موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۲۰:۲۸ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۷
 • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱۹:۴۳ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۷
 • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱۶:۲۶ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۷
 • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱۴:۲۰ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۷
 • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱۲:۵۵ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۷
 • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱۱:۲۴ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۷
 • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۸:۵۹ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۷
 • محمد علی الهی پرست گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۴۹:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۷
 • الهه مومنی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۸:۱۳:۳۳ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۶
 • آرش یاوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۴۲:۵۹ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۵
انجمن وکیل تلفنی

وکیل تضمینی طلاق

وکیل تضمینی طلاق

معمولاً روند قضایی طلاق بسیار طولانی است و در بسیاری از مواقع نیز طولانی بودن روند این جدایی ها باعث می شود تا زوجین با مشکلات بسیار زیادی روبرو شوند و صدمات روحی و زمانی زیادی به آنها وارد شود؛ فلذا بنگاه وکالت تضمینی طلاق آنلاین و فوری با در نظر گرفتن این نیاز مردم جامعه شرایط بسیار آسان و راحتی را برای کمک گرفتن و مشورت کردن با وکیل تضمینی طلاق بوجود آورده است؛ حال ما را همراهی نمایید تا مسئولیت و ویژگی های چنین وکیلی را مورد بررسی قرار دهیم.

 

 توصیات یکی از وکلای تضمینی طلاق خانم ما در یکی از شعبات مرکزی وکیل تلفنی

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
30000 تومان
۱۰ دقیقه
50000  تومان
۱۵ دقیقه
70000 تومان
۲۰ دقیقه
100000  تومان
۳۰ دقیقه
150000  تومان
۱ ساعت
250000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 200.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 100.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

وکیل تضمینی طلاق به چه دلیلی خدمات طلاق گارانتی دار ارائه می دهد؟

 

guaranteed divorce lawyer services

وکیل طلاق تضمینی و 24 ساعته

 

شاید برخی از افراد با خود اینگونه فکر کنند که چگونه ممکن است وکیل تضمینی طلاق به افراد گارانتی ارائه دهد که خدمات مشاوره ای خوبی را به آنها ارائه می دهد و در صورت پذیرفتن وکالت پرونده، پیروزی در پرونده را تضمین می کند و آن را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهد؟

در پاسخ به این سوال می توان گفت که وکیل طلاق تضمینی 24 ساعته در حقیقت فردیست دارای تجربه حقوقی بسیار زیاد در زمینه ی پرونده های مربوط به طلاق و جدایی زوجین، به همین علت نیز این فرد دارای تجربه ی کافی و بسیار زیادی در رابطه با موضوعات چنین پرونده هایی می باشد.

وکیل طلاق آنلاین و تضمینی 24 ساعته، آگاهی و تسلط کافی را بر قوانین حقوقی دارد و از تمامی راهکارها و جزییات روند قضایی پرونده های طلاق اطلاع دارد، به همین علت نیز به تجربه کاری خود اعتماد دارد و خدمات خود را به صورت گارانتی دار، ارائه می دهد.

 

وکیل تضمینی طلاق ارزان و 24 ساعته، به چه روش هایی مشاوره حقوقی می دهد؟

 

inexpensive guaranteed divorce lawyer consultancy

مشاوره طلاق تضمینی با وکیل طلاق پایه یک خانم یا آقا

 

وکیل تضمینی طلاق در موسسه حقوقی وکیل تلفنی با استفاده از روش های زیر در هر مکان و زمان به مردم مشاوره حقوقی تضمینی و فوری طلاق ارائه می دهد:

 1. آنلاین: از طریق تلفن همراه هوشمند و تمامی شبکه های اجتماعی موجود در آن ها.

 

 1. تلفنی: از طریق تماس تلفنی در هر مکان و هر زمان.

 

 1. حضوری: هنگامی که شما دو روش فوق را مورد پسند قرار ندهید، می توانید حضوراً با وکلای ما ملاقات نمایید (البته این مورد نیز ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی ویژه کرونا با ضمانت کیفیت و قیمت صورت می گیرد).

 

اعطای وکالت آنلاین به وکیل تضمینی طلاق شهرمان، چه مزایایی دارد؟

وکیل تضمینی طلاق در هر شهری نقش مهم و ایفا کننده ای را بر عهده دارد که نمی توان از آن چشم پوشی کرد؛ در حالت کلی می توان مزایای استفاده از مشاوره حقوقی تضمینی طلاق 24 ساعته را به موارد زیر تقسیم کرد:

 1. آشنایی وکیل تضمینی طلاق با شرایط شعب مختلف دادگستری هر شهر؛ چراکه موسسه حقوقی وکیل تلفنی تونل ارتباطی شما به برترین وکیل طلاق هر شهر می باشد و شما می توانید از ما به عنوان رابطی برای دسترسی خودتان به وکیل طلاق تضمینی شهرتان، استفاده نمایید.

