موسسه وکیل تلفنی 476259-021

 • سعید هوشمند گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۲:۲۴:۰ تاریخ ۱۳۹۹/۵/۱۶
 • نیلوفر کرمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۴۶:۱۶ تاریخ ۱۳۹۹/۵/۱۶
 • مرجان نیکنامی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۱:۴۶:۱۳ تاریخ ۱۳۹۹/۵/۱۶
 • وکیل عارفه بابائی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۴۰:۳۸ تاریخ ۱۳۹۹/۵/۱۶
 • وکیل عارفه بابائی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۳:۴۳ تاریخ ۱۳۹۹/۵/۱۶
 • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۵:۱۹:۴۲ تاریخ ۱۳۹۹/۵/۱۶
 • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۳۹:۳۸ تاریخ ۱۳۹۹/۵/۱۶
 • وکیل عارفه بابائی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۱:۴۰ تاریخ ۱۳۹۹/۵/۱۶
 • وکیل عارفه بابائی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۵۴:۵۷ تاریخ ۱۳۹۹/۵/۱۶
 • وکیل عارفه بابائی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۵۱:۱۴ تاریخ ۱۳۹۹/۵/۱۶
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقي

 مشاوره حقوقي

پیشرفت جوامع و ملت هاهرچند باعث اسایش و راحتی بشر شده اما از هر بعدی که به جامعه  مینگریم پیچیدگی روابط؛  احتمال تنش،خودداری از انجام تعهدات ؛نقض قوانین و مقررات  وجود دارد.

اگرچه امکان تحصیل دانش حقوقی برای همه شدنی نیست امامیتوان بایاری گرفتن از متخصصین این شاخه،به دور از نقض مقررات  ودر پناه قوانین زیست.

از لزوم  جبران زیان وضرر وارده بر اشخاص  و دریافت خسارات گرفته تا الزام به انجام تعهدات قراردادی  یا غیر قراردادی، قواعد پیچیده اسناد تجارتی همچون سفته و چک ؛تا حمایت از حقوق اشخاص حقیقی و حقوقی ،از جرم و جنایات واقع شده در دنیای واقعی تا انواع  جرائم  *حادث در دنیای مجازی ،میتوان باتکیه بر توان بالای خبرگان این مسیر که وکلا و مشاورین حقوقی هستند  این نیاز را براورده کرد.

اما براستی با هزینه های سنگین مشاوره؛ رفت و امد باوجود ترافیک سنگین، و کمبودوقت  برای بیان مباحث و مشکلات ،از طرفی کمبود مشاورین حقوقی حاذق  در برخی نقاط ،هستند اشخاصی  که درمیان راه دست از حق و حقوق ضایع شده خودمیکشند و خسته میشوند.

و یا با استفاده ازراهکارهای غلط بجای رسیدن به نتیجه مطلوب ؛خود را به بیراهه و شکست میرسانند.

چه بسیار دعاوی که بدون مشاوره بامشاورین حقوقی؛ نه تنها نتیجه نگرفته که با شکست و به تبع ان عدم* پیگیریهای بعدی به قطعیت حکم منجرشده و برای همیشه راه بازبینی پرونده و دفاع از حق شخص مظلوم بسته شده است.

مشاورین حقوقی این مرکز با سالها تجربه و تسلط بر قوانین و اشنایی با ساختارقضایی کشور، ساده و سریعترین  راه برای رفع مشکلات ناشی از دعاوی  ارایه خواهند کرد تا در پناه قانون و با هزینه ای ناچیز به دفاع از حقوق خود بپردازید.

درخواست مشاوره حقوقی تلفنی (خط ویژه شش رقمی)      ۴۷۶۲۵۹-۰۲۱

تماس فقط در ساعات اداری

جهت مشاوره حقوقی آنلاین رایگان کلیک کنید

هدف مشاوره حقوقی

هدف مشاوره حقوقی تلفنی دسترسی اسان و  بدون هزینه  سنگین مشاوره حقوقی برای همه اشخاص در کوتاهترین زمان ؛ تارسیدن  به نتیجه مطلوب است

مشاورین حقوقی ما با تسلط بر قوانین؛ بی وقفه دانش و تخصص خود را در راستای حل مشکلات حقوقی وانواع دعاوی ارایه خواهند کرد.

مشاور حقوقی تلفنی بدون ثانیه ای مکث؛ میکوشد با علم حقوقی درهر زمینه  که نیاز بود دانش خود را مستند به مواد قانونی اما در پوشش کلماتی روان و ساده جهت حل مسائل حقوقی  به مخاطب ارائه دهد.

مشاورین متخصص این مرکز با مهارت بالا و دانش به روز خود با ارایه مشاوره حقوقی تلفنی راهنما و دلسوز شما جهت احقاق حق میباشند.

ایام تعطیل ،ساعت غیر اداری ،و هیچ مانعی جهت برقراری تماس تلفنی با مشاورحقوقی در این مرکز وجود ندارد.

در روزهایی که شرایط ایران و جهان بحرانی و حاد بجهت شیوع بیماری کرونابود و امکان  مشاوره حضوری و حتی ملاقات وکلا در دفترکارشان  وجود نداشت بخش مشاوره حقوقی تلفنی ما درهرساعت و زمانی پاسخگوی سوالات حقوقی  و کیفری و ... بود،و کادر مجرب این مرکز کوشیدند  نسبت به سوالاتی که باتوجه به این شرایط  برای اشخاص ابهام ایجاد کرده بود مشاوره تلفنی ارایه دهند.

مامعتقدیم همانگونه که جرم و جنایت و نقض عهد، تعطیل شدنی نیست ؛ در مقابل باید  ارائه راهکار و مشاوره  جهت مقابله و دفاع از خود دربرابراین مسائل هم بصورت شبانه روزی و غیر تعطیل باشد.

بنابراین در هرساعتی از شبانه روز که نیاز به مشاوره حقوقی داشتید کافیست شماره  مشاورین حقوقی تلفنی این مرکز را گرفته و باطرح موضوع خود راهکارحقوقی دریافت کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی این مرکز بصورت ۲۴ساعته پاسخگوی سوالات و راهنمای حقوقی شماست.

درخواست مشاوره حقوقی تلفنی (خط ویژه شش رقمی)      ۴۷۶۲۵۹-۰۲۱

تماس فقط در ساعات اداری

جهت مشاوره حقوقی آنلاین رایگان کلیک کنید

کاربرد مشاوره حقوقی

باتصور اجتماعاتی مانند کارخانه  ها و شرکتها وحتی در سایه  روابطی که  در پرتوقرارداد و تحت نظارت قانون است   همچون روابط کارگر و کارفرما ،  هم نیاز مبرم به مشاور حقوقی  را میتوان از سوالات ودعاوی که جهت مشاوره   به مرکز ما ارجاع میشود فهمید.

سوء اخلاق و رفتار زوجین،کودک ازاری،مطالبه  مهریه ،تعلق یا عدم تعلق نفقه در نکاح منقطع،بحث محجورین و مجانین ،ورود دادستان در بحث حمایت از محجورین،

ارث انحصار وراثت،تقسیم مال مشاع

الزامات قراردادی،خسارت تاخیر یا عدم تادیه

و در بحث روابط کارگر و کارفرما:

 پایان یکطرفه کار از جانب کارفرما یا ورود خسارت در حین انجام کاربه کارگر

در بحث کیفری

کلاهبرداری ؛جعل *،سوءاستفاده از موقعیت شغلی؛خیانت در امانت ......

جرایم رایانه ای از جمله کلاهبرداری رایانه سرقت رایانه ای .....

  تنها بخشی  از سوالاتیست که مشاورین حقوقی  با تجربه ما ؛دقیق و ماهرانه به ان پاسخ داده اند.

با  مشاوره حقوقی تلفنی این مرکزنه تنها در وقت و زمان و هزینه رفت و امد؛و نیز ساعتهاانتظار جهت دریافت تنهاچنددقیقه مشاوره صرفه جویی کردید؛بلکه میتوانید در جریان نوع حکم احتمالی یا میزان مجازات مقررقانونی قرارگرفته و بادریافت لایحه از خود دفاع کنید.

باتوجه به انچه بیان شد

میتوان فواید دریافت مشاوره حقوقی تلفنی رادر

۱_دسترسی سریع و ارزان درهرساعت از شبانه روز

۲_مشاوره بامتخصصین باسابقه و *حاذق

۳_ارایه راهکار شفاهی و امکان سفارش لایحه مکتوب

۴_عدم لزوم مراجعه حضوری

۵_عدم نیاز به ساعتهاانتظار جهت شنیدن مشاوره و راهکار

خلاصه کرد✨✨✨✨

ازهرنقطه کشور و در هرزمان تنها با یک شماره گیری سریع به مشاورین حقوقی تلفنی ما مرتبط و متصل میشوید و میتوانید سوالات تخصصی حقوقی و کیفری و...را مطرح و راهکار وشیوه دفاع از خود ،ارائه لایحه؛نحوه اقامه دعوا؛طریق صحیح استناد به دلایل و نیز دادگاه صالح جهت اقامه دعوارا بیابید.

درخواست مشاوره حقوقی تلفنی (خط ویژه شش رقمی)      ۴۷۶۲۵۹-۰۲۱

تماس فقط در ساعات اداری

جهت مشاوره حقوقی آنلاین رایگان کلیک کنید

آثارمشاوره حقوقی  قبل از قرارداد

از لحاظ تخصصی برای تنظیم یک قرارداد تجاری با شرکتی که تنها چند ساعت دیگر قراراست با شما پای میز مذاکره بنشیند،میتوانید بجای زیر و رو کردن  بندهای قرارداد و تبصره ها یا کپی برداری از قراردادهای منسوخ و متروک قبلی که ابهام و ایراداتش باعث عدم انجام تعهد طرف مقابلتان شده بود از راهکارهای مشاور حقوقی تلفنی در سریعترین زمان بهره‌مند شوید ویا اینکه از مشاور حقوقی ما بخواهید پیش قرارداد را مطالعه و ایراداتش را رفع کنند.گاهی برسر راه قراردادها انقدر راه گریزاز اجرای تعهد بصورت نامحسوس گنجانده شده که هرچه الزام به ایفایتعهدطرف مقابل را درخواست کنید  یک راه فرارتازه پیش رویش وجود دارد در این شرایط به لزوم مشاوره با مشاورحقوقی پی میبرید.

باانکه مشاور حقوقی ویژه مشاغل نیست* اما قابل انکار نیست که نقش پررنگی در خاتمه دادن به اختلافات شغلی و بررسی حوادث حین کاردارد.

قبل از امضاکردن در ظهر یا روی  هر برگه و سند بیاد داشته باشید امضا مسئولیت میاورد.این جمله اشنای یک مشاور حقوقی خطاب به ظهرنویس  سفته چک برات یا ضامنین این  اسناد است  که بدون توجه به نوع سند وبی اطلاع از اصل استقلال امضاها ،سندی تعهد اور را امضا کرده و خود را گرفتار یک دعوای حقوقی کرده است.

هرچند افراد عادی نمیتوانند مفاد ماده و بندو تبصره های همه قوانین جاری را بدانند اما میتوانند پیش از اقدامی مضر به حال خود؛با مشاوره و مشورت با متخصصین مربوطه پیشگیری اگاهانه انجام داده ودفع ضرر کنند.

وقتی  میتوان یش ازهر اقدام  حقوقی مشاوره  داشت روانیست *خود را در این چنین دعاوی گرفتار کنیم.

مشاور حقوقی میتواند پیش از وقوع نزاع و جنجال حقوقی و کیفری با ارائه راهکار مطلوب، راه پیش رو را هموار و جاده مه الود و مبهم قراردادها را روشن و شفاف  نشان دهد.

باتصور احقاق حق افرادی که در نقاط محروم جامعه به سر میبرند و با تماسی هرچند کوتاه و مختصر امکان دریافت راهنمایی و مشاوره با بهترین مشاورین حقوقی را پیدامیکنند

اثار مشاوره حقوقی قبل از  طرح دعوا

حتماتابه امروز شنیده اید که  افرادی در جامعه حضوردارند که حاضر نیستند بنا به دلایل و یا باورهای قدیمی و سنتی پایشان به مراجع قضایی ؛ از جمله دادسرا و دادگاهها یا دستگاههای زیربط و حتی کلانتری باز شود.

این اشخاص حاضرند سخت ترین شرایط و فشارها را تحمل کنند اما بنابه همان اعتقاد قدیمی لب به شکوه و شکایت باز نکنند.اما گاهی اوقات سکوت در برابر ظلم وبرخی جرائم؛ خود ظلم بزرگیست که انسان در حق خودش مرتکب میشود،و تبعات و مجازاتش در نهایت دامن گیرش میشود.

وقتی بایک مشاور حقوقی صحبت کنیم تازه میفهمیم این قبح و زشتی که از حضور در  مراکز قضایی در باورمان وجود داشته نه تنها غلط بوده که باعث تضییع حق و حقوق مسلم ما هم شده است.شرم و خجالت ویا سکوت دربرابر برخی جرایم خود جرم محسوب میشود.مثلا مالک ملکی که از انتقال ملکش  توسط شخصی دیگر مطلع شده و ظرف مهلت ی که قانون مشخص کرده به خریدا ر؛یا انتقال گیرنده، عدم مالکیت فروشنده را اعلام نکند، کلاهبردار محسوب میشود.گاهی مشاوره حقوقي و صحبت با متخصصین حقوقی باعث پایان اضطراب و نگرانی ما از وقوع جرمی میشود که به تصور غلط و یا با مشاوره اشتباه، مدتها  کابوس مجرمیت دیدیم و عذاب کشیدیم.تصور کنید فردی بدون گواهینامه، در بزرگراه به عابری پیاده برخورد و عابر در دم جان میسپارد.راننده از ترس تبدیل قتل غیر عمد به قتل عمد بخاطر نداشتن گواهینامه؛صحنه را ترک میکند و مدتها در انزوا و با ترس از اعدام دچار کابوس میشود.

 تنها با یک تماس چند دقیقه ای با مشاوران حقوقی  و بیان ماوقع ، متوجه میشود نوع قتل؛غیرعمد بوده و چوبه دار در انتظارش نیست.باتصور اشخاصی که بدلایل شخصی ،تمایل به حضور نزد وکیل و طرح مشکل حقوقی یا مسئله کیفری پیش امده برایشان را ندارند و یا باتصور لطمه به حیثیت و جایگاه اجتماعی خود با اقرار یا بیان موضوع مطروحه حقوقی یا کیفری در زمان بررسی توسط وکیل یا مشاور حضوری ؛حاضر به مشاوره حقوقي نیستند میتوانیم ارزش و امتیاز مشاوره حقوقی تلفنی را دریابیم.

درخواست مشاوره حقوقی تلفنی (خط ویژه شش رقمی)      ۴۷۶۲۵۹-۰۲۱

تماس فقط در ساعات اداری

جهت مشاوره حقوقی آنلاین رایگان کلیک کنید

چگونه با یک مشاور حقوقی خوب در ارتباط  باشیم؟

برای یک مشاور حقوقی علاوه بر دانش و اگاهی و تسلط بر قوانین ویژگی های شخصی و حرفه ای دیگری هم لازمست.

۱_فن بیان خوب؛استفاده از واژه های حقوقی و اصطلاحاتی که لازمه استناد به مواد و متون قانونیست در عین حال؛بیان جملات دفاعی ،به زبان ساده ،برای فهم و درک بیشتر مخاطب لازمست.

۲_سرعت بالا در برقراری ارتباط با مخاطب؛

مشاور حقوقی باید در لحظه و مدت زمانی بسیار کوتاه توان برقراریارتباط با هرفرد و با هر روحیه ای را داشته باشد.وقتی این ارتباط برقرارشود پذیرفتن راهکارهای مشاور از طرف مخاطب دلنشین تر میشود.

۳_جستجو و پیداکردن ماده قانونی مرتبط بهموضوع؛

یکی دیگر از شرایط یک مشاور حقوقی خوب استناد* به نص و یا ماده قانونی است. مشاورین حقوقی باید همه راهکارها و جملات خود را طبق قانون و با پوشش مواد و بند و تبصره ها ارایه دهند و از اعمال سلیقهها ی شخصی بپرهیزند.

۴_بروز بودن و همگام کردن دانش حقوقی با نیازهای جامعه؛

مشاورین حقوقیهمواره مورد مراجعه اقشار مختلفی قرارمیگیرند که موضوعات و احکام متفاوتی را از انان سوال یا استعلام میکنند.

هرچند نیاز به تجربه و دانش و کهنه کاربودن مشاورین حقوقی و درک بالا از قوانین و رویه ها ی قضایی غیر قابل انکار است اما برای یک مشاور حقوقی باتجربه و ماهر هم لازمست دانش و علم خود را همواره به روز کرده و همگام با نیاز ها ی جامعه حقوقی* ؛به همه بند و تبصره های جدید مسلط شود و دانش خود را بروزنگهدارد.

۵_صداقت درارایه مشاوره؛

از ویژگی های بارز یک مشاور حقوقی ،صداقت و بیان شفاف موضوعات و احکام مورد سوال مراجعین ،بدون تفسیر و برداشت شخصی از متون قانونیست.

۶_خوب گوش دادن ویا مطالعه دقیق؛

یک مشاور حقوقی حاذق و باتجربه باطرح چند سوال موشکافانه به عمق مسئله پی میبرد و با دقت در جزئیات،سعی بر راهنمایی شما برای ارائهدلایل محکمه پسند نزد قاضی دارد.و از اطاله وقت و زمان دوری میکند.

چه کسانی صلاحیت ارائه مشاوره حقوقی دارند؟

 • درعالم حقوق و قوانین ،صلاحیت و مهارت در ارایه راهکار حرف اول را میزند.
 • طبق قانون وکیل کسی است که برای انجام یک عمل حقوقی از موکل نیابت میگیرد.اگر وکیل هرچند با مدارج و مدارک بالای علمی،اما فن بیان و توان ارایه مدارک و ادله  محکمه پسند را نداشته باشد دادرسی را به اطاله کشیده،و  بی شک شکستی سخت و گاهی حتی غیر قابل جبران در انتظار موکل اوست.
 • در بحث مشاوره حقوقی اما این حساسیت ها دوچندان میشود.. فردی که در ان واحد نمیتواند درمتن مواد ؛جستجو و کلمه و واژه  صحیح و مستند حرف خود را پیداکند بی شک نمیتواند راهنما و مشاوری حرفه ای باشد و حتما در* این راه زمان و فرصت مراجعین  را از بین میبرد.
 • مشاورین حقوقی باید علاوه برمدرک مناسب این شاخه،با دانش و اگاهی و طی کردن مراحل کاراموزی؛به یک وکیل سخنور و پخته تبدیل شوند و همواره با درگیرشدن در مباحث حقوقی خود و دانش خود را محک بزنند.

مشاوران حقوقی ماپس از گذراندن دوره های مهارتی و علمی و گزینش از بین هزاران مشاور متقاضی،برگزیده شده اند تا با روابط عمومی بالا و تسلط کامل به قوانین جدید   مخصوصا اشنایی با مسائل  روز کشور و به روز نگهداشتن دانش حقوقی  خود در زمینه  مزبوربا فن بیانی شیوا  روزانه به امر مشاوره حقوقی  تلفنی یاحضوری و همچنین انلاین  در موضوعات *تخصصی بپردازند.یا با درخواست شما پس از مطالعه پرونده حقوقی شامل مباحث کارگر و کارفرما،بیمه،خانواده و عناوین  وابسته به ان،جنبه حقوقی چک و سفته و برات و بطور کلی اسناد تجاری ،و الزامات قراردادی و غیر قراردادی و هرانچه دارای جنبه حقوقیست و نیز ملاحظه پرونده  کیفری در هرزمینه و موضوعی لایحه دفاعیه یا دادخواست تنظیم و در کوتاهترین زمان ممکن به شما تحویل بدهند تااز پرداخت حق الوکاله سنگین وکلا بی نیازشوید..

درخواست مشاوره حقوقی تلفنی (خط ویژه شش رقمی)      ۴۷۶۲۵۹-۰۲۱

تماس فقط در ساعات اداری

جهت مشاوره حقوقی آنلاین رایگان کلیک کنید

مشاوره حقوقی انلاین چیست؟

درسایه علم و تکنولوژی های جدید؛  دیگر بُعد مسافت وزمان مطرح نیست.اینروزها ارتباطات بشر بیشتر چهره مجازی بخود گرفته و در بستر شبکه های اینترنتی ،سایتها و اپلیکیشن ها در جریان است و این پیشرفت جای خود را در میان همه اقشار از جمله وکلا و مشاورین حقوقی هم پیدا کرده است  .

البته ناگفته نماند که با تصویب قوانین مربوط به ارتباطات  فضای مجازی و نظارت بر ان  بر قانونی بودن این شبکه ها  مهر تایید زده اند.

یکی از ویژگی های مثبت مشاوره حقوقی انلاین دسترسی همیشگی و اسان از طریق بستر اینترنت است.مهم نیست درکدام قسمت از ایران یا جهان باشید همین که به نت دسترسی داشته باشید یعنی* یک مشاور حقوقی حاذق  و دلسوز در چند قدمی خود دارید.کافیست از اتصال اینترنت خود مطمئن شوید.دیگر نگرانی از انعقاد قرارداد در شهری غیر از محل سکونت خود؛دلهره از اخراج از کار توسط کارفرما ؛نگرانی از عدم پرداخت حق بیمه....ویا هر مسئله حقوقی که در ذهنتان دارید رااز خود دور ودر این باره  بایک مشاور حقوقی انهم بصورت انلاین مطرح کنید.و راهکار دریافت کنید.

چنانچه سوالی پیشگیرانه  در رابطه با طرح دعوا یا ارائه دادخواست و یا نحوه دفاع از خود در جریان دادرسی دارید میتوانید بعنوان راهنما و بقصد سنجش سود و زیان احتمالی خود بامشاورین* ما مشورت کنید.

از انعقاد قراردادی حقوقی  تا نشستن پای میز مذاکره؛از رد و بدل شدن یک پیامک در دنیای مجازی تا درگیری لفظی و توهین ؛از تهدید به انتشار تصاویر خصوصی ،از جرائم  رایانه ای که بخش وسیعی از جرائم  اینروزها را تشکیل میدهند تا هر انچه موضوع دادخواست یا درخواست حقوقی شما باشد مشاورین حقوقی ما اماده پاسخگویی هستند.

روش مشاوره حقوقی تلفنی

برای افرادی که علاقه به دریافت مشاوره  حقوقی انلاین ندارند و یا قادر به ارسال مطالب بصورت مکتوب و انلاین نیستند یا  به هرعلتی مایلند با مشاورین حقوقی  بصورت تلفنی صحبت کنند و یا در مواردی که بدلیل پیچیدگی و دشواری بررسی پرونده در قالب پیام و بصورت انلاین  میتوان با تماس با شماره تلفن این مرکز از مشاوره متخصصین حقوقی بهره مند شد.

ما برای سهولت شما دو روش برای برقراری تماس در نظر گرفته ایم.

راه نخست  برای اشخاصیست که تنها راه دسترسیشان تلفن ثابت است

کافیست از هرکجای کشوربدون  گرفتن هیچ پیش شماره  و کد  وتنهااز  طریق تلفن ثابت ؛شماره ۹۰۹۹۰....را* گرفته و با برقراری تماس با مشاورین حقوقی باحداقل هزینه  صحبت کنید.این تماس تنها باکرکرد دقیقه ای ۷۵۰تومان محاسبه و توسط مخابرات به قبض تلفن ثابت شما افزوده میشود.

و راه دوم مخصوص اشخاصیست که به تلفن ثابت دسترسی ندارند.که میتوانندبا پرداخت ۵۰۰۰۰تومان به شماره حساب

و اطلاع به امورمالی شرکت منتظر تماس وکیل و مشاور حقوقی ما بمانند.

از مزایای تماس میتوان دسترسی دایم به مشاور حقوقی نام برد چراکه حتی درزمان عدم دسترسی به اینترنت هم تنهابایک خط تلفن ثابت میتوان تماس رابرقرارکرد.

از دیگر مزایای این شیوه دسترسی ،عدم نیاز *به پرداخت پول بصورت کارت به کارت در زمانهاییست که به درگاههای شتاب در پرداخت دسترسی نداریم،و در همان لحظه نیاز به دریافت راهکار تخصصی از مشاورین حقوقی بصورت تلفنی  داریم.

ما با سیاست  دسترسی اسان وکم هزینه به وکیل و مشاور متخصص  برای همه افراد ؛شرایطی را فراهم کردیم که در هرزمان و حتی دورترین و محرومترین  نقطه کشورامکان دسترسی به مشاور حقوقی  فراهم باشد.

هزینه مشاور حقوقی چقدر است؟

هزینه های سنگین مشاوره حقوقي ؛کمبود یاعدم دسترسی به مشاور حقوقي ماهر و حرفه ای و درگیری های روزمره و‌گاهی کمبود وقت و زمان تا روز دفاع و جلسه دادرسی، دست بدست هم میدهند تا افراد از پیگیری حق و حقوقشان دست بکشند و باانصراف از مشاوره حقوقي گرفتن از حقوقدانان ؛خودشان را بدست تقدیر بسپارند و بیخیال دفاع و جمع اوری ادله شوند .

در مراکز مشاوره حقوقي برای چند دقیقه بیان شرح حال و جریان دادرسی یا مشورت حقوقي برای اقامه دعوا باید ساعتها در صف انتظار قرارگرفت و یا هزینه های سنگین پرداخت اما با یک تماس تلفنی ویا درخواست مشاوره حقوقی انلاین میتوانید ضمن در جریان قراردادن وکیل و مشاور حقوقی انلاین و دریافت راهنمایی تا *مدتهانیز او را  از روال پرونده و جلسات مطلع کرده و از وی درخواست مشاوره کنید و نیز میتوانید با پرداخت مختصر هزینه لایحه ای جهت ارایه به دادگاه از وکیل خودتان تحویل گیرید.

همچنین در هرمرحله از مراحل دادرسی اعم از بدوی و تجدید نظر و یا درخواست اعاده دادرسی و پیگیری های اداره کار و شعب تشخیص و دیوان عدالت اداری  تاهرکجا که نیاز به راهنمایی و مشاوره حقوقی باشد بدون پرداخت هزینه های سنگین  از مشاور حقوقی متخصص و ماهر در هرزمان راهنمایی بگیرید

هزینه مشاوره حقوقی در این مرکز بسیار کمتراز هزینه هاییست که در دفاتر مشاوره حقوقي و دفتر وکلا  تحت عنوان تعرفه و حق المشاوره ازمراجعین اخذ میشود. ضمن اینکه در مشاوره های حقوقي انلاین مرکز ما  تمامی سوالات حقوقي مکتوب شما بصورت انلاین و رایگان پاسخ  حقوقي داده میشود و تنها در صورت نیاز حقیقی به ارسال  نسخه ای از پرونده از طرف کاربربه وکیل  و درمقابل دریافت لایحه  و پاسخ جهت ارائه به مرجع  قضایی از کاربر به میزان واقعی، کمتر از حداقل ، حق المشاوره اخذ میگردد.

درخواست مشاوره حقوقی تلفنی (خط ویژه شش رقمی)      ۴۷۶۲۵۹-۰۲۱

تماس فقط در ساعات اداری

جهت مشاوره حقوقی آنلاین رایگان کلیک کنید

سایر فعالیتهای این وكيل تلفني

۱_ارائه مقالات تخصصی در زمینه های حقوقی ‌ کیفری  

مشاورین حقوقي متخصص ما سالها تجربه کاری و حرفه ای خود در زمینه های مشاوره هاي حقوقي  مختلف از جمله: مشاوره حقوقي در جرايم کلاهبرداری  و جرائم در حکم کلاهبرداری ؛خیانت در امانت، تصرف عدوانی؛ اخاذی، سرقت ، تصرف غیر قانونی ،ترک انفاق ،جرائم رایانه ای از جمله‌کلاهبرداری رایانه ای سرقت داده های حامل و دعاوی حقوقی از جمله نشوز و عدم تمکین ازدواج مجدد و مطالبه مهریه؛حضانت و ملاقات فرزند؛خسارات ناشی از عدم انجام تعهد تاخیر در انجام تعهد الزام موجر به تسلیم مال مستاجره و صدهاموضوع دیگر را به رشته تحریر در اورده و با توجه به رویه قضایی کشور و با اتکا به نص قانون به جامعه حقوقی عرضه داشته اند.

ضمنا* یکایک مباحث فوق  را در قالب مقالات و نوشته های روان و ساده و قابل فهم برای همگان در سایت منتشر کردند. تاکید میگردد مقالات مکتوب در سایت به قلم متخصصین ما میباشد.

۲_ارایه تعاریف مختصر و مفهومی از جرائم  و اصطلاحات حقوقی به زبان ساده براي مشاوره حقوقي

قابل انکار نیست که جرائم  مهم و خاص  را همگان  میشناسند اما بسیاری از دعاوی هستند که در قالب  کلماتی مبهم در دل مواد بکا ر رفتندو  برای شناخت  ان لازمست ساعتها کتب حقوقی را مطالعه کرد.اما وکلا و مشاورین این وكيل تلفني با بیانی ساده ولی منطبق  بر قانون جرایم مذکور را تفسیر کردند

۳_ارائه مشاوره حقوقي پیشگیرانه

با مشاوره حقوقي در چگونگی انعقاد قراردادها

یکی از  مهمترین سیاستهای وكيل تلفني ما پیشگیری از ایجاد اختلاف و سعی بر  هدایت افراد به سمت مواضع  صلح و سازش است.

معمولا مراجعین این مرکز را اشخاصی تشکیل میدهند که پیش از مراجعه به مشاور حقوقي ؛خود را درکارزار مشکلات حقوقی افکنده اند؛ مشاورین حقوقي  ما سعی بر ارائه راهکاری دارند که بجای افزایش ورودی و خروجی پرونده های دادسرا و دادگاهها ؛طرفین دعوا را بسمت صلح و سازش سوق دهند که در این راه تفکر انتقام و انتقام گیری کمتر شده و از طرفی میتواند در دراز مدت از  امار دعاوی کاسته شود.

امیدواریم

امیدواریم با ارايه مشاوره حقوقي در چگونگی انعقاد قراردادها هم راه بر ورود خسارت ببندیم  و  هم با مشاوره حقوقي قبل از عقد قرارداد و گنجاندن شروط تحدید  مسئولیت ضمن عقد راه مداخله قضایی جهت افزایش میزان مسئولیت را محدود کنیم.تا حد امکان سعی شده پاسخهای مشاورین حقوقی این مرکز رافع ابهامات و سوالات شما باشد

یاداور میشود دسترسی به وکیل طبق اصول حقوق بشر و نیز قانون اساسی جمهوری اسلامی  ایران و قانون ایین دادرسی  کیفری حق مسلم هر فرد است.ما امیدواریم با شرایطی که در وكيل تلفني فراهم‌کرده ایم و با بکارگیری مشاورین حقوقی مجرب یاری رسان افرادی باشیم که بنا به دلایلی از جمله؛کمبودیا عدم دسترسی به مشاور حقوقی؛سنگینی هزینه ها؛بُعد مسافت و یا باورهای سنتی مبنی بر عدم نیاز به مشاور حقوقی از رفتن به مراکز مشاوره ی حقوقی حضوری خودداری میکنند.

تکرار این جمله خالی از لطف نیست همانگونه که وقوع جرم و حدوث اختلافات حقوقی تعطیل شدنی نیست ما میکوشیم دسترسی شما به مشاور حقوقی تلفنی  را تضمین و از هر کجا و در هرزمان حتی در تعطیلات  همواره پاسخگو باشیم.تنها کافیست اتصال خود را به اینترنت فعال کرده و با ورود به سایت  و ثبت نام در قسمت  مربوطه،به هر کدام  از راههای ارتباطی که  تمایل داشتید با مشاورین حقوقی ما در ارتباط باشید.

در پایان امیدواریم با دریافت مشاوره حقوقی  و راهنمایی از  متخصصین ما بتوانید در دعاوی مطروحه دردادگاه وکیل خودتان باشید و  طبق قانون و مستند از حق و حقوقتان به نحو احسن دفاع کنید.

 در صورت نیاز به نگارش ودریافت لایحه تايپ شده، شکوائیه، دادخواست، اظهارنامه و دادخواست فرجام خواهي میتوانید با مشاور حقوقی و وکیل خودتان در وكيل تلفني هماهنگ و بعد  از  نگارش انرا تحویل بگیرید.

ما خوشحال و مفتخریم بصورت۲۴ساعته و بدون تعطیلی و وقفه همواره مشاور حقوقي و راهنمایتان حقوقي  باشیم.

برای مشاوره حقوقی می بایست در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله به صورت رایگان ارتباط مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری برایتان مهیا و به سوالات حقوقی شما پاسخ داده شود.

درخواست مشاوره حقوقی تلفنی (خط ویژه شش رقمی)      ۴۷۶۲۵۹-۰۲۱

تماس فقط در ساعات اداری

جهت مشاوره حقوقی آنلاین رایگان کلیک کنید

درخواست مشاوره حقوقی تلفنی (خط ویژه شش رقمی)  ۴۷۶۲۵۹-۰۲۱

 

شماره مستقیم مشاوره با وکیل :9099070767 تماس از طریق تلفن ثابت

 

جهت مشاوره حقوقی آنلاین رایگان کلیک کنید


 درخواست مشاوره حقوقی در ساعت غیر اداری (خانم حسینی) 09212242670
مسئول کارگزینی (خانم علوی)                                                       09196889330
مسئول امور مالی (آقای شیردل)                                                     09199398913

شماره پیامک وکیل تلفنی                                                    30007002700242
آدرس ایمیل موسسه وکیل تلفنی                                       vakiltel@gmail.com
آدرس ایمیل بخش مالی وکیل تلفنی                              vakiltelmali@gmail.com
ثبت شکایات و انتقادات وکیل تلفنی                        lawyertavakkoli@yahoo.com

قوانین و مقررات  وکیل  تلفنی

 واحد  مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب، ابتدای کارگر جنوبی، کوچه رشتچی، پلاک 14 طبقه اول واحد 3

 

 واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران مرکز ICT:  آمل روبروی افتاب  60 مجتمع  تجاری محسنی، طبقه اول ، واحد 102

وكيل استارتاپ   ترجمه فوری       تایپ       تولید محتوا       استارتاپ

 

logo-samandehi
© 2014. « وکیل تلفنی ». تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد.
footer logo طراحی سایت و سئو توسط رایا مارکتینگ
footer logo تولید محتوا توسط رایا مارکتینگ