درخواست، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف زمین را هم بکنید؛ چون این دو دعوا جدا از هم نیستند و منشأ یکسان و واحدی دارند.

 

نمونه یک دادخواست تجدید نظر با کیفیت در خصوص مطالبه بهای زمین توسط وکیل

بسمه تعالی

نمونه دادخواست تجدید نظر مطالبه بهای زمین توسط وکیل

 

پرونده کلاسه: ۹۰۰۹۹۸۰22۰۰۱4416

دادنامه شماره: ۹۰۰۹۹۷۰222۹۰۱56۳

شعبه بیست و نهم دادگاه تجدیدنظر استان تهران

تجدید نظر خواه: خانم عشرت ... با وکالت آقای علی اکبر ... به نشانی ...

تجدید نظر خوانده: آقای داود ... به نشانی ...

تجدید نظر خواسته: از دادنامه ۲۴۷ مورخه 1390/04/28 صادره از شعبه دوم دادگاه عمومی بخش لواسانات.

گردش کار: دادگاه با بررسی اوراق و محتویات پرونده ختم دادرسی را اعلام و به شرح زیر مبادرت به صدور رأی می­ نماید:

 

رأی دادگاه به شرح زیر است

 • در خصوص تجدیدنظرخواهی خانم عشرت ... با وکالت آقای علی اکبر ..... به طرفیت آقای داود .... نسبت به دادنامه شماره ۲۴۷ مورخه 90/04/28 صادره از شعبه دوم دادگاه عمومی بخش لواسانات که به موجب آن در خصوص قسمتی از خواسته نامبرده دایر بر مطالبه بهای عادله یک قطعه باغ مذکور در دادخواست حکم بر بطلان دعوی صادر گردیده است؛ دادنامه تجدیدنظرخواسته موافق موازین شرعی و مقررات قانونی نبوده و در خور تأیید نمی ­باشد، زیرا به موجب وکالتنامه رسمی بلاعزل منضم دادخواست بدوی تجدیدنظرخواه تجدیدنظرخوانده را وکیل خود در فروش رقبات یاد شده قرار داده است و نظر به اینکه در عقد بیع تعيين ثمن از اختیارات طرفین و یکی از ارکان صحت معامله می ­باشد که به موجب وكالتنامه فوق الذکر، به تجدیدنظرخوانده تفویض گردیده است؛ فلذا مطالبه بهای عادله در مانحن فیه فاقد وجاهت قانونی بوده و اساساً قابلیت پذیرش و استماع ندارد؛ از این رو ضمن نقض دادنامه تجدیدنظر خواسته به تجویز ماده ۳۵۸ قانون آیین دادرسی مدنی مستند به ماده ۲ قانون مار الذكر، قرار رد آن را صادر و اعلام می­ دارد؛ رأی صادره قطعی است.