موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۰:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۹/۱۱
  • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵۰:۳۳ تاریخ ۱۴۰۰/۹/۱۰
  • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۰:۱۸ تاریخ ۱۴۰۰/۹/۱۰
  • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۶:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۹/۱۰
  • مینا آقاجانی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۱۱:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۹/۱۰
  • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۵۹:۳۶ تاریخ ۱۴۰۰/۹/۱۰
  • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۴۶:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۹/۱۰
  • رام خا گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۱۰:۱۲ تاریخ ۱۴۰۰/۹/۱۰
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۴۸:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۹/۱۰
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۴۲:۴۶ تاریخ ۱۴۰۰/۹/۱۰
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان طلاق

مشاوره آنلاین رایگان طلاق

مشاوره آنلاین رایگان طلاق، در شمار خدمات حقوقی آنلاینی است که موسسه وکیل تلفنی جهت افزایشِ حداکثری رفاه و دسترسی کاربران گرامی خود، در نظر گرفته است؛ موضوع طلاق، بنابر رشد بی­ سابقه آن در جوامع کنونی و با توجه به جنبه­ های اقتصادی انکار ناپذیر آن و دایره شمول موضوعات حقوقی مرتبط آن، مانند اعسار زوج، عدم پرداخت نفقه یا مهریه، ناتوانی­ های مالی در زندگی زناشوئی و ...، هم­چنین به دلیل اهمیت پررنگ برخی پیامدهای حقوقی-اجتماعی پس از طلاق مانند، زندان به دلیل اعسار از پرداخت مهریه، تقسیط مهریه، موضوع حضانت فرزندان، استرداد جهیزیه و...، از موضوعات بسیار حائز اهمیت حقوقی است که لزوم برخورداری از مشاوره حقوقی یک متخصص کاردان و کارشناس متبحر را به طور قطع می ­طلبد؛ حال قبل از اینکه به بررسی این نوع مشاوره و نقش آن در روند طلاق، بپردازیم؛ توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را اکیداً مشاهده فرمایید.

 

توصیات بانوی وکیل در خصوص شرایط ابطال طلاق توافقی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

همانطور که کمی بالاتر نیز به آن اشاره شد؛ این مشاوره برای تمامی افرادی که به فکر طلاق و جدایی هستند، الزامی است؛ چراکه بسیاری از افراد در طور زندگی خود تنها یک بار یا نهایتاً دو الی سه بار طلاق می گیرند؛ فلذا این مراتب برای اینکه شما را به درک کاملی از مراحل طلاق برساند، کافی نبوده و شما ملزم هستید تا ارزان ترین مشاوره تلفنی با وکیل متخصص طلاق را اتخاذ نمایید که این فرآیند از طریق لمس تصویرک زیر برای شما میسر خواهد شد؛ از طرفی، شما امکان دریافت مشاوره حقوقی رایگان و آنلاین طلاق را هم خواهید داشت که برای این امر نیز باید در سایت وکیل تلفنی، ثبت نام نموده و از طریق پنل کاربری خود به طرح سوال حقوقی در حوزه طلاق، بپردازید.

 

telephone legal advice button

 

مشاوره رایگان طلاق آنلاین، توسط وکیل پایه یک دادگستری، را از کجا دریافت کنیم؟

 

online & Free legal advice of Divorce

چت با وکیل طلاق رایگان و آنلاین

 

بهترین ارگان برای دریافت مشاوره آنلاین رایگان طلاق، موسسه حقوقی وکیل تلفنی است. این مجموعه، اولین موسسه حقوقی آنلاین در سطح کشور است که از حضور بهترین و کارآزموده­ ترین وک