 

 1. سرعت یافتن روند پرونده و کمک گرفتن از وکیلی که در مجاورت محل سکونت موکلان حضور دارد.

 

 1. آشنایی وکیل طلاق هر شهر با آداب و رسوم و فرهنگ مردم آن شهر.

 

 1. صرفه جویی در هزینه های مالی و زمانی.

 

اورژانس وکلای تضمینی طلاق 24 ساعته، چه خدمات حقوقی را ارائه می دهد؟

 

guaranteed divorce lawyer services concept

طلاق اورژانسی و تضمینی به صورت 24 ساعته

 

اورژانس وکالت تضمینی طلاق 24 ساعته به طور کلی خدمات زیر را توسط وکیل تضمینی طلاق متخصص و باتجربه ارائه می دهد:

 1. مشاوره حقوقی به زوجین قبل و بعد طلاق.

 

 1. نگارش فوری انواع دادخواست مربوط به طلاق.

 

 1. نظارت بر پرونده های طلاق.

 

 1. اطلاع رسانی در مورد روند قضایی پرونده های طلاق.

 

 1. تنظیم لایحه و ارائه ادله اثبات متناسب با موضوع پرونده.

 

 1. بررسی تمام جوانب حقوقی پرونده به طور دقیق.

 

وکیل طلاق تضمینی و آنلاین 24 ساعته، چگونه طلاق فوری و آنلاین تضمینی را میسر می سازد؟

با وجود آن که طلاق گرفتن امر نسبتاً سختی به حساب می آید و دارای دغدغه های بسیار زیادی است، باید به این موضوع دقت کرد که در صورت انتخاب وکیل تضمینی طلاق متخصص و با تجربه میتوان امیدوار بود که مراحل طلاق با سرعت بیشتری و با صرف هزینه ی کمتری طی شود.

شرایط کرونا در کشور ما و درگیری های شغلی و مسائل مختلف باعث شده است تا افراد نتوانند به راحتی به سراغ استفاده از خدمات مشاوره حقوقی حضوری بروند و در چنین مواردی وکیل طلاق آنلاین و تضمینی 24 ساعته کار را برای افراد راحت کرده است.

بر اساس آمار ارقام بدست آمده در سال های اخیر می توان به این موضوع اشاره کرد که امروزه طلاق تضمینی و آنلاین فوری در مقایسه با خدمات حضوری حقوقی بسیار پر کاربرد تر و کم هزینه تر است، از طرفی تمام وظایفی که وکیل در جلسات حضوری بر عهده دارد را یک وکیل آنلاین نیز می تواند انجام دهد و همین موضوع باعث می شود تا روند طلاق و جدایی با سرعت پیش رود.

از اینکه ما را تا اینجا همراهی نمودید سپاسگزاریم؛ اما این را بدانید که موسسه حقوقی وکیل تلفنی به وعده های خود عمل می کند و با پافشاری توأم با مراحمت و دلسوزی طلاق شما را خواهد ستاند؛ با ما تماس بگیرید.

 

divorce lawyer concepts

تماس فوری با وکیل طلاق تضمینی 24 ساعته

 

وکیل تضمینی طلاق در مشهد

وکیل تضمینی طلاق در اصفهان

وکیل طلاق آنلاین و تضمینی در سر تاسر ایران

وکیل طلاق تضمینی در گیلان

طلاق به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های خانوادگی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

ضمن عرض سلام و ادب و احترام خدمت همه كاربران و همكاران گرامي و معزز توصيه مي شود در ابتداي هرگونه معامله ، تنظيم قرارداد ، و مشكل اعم از حقوقي ، كيفري ، ثبتي ، خانواده و تجاري و غيره با وكيلي متخصص و مجرب در مورد مبحث مطروحه مشورت داشته باشيد تا با اطلاع از كم و كيف قضيه بهترين حركت و واكنش را پيرو مسئله حادث شده داشته باشيد و البته در صورت نياز به وكيل دادگستري هماهنگي هاي لازم را انجام دهيد تا ان شاءالله نتيجه مطلوب حاصل شود كه مجموعه وكيل تل دسترسي سريع و آسان به وكلاي متخصص و مجرب را براي شما كاربران عزيز و بزرگوار فراهم آورده است و در بيست و چهار ساعت شبانه روزي وكلاي مذكور آماده جهت ارائه مشاوره و خدمات حقوقي به شما بزرگواران مي باشند هيچ موقع فراموش نكنيد كه (حق دادني نيست بله حق گرفتني است) در پناه خداوند متعال هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شما شيخي
با سلام و عرض ادب، روند قضایی طلاق بسیار طولانی است و در بسیاری از مواقع نیز طولانی بودن روند این جدایی ها باعث می شود تا زوجین با مشکلات بسیار زیادی روبرو شوند و صدمات روحی و روانی زیادی به آنها وارد شود؛لذا بهتر است قبل از انجام هرگونه اقدامی، با وکیل متخصص در این امر صحبت شود و راهنمایی های لازم اخذ گردد. اینجانب سحر نیک پور جهت مشاوره تکمیلی در خدمت شما عزیزان می باشم.
سلام و عرض ادب به همه دوستان گرامی به نظر می رسد هرچند تداوم زندگی زناشویی برای زن و شوهر بسیار مهم و حیاتی است و همه قوانین و مقررات و ساختار های اجتماعی از جمله نهاد های مختلف دولتی و مردم نهاد باید در راستای تحکیم و تثبیت این نهاد مهم قدم بردارند ولی گاهی به دلیل انتخاب های اشتباه و نادرست ما چاره ای جز جدایی و طلاق باقی نمیمونه امیدوارم این موضوع برای هیچ کس ی اتفاق نیوفته اما با توجه به پیچیدگی و تخصصی بودن موضوع و مخصوصا طاقت فرسا بودن پیگیری اینگونه پرونده ها در مراجع قضایی سپردن پیگیری پرونده ها به یک وکیل متخصص در این زمینه واقعا گره خیلی از مشکلات را باز می کند باتشکر از مطالب مفید شما
سلام وقت همه دوستان بخیر و خوشی باشه انشاءالله ... طلاق یکی از موضوعات متاسفانه رایج عصر حاضر است ... با وجود اینکه اصولاً طلاق به اراده زوج انجام می شود اما در موارد و شرایطی زن هم می تواند درخواست طلاق بدهد اگر چه همسر او با طلاق موافق نباشد. در صورتی که زن و شوهر در طلاق با هم به توافق نرسند و زن نتواند حتی با بخشیدن مال و مهریه رضایت زوج را برای طلاق جلب کند (طلاق توافقی) در صورت تحقق برخی شروط مثل عدم دادن نفقه یا اعتیاد یا درگیری یا ترک منزل و ..... زن می تواند به دادگاه مراجعه کند و درخواست طلاق داشته باشد .
با سلام و ارادت خیلی سپاسگزارم از مطالب خوبی که ارائه میدین واقعا عالی و مفید هستش با توجه به اینکه در طلاق توافقی، زن و شوهر در امور مالی و غیرمالی مرتبط با ازدواج با هم به توافق رسیده اند و تمایل به جدایی با رضایت و توافق دارند، بدیهی است که دادگاه ها هم از رسیدگی طولانی و با وسواس خودداری می کنند و موضعی سهل گیرانه دارند. اما در خصوص مدت زمان طلاق توافقی نکته حائز اهمیت این است که رویه یکسانی در شهر های مختلف ایران وجود ندارد و زمان قطعی را نمی تواند پیش بینی کرد. توصیه می شود در شهری که ساکن هستید از وکلای مشغول به کار آن شهر حدود تقریبی مدت زمان تقریبی طلاق توافقی را جویا شوید.برای این منظور حتما از وکلای خوب وکیل تلفنی مشورت بگیرین رویه هر مجتمع قضایی و هر شعبه دادگاه متفاوت است و هرکدام مشی مخصوص به خود دارند.با توجه به اجباری شدن مشاوره قبل از طلاق در تهران حداقل زمان اخذ گواهی عدم انصراف از طلاق برای زوجین ۴۵ روز است و بعد از آن دادخواست طلاق توافقی ثبت می شود که واقعا به مفید بودن مشاوره ها که توسط متخصصین انجام می شود می توان پی برد زیرا جلوگیری از هیجانات و تصمیم های ناگهانی احساسی میکند به جهت نبوده که در قرآن توصیه شده در مواقع اختلاف زوجین یک نفر از خانواده زن و یک نفر از خانواده مرد داور شود…
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .وجود آن که طلاق گرفتن امر نسبتاً سختی به حساب می آید و دارای دغدغه های بسیار زیادی است، باید به این موضوع دقت کرد که در صورت انتخاب وکیل تضمینی طلاق متخصص و با تجربه میتوان امیدوار بود که مراحل طلاق با سرعت بیشتری و با صرف هزینه ی کمتری طی شود. شرایط کرونا در کشور ما و درگیری های شغلی و مسائل مختلف باعث شده است تا افراد نتوانند به راحتی به سراغ استفاده از خدمات مشاوره حقوقی حضوری بروند و در چنین مواردی وکیل طلاق آنلاین و تضمینی ۲۴ ساعته کار را برای افراد راحت کرده است

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی