موسسه وکیل تلفنی

 • درسا نیک سیرت گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۱۹:۳ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۴
 • محمدامین سلمانپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۸:۵۰:۲۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳
 • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مطالبه بهاي زمين توسط وكيل

مطالبه بهای زمین توسط وکیل

طبق متون و رساله های مندرج در مفاد مختلف قانونی در حوزه املاک و مستغلات، مطالبه بهای عادله ملک از وکیلی که از طرف موکل اقدام به معامله نموده فاقد وجاهت قانونی است؛ حال با ما همراه باشید تا این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم و با نمونه دادخواست تجدید نظری که در خصوص این امر نگارش می گردد، آشنا گردیم.

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

آیا کسی می تواند زمین بخرد و تحویل پول آن زمین را به وکیلش واگذار کند؟

 

getting the land cost by lawyers

پرداخت آنلاین پول زمین به واسطه وکیل

 

اکثر مواقع مشاهده کرده اید که برای خرید و فروش ملک، زمین، ماشین و ...؛ خود خریدار و فروشنده مستقیماً اقدام نمی کند و با وکالتنامه ای که به وکیل یا شخص ثالثی می دهد، این اجازه را به آنان می دهد تا برای وی خرید و فروش مدنظر را انجام دهند؛ مطالبه بهای زمین توسط وکیل هم از این قاعده مستثنی نیست.

انجام یا عدم انجام هر کاری توسط وکیل می تواند در وکالت نامه تصریح شود، در این صورت بنا بر وکالت نامه می توان اختیارات وکیل را تعریف کرد؛ اگر در وکالت نامه به این موضوع تصریح شود، قطعاً مطالبه بهای زمین توسط وکیل امکان دارد.

می توانید جهت درخواست مشاوره در زمینه مطالبه بهای زمین توسط وکیل وارد صفحه مشاوره حقوقی فوری شده و به صورت 24 ساعته در هر زمان و مکانی که هستید، مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی دریافت نمایید و وکیل آنلاین مطالبه بهای زمین یه صورت 24 ساعته را از بین وکلای این موسسه برای خود انتخاب نمایید.

 

آیا وکیل می تواند پول زمین فروخته شده را نقداً وصول کند؟

اما الان که دانستیم بر اساس وکالتنامه مطالبه بهای زمین توسط وکیل امکان دارد، پرسش مطرح می شود که بر اساس کدام ماده قانونی می توان به این امر استناد کرد. در قانون مدنی ایران و در ماده 665 این قانون آمده است که (وکالت در بیع، وکالت در قبض ثمن نیست؛ مگر قرینه قطعی دلالت بر آن کند).

 

 • بر اساس این ماده، در صورتی که در وکالت نامه اختیار دریافت ثمن به وکیل داده نشده باشد، وکیل حق دریافت بها را ندارد؛ اما اگر در وکالت نامه اختیار مطالبه بهای زمین توسط وکیل ذکر شده باشد؛ مطالبه بهای زمین توسط وکیل امکان دارد؛ همچنین اگر در این باره سکوت شده باشد (یعنی اختیار و عدم اختیار وکیل در مطالبه بها ذکر نشده باشد)؛ می توان گفت که باز هم مطالبه بهای زمین توسط وکیل امکان دارد.

 

چگونه با مشاوره حقوقی، بهای فروش زمین خود را سریع تر وصول نماییم؟

 

retrieving the cost of property faster by legal advice

مطالبه بهای زمین توسط وکیل متخصص

 

این را همه ما می دانیم که قانون همواره دارای پیچیدگی هایی می باشد؛ به عبارت دیگر کسی که می خواهد در مسائل حقوقی موفق باشد، باید با نکته سنجی خاص قانون را مطالعه نماید.

ضمن این که تغییر  و تحولات که هر ساله قوانین کشور دارد، اضافات و حذفیاتی که قوانین دارند، باید برای موفق شدن پرونده حقوقی هم بر قوانین تسلط داشت و هم به روز باشیم.

مشاوره حقوقی در اینجا اهمیت خودش را نشان می دهد؛ دریافت مشاوره حقوقی ارزان و خوب از وکیل با توجه به تسلطی که بر قوانین دارد کمک کننده است که شما بتوانید به راحتی بهای زمین و ملک خودتان را مطالبه نمایید.

نکته (بسیار مهم): اگر در زمین مطالبه بهای زمین توسط وکیل از شخص یا ارگانی مطالبه ای دارید، می توانید با ورود به صفحه تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی از وکیل آنلاین ارزان و تضمینی 24 ساعته در جهت دریافت مطالبه راهنمایی و مشاوره اخذ نمایید و حتی مطالبه را به آنان واگذار نمایید.

 

آیا می توان در خصوص دعوی مطالبه بهای زمین توسط وکیل، بعد ها تجدید نظر خواهی کرد؟

برای جواب این سوال به قانون آیین دادرسی مدنی مراجعه می کنیم. در بند الف ماده 331 این قانون آمده است که احکام زیر قابل درخواست تجدیدنظر می باشد:

 • در دعاوی مالی که خواسته یا ارزش آن از سه میلیون ریال 3.000.00 متجاوز باشد؛ اگر ارزش زمین شما بیشتر از این مبلغ باشد می توانید درخواست تجدید نظر بدهید.

 

برای دریافت مشاوره حقوقی تضمینی و کامل باید در زمینه مشکل حقوقی خودتان که مطالبه بهای زمین توسط وکیل می باشد، از وکیل مطالبه بهای زمین که در زمینه مشکل حقوقی شما متخصص است درخواست مشاوره حقوقی را داشته باشید تا ضمن آشنایی با مزایا و معایب مطالبه بهای زمین توسط وکیل از  احقاق حقوقتان باز نمانید. برای دریافت مشاوره مطالبه بهای زمین توسط وکیل می توانید از روش های آنلاین و تلفنی استفاده نمایید.

 

تکلیف اجرت المثل ایام تصرف در هنگام اعاده دعوای مطالبه بهای زمین توسط وکیل چیست؟

 

 The proverbial reward whilst using property

محاسبه و مطالبه آنلاین بهای زمین شما توسط وکیل متخصص املاک

 

اگر ایام تصرف شخص در زمین بیش از موعد قرار داد باشد، می توانید درخواست اجرت المثل نمایید. اگر شما در خواست مطالبه بها زمین توسط وکیل را بکنید می توانید ضمن این درخواست، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف زمین را هم بکنید؛ چون این دو دعوا جدا از هم نیستند و منشأ یکسان و واحدی دارند.

 

نمونه یک دادخواست تجدید نظر با کیفیت در خصوص مطالبه بهای زمین توسط وکیل

بسمه تعالی

نمونه دادخواست تجدید نظر مطالبه بهای زمین توسط وکیل

 

پرونده کلاسه: ۹۰۰۹۹۸۰22۰۰۱4416

دادنامه شماره: ۹۰۰۹۹۷۰222۹۰۱56۳

شعبه بیست و نهم دادگاه تجدیدنظر استان تهران

تجدید نظر خواه: خانم عشرت ... با وکالت آقای علی اکبر ... به نشانی ...

تجدید نظر خوانده: آقای داود ... به نشانی ...

تجدید نظر خواسته: از دادنامه ۲۴۷ مورخه 1390/04/28 صادره از شعبه دوم دادگاه عمومی بخش لواسانات.

گردش کار: دادگاه با بررسی اوراق و محتویات پرونده ختم دادرسی را اعلام و به شرح زیر مبادرت به صدور رأی می­ نماید:

 

رأی دادگاه به شرح زیر است

 • در خصوص تجدیدنظرخواهی خانم عشرت ... با وکالت آقای علی اکبر ..... به طرفیت آقای داود .... نسبت به دادنامه شماره ۲۴۷ مورخه 90/04/28 صادره از شعبه دوم دادگاه عمومی بخش لواسانات که به موجب آن در خصوص قسمتی از خواسته نامبرده دایر بر مطالبه بهای عادله یک قطعه باغ مذکور در دادخواست حکم بر بطلان دعوی صادر گردیده است؛ دادنامه تجدیدنظرخواسته موافق موازین شرعی و مقررات قانونی نبوده و در خور تأیید نمی ­باشد، زیرا به موجب وکالتنامه رسمی بلاعزل منضم دادخواست بدوی تجدیدنظرخواه تجدیدنظرخوانده را وکیل خود در فروش رقبات یاد شده قرار داده است و نظر به اینکه در عقد بیع تعيين ثمن از اختیارات طرفین و یکی از ارکان صحت معامله می ­باشد که به موجب وكالتنامه فوق الذکر، به تجدیدنظرخوانده تفویض گردیده است؛ فلذا مطالبه بهای عادله در مانحن فیه فاقد وجاهت قانونی بوده و اساساً قابلیت پذیرش و استماع ندارد؛ از این رو ضمن نقض دادنامه تجدیدنظر خواسته به تجویز ماده ۳۵۸ قانون آیین دادرسی مدنی مستند به ماده ۲ قانون مار الذكر، قرار رد آن را صادر و اعلام می­ دارد؛ رأی صادره قطعی است.

 

cost of a property

 

مطالبه زمین به اشتباه تصرف شده توسط ارگان های دولتی

ستاد 24 ساعته مبارزه با تصرف عدوانی

بهترین راهکار ها برای ضمانت وام مسکن

همه چیز در مورد ملک وقفی

مشکلات پیش فروش و پیش خرید آپارتمان ها

راه های ساده و کاربردی ابطال فروشنامه

اثبات مالکیت یک ملک بدون سند مالکیت

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام، برای خرید و فروش ملک، زمین، ماشین و ...؛ خود خریدار و فروشنده مستقیماً اقدام نمی کند و با وکالتنامه ای که به وکیل یا شخص ثالثی می دهد، این اجازه را به آنان می دهد تا برای وی خرید و فروش مدنظر را انجام دهند؛ مطالبه بهای زمین توسط وکیل هم از این قاعده مستثنی نیست. انجام یا عدم انجام هر کاری توسط وکیل می تواند در وکالت نامه تصریح شود، در این صورت بنا بر وکالت نامه می توان اختیارات وکیل را تعریف کرد؛ اگر در وکالت نامه به این موضوع تصریح شود، قطعاً مطالبه بهای زمین توسط وکیل امکان دارد. می توانید جهت درخواست مشاوره در زمینه مطالبه بهای زمین توسط وکیل وارد صفحه مشاوره حقوقی فوری شده و به صورت ۲۴ ساعته در هر زمان و مکانی که هستید، مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی دریافت نمایید و وکیل آنلاین مطالبه بهای زمین یه صورت ۲۴ ساعته را از بین وکلای این موسسه برای خود انتخاب نمایید
باسلام اگر شخصی از طرف وکیل خود، زمینی را خریداری نماید، خود او(اصیل)ملزم به پرداخت این وجه است و نه وکیل او، چراکه‌مطالبه بهای عادله ملک از وکیلی که از طرف موکل اقدام به معامله نموده، فاقد وجاهت قانونی است. از آنجاییکه انجام یا عدم انجام هر کاری توسط وکیل می تواند در دکالت نامه تصریح شود، لذا بنابر مفاد وکالت نامه می توان اختیارات وکیل را تعریف کرد؛ اگر در وکالت نامه به این موضوع اشاره شود، قطعا مطالبه بهای زمین توسط وکیل امکان دارد. توضیحا اینکه مستنبط از ماده ۶۶۵ قانون مدنی؛ در صورتیکه در وکالت نامه اختیار دریافت ثمن به وکیل داده نشده باشد، وکیل حق دریافت بها را ندارد اما اگر در وکالت نامه اختیار مطالبه بهای زمین توسط وکیل ذکر شده باشد،مطالبه بهای زمین توسط وکیل امکان دارد. همچنین اگر در این باره سکوت شده باشد، می توان گفت که باز هم مطالبه بهای زمین توسط وکیل امکان دارد. اگر ایام تصرف شخص در زمین، بیش از موعد مقرر باشد، می توان ضمن تقاضای مطالبه بهای زمین توسط وکیل، درخواست اجرت المثل ایام تصرف را نیز نمود، چون این دو دعوی، دارای منشا واحدی هستند.
با سلام و احترام؛ یکی از توصیه های عقل سلیم به هر آدمی استفاده از تجربه انسان های آگاه در زمان انجام دادن هر نوع عملی است . طبیعتا وقتی که ما قصد خرید یک خودرو یا تلویزیون یا حتی یک کفش را داریم سعی می کنیم تا از تجربه و همفکری دیگران بهره مند شویم تا به نتیجه مطلوبی دست پیدا کنیم پس چرا برای امور مهمی مانند خرید یک ملک یا یک قطعه زمین با ارزش از تجربه افراد آگاه دوری نماییم؟ بسیاری از افرادی که صفر تا صد کارهای خود را به یک وکیل متخصص می سپارند تا به نتیجه مطل.برسند خیلی بیشتر از کسانی که سرخود و تنها با تکیه به هوش و دانش فردی اقدام می نمایند به موفقیت دست پیدا می کنند . شما می توانید با استفاده از وکلای با تجربه موسسه وکیل تلفنی همه امور مربوط به زمین را از آنها پیگیری کنید از شروع معامله تا مطالبه بهای عادله آن و حتی این امکان وجود دارد که فراتر از قانون نیز برخی از امور را از وکیل خود بخواهید مانند گرفتن بهای عادله ملک از خریدار ، پس با اعتماد به وکلای این موسسه بدون کوچکترین دغدغه و نگرانی اقدام به امور تجاری زندگی نمایید. محمد صادق تیغ نورد
دادخواست مطالبه بهای زمین تملیکی توسط دولت زمانی قابل ارائه خواهد بود که شهرداری یا دستگاه های اجرایی دولتی زمین ملکی را به دلایل عمرانی و شهر سازی و به دلایل نظامی به تصرف و تملک خود در بیاورد و مالک در ازای آن بهای معادل آن را توسط دادگاه از دستگاه اجرایی مربوطه مطالبه نماید. پس در صورتی که اشخاص حقوقی با دولت بر موضوع زمین تملکی توافق ننماید می تواند زمین خود را از طریق دادخواستی از دادگاه مطالبه نماید و یا قیمت واقعی آن به علاوه اجرت المثل دوران تصرف را نیز مطالبه کند. در صورتی نیز مالک به اصل موضوع تصرف معارض باشد می تواند به دیوان عدالت اداری شکایت کند. پس موضوع بحث ما این مقاله در خصوص بهای زمین تملیکی است پس دادخواست مربوط به این موضوع را بررسی خواهیم کرد. پس دادخواست مطرح شده بر اعتراض به اصل موضوع تملک و تصرف نیست موضوع اختلاف بهای زمین تملیکی توسط دولت است. صلاحیت دادگاه ها در ارائه دادخواست مطالبه بهای زمین تملیکی توسط دولت همانطور که گفته شد؛ دستگاه های اجرایی دولت و یا شهرداری ها برای پیشبرد اهداف سازه ای و عمرانی و یا نظامی و … اقدام به تصرف املاک اشخاصی می کنند که برای اهداف آنها مناسب است. املاک شامل ساختمان، زمین، خانه، باغ و غیره می باشد. دادخواست مطالبه بهای زمین تملیکی توسط دولت زمانی توسط اشخاص به دادگاه ارائه می شود که شخص با دولت و یا ارگانی دولتی بر بهای زمینی تملیکی اختلاف داشته باشند و یا خواهان اجرت المثل زمان تملیک و تصرف باشد. نکته مهمی که در خصوص صلاحیت دادگاه ها وجود دارد صلاحیت ذاتی دادگاهی است که این دعاوی در آنجا مطرح خواهد شد. از آنجایی که دادگستری دارای صلاحیت عام است هر دعوایی به جز موارد خاص که در قانون مشخص شده است صالح به رسیدگی می باشند. از طرفی هم با توجه به اینکه منشاء دعوای تصرف و تملیکی تصمیمات و اقدامات دستگاه های اجرایی و مقامات است و می دانیم که صلاحیت شکایت به این دستگاه و مقامات دولتی در صلاحیت دیوان عدالت اداری است لذا از این منظر این دیوان دارای صلاحیت ذاتی رسیدگی به این دعاوی نیز خواهد بود. دیوان عدالت اداری دادگاهی است که برای رسیدگی به شکایات و اعتراضات ملت علیه ارگان و دستگاه های اجرایی بنا نهاده شده است. که ماده ۱۷۳ قانون تعریفی کامل از دیوان عدالت اداری را ارائه داده است. همچنین همانطور که گفته شد دادگاه های عمومی در اکثر دعاوی مبادرت به انشای رای می نمایند طبق ماده ۱۰ قانون نخستین رسیدگی به دعاوی بر حسب مورد دعوا در صلاحیت دادگاه های عمومی و انقلاب خواهد بود.پس با توجه به ماهیت دعوا ابتدا باید دعوای مطالبه بهای زمین تصرفی و تملیکی را در دیوان عدالت اداری مطرح شود سپس برای رسیدگی ماهیتی این موضوع به محکوم عمومی ارجاع داده می شود. اما عموما دادخواست مطالبه بهای زمین تملیکی توسط دولت به دادگاه عمومی ارائه خواهد شد. نکته دیگر قابل یادآوری این است که این موضوع در دادگاه جزایی و‌ کیفری قابل پیگیری نخواهد بود زیرا هر اختلاف یا جرمی که دارای سوء نیت باشد در این دادگاه مطرح می شود سازمان ها و ارکان های دولتی در راستای منافع عمومی و بدون در نظر گرفتن شخص حقوقی خاصی اقدامات را انجام می دهند دس این دادگاه در رده دادگاه های صالح برای رسیدگی قرار نخواهد گرفت. دادخواست مطالبه بهای زمین تملیکی (1) دادخواست مطالبه بهای زمین تملیکی (۱) صلاحیت اصحاب دعوا در دادخواست مطالبه بهای زمین تملیکی توسط دولت منظور از اصحاب دعوا طرفین دعوا در دادخواست مطالبه بهای زمین تملیکی توسط دولت است. این دادخواست از سوی خواهان به دادگاه عمومی ارائه می شود و خواهان مالک زمین تملیکی است که دولت به تصرف خود درآورده است. خواهان یا ذی نفع باید دارای شرایطی باشد تا اجازه ارسال دادخواست مطالبه بهای زمین تملیکی را داشته باشد. این شرایط به شرح زیر است؛ در وهله اول نفع یا خواسته باید قانونی و مشروع باشد مطالبه بهای زمین باید واقعی و به روز باشد حتی اگر دولت آن را به تصرف خود درآورده باشد. همچنین نفع و خواسته شخص خواهان با مدعی باید مستمر باشد و نباید معلق به امری یا مشروط به چیزی باشد. همچنین خواسته مالک یا مدعی باید شخصی باشد به این معنی که نفع یا خواسته مستقیم و شخصی و مربوط به خود شخص باشد مگر اینکه ولی یا سرپرست یا نماینده قانونی شخص دیگری باشد. طرف دیگر دعوا شخص خوانده و یا طرف مورد شکایت است. از آنجایی که در دعاوی تملیکی صلاحیت رسیدگی به آن مربوط به دادگاه های عمومی و انقلابی و دادگاه دیوان عدالت اداری است. اگر صلاحیت رسیدگی بر عهده دیوان عدالت اداری باشد دادخواستی که به این مرجع تقدیم می شود از اصطلاح طرف شکایت که همان شهرداری یا دستگاه اجرایی است استفاده می شود و در غیر این صورت طبق آیین دادرسی مدنی از لفظ خوانده دعوا بهره گرفته می شود. از این حیث این سوال پیش خواهد آمد که در شکایت یا دادخواست خود از حیث طرف شکایت یا خوانده کدام مراجع دولتی یا مرجعی الزاما خطاب قرار داده شود یا مورد دعوا قرار می گیرد؟ پس لازم است تا در خصوص طرف دعوا تحقیق و بررسی های لازمی انجام شود تا طرف دعوا اگر بر حسب احتیاط دستگاه های اداری یا اجرایی باشند و به هر نحوی در موضوع مدخلیت داشته باشند باید مورد خطاب در دعوا قرار بگیرند. مثلا اگر زمین شخصی توسط شهرداری به تملیک در آمده است و طرف دعوا شهرداری باشد بایستی بر حسب احتیاط باید از لفظ اداره ثبت و کمیسیون ۵ شورای عالی در طرف دعوا استفاده کرد. نحوه اقامه دعوا مطالبه بهای زمین تملیکی توسط دولت زمانی که دادخواست مطالبه بهای زمین تملیکی توسط دولت به دادگاه عمومی یا به دیوان عدالت اداری ارسال می شود باید شاکی یا خواهان درخواست تامین دلیل را از دادگاه داشته باشد. این مهم به این دلیل است که ممکن است شاکی در طی مدت زمانی و در آینده استفاده از مدارک و دلایل و یا نظریه کارشناسان و غیره متعسر یا معتذر شود. همچنین لازم است که شاکی یا وکیل او مطالعه دقیق در خصوص تملیک اراضی و املاک توسط دولت و شهرداری را داشته باشند تا چنانچه نقض قوانین از سوی دستگاه اجرایی صورت گرفته باشد مستندسازی علیه او شود.
با سلام اگر ایام تصرف شخص در زمین بیش از موعد قرار داد باشد، می توانید درخواست اجرت المثل نمایید. اگر شما در خواست مطالبه بها زمین توسط وکیل را بکنید می توانید ضمن این درخواست، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف زمین را هم بکنید؛ چون این دو دعوا جدا از هم نیستند و منشأ یکسان و واحدی دارند.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی