موسسه وکیل تلفنی

 • محمدحسن مقیمان گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۷:۲۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • مسعود بیات گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۲:۵:۱۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۳۷:۵۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۳۳:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • کورش پور مطراحی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۰:۱۳:۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • امید خلخالی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۹:۲۲:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • سارا عباس زاده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۱۲:۲۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • ۰ ۰ گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۱۱:۳۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۰:۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • علیرضا سلیمان فز گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۵:۴۳:۵۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی با وکیل و مزایای آن

مشاوره حقوقی با وکیل و مزایای آن

یکی از اقدامات لازم برای بهتر زندگی کردن کمک گرفتن از افراد متخصص و حرفه ای در هر امری است، در برهه های متفاوت از زندگی ممکن است یک شخص با چندین مشکل حقوقی و گاهی با مشکلات کیفری نیز روبرو شود؛ برای حل مشکلات حقوقی ضروری ترین کار مشاوره حقوقی با وکیل حرفه ای و متخصص است. مشکلات حقوقی می تواند ابعاد و انواع مختلفی داشته باشد و فردی که آگاهی کافی ندارد نمی تواند به درستی انتخاب کند که برای حل مشکل خود چه راه حلی مناسب تر است. مشاوره حقوقی با وکیل به شما کمک می کند تا در پرونده های حقوقی خود برنده شوید.

 

benefits of legal advice

مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته تلفنی و آنلاین چتی

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"اگر در منزل شما اتفاقی برای قطعات الکترونیکی بیفتد شما به تنهایی قادر به حل آن نخواهید بود چرا که تخصصی در حل مشکلات وسایل الکترونیک ندارید و به این منظور باید به فردی آگاه مراجعه کنید، این مثال به خوبی نمایان گر این موضوع است که در مشکلات حقوقی نیز اگر فردی اطلاعات کافی نداشته باشد لازم است تا از یک متخصص کمک بخواهد. برای مشکلات حقوقی مشاوره حقوقی با وکیل امری الزامی است؛ برای اینکار تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس کنید تا با برترین وکلای پایه یک ایران در تخصص مورد نیازتان، مشاوره حقوقی تلفنی داشته باشید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

برای اینکه من با وکیل مشاوره حقوقی داشته باشم چه اقداماتی باید انجام بدهم؟

 

legal advice essentials

لزوم مشاوره حقوقی با وکیل

 

برای شروع مشاوره حقوقی با وکیل لازم نیست اقدامات پیچیده ای به عمل آورید، کافی است تا عنوان و موضوع مشکل خود را بیان کنید. برای شروع یک مشاوره حقوقی می توانید در یک مرورگر وکیل تلفنی را جست و جو کنید، بعد از ورود باید اقدام به ثبت نام نمایید، وکیل تلفنی مشاوره های گوناگونی دارد، می توانید در قسمت مد نظر خود یعنی مشاوره حقوقی یا پرسش و پاسخ حقوقی مشکل خود را بیان کنید. در صورت تمایل از مشاوره تلفنی نیز می توانید بهره مند شوید، با پرداخت یک هزینه ی اندک مشاوره ی تلفنی شما آغاز خواهد شد.

 

مشاوره حقوقی با وکیل به همراه مستندات بهتر است یا بدون مستندات؟

در دادگاه های حقوقی و کیفری پرونده ای پیروز است که ادله ی کافی برای اثبات داشته باشد، منظور از ادله مستندات دارای اعتبار است. در مشاوره حقوقی با وکیل بهتر است مستندات را در اختیار وکیل قرار دهید. منظور از مستندات هر نوع مدرک و سندی می باشد که در روند حل مشکل تاثیر گذار است. برای مثال شما برای مطالبه ی مهریه خود باید مدرک و سندی داشته باشید که نشان دهنده ی مقدار مهریه باشد و در دادخواست مطالبه ی نفقه باید مدارکی باشد که بتوان به آن ها استناد کرد، یا برای دریافت طلب خود باید برگه، چک یا سندی در دست باشد تا نشان دهد فردی به شما بدهکار است. مشاوره حقوقی با وکیل را بهتر است همراه با مستندات آغاز کنید.

اگر در دریافت طلب خود نیازمند کمک هستید و نمی دانید از چه راهی باید به حق خود دست یابید می توانید از تیم بزرگ وصول مطالبات وکیل تلفنی استفاده کنید.

 

برای چه موضوعاتی باید از وکیل دادگستری مشاوره حقوقی بگیرم؟ مثلا قصد گرفتن طلاق را دارم آیا باید در ابتدا از وکیل مشاوره حقوقی بگیرم؟

 

legal advice cases

بهترین روش های مشورت با وکیل در دوران شیوع کرونا

 

همانطور که ذکر شد بهترین شیوه برای حل مشکلات حقوقی و پیروزی در پرونده های حقوقی و کیفری مشاوره حقوقی با وکیل است. شما در هر موضوعی می توانید از وکیل مشورت بگیرید، موضوعاتی مثل طلاق فوری، اگر قصد گرفتن طلاق دارید ابتدا باید شرایط خود را با یک وکیل در میان بگذارید تا بهترین شیوه ی حل مشکل به شما ارائه شود. به جز مشکلات حقوقی می توانید در هر زمینه ای مشاوره حقوقی انجام دهید، مشاوره حقوقی با وکیل نه تنها ضرری برای شما ندارد بلکه می تواند به بهترین نحو زندگی شما را دستخوش تغییر کند.

 

برخی از پرسش ها و پاسخ های رایج در خصوص دریافت مشاوره از وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی انواع مختلفی دارد و وکالت آنلاین یکی از انواع مشاوره های وکیل تلفنی است که مزایای بسیاری نسبت به مشاوره حضوری دارد، وکالت 24 ساعته آنلاین سبب می شود تا شما در هر ساعتی از شبانه روز به یک وکیل دسترسی داشته باشد و نگرانی های خود را با او در میان بگذارید، مشاوره های آنلاین بسیار مقرون به صرفه تر هستند؛ اگر نیاز به مشورت با وکیل دارید همین حالا برای مشاوره حقوقی آنلاین و یا مشاوره حقوقی تلفنی اقدام کنید، فرصت طلایی خود را برای حل مشکل از دست ندهید؛ حال با ما همراه باشید تا برخی از پرسش و پاسخ های رایج را در خصوص مشاوره حقوقی بررسی نماییم:

 

legal advice questionings

لیست تماس تلفنی به 1000 وکیل به همراه رزومه آنها

 

پرسش (1): آیا مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری تاثیری در روند پرونده من دارد؟

 • مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری در روند پرونده بسیار تاثیر گذار است؛ در موارد بالا ذکر شد که افرادی به مشاوره می پردازند که اطلاعات و علم کافی را دارا هستند، پس حل مشکلات حقوقی به دست این افراد امکان پذیر است.  بعد از مشاوره حقوقی متوجه تاثیر مثبت آن در نحوه ی رسیدگی به پرونده ی خود خواهید شد.

 

پرسش (2): آیا با مشاوره حقوقی من می توانم بدون استخدام یک وکیل پرونده خودم را جلو ببرم؟

 • بدون استخدام یک وکیل نیز می توان یک پرونده را جلو برد، مشاوره حقوقی با وکیل مثل استخدام یک وکیل است؛ شما با صرف هزینه ی بسیار کمی می توانید اطلاعات لازم و کافی را از یک مشاور دریافت کنید؛ اگر به مشاوره حقوقی با وکیل نیازمند هستید بهتر است بدانید یکی از بهترین مراجع حل مشکلات حقوقی وکیل تلفنی است، در وکیل تلفنی افرادی متخصص با سطح علمی بالا برای مشاوره حضور دارند، با مراجعه به وکیل تلفنی می توانید با وکیل واتساپی، وکیل آنلاین پایه یک، وکیل ویژه آنلاین و.... مشورت کنید.

 

پرسش (3): برای کاهش هزینه حق الوکاله پیشنهاد به مشاوره حقوقی با وکیل میباشد؟

 • با توجه به سختی های یک پرونده حق الوکاله یک وکیل نیز متفاوت است و گاها این هزینه ها بسیار سنگین می تواند باشد، در این موارد به شما پیشنهاد می شود تا از مشاوره حقوقی با وکیل بهره ببرید. در مشاوره حقوقی با صرف هزینه ای اندک می توانید از ابعاد حقوقی پرونده و موضوع آن آگاه شوید. برای کاهش هزینه ی حق الوکاله به شما پیشنهاد می کنیم تا از مشاوره حقوقی استفاده کنید.

 

نتیجه: با وکیل تلفنی دیگر نیازی نیست نگران مشکلات حقوقی خود باشید.

 • در مشاوره حقوقی با وکیل همانطور که مشخص است شما با یک وکیل مشورت می کنید، وکلا به دلیل آموختن مطالب حقوقی و تجربه بهتر می توانند از جنبه های مختلف مسائل آگاه باشند، نکاتی در یک مشکل حقوقی وجود دارد که شاید از نظر افراد عادی بی اهمیت باشد ولی از نظر یک وکیل حرفه ای همان نکته کوچک می تواند راهگشای مشکل باشد؛ وکیل تلفنی برای همه ی افراد با سطح های متفاوت اقتصادی مشاوره ارائه می دهد، مشاوره حقوقی در هر زمان و مکان، مشاوره حقوقی فوری، مشاوره حقوقی پیشگیرانه، مشاوره حقوقی ویژه تلفنی، مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته، وکیل تلفنی ارزان، وکیل تمام وقت تلفنی، راهکار آنلاین حقوقی، پرسیدن سوال حقوقی آنلاین، بهترین وکیل تلفنی، مشورت با وکیل زن، مشاوره حقوقی فوری و تلفنی، مشاوره حقوقی شبانه روزی، مشاوره حقوقی ویژه تلفنی، مکالمه تلفنی با وکیل آنلاین، راهکار آنلاین حقوقی،  سوالات حقوقی، پرسش سوال حقوقی آنلاین، پرسیدن سوال حقوقی آنلاین و... از انواع مشاوره های وکیل تلفنی است.

 

با مطالعه مطالب زیر می توانید به خود و اطرافیانتان در احقاق حق و حقوقتان یاری نمایید و یا اینکه از خدمات حقوقی آنها استفاده کنید

وکیل همیشه آنلاین

راهنمایی و مشاوره حقوقی واتساپی

بهترین راهکار در مقابل کامنت گذاران فحاش اینستاگرام

سرمایه گذاری جایگزین در بورس بی حساب و کتاب

نگارش آنلاین و فوری نگارش تمامی دادخواست ها و متون حقوقی با کیفیت بی بدیل

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